Įkraunama...
Įkraunama...

VGTU studentės, vienykimės II d.

QUOTE(KaZantipA @ 2009 02 24, 18:00)
as studijuoju ja, ir dirbu pagal specialybe, na labai skiriasi mokslai nuo pacio darbo, mokinames visai kitokiu dalyku, siaip nepasakyciau kad sunku mokitys, tik vat matematika pas Bagdoniene... cia kazkas nerealaus... na jei ji iseis pagaliau i pensija, ir jums pasiseks, tai viskas  thumbup.gif


xa aisku, isvis as uz kad visi seni destytojai i pensija eitu biggrin.gif o kelintam kurse pagal specialybe dirbt pradejai? darbo pasiulymu siuo metu netruksta ?
Atsakyti
QUOTE(Dwiola @ 2009 02 24, 15:05)
o ką studijuojat judvi, jei ne paslaptis? smile.gif


Aš architektūrą studijuoju. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(melutia @ 2009 02 24, 16:06)
As technomatematika studijuoju mirksiukas.gif  4u.gif

O bože, dar baisiau nei mano skamba hihihi.gif
Aš statybos inžineriją, tai jeigu norėčiau aukščiausių balų, turbūt ir sėdėčiau naktimis g.gif Pažįstami vis gąsdina, kad 3kursas bus dar sunkesnis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 02 24, 17:11)
xa aisku, isvis as uz kad visi seni destytojai i pensija eitu biggrin.gif  o kelintam kurse pagal specialybe dirbt pradejai? darbo pasiulymu siuo metu netruksta ?


pradejau dar pries studijuojant )) taip kad nzn net, na mano srity tai ziuri ne i issilavinima, o i patirti mirksiukas.gif
Atsakyti
labukas 4u.gif ir as istot i jusu gretas noriu smile.gif studijuoju aplinkos inzinerija ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gudajciukaz @ 2009 02 25, 21:10)
labukas  4u.gif  ir as istot i jusu gretas noriu smile.gif  studijuoju aplinkos inzinerija ax.gif

sveika prisijungusi biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gudajciukaz @ 2009 02 25, 22:10)
labukas  4u.gif  ir as istot i jusu gretas noriu smile.gif  studijuoju aplinkos inzinerija ax.gif


kaip sekasi studijuot? ar idomu?sunku'? mane irgi domintu tokios studijos,bet bijau chemijos nes jos visiskai nemoku unsure.gif o studiju programoj skaiciau kad jos ten bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 02 28, 12:22)
kaip sekasi studijuot? ar idomu?sunku'? mane irgi domintu tokios studijos,bet bijau chemijos nes jos visiskai nemoku  unsure.gif  o studiju programoj skaiciau kad jos ten bus  thumbup.gif


Man rodos, chemija bus tik 1 semestre. Visiškai nesunku, mokyklinis lygis mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

Norėjau paklausti, gal kartais turite investicjų vadybos konspektus ar pagalbinę medžiagą doc.dr. Vytauto Prano Sūdžiaus? Gal galėtumėte pasidalinti? Būčiau labai dėkinga.
Atsakyti
Sveikos,

Jei reikes kam VGTU verslo vadybos darbu kokius kreipkites smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_abrakadabra_ @ 2009 03 05, 22:20)
Sveikos,

Jei reikes kam VGTU verslo vadybos darbu kokius kreipkites smile.gif  4u.gif


issivalykit AZ !!!!!!!
Atsakyti
Sveikos, o gal kas turi kokios literaturos arba referatu is : TRANSPORTO KONSTRUKCINES IR EKSPLOATACINES MEDZIAGOS ??? as is Transporto vadybos 1-2kurso galiu pasidalint visa medziaga, ka turiu, jei ka domina, i AZ rasykit 4u.gif
Atsakyti