Įkraunama...
Įkraunama...

VGTU studentės, vienykimės II d.

QUOTE(Dwiola @ 2009 02 22, 18:35)
o ką dar konkrečiau galima apie ją sakyti, kai ši persona pati konkretumu nepasižymi? apie ją jau buvo rašyta.
Negi tingu skaityt archyvą? smile.gif


Perskaičiau visą temą, viskas, kas parašyta, kad viena 8 gavo, kita 9, dar kokios trys neišlaikė ir dėl to keikė. Nu nežinau, ar egzamino neišlaikymas reiškia, kad dėstytoja ragana. biggrin.gif Daug kas ant jos varo, bet konkrečiai dėl ko taip ir nepaaiškina...
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2009 02 22, 21:55)
Perskaičiau visą temą, viskas, kas parašyta, kad viena 8 gavo, kita 9, dar kokios trys neišlaikė ir dėl to keikė. Nu nežinau, ar egzamino neišlaikymas reiškia, kad dėstytoja ragana.  biggrin.gif Daug kas ant jos varo, bet konkrečiai dėl ko taip ir nepaaiškina...


gal ir tavo tiesa.
Dėstytoja nenuosekli, informacija kurią dėsto neturi nieko bendro beveik su jos deklaruojama dalyko programa, dalis paskaitų praeina besiklausant kokia ji puiki, ko ji pasiekus, kur ji buvus. Deja pati savo kailiu įsitikinau, kad egzas pas ją - laimės dalykas, vaikinukas kuris, vargiai laiko daugumą dalykų - gavo 7, didžioji dalis tikrai protingų studentų mano grupei - vos 5. ir suprask kaip nori. nepatiks vienas žodis - suvarys iki ašarų.
Atsakyti
Na, mums kol kas dar nesigyrė apie savo pasiekimus. hihihi.gif Ir šiaip, kadangi mūsų ekonomikos pagrindai ir suvokimas gan menki, tai ji dėsto kaip kokiems pradinukams ir viską stengiasi kuo aiškiau paaiškinti, kad suprastume. Tik bėda, jog nėra jokio paskaitų temų sąrašo, neaišku, ką konkrečiai mokomės ir turim išmokti... Ir nežinau ką ir iš ko egzaminui reikės mokytis. verysad.gif
Atsakyti
o gal kas zino, jeigi imi akademines, ar kaina uz studijas lieka tokia pat, ar kelia? as neak. studijuoju
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 02 22, 21:22)
sveikos  smile.gif  norejau paklaust ar vgtu is tikruju labai sunku mokintis kaip girdejau ?

Jei mokaisi, tai nesunku, bet ir ne bim bam tongue.gif
Šiaip tikrai nemažai darbelio yra.
Atsakyti
...del darbelio tai turbut kiekvienoj programoj vis kitaip mirksiukas.gif as studijuoju antrus metus, bet neteko nei naktim sedet ka darant, nei siaip labai daug mokintis 4u.gif kaip daznai pasakau, tai sesija man yra ilgos atostogos biggrin.gif
Atsakyti
Man sesija irgi kaip ilgos atostogos, o ir egzaminų dažniausiai vos 3-4 tebūna, bet prieš sesiją tenka gerokai pasikankinti su peržiūrom. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2009 02 24, 12:05)
Man sesija irgi kaip ilgos atostogos, o ir egzaminų dažniausiai vos 3-4 tebūna, bet prieš sesiją tenka gerokai pasikankinti su peržiūrom.  verysad.gif


o ką studijuojat judvi, jei ne paslaptis? smile.gif
Atsakyti
dekuj uz ats na padirbeti manau teks vgtu biggrin.gif o gal yra transporto inzinerine ekonomika studijuojanciu? butu ydomu suzinoti kaip sekasi ax.gif
Atsakyti
As technomatematika studijuoju mirksiukas.gif 4u.gif
...o transporto inzinerine ekonomika ir vadyba studijuoja kambarioke ax.gif tai ji mokosi gan nemazai, bet ir auksciausius ivertinimus turi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(melutia @ 2009 02 24, 17:06)
As technomatematika studijuoju mirksiukas.gif  4u.gif
...o transporto inzinerine ekonomika ir vadyba studijuoja kambarioke ax.gif tai ji mokosi gan nemazai, bet ir auksciausius ivertinimus turi cool.gif


o seip jums pacioms idomu ka studijuojate? smile.gif na nera tiesiog sauso kalimo? nes man pvz transporto inzinerine ekonomika idomiai atrodo,na bent jau studiju aprasas tikrai idomus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 02 24, 15:15)
dekuj uz ats na padirbeti manau teks vgtu biggrin.gif  o gal yra transporto inzinerine ekonomika studijuojanciu? butu ydomu suzinoti kaip sekasi ax.gif



QUOTE(julya @ 2009 02 24, 16:46)
o seip jums pacioms idomu ka studijuojate? smile.gif  na nera tiesiog sauso kalimo? nes man pvz transporto inzinerine ekonomika idomiai atrodo,na bent jau studiju aprasas tikrai idomus  biggrin.gif


as studijuoju ja, ir dirbu pagal specialybe, na labai skiriasi mokslai nuo pacio darbo, mokinames visai kitokiu dalyku, siaip nepasakyciau kad sunku mokitys, tik vat matematika pas Bagdoniene... cia kazkas nerealaus... na jei ji iseis pagaliau i pensija, ir jums pasiseks, tai viskas thumbup.gif
Atsakyti