Įkraunama...
Įkraunama...

VGTU studentės, vienykimės II d.

QUOTE(Paukstuks @ 2009 01 29, 12:51)
drinks_cheers.gif aš lygiai tokia pati ax.gif  blush2.gif dabar I kurso magistrantė, įstojau praėjus kokiems 6-7 metams po bakalauro baigimo...siaubas, kaip sunku prisiverst mokytis doh.gif


Tai gal sunku, jeigu neidomu. As bakalauro pirmus du kursus labaaaai tingejau, labai nepatiko schmoll.gif . Paskui reikejo pasirinkti specializacija ir tada pataikiau. Pasikeite visa mokymosi kokybe. O magistra baigiau su pagyrimu, nes labai labai man idomu buvo. daug medziagos ieskojau pati.
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2009 01 29, 12:59)
Tai gal sunku, jeigu neidomu. As bakalauro pirmus du kursus labaaaai tingejau, labai nepatiko  schmoll.gif . Paskui reikejo pasirinkti specializacija ir tada pataikiau. Pasikeite visa mokymosi kokybe. O magistra baigiau su pagyrimu, nes labai labai man idomu buvo. daug medziagos ieskojau pati.

O ką baigei? ax.gif


Aš dabar II kurse statybos inžinerijos, patekau į energetikos ir transporto statinių specializaciją, tikiuosi patiks rolleyes.gif nes žinau, kad bus labai sunku unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 01 29, 13:02)
O ką baigei?  ax.gif
Aš dabar II kurse statybos inžinerijos, patekau į energetikos ir transporto statinių specializaciją, tikiuosi patiks  rolleyes.gif   nes žinau, kad bus labai sunku  unsure.gif


Bakalauras Inzinerine informatika, o magistras Matematine statistika.

VGTU tikrai labai sunku mokytis. Ypac bakalauro pirmus III kursus. Cia gi nesvarbu, ar tu statybininkas, ar vadybininkas. visi visokius atsparumus mokosi ir pan. Veliau lieka labiau specialybes dalykai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lairam: 29 sausio 2009 - 12:08
QUOTE(Paukstuks @ 2009 01 29, 13:51)
drinks_cheers.gif aš lygiai tokia pati ax.gif  blush2.gif dabar I kurso magistrantė, įstojau praėjus kokiems 6-7 metams po bakalauro baigimo...siaubas, kaip sunku prisiverst mokytis doh.gif


va va, man bakalaura baigti, o paskui manau kai i pensija iseisiu, galesiu ir magistra studojuoti smile.gif)) na ne anksciau 5 po baigimo tai tikrai )
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2009 01 29, 13:06)
VGTU tikrai labai sunku mokytis. Ypac bakalauro pirmus III kursus. Cia gi nesvarbu, ar tu statybininkas, ar vadybininkas. visi visokius atsparumus mokosi ir pan. Veliau lieka labiau specialybes dalykai.

biggrin.gif Kai buvau tik įstojus, visi sakė, kad TIK I kursas sunkus, kai jį baigiau, visi čiulbėjo, kad TIK II kursas sunkiausias lotuliukas.gif Žodžiu, taip ir mokausi vis laukdama kažko dar sunkesnio wink.gif O atsparumas tai tikrai fear.gif Per jį turiu pirmą skolą doh.gif
Jeigu baigsiu bakalaurą, tai turbūt iš karto į magistrantūrą stosiu, nenoriu pertraukų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke: 29 sausio 2009 - 12:12
QUOTE(mylimuke @ 2009 01 29, 13:11)
biggrin.gif  Kai buvau tik įstojus, visi sakė, kad TIK I kursas sunkus, kai jį baigiau, visi čiulbėjo, kad TIK II kursas sunkiausias  lotuliukas.gif  Žodžiu, taip ir mokausi vis laukdama kažko dar sunkesnio wink.gif O atsparumas tai tikrai  fear.gif  Per jį turiu pirmą skolą  doh.gif
Jeigu baigsiu bakalaurą, tai turbūt iš karto į magistrantūrą stosiu, nenoriu pertraukų  ax.gif

Manau, kad reik po bakalauro tiesiai i magistra. Kad ir kaip butu sunku, bey is inercijos judi, Jau pripranti prie pragaro ir vaziuoji. Paskui labai sunku vel is naujo galva i ta kilpa kisti.
Atsakyti
ax.gif
QUOTE(mylimuke @ 2009 01 29, 14:11)
biggrin.gif  Kai buvau tik įstojus, visi sakė, kad TIK I kursas sunkus, kai jį baigiau, visi čiulbėjo, kad TIK II kursas sunkiausias  lotuliukas.gif  Žodžiu, taip ir mokausi vis laukdama kažko dar sunkesnio wink.gif O atsparumas tai tikrai  fear.gif  Per jį turiu pirmą skolą  doh.gif
Jeigu baigsiu bakalaurą, tai turbūt iš karto į magistrantūrą stosiu, nenoriu pertraukų  ax.gif


taip, taip, visi sako tik I, paskui tik II, ir visada lauki kazko lengvo, man irgi tas pats...

QUOTE(lairam @ 2009 01 29, 14:15)
Manau, kad reik po bakalauro tiesiai i magistra. Kad ir kaip butu sunku, bey is inercijos judi, Jau pripranti prie pragaro ir vaziuoji. Paskui labai sunku vel is naujo galva i ta kilpa kisti.



cia jau jusu tiesa, bet kad istotyti irgi nera lengva, ypac neak. kur 5-6 visi pazymiai ( ale islaikyt)
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2009 01 29, 13:15)
Manau, kad reik po bakalauro tiesiai i magistra. Kad ir kaip butu sunku, bey is inercijos judi, Jau pripranti prie pragaro ir vaziuoji. Paskui labai sunku vel is naujo galva i ta kilpa kisti.

Va va, būtent dėl to aš taip ir noriu ax.gif Nes jeigu jau po akademinių buvo labai sunku prisiversti, tai po kelių metų išvis būtų tragedija schmoll.gif Be to, gi ir nejaunėjam mes biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(KaZantipA @ 2009 01 29, 13:25)
cia jau jusu tiesa, bet kad istotyti irgi nera lengva, ypac neak. kur 5-6 visi pazymiai ( ale islaikyt)

Kaip tik neakivaizdininkams visada lengviau įstoti, mažesnių balų reikia g.gif
O bent jau man tai nebuvo sunku įstot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 01 29, 14:28)
Va va, būtent dėl to aš taip ir noriu  ax.gif  Nes jeigu jau po akademinių buvo labai sunku prisiversti, tai po kelių metų išvis būtų tragedija  schmoll.gif  Be to, gi ir nejaunėjam mes  biggrin.gif
Papildyta:

Kaip tik neakivaizdininkams visada lengviau įstoti, mažesnių balų reikia  g.gif
O bent jau man tai nebuvo sunku įstot ax.gif


i magistratura?
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2009 01 29, 13:38)
i magistratura?

Aš bakalaurą turėjau omeny blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 01 29, 14:40)
Aš bakalaurą turėjau omeny  blush2.gif  blush2.gif


aaa... as magistratura turejau omeny ax.gif
Atsakyti
dekuj labai uz nuomones 4u.gif manau vigi bandysiu krimst situs mokslus biggrin.gif bet deje su savo balais tik i neakivaizdini istosiu g.gif
Atsakyti