Įkraunama...
Įkraunama...

VGTU studentės, vienykimės II d.

QUOTE(Mumuke @ 2009 01 19, 18:56)
Baik tu, tikrai ne pasigirt atėjau  4u.gif tiesiog man neramu dėl draugo - jis tikrai labai stengiasi, lankė visas paskaitas, visus darbus pirmas atidavė, bet vis tiek egzo neišlaikė  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Taigi čia ne mokykla, beveik niekas neatsižvelgia į tai, ką tu darei visą semestrą, kada atnešei darbus, svarbu, kad laiku būtų. Turi tiek, kiek gauni. O ką gauni, tai kartais ir sėkmės dalykas. Aš irgi neišlaikiau vieno egzo, nors ir mokiausi, ir darbus pirma atnešdavau, ką padarysi.

QUOTE(Oksanik @ 2009 01 19, 19:07)
Braizybos pagrindus, kubus ant koordinaciu plokstumos braizyti, trimate koordinate, dvimate.... Kazkas panasaus, kad galeciau susiorentuoti, kur kubas, kur trikampis kaip jis nuo virsaus atrodo, kaip is sono, is prieko ir taip toliau ir svarbiausia paciai ismokti braizyti 4u.gif Manau, kad tai tik pagrindai 4u.gif

Taigi čia nesunku biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Pas mus VISADA atsižvelgia į aktyvumą paskaitų metu (tam, kad būtum aktyvus, reikia bent jau ateiti į jas). Jeigu darbą pavėluoji atiduoti - su kiekviena diena minus vienas balas. Jeigu tau nepatinka tokia sistema, kad vertinami ir semestro darbai - kelias į neakivaizdinį skyrių atviras. Tiesą pasakius, man tokia sistema žymiai geresnė mirksiukas.gif
Atsakyti
Mielos super mamos, unsure.gif
Ipatingai buka neak. sk. studente iesko "repetitoriaus", kuris galetu isaiskinti matematikos 1 kurso 2 dalies kursa.. mellow.gif Turiu skola, reik perlaikynet, bet matyt be kazkieno pagalbos mano pilkosios lasteles gavoje nesuveiks....
wacko.gif
Papildyta:
Merginos, gal galite pakomentuoti siuos destytojus? smile.gif

Doc. V. Nainys
Lekt. A.Juzefovič
Doc.N.Batarlienė
Asist. J. Matijošius
Doc.M.Mazūra
Doc.I.Blažienė
Doc. A.Lubys
Atsakyti

Doc.I.Blažienė


Konkreti ir "salta" destytoja, per egzamina JOKIU nusirasymu, reik imokt, pazymiai nepergeriausi, bet man visai patiko ji... 4u.gif
Atsakyti
Įdomu, kodėl visada labiausiai patinka tie dėstytojai, kurie labiausiai spaudžia, yra griežčiausi? ax.gif
Nors kiek galiu pasakyt iš patirties, tai jie labiausiai ir stengiasi dėl studentų, ne kaip kurie (tie, kur metų metus pusiau miegodami veblena iš savo pačių parašytų knygų doh.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke: 21 sausio 2009 - 08:47
QUOTE(mylimuke @ 2009 01 21, 08:45)
Nors kiek galiu pasakyt iš patirties, tai jie labiausiai ir stengiasi dėl studentų, ne kaip kurie (tie, kur metų metus pusiau miegodami veblena iš savo pačių parašytų knygų  doh.gif )

Įtariu, kalbi apie Sūdžių biggrin.gif Buvau vienoj paskaitoj, pati pradėjau miegot lotuliukas.gif Tai tik į kolius ėjau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Paukstuks @ 2009 01 21, 10:06)
Įtariu, kalbi apie Sūdžių biggrin.gif Buvau vienoj paskaitoj, pati pradėjau miegot lotuliukas.gif Tai tik į kolius ėjau rolleyes.gif


Ojoooo, turejau reikalu ir as su Sudziumi. Tragiskai desto. Toks jausmas, kad pats nesupranta apie ka jis ten kalba. O jau uzdavinius kaip jis sprende doh.gif . Murma kazka sau ponosim ir nieko nesuprasi lotuliukas.gif Fui fui fui, nors gavau gerai biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(mylimuke @ 2009 01 21, 09:45)
Įdomu, kodėl visada labiausiai patinka tie dėstytojai, kurie labiausiai spaudžia, yra griežčiausi?  ax.gif
Nors kiek galiu pasakyt iš patirties, tai jie labiausiai ir stengiasi dėl studentų, ne kaip kurie (tie, kur metų metus pusiau miegodami veblena iš savo pačių parašytų knygų  doh.gif )


Spaudimas spaudimui nelygu. Bet jeigu destytojas viska saziningai isdesto, o paskui to reikalauja, tai tada liuks. Jis gerai atliko savo darba ir reikalauja, kad studentai atliktu tai, kas jiems priklauso. Man labai patiko vienas medziagu atsparumo destytojas. Neprisimenu dabar pavardes... Jis reikalavo tiek lankomumo, tiek sunkus egzaminas buvo. Taciau per paskaitas deste nuosekliai, konstruktyviai. Per egzamina buvo labai sunku, taciau jokiu klausimu is oro nebuvo. Jiskas jo buvo isaiskinta. Paskui turejau reikalu su tokiu "kirviu" Vasilecu. Tai sitas fui koks. Per paskaitas tik is studentu tyciotis sugeba. Dar ir paskaitu kartais pats neveda, bet doktorantus atsiusdavo, o per egzus klausimai kazkokie mistiniai. Vertinimas dar mistiskesnis
Atsakyti
QUOTE(Paukstuks @ 2009 01 21, 10:06)
Įtariu, kalbi apie Sūdžių biggrin.gif Buvau vienoj paskaitoj, pati pradėjau miegot lotuliukas.gif Tai tik į kolius ėjau rolleyes.gif


Sudzius tai tikrai idomus personazas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sputnik @ 2009 01 21, 11:12)
Sudzius tai tikrai idomus personazas  blink.gif


lotuliukas.gif
Atsakyti

Doc. V. Nainys
Lekt. A.Juzefovič
Doc.N.Batarlienė
Asist. J. Matijošius
Doc.M.Mazūra
Doc.I.Blažienė
Doc. A.Lubys
[/quote]


Lubys geras dede biggrin.gif biggrin.gif tik reikia lankyt paskaitas (bent jau puse ju) jei nori gauti auksciausia ivertinima mirksiukas.gif atsimena veidus ir po to tiems, kas lanke, egzamino metu 10 suraso, kad ir kas butu parasyta egzamino lape thumbup.gif
Atsakyti
Nezinau, kaip kituose universitetuose, bet VGTU dauguma destytoju reikalauja lankyti paskaitas. Jeigu net nesizymi, tai vis vien isimena veidus. Kartais tai gali padeti per egzaminus. Mums sakydavo taip: "Lankomumas nera butinas, bet as reikalausiu"
Atsakyti
QUOTE(Paukstuks @ 2009 01 21, 10:06)
Įtariu, kalbi apie Sūdžių biggrin.gif Buvau vienoj paskaitoj, pati pradėjau miegot lotuliukas.gif Tai tik į kolius ėjau rolleyes.gif

Ne apie jį, nebuvau su tokiu susidūrus g.gif

QUOTE(lairam @ 2009 01 21, 10:57)
Spaudimas spaudimui nelygu. Bet jeigu destytojas viska saziningai isdesto, o paskui to reikalauja, tai tada liuks. Jis gerai atliko savo darba ir reikalauja, kad studentai atliktu tai, kas jiems priklauso. Man labai patiko vienas medziagu atsparumo destytojas. Neprisimenu dabar pavardes... Jis reikalavo tiek lankomumo, tiek sunkus egzaminas buvo. Taciau per paskaitas deste nuosekliai, konstruktyviai. Per egzamina buvo labai sunku, taciau jokiu klausimu is oro nebuvo. Jiskas jo buvo isaiskinta. Paskui turejau reikalu su tokiu "kirviu" Vasilecu. Tai sitas fui koks. Per paskaitas tik is studentu tyciotis sugeba. Dar ir paskaitu kartais pats neveda, bet doktorantus atsiusdavo, o per egzus klausimai kazkokie mistiniai. Vertinimas dar mistiskesnis

Gal K.Vislavičius bigsmile.gif Nes aš kaip tik pas jį ir kaip tik apie jį galvodama uždaviau tą klausimą rolleyes.gif Dar iš tokių galėčiau paminėt R.Žurauskienę iš statybinių medžiagų katedros.
Labiausiai nupiepę L.Syrus (teorinė mechanika) ir Karpinskas (fizika, jau nebedėsto lyg tai) laugh.gif
Papildyta:
QUOTE(lairam @ 2009 01 21, 14:56)
Nezinau, kaip kituose universitetuose, bet VGTU dauguma destytoju reikalauja lankyti paskaitas. Jeigu net nesizymi, tai vis vien isimena veidus. Kartais tai gali padeti per egzaminus. Mums sakydavo taip: "Lankomumas nera butinas, bet as reikalausiu"

Pas mus lankomumas pažymiui turėjo įtakos 3 iš 7 atvejų, bet ir tai beveik visi lankomumą tikrindavo kas kažkelintą kartą, o ne kiekvieną paskaitą.
Atsakyti