Įkraunama...
Įkraunama...

VGTU studentės, vienykimės II d.

Labas,

Pabaigiau VGTU verslo vadybos bakalaura, specializacija finansu valdymas, jei kam reikia kokiu darbu,referatu kursiniu rasykit smile.gif

Gal kas magistra VGTU studijuoja arba baige, verslo vadyba????? bigsmile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki, atleiskit, kad isiverziau 4u.gif

Ieskau zmogaus, kuris ismokytu mane braizybos "piestukines", nekompiuterines 4u.gif

Lauksiu i AZ ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2009 01 18, 22:29)
Sveiki, atleiskit, kad isiverziau 4u.gif

Ieskau zmogaus, kuris ismokytu mane braizybos "piestukines", nekompiuterines 4u.gif

Lauksiu i AZ ax.gif

O ko ten tamsta nemokate? ax.gif Aš pirmam kurse turėjau, nežinau, gal atsiminčiau ką nors mastau.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Na ir baisūs pas jūs egzai tame VGTU, draugas studijuoja doh.gif Palyginus su jūsų egzais, mano tai gėlytės, nėra ką veikti irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Mumuke @ 2009 01 19, 01:02)
Sveikos  4u.gif
Na ir baisūs pas jūs egzai tame VGTU, draugas studijuoja  doh.gif Palyginus su jūsų egzais, mano tai gėlytės, nėra ką veikti  irnesakyk.gif

Pasigirt atėjai? verysad.gif Žinom, kad sunku ir baisu, ale ką daryt, patys duobes sau išsikasėm doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 01 18, 23:52)
O ko ten tamsta nemokate?  ax.gif  Aš pirmam kurse turėjau, nežinau, gal atsiminčiau ką nors mastau.gif


Bent pagrindus blush2.gif Kad galeciau pati braizyti ir grafikus skaityti mirksiukas.gif

O kur jus gyvenat? rolleyes.gif
Atsakyti
4u.gif merginos bukit geros padekit help.gif gal galetume prisiminti kokius klausimus užduoda Manuels per egzus iš įmoniu ekomikos,gal kokios temos yra Jos megstamos???Iš anksto ačiū. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2009 01 19, 09:15)
Bent pagrindus blush2.gif Kad galeciau pati braizyti ir grafikus skaityti mirksiukas.gif

O kur jus gyvenat? rolleyes.gif

Šiaip aš ne iš Vilniaus, bet ten dažnai būnu, į paskaitas atvykstu. Nežinau, ar prisiminčiau blush2.gif O jūs kelintam kurse? Ką studijuojat?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 01 19, 10:09)
Šiaip aš ne iš Vilniaus, bet ten dažnai būnu, į paskaitas atvykstu. Nežinau, ar prisiminčiau  blush2.gif  O jūs kelintam kurse? Ką studijuojat?


As viko agro. fake, Zeldyniai ir ju dizainas 4u.gif

Atsakyti
Ale tai gal netiks, nes pas mane su statybom susiję buvo brėžiniai g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 01 19, 01:10)
Pasigirt atėjai?  verysad.gif  Žinom, kad sunku ir baisu, ale ką daryt, patys duobes sau išsikasėm  doh.gif  lotuliukas.gif


Baik tu, tikrai ne pasigirt atėjau 4u.gif tiesiog man neramu dėl draugo - jis tikrai labai stengiasi, lankė visas paskaitas, visus darbus pirmas atidavė, bet vis tiek egzo neišlaikė doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mumuke: 19 sausio 2009 - 17:57
QUOTE(mylimuke @ 2009 01 19, 16:53)
Ale tai gal netiks, nes pas mane su statybom susiję buvo brėžiniai  g.gif  blush2.gif


Braizybos pagrindus, kubus ant koordinaciu plokstumos braizyti, trimate koordinate, dvimate.... Kazkas panasaus, kad galeciau susiorentuoti, kur kubas, kur trikampis kaip jis nuo virsaus atrodo, kaip is sono, is prieko ir taip toliau ir svarbiausia paciai ismokti braizyti 4u.gif Manau, kad tai tik pagrindai 4u.gif
Atsakyti