Įkraunama...
Įkraunama...

VGTU studentės, vienykimės II d.

QUOTE(JMB @ 2009 01 09, 10:26)
mirksiukas.gif sveikos mamytės, gal kuri parašytumėt pora žodžių apie šiuos dėstytojus iš įmonių ekonomikos ir vadybos katedros J.Silicką ir A. Garškienę, reikia rinktis baigiamojo darbo vadovą, siūlo juos, nėvieno nepažystu.  g.gif


silicko nežinau, o garškienė visai nieko
Atsakyti
Garškienė tokia idomi persona ax.gif dėsto pakankamai padrikai, kažkaip sunkiai mintis dėlioja. Bet vertina normaliai ax.gif iki šiol įstrigus jos frazė "kvepalai, dezodorantai ir kiti drabužiai" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(migliuse @ 2009 01 07, 02:03)
vertina labai priekabiai o kadangi dalykas sunkus tai idealiai parasyti viska tikrai sunku yra...todel visi dziaugiasi pas ji is pirmo karto egza islaike...

Ir mes tokį vieną turim. Bet tai jeigu tikrai mokaisi, tai gali klausinėti kaip nori ir kiek nori, jeigu moki- tai ir žinai.
Atsakyti
4u.gif o gal kokios info apie Korsakienę pametėtumėt? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dwiola @ 2008 06 13, 22:23)
Ji su Ginevičiene - du kaliošai - pora. Ir viena ir kita tik ir temoka girtis.


drinks_cheers.gif

QUOTE(Manto_mamyte @ 2008 10 20, 18:46)

O Bivainio kokie kl?


mum reikejo aprasyt kokios nors imones steigima pagal pakopas ir issprest 5 prekybos centro problemas wink.gif

QUOTE(Gabrelia @ 2008 12 22, 13:53)
Labutis 4u.gif gal yra merginų kurie galetų padeti padaryti darba iš finasinių sprendimų atsilyginsiu,labai reikia help.gif  help.gif  help.gif


ir man labai reikia unsure.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erkesta: 09 sausio 2009 - 21:15
QUOTE(MamaMia @ 2008 08 27, 16:10)
....
Pabedinskaite - faina, bent man, konkreciai desto tai, kas bus per egza, paskaitas opatariu lankuti, nes, kaip minejau , vandens nepyla bet desto esme...


Sveikutes mokslinces 4u.gif Prisdedu ir as prie jusu mirksiukas.gif As siemet baigineju verslo vadyba mirksiukas.gif Pasidalinsiu ir as ispudziais apie destytojus.

Siaip studiju kokybe nesu patenkinta, bent jau vadyboje schmoll.gif Destytoju poziuris i destyma ir ziniu suteikima... bent jau i mus neakivaizdininkus. Jauciuosi kaip potenciali pinigu teikeja ir vsio. Pagrindines zinios kurias gavau tai tik kolegijoje. O cia tik kurso pakartojimas buvo. Na aisku ne pas visus destytojus.

Labiausiai patiko Strazdas ir Bazaras, kurie paskaitas vede ne vien tik knygomis, bet ir praktika remdamasi. O visi kiti kas man deste knygines ziurkes.
Pabedinskaites egzo visi ziauriai bijojome, bet visi gerai islaikeme. Gal kaip MamaMia ir konkreciai desto, taciau ka jinai desto praktiskai nera imanoma iguvendinti. Pati dirbu gamybineje imoneje, kuri gamina greito vartojimo prekes ir kaip ji dave gamybos planavimo uzdavini, pagal toki plana savaites gamyba planuotumem visus metus. Tad jos destomi modeliai, praktiskai nera igyvendinami. O kai musu paklause kas planuojant svarbiausia ir remiantis darbo praktika atsakiau, sulaukiau jos komentaro "Isivaizduok, kad viska turi". Tad jai ir atsakiau, kad realybeje taip nebuna. Visada buna trukdziai. Tai vat tokie atsiliepimai apie kiekybinius sprendimu metodus.
Apie kitus dalykus irgi panasiai galiu pasakyti. Gamybos organizavimo konspektas buvo tragiskas doh.gif Pazodinis vertimas is uzsienio kalbos doh.gif O su kai kuriom teorijom nesutikau ir darbe kai jas perskaiciau, mano kolegoms, dirbantiems jau ne vienerius ar desimt metu imoneje tai sukele juoka. Tik nepamenu destytojo pavardes. Jaunas toks.
Taciau kaip jau minejau, labai patiko Strazdo ir Bazaro paskaitos.
Atsakyti
Aš esu baigusi VGTU FMF. Jeigu kam kokių komentarų reikės, galiu bandyti prisiminti ir pakomentuoti biggrin.gif . Daugiausiai teko bendrauti su Matematinės statistikos katedros dėstytojais mirksiukas.gif .
Atsakyti
Sveiki 4u.gif norėčiau paklausti apie makroekonomikos destytoja I.Blažienie ax.gif blush2.gif ,kokie buna klausimai per egzaminus,gal praeitais metais kas nors turejo ega pas jį help.gif help.gif help.gif iš anksto ačiū.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 01 09, 16:48)
Ir mes tokį vieną turim. Bet tai jeigu tikrai mokaisi, tai gali klausinėti kaip nori ir kiek nori, jeigu moki- tai ir žinai.



na jo poziuris toks kad desimtukui moka tik dievas, devynetui jis pats, o studentas nuo astuoneto smile.gif beto jo destomas dalykas susideda ne is sausos teorijos, o visokiu breziniu, irodymu ir formuliu, tai jis prisikabineja prie kiekvieno ne vietoj padeto bruksniuko...o rasant egzamina dazniausiai skubama ir pripiesiama tu bruksniuku visokiu kur reikia ir kur nereikia smile.gif taip ir nukrenta pazimys...siaip ar taip..visokiu destytoju buna, visokiu reikia...
Atsakyti
QUOTE(migliuse @ 2009 01 12, 19:42)
na jo poziuris toks kad desimtukui moka tik dievas, devynetui jis pats, o studentas nuo astuoneto smile.gif beto jo destomas dalykas susideda ne is sausos teorijos, o visokiu breziniu, irodymu ir formuliu, tai jis prisikabineja prie kiekvieno ne vietoj padeto bruksniuko...o rasant egzamina dazniausiai skubama ir pripiesiama tu bruksniuku visokiu kur reikia ir kur nereikia  smile.gif taip ir nukrenta pazimys...siaip ar taip..visokiu destytoju buna, visokiu reikia...

Pilnai tave suprantu, nes ir pati turėjau tokį dėstytoją, kuris mano darbų nenorėdavo priimt vien dėl tvarkos, nors viskas gerai būdavo, sprendimai ir brėžiniai. Bet kažkaip pavykdavo viską padaryt visgi. Mes kartais ir 9 gaunam, o dėstytojai 10 moka biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, visos studentės mirksiukas.gif prisidedu prie jūsų 4u.gif aš dabar studijuoju Bioinžineriją trečiam kurse. Gal čia yra daugiau tokiu kaip aš? bigsmile.gif
Atsakyti