Įkraunama...
Įkraunama...

VGTU studentės, vienykimės II d.

Štai ir vėl Kalėdos, štai ir vėl žiema,
Te Jus laimė lydi gėrio kupina,
Te žvaigžde ji šviečia ilgus dar metus,
Te mylėti kviečia, laimina visus.
Te nebūna niekad barnių ir gėlos,
Tegul laimė šviečia visuos veiduos.
newyear.gif 000054.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif

Man kyla toks klausimas, iš ko reiks ruoštis Jonaičio egzui? unsure.gif gal turit patarimų? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lūšis: 05 sausio 2009 - 14:37
Sveiki!
Kokia nuomone apie V .Malisauska? ko galima tiketis ir laukti is jo... 4u.gif P.S Atrodo sioj temos niekas apie ji nebuvo uzsimine... g.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzele7 @ 2009 01 06, 01:35)
Sveiki!
Kokia nuomone apie V .Malisauska? ko galima tiketis ir laukti is jo... 4u.gif P.S Atrodo sioj temos niekas apie ji nebuvo uzsimine... g.gif


smile.gif ooo su ponu Malisausku yra teke ir man susidurti smile.gif na pirmas ispudis toks buvo: destytojas grieztas, daug reikalauja, megsta tuos kurie tikrai stengiasi ismokti...tokiems jis padeda ir jei per egzamina gauni kokius 4 balus jis uzskaito... siaip gan linksmas zmogelis...o ismokti pas ji reikia betkokiu atveju manau...
na kai man jau jo paskaitos praeity tai dabar galiu ji tik pagirt, nors egzo bijojau labai.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo migliuse: 06 sausio 2009 - 11:51
QUOTE(migliuse @ 2009 01 06, 12:49)
smile.gif ooo su ponu Malisausku yra teke ir man susidurti  smile.gif na pirmas ispudis toks buvo: destytojas grieztas, daug reikalauja, megsta tuos kurie tikrai stengiasi ismokti...tokiems jis padeda ir jei per egzamina gauni kokius 4 balus jis uzskaito... siaip gan linksmas zmogelis...o ismokti pas ji reikia betkokiu atveju manau...
na kai man jau jo paskaitos praeity tai dabar galiu ji tik pagirt, nors egzo bijojau labai.. smile.gif

Kažkaip nesiderina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 01 06, 12:50)
Kažkaip nesiderina  biggrin.gif


kas nesiderina???
Atsakyti
QUOTE(migliuse @ 2009 01 06, 12:52)
kas nesiderina???

Jeigu studentas stengiasi ir tikrai mokosi dėl savęs, o ne dėl dėstytojo akių, tai 4 jis negaus.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 01 06, 12:53)
Jeigu studentas stengiasi ir tikrai mokosi dėl savęs, o ne dėl dėstytojo akių, tai 4 jis negaus.


o tu pas ji mokeisi bent?
Atsakyti
Man apie ji labai ne kaip buvo atsiliepta, kad egzaminai labai sunkūs, nori nežinia ko...dar esu girdėjus,kad jei užplaukia tai ima taisyti gramatines klaidas ir nuima kažkiek balo... unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(migliuse @ 2009 01 06, 12:54)
o tu pas ji mokeisi bent?

Aš apskritai sakau. O jei įvertina neteisingai arba vertina ne tą, ką reikia, galima skųstis gi.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 01 06, 19:44)
Aš apskritai sakau. O jei įvertina neteisingai arba vertina ne tą, ką reikia, galima skųstis gi.


vertina labai priekabiai o kadangi dalykas sunkus tai idealiai parasyti viska tikrai sunku yra...todel visi dziaugiasi pas ji is pirmo karto egza islaike...
Atsakyti
mirksiukas.gif sveikos mamytės, gal kuri parašytumėt pora žodžių apie šiuos dėstytojus iš įmonių ekonomikos ir vadybos katedros J.Silicką ir A. Garškienę, reikia rinktis baigiamojo darbo vadovą, siūlo juos, nėvieno nepažystu. g.gif
Atsakyti