Įkraunama...
Įkraunama...

VGTU studentės, vienykimės II d.

QUOTE(mylimuke @ 2008 11 12, 01:21)
Tai ir dieniniam tas pats, jei neatsiskaitai visko, irgi neprileidžia  g.gif
Mane kankina abejonės doh.gif



nu matai čia jau tik tavo apsisprendimas, kiti tik nuomonę gali pasakyti smile.gif
Atsakyti
Ačiū už nuomonę blush2.gif
Atsakyti
Sveikos. Turiu klausimą: gal kuri iš Jūsų už įmonių organizavimo ir valdymo (dėst. Jonaitis) namų darbą gavote 10 ar 9? Norėčiau konsultacijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedna @ 2008 11 22, 18:16)
Sveikos. Turiu klausimą: gal kuri iš Jūsų už įmonių organizavimo ir valdymo (dėst. Jonaitis) namų darbą gavote 10 ar 9? Norėčiau konsultacijos smile.gif



As gavau ax.gif

kas domina? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedna @ 2008 11 22, 19:16)
Sveikos. Turiu klausimą: gal kuri iš Jūsų už įmonių organizavimo ir valdymo (dėst. Jonaitis) namų darbą gavote 10 ar 9? Norėčiau konsultacijos smile.gif

Aš gavau ax.gif Ir dar kitiems studentams šio dalyko namų darbus darydavau ax.gif
Atsakyti
Malonu, kad atsiliepėte smile.gif Darau modeliuojamų darbą sąrašą ir iškilo klausimų dėl kai kurių darbų eiliškumo ir tarpusavio priklausomybių. Norisi padaryti gerą sąrašą, o tik tada skaičiuot (linksmieji sektoriai biggrin.gif). Parašysiu asmeniškai.
Atsakyti
QUOTE(kasparas @ 2008 10 16, 13:06)
As buvau isvykes, atejau i perlaikyma ir neislaikiau. Anksciau buvo galima po laikymo komisijoje sumoketi tam tikra suma uz egzamina, tarkime, jeigu turi skola is makroekonomikos uz kredita po 100lt ar belekiek, ir laikai sau toliau. O stai nuo siu metu viskas pasikeite ir studentas, neislaikes egzamino iki spalio 15 dienos su komisija braukiamas. O as grizau i svetur, neturejau laiko pasiruosti, be to, perlaikymas buvo sudetingas, tai taip ir ikliuvau. Dar teko girdeti, kad anksciau isvis galedavai testi studijas su savo grupe ir tureti ta skola, tiesiog papildomai vaikcioti ta dalyka ir issilaikyti. Ir tiek. O dabar... Na, nezinau, ar dekanas ka nors pagelbes, nes cia siaip rektoriaus isakymas. O del priezasties.. net nezinau, ka sugalvoti. Siaip jie sakys: vaikeli, turejai galimybe ir neislaikei, tai kartok dabar. Bet man taip gaila prarasti metus. Galvoju, gal kas kokiu rysiu turi ar siaip pazistamu vgtu, kurie galetu pagelbeti.. as toks pasimetes... :'(

ir gerai kad pasimetes smile.gif pats prisidirbai......... telefonai uzsienyje neveikia? interno nebuvo? Tam ir ivesta VGTU elektronine sistema, kad butu galima isvengti nesusipratimu su tokiais is niekur atsiradusiais......
Kaip praktika rodo pries naujus metus atsiranda bent keli tokie is niekur..... prasedeje uzsienyje o mokslai, " ai kaip nors susitvarkysiu" tai va po to taip ir gaunasi.....
Elektronine sistema veikia tam tikru principu, kad net egzo rezultatus privalai ivesti iki tam tikros valandos po egzo, kad nespetu studentai su destytoju " suderinti" rezultatu. Manau tai saunu ir nereikia po to priimineti kalno zmoniu su verkslenimais, as dirbu, as isvaziaves buvau ir t.t. Tiesiog visi esam zmones ir esant reikalui viskas su destytoju ar dekanatu yra derinama pries atsiskaitymus, ar sirgo zmogus ir dar kokios rimtos bedos buvo.... bet visi tikisi praslysti, ir tik jei blogas rezultatas eina verkslenti. Tas pats ir tau, laikant su komisija buvo ivestas i sistema tavo rezultatas ir sistema tiesiog tave pasalino, nes pries laikyma nepateikei dekanatui svarbiu priezasciu, o kai nepasiseke tada jau gelbekit padekit...... Nebent pulk ant keliu pries dekana lotuliukas.gif ir leistu sugrysti i zemesni kursa, kad panaikintum skolas.
Gal as cia ir griestokai parasiau, bet tai tiesa...........
Atsakyti
Gal kas susidūrėte su doc. dr. R.Kliuku (atsparumas)? ax.gif Girdėjau, kad siaubas baubas jis merginoms unsure.gif
Atsakyti
sveikos merginos ir mamos, esu cia dar tik naujoke, bet jau radau kur prie jusu prisijungti. labai apsidziaugiau radusi sia tema:) dabar studijuoju VGTU verslo vadybos 3 kurse ir jonaitis vis dar cia:( jau turiu bloga ivertinima uz puse namu darbo, manau, kad ir antros dalies niekaip neiveiksiu.atiduoti reikia penktadieni.labai prasyciau tu, kurios susigaude ir gavo gera pazymi, jei galite padekite...man ypac nepavyko apiforminti darbo teisingai, isdestyti tai, ko jam reikia.dabar teks braizyti grafika,skaiciuoti parametrus,optimizuoti.sita lyg ir suprantu,galiu tai padaryt, bet kaip jam itikti su darbu,apiforminimu,tvarka,seka ir pan?gal kas galetu padeti?gal turite koki darbeli ar galetumete patarti?labai man padetumete ir buciau labai dekinga:) lauksiu bet kokios pagalbos. Gal Celina ir rimiale galetume padeti?
Atsakyti
Man tai šiek tiek juokinga, kai dėstytojai kaip esminius iškelia tokius šū..., kaip kad per kreivai nubraižytas rutuliukas ar milimetru per plačiai užbrūkšniuotas plotas doh.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif gal yra merginų kurie galetų padeti padaryti darba iš finasinių sprendimų atsilyginsiu,labai reikia help.gif help.gif help.gif
Atsakyti
Bet, žiūriu, kiek čia daug nesąžiningų mamyčių hihihi.gif
Atsakyti