Įkraunama...
Įkraunama...

VGTU studentės, vienykimės II d.

As buvau isvykes, atejau i perlaikyma ir neislaikiau. Anksciau buvo galima po laikymo komisijoje sumoketi tam tikra suma uz egzamina, tarkime, jeigu turi skola is makroekonomikos uz kredita po 100lt ar belekiek, ir laikai sau toliau. O stai nuo siu metu viskas pasikeite ir studentas, neislaikes egzamino iki spalio 15 dienos su komisija braukiamas. O as grizau i svetur, neturejau laiko pasiruosti, be to, perlaikymas buvo sudetingas, tai taip ir ikliuvau. Dar teko girdeti, kad anksciau isvis galedavai testi studijas su savo grupe ir tureti ta skola, tiesiog papildomai vaikcioti ta dalyka ir issilaikyti. Ir tiek. O dabar... Na, nezinau, ar dekanas ka nors pagelbes, nes cia siaip rektoriaus isakymas. O del priezasties.. net nezinau, ka sugalvoti. Siaip jie sakys: vaikeli, turejai galimybe ir neislaikei, tai kartok dabar. Bet man taip gaila prarasti metus. Galvoju, gal kas kokiu rysiu turi ar siaip pazistamu vgtu, kurie galetu pagelbeti.. as toks pasimetes... :'(
Atsakyti
QUOTE(kasparas @ 2008 10 16, 14:06)
As buvau isvykes, atejau i perlaikyma ir neislaikiau. Anksciau buvo galima po laikymo komisijoje sumoketi tam tikra suma uz egzamina, tarkime, jeigu turi skola is makroekonomikos uz kredita po 100lt ar belekiek, ir laikai sau toliau. O stai nuo siu metu viskas pasikeite ir studentas, neislaikes egzamino iki spalio 15 dienos su komisija braukiamas. O as grizau i svetur, neturejau laiko pasiruosti, be to, perlaikymas buvo sudetingas, tai taip ir ikliuvau. Dar teko girdeti, kad anksciau isvis galedavai testi studijas su savo grupe ir tureti ta skola, tiesiog papildomai vaikcioti ta dalyka ir issilaikyti. Ir tiek. O dabar... Na, nezinau, ar dekanas ka nors pagelbes, nes cia siaip rektoriaus isakymas. O del priezasties.. net nezinau, ka sugalvoti. Siaip jie sakys: vaikeli, turejai galimybe ir neislaikei, tai kartok dabar. Bet man taip gaila prarasti metus. Galvoju, gal kas kokiu rysiu turi ar siaip pazistamu vgtu, kurie galetu pagelbeti.. as toks pasimetes... :'(


o tai į žemesnį kursą prašiai kad perkeltų, nes būdavo arba leidžia, parašius prašymą, studijuoti su grupe, tik reik būtent to dalyko kursą kartoti ir egzą laikyti, arba perkeliamas į žemesnį kursą. tu nueik į dekanatą ir normaliai iki galo išsiaiškink. dar svarbu kur esi dieninis, vakarinis ar neakivaizdinis. ir dar egzamine gali nedalyvauti, tik dėl svarbios priežasties ir turėt to įrodymą (dokumentą), tada egzamino laikymas ar perlaikymas nukeliamas. ir galiusiai pats pasiskaityk taisykles ir tikrai žinosi kaip turi būti smile.gif

sėkmės smile.gif
Atsakyti
na, su anglų ir matematika viskas aišku.. o kaip visokios kompiuterinės braižybos ir informatikos? aš apie tai nieko nežinau ir net žinoti nenoriu.. bet turbūt susitart ten su niekuo nepavyks..?:/ kaip išlaikyt..?
Atsakyti
QUOTE(harm @ 2008 10 18, 13:02)
na, su anglų ir matematika viskas aišku.. o kaip visokios kompiuterinės braižybos ir informatikos? aš apie tai nieko nežinau ir net žinoti nenoriu.. bet turbūt susitart ten su niekuo nepavyks..?:/ kaip išlaikyt..?


mokytis smile.gif žiauru ane, bet ten tokie dėstytojai, labai priklauso kokiu būdu studijuoji, sunkiausia dieniniam ir vakariniam, neakivaizdininkam nuolaidų daugiau bet irgi ne pyragai, labai priklauso nuo pačio dėstytojo. o jei žmoniškai ir dėstytojas sukalbamas susitarti galima, čia jau tavo asmeniniai sugebėjimai lemia.
Atsakyti
aš neakivaizdiniam ...smile.gif
Atsakyti
sveiki,
jungiuos ir as i jusu gretas.studijuoju neakivaizdziai.ziuriu,kad cia daug kas su Gineviciene ir Stankeviciene susiduria,tai man taip pat "nuskilo" sitas dziaugsmas su jom pabendraut.kita sestadieni rasom kontrolini is algebros,tai jau dabar plaukai siausias vien apie tai pagalvojus...
Atsakyti
Sveiki visi, gal kartais kas is cia esanciuju smile.gif studijuoja magistraturos pirmame kurse (verslo vadyba) arba yra baige..
Noreciau pasidalinti informacija, medziaga ir t.ttt wink.gif
Laukiu atsiliepianciu smile.gif
Baigiau finansu specializacija, jeigu kam reikia pagalbos, visada prasom wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Manto_mamyte @ 2008 10 19, 21:42)
Sveiki visi, gal kartais kas is cia esanciuju smile.gif studijuoja magistraturos pirmame kurse (verslo vadyba) arba yra baige..
Noreciau pasidalinti informacija, medziaga ir t.ttt wink.gif
Laukiu atsiliepianciu smile.gif
Baigiau finansu specializacija, jeigu kam reikia pagalbos, visada prasom wink.gif

bigsmile.gif Aš dabar 1 magistratūros kurse, finansuose taip pat bigsmile.gif jei tikrai negaila medžiagos laaabai norėčiau, kad pasidalintumėt ax.gif blush2.gif
Atsakyti
KASPARAI, ta sistema visuomet tokia ir buvo. 4 laikymas pasibaigė spalio 15 ir jeigu iki tos datos nelikvidavai skolų- tave pašalino ir viskas. vienintelis dalykas,ką galbūt dar gali padaryt,tai lėkt pas daktarę savo,prašyt,kad išrašytų pažymą,jog to laikymo metu tu sirgai ir nieko negalėjai padaryt, ir tada gal dar ir perkels tą laikymą smile.gif
ir tik dbr perskaiciau,kad laikei. tuomet viskas sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TerrorisTe69: 19 spalio 2008 - 23:36
QUOTE(Paukstuks @ 2008 10 19, 23:28)
bigsmile.gif Aš dabar 1 magistratūros kurse, finansuose taip pat bigsmile.gif jei tikrai negaila medžiagos laaabai norėčiau, kad pasidalintumėt ax.gif  blush2.gif


Ta prasme as bakalaure buvau FV grupeje, dabar kol kas IVV, bet planuoju vel persivesti, o medziaga siuliau, jei kam reikia bakalauro... o su magistr dar medziagos neprikaupiau, bet si ta turiu... jeigu ka, konkreciai skyk..
o kaip tau sekesi, islaikei? beje, ar tu neakivaizdiniame ar dieniniame? gal mes ir pazistamos smile.gif jei nesunku, prisistatyk wink.gif
gal bivainio egzas buvo jau?
Atsakyti
QUOTE(Manto_mamyte @ 2008 10 20, 11:32)
Ta prasme as bakalaure buvau FV grupeje, dabar kol kas IVV, bet planuoju vel persivesti, o medziaga siuliau, jei kam reikia bakalauro... o su magistr dar medziagos neprikaupiau, bet si ta turiu... jeigu ka, konkreciai skyk..
o kaip tau sekesi, islaikei? beje, ar tu neakivaizdiniame ar dieniniame? gal mes ir pazistamos smile.gif jei nesunku, prisistatyk wink.gif
gal bivainio egzas buvo jau?

Geras, aš ir įstojau į IVV, bet jau pervesta į FI biggrin.gif Pas mane tai dieninis vadinasi, bet paskaitos vakarais, o tu?
Bivainio egzaminą nors ir nelabai gerai, bet išlaikiau iš pirmo karto karsta.gif sokiai.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paukstuks: 20 spalio 2008 - 12:01
Žiūriu, kad čia nemažai studijuojančių vadybos magistrantūrą smile.gif
Ar tiesa, kad dieninukams paskaitos vyksta vakare (būtų super!)?
Ketinu stoti kitąmet (marketingo spec.), bet neapsisprendžiu, dieninį ar vakarinį...
Atsakyti