Įkraunama...
Įkraunama...

VGTU studentės, vienykimės II d.

sveikutes, gal yra panikiu, kurios praeitais ar uzpraitais metais moketes pas ponia Gineviciene, ir kurios turetu konspektu ar dar ko? butu malonu pabendraut (jej nesunku i skype ambra-) ax.gif
Atsakyti
sveikos,
jungiuos prie jusu,tik dar ne faktas kad priimsit.studijuoju neakivaizdziai verslo vadyba.o kiek supratau visi cia dieninukai. ax.gif
noreciau paklausti kam yra paskaitos pas v.Stankeviciene algebros.gal kas turit kokius uzrasus ir galetumet pasidalinti.nes nu nieko as ten nesuprantu su ka ji aiskina.ir isvis kazkaip ji daznai klysta,nes uzdaviniuose daznai ja pataisyti reikia,o jau apie teorija tai isvis patyliu...taigi jei kas gales padeti tai busiu labai dekinga...
Atsakyti
QUOTE(Lightly @ 2008 09 01, 15:32)
Sveikos merginos
Studijuoju VGTU neakivaizdziai(bakalauras). Noriu paklausti jusu ar butina imti akademines atostogas nestumo metu?
Nesinori atideti mokslus man...


gali neimti, jei turėsi kas leliuką pažiūrės per sesijas smile.gif aš pirmam kurse laukiausi antram auginau, kadangi labai padėjo mama tai akademinių neėmiau, bet studijuot buvo žiauriai sunku, tiesa esu neakivaizdininkė.

gero laukimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Paukstuks @ 2008 09 17, 13:41)
Gal magistrantės turi Bivainio kursinio projekto pvz. blush2.gif Jei negaila pasidalinkit. Ir kaip pas jį egzaminas vyksta gal kas prisimenat? ax.gif


aš mokausi neakivaizdžiai, tai pas jį egzas buvo toks: davė du klausimus
1. komercinio banko kokybės vertinimo sistema
2. parašykite 5 rezoliucijas.
literatūra leido naudotis kokia turi ir kokia nori, svarbu kad parašytum ir jam tiktų, bet daugiau negu pusė pas jį neišlaikė. tiesa tai bakalauro studijos.

na dabar ir aš prisistatysiu, vgtu studijuoju verslo vadybą finansų valdymą, žiauriai sunku, jau turbūt supratote, kad esu neakivaizdininkė. jau man matosi finišo tiesioji, kuom labai džiaugiuosi, nes labai nuvargino mane mokslai - žiauriai atsakingai į visa tai žiūrėjau už tat matyt beveik be skolų variau, tiesa turėjau pirmam kurse vargo su matieka ir anglų, bet matiekos susiradau dėstytoją papildomai - vargais negalais išlaikiau, o anglų tai grynai dėl tingėjimo - matyt nėštumo hormonai veikė biggrin.gif dabar neprisišnekėt bet tikiuosi paskutinę sesiją be skolų pabaigt tfu tfu tfu. jau ir diplominio temą pasirinkau. kažkaip nesitiki, kad į pabaigą mano mokslo kančios.
dabar apie dėstytojus - bet tai jau čia pagrindiniai paminėti Bivainis, Jonaitis, Šečkutė, Chlivickas, Ananeva, Tvaronavičienė - nu kirviai kaip reta, kas susidursit laikykitės.
faini arba bent jau bezabidni dėstytojai - Stepanovas, Trumpaitė, Tamošiūnienė, Rakauskienė
daugiau pakomentuosiu kai pasiimsiu studijų knygelę - nelabai pamenu kas dar dėstė, bet šitie labiausiai įstrigo.

beje labai domina dėstytoja D. Burkšaitienė - ji mano diplominio darbo vadovė, niekada susitikusi nebuvau, nors el.paštu susirašinėjant normali pasirodė g.gif

tiek metų atsimokiau, o tik dabar šią temą aptikau lotuliukas.gif lotuliukas.gif

labai tikiuosi priimsit į savo gretas 4u.gif
Atsakyti
rasto darbo tema - auksciausio lygio ir vidurines grandies vadovu funkciju derinimo modelis ir jo tobulinimo galimybes imoneje (organizacijoje). jei pametetumet kokios nors info sia tema, buciau labai dekinga;)

morfi02@yahoo.com
Atsakyti
QUOTE(brista- @ 2008 10 03, 15:02)
sveikutes, gal yra panikiu, kurios praeitais ar uzpraitais metais moketes pas ponia Gineviciene, ir kurios turetu konspektu ar dar ko? butu malonu pabendraut  (jej nesunku i skype ambra-)  ax.gif



Uzuojauta del Ginevicienes smile.gif teks pavargti psichologiskai 4u.gif

Turiu daaaaaug visko, bet pas mane nebus tau naudinga, nes mokiausi pas Gineviciene pries du-tris metus ir pas mane viskas sviesta, o mokemes mes pildydami knygas ir pratybas... Market leader kursas berods. Dar aisku turejom namu skaityma, tai turiu ta knygele ("American economy")...

Siaip jokiu konspektu daugiau ir nebebuvo. Per paskaitas pagrindines temos budavo jos sunus ir siaip jos labai geras gyvenimas lotuliukas.gif jei jai uzeidavo noras pavaidinti destytoja, tai spresdavom testus is knygu ir tiek mirksiukas.gif


Sekmes pas ja 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(rasutl @ 2008 10 02, 12:36)
Sveikutes. Gal kas gali daugiau parasyti apie destytoja Asta Stankeviciene .Vadybos fakultetas. dekui is anksto.




Cia destytoja, kuri personalo vadyba man deste... bet pries pora metu as pas ja buvau, su savais principais, bet supratinga. siaip labai faina per paskaitas, idomios paskaitos pas ja, bet per atsiskaitymus griezta ir priekabi smile.gif visada su savo sypsenele tokia, todel nuteikia gerai pries suvartydama iki galo biggrin.gif
Atsakyti
Gal yra suprantančių architektūrą? JAM'e gavau tokią kompozicijos užduotį ir niekaip nesuvokiu ką daryt... Labai reikėtų kad kasnors paaiškintų.... blush2.gif

"Pagal interjero objektų sąrašą vienoje to paties lapo pusėje nupiešti juos, išmatuojant pagrindinius matmenis reikalingose, nepasikartojančiose projekcijose. Kitoje to paties lapo pusėje juos nupiešti taip (be matmenų), kad pastarųjų santykiniai dydžiai būtų tarpusvayje teisingi."
Atsakyti
QUOTE(mėlyna.akvarelė @ 2008 10 09, 20:54)
Gal yra suprantančių architektūrą? JAM'e gavau tokią kompozicijos užduotį ir niekaip nesuvokiu ką daryt... Labai reikėtų kad kasnors paaiškintų....  blush2.gif

"Pagal interjero objektų sąrašą vienoje to paties lapo pusėje nupiešti juos, išmatuojant pagrindinius matmenis reikalingose, nepasikartojančiose projekcijose. Kitoje to paties lapo pusėje juos nupiešti taip (be matmenų), kad pastarųjų santykiniai dydžiai būtų tarpusvayje teisingi."


Labas,
Pabandysiu paaiskinti,kaip as supratau sia uzduoti : vienoje puseje turi nupiesti projekcijas daiktu (t.y. dvimatis vaizdas is sonu,virsaus) o kitoje puseje trimati (turini) vaizda neiskreipiant daikto proporciju (tarpusavio daliu santykio).
Bet as nesakau kad tikrai taip, pabandyk prisimint ka aiskino mirksiukas.gif Jei aiskino biggrin.gif
Atsakyti
labai labai ačiū, užduotis ir buvo būtent tokia. ax.gif
Atsakyti
Labas, būčiau laaa...aaaabai dėkinga, jei klas nors password'ą "pametėtų" http://nstud.vv.vgtu...i/konspektaiII/ . Jei tai labai didelė paslaptis, tai gal galit į AŽ? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif Dabar VGTU pasikeite taisykles, zmones, turintys bent viena skola ir neissilaike jos iki spalio 15 dienos yra braukiami is sarasu, kaip nutiko ir man. Tad klausiu, gal turite kokiu pazistamu ar siaip kokiu rysiu, kas galetu padeti? Labai prasau pagelbeti, nes buvau isvaziaves i uzsieni, tikrai nezinojau apie tas taisykles, grizau, o manes jau sarasuose nera. Tad jeigu turite kokiu minciu, prasau, pasidalinkite smile.gif Is anksto dekoju.
Atsakyti
QUOTE(kasparas @ 2008 10 15, 20:13)
Laba diena smile.gif Dabar VGTU pasikeite taisykles, zmones, turintys bent viena skola ir neissilaike jos iki spalio 15 dienos yra braukiami is sarasu, kaip nutiko ir man. Tad klausiu, gal turite kokiu pazistamu ar siaip kokiu rysiu, kas galetu padeti? Labai prasau pagelbeti, nes buvau isvaziaves i uzsieni, tikrai nezinojau apie tas taisykles, grizau, o manes jau sarasuose nera. Tad jeigu turite kokiu minciu, prasau, pasidalinkite smile.gif Is anksto dekoju.




Ooooohoooo ohmy.gif
Laibai keista, kad po vienos skolos, jau braukiama :?
Nebent tu turėjai laikyt prieš komisiją ir neatvykai...
kokia būtent situacija?
bet žinau kad galima sugrižti į aukštesnįjį kursą.
Gal reiktu su savo dekanu pašnekėt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dwiola: 16 spalio 2008 - 10:31