Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada važiuoti į keliones su kūdikiu?

Jei kalbat apie Palangą, tai aš savo "degtuką' sūnų ten apskritai auginau. Kai jam suėjo metai, atšilo oras ir aš sumaniau nuvaryt pasidegint, numečiau tris kilus per trumpą laiką, nors jau ir mest faktiškai tuo metu nebuvo ką (laikai brangiausi, ar jūs dar sugrįžte? bet mes ne apie tai).

paplūdymy daug erdvės ir daug smėlio. Liepimai nebarstyti jo ant kitų žmonių nepadėjo, todėl sykį net teko keist dislokacijos vietą, nes kažkokia bobalencija pradėjo priekaištaut. beje, teko ir saugot, kad neįlįstu į svetimą krepšį, nes jam tai kas, jam dzin, jei pasiekiamoj vietoj padėtas, vadinasi, galima.

Oj, nusivariau nuo kojų, oj, nusivariau
Atsakyti
Nuo 3 men. pradejom veziojomes dukra visur:i svecius,ilsetis ir t.t.Tiesiog vyras nenoredavo niekur vaiko palikt,jam budavo ramiau,kai salia.Palangoj isbudavom po men. ir dar varydavom savaitgaliais jei ora gera pranesdavo.Kazkaip isbudavom ax.gif As tai sakydavau,kad gal koki savaitgali lekiam vieni...bet vyras pradedavo man varyt,kad as"sazines neturiu,jei vaika noriu palikti smirdanciam mieste,vietoj to,kad pabutu gryname ore prie juros" biggrin.gif Taip ir ipratau visur paskui save vaika tampyt smile.gif
Atsakyti
Amžius vaikiuko, aišku, toks "aktyvus:)". Mes irgi su sūneliu nuo pat gimimo keliaujame visur kartu-dabar praeitą vasarą prisimenu, kaip didžiausią malonumą, pilną ramybės mirksiukas.gif
Mes su šeima jau kelis mėnesius esame Bulgarijoje-tetukas dirba, o mes su Adomu atostogaujame...aišku, nėra lengva, bet pvz.prie jūros jam būti labai patinka, tuo labiau kai atšilo ir jis gali žaisti smėliuke su visa savo žaisliukų gvardija smile.gif Į vandenį bėga tik tada, kai mes patys ten lipam, smagu, kai aplink dar vaikų būna, nes jam labai kompanijos patinka 4u.gif Nežinau, ypač jei mamytei gali padėti tėvelis-aš vistiek su mažyliu visur važiuočiau blush2.gif
Atsakyti
Mes praitą vasarą buvome Palangoje su 1,2 m. sūneliu. Bet mes saulės nelabai mėgėjai, tai į paplūdimy eidavom anksti ryte ir pavakary, kai dauguma žmonių grįždavo. Jokių didelių problemų neturėdavom išskyrus kad smėlį ragaudavo, ir labai norėdavo eiti maudytis. Aišku iš paskos reikėdavo palakstyti. Bet jei su vyru, tai pasikeičiant nieko baisaus. O šiaip labai daug laiko vaikščiodavom, tai jis taip pavargdavo, kad paskui ramus vežimėlį sėdėdavo. Aišku labai norėdavosi, kur kavinėj pasėdėti, bet tai budavo praktiškai neįmanoma su tokio amžiaus vaiku. Tai kartais per pietų miegą, kai užmigdavo vežimėlį, mes pasėdėdavom lauko kavinėj. Ir dar labai išsiderino režimas. Kažkaip pietų miego sunkiai užmigdavo, o kartais iš viso nemiegodavo (mes jį migdydavom vežimėlį parke). O vakarais su mumis eidavo miegoti. Tai dėl vaiko stengdavomes eiti miegoti apie 22 val.
Gerų prisiminimų iš atostogų liko daugiau ir tikrai nesigailiu, kad važiavome atostogauti.
Atsakyti

Mes su savo leiukais visur kartu, su mažuoju praeitą vasarą ilsėjomės prie ežero, jis buvo tik 2 mėnesiukų, o rudenį važiavom su automobiliu į Ukrainą(2000km), tada jam buvo 5 mėnesiai, ir į urvus vedėmės, visur; dukrytė irgi augo taip pat. Gal tik pora kartu jų neėmėm kartu, nes norėjom pabūti dviese, atsipūsti...O šiaip manau,kad vaikai yra mūsų dalis, sunku su jais ra lengva, nereiktų jų pastoviai išskirt ir palikinėt seneliams.
Atsakyti
O jus pagalvokit apie save: ka prisimenat is vaikystes? Ar sedejima prie TV, namu darbus, ejima i parduotuve ar atostogas prie juros, ekskursijas, iskylas ir t.t.? Speju, kad antras variantas. Mes savo vaikus mielai imam i visas keliones (tolimas ir artimas), tegu ir neatsimena, bet galbut isliks mieli prisiminimai? O ir man paciai smagu su vaikais: jie pastebi zymiai daugiau nei suauges, sugeba dziaugtis net ir maziausiom smulkmenom, skatina ilsetis aktyviai... argi tai blogai? Tiesa, dar patarciau pasiimti i draugija kita seima: vaikai tuomet turi sau kompanija, o teveliai sau smile.gif
Atsakyti
Tai kai leliukas buvo, tai ir mes visur su ja tampydavomes. Taciau kai paaugo , sunku paskui ja suspet - ttokia atomine biggrin.gif
Beda ta, kad mes ruosiames paatostogaut ne Lietuvoj, ir antra, mano vyras aistringas burlentininkas, tai jis planuoja ten paburiuot. O man teks vaikui is burnos smeliuka traukt sad.gif blush2.gif . Tai del to ir bijau, kad visai nuo koju nenusivaryciau, nes jau taip megstu kaip drieziukas pasikaitint cry.gif
Atsakyti
QUOTE(lucky @ 2005 05 10, 20:32)
Tai kai leliukas buvo, tai ir mes visur su ja tampydavomes.  Taciau kai paaugo , sunku paskui ja suspet - ttokia atomine biggrin.gif
bijau, kad visai nuo koju nenusivaryciau, nes jau taip megstu kaip drieziukas pasikaitint cry.gif

na, mūsiškė irgi tokia prie atominių, bet kaip tai pavyko pailsėt. Aišku, maudytis tai einam pakaitom - kai vyras plaukioja, aš ant kranto saugau mažę ir atv.
Bet pasideginti bent 10 minučių pavykdavo sugalvojus tokį ilgai grojantį "fintą": atsineši į paplūdimį alaus butelį, besivartydama išgeri vacation4.gif, tada duodi mažajai ir parodai, kad galima rinkti akmenukus ir mesti į butelį biggrin.gif kol prisirenka smulkių akmenėlių, kol prikrauna iki pat butelio viršaus - žiū, jau vienas šonas ir nudegė, tada iškratai akmenėlius ir vėl iš naujo krauna - kitą šoną degini thumbup.gif dar kurį laiką tupi ir žaidžia su kibirėliu ir formelėmis - pilsto jūros vandenuką. Žodžiu, tikrai įmanoma pasideginti.
dar nusivežėm ją ant Olimpo kalno Graikijoj, tai pati savo kojytėm lipo keletą kilometrų doh.gif stebėjausi, po to atgal jau teko tėvui ant pečių parvilkt, smiginėjančią tongue.gif dar galima nuvežt į kokį aquaparką pasidūkti. Žodžiu kuo aktyviau praleisdavom pirmą dienos pusę, tuo greičiau nusivarydavo nuo kojų ir po to ilgai parpdavo vežimėlyje leisdama ramiai papietauti ir dar kai ką nuveikti be jos (tiksliau su ja, bet miegančia vežimėly). Viskas įmanoma. Tik neverta tokio amžiaus vaiko temptis į tolimą ekskursiją kelis šimtus kilometrų. Mes mėginom, bet nelabai sėkmingai. zirzimas automobilyje buvo nerealus, tad aplankę keletą žymesnių vietų pusiaukelėj apsisukom ir grįžom. vieno kelionės tikslo neįvykdėm, bet kada nors atsigriebsim.
Atsakyti
sveikutes,
audziu minti kaip rugseji- spali paskristi kur paatostogauti(aisku jei atsotogu turesim), tuo metu musiskiui bus apie puse metu. labai rupi, kaip vaikiukai atlaiko kelione, kaip maitinasi viesbuciuose, kaip sildote vandenuka, kaip migdydavote ir ka veikdavote. o ypac idomu kaip skrydis, nes bent jau dabar, tai Sharas nelabai megsta buti ant ranku, tai neisivaizduoju kaip jis atlaikytu 3,5 val ant ranku g.gif

vienu zodizu- jei kas pasidalins patirtimi, busiu labai dekinga ax.gif
Atsakyti
Planuoju spali su savo pupsiu spali skrist prasiilgint vasara kur nors pietu Europoj. Tuo metu mano lelytei bus 5 menesiai. Keliaut su ja lyg ir nebijau, bet vis tiek rupi ivairios problemeles, kurios gali iskilt keliaujant su tokiu mazu vaiku.

Gal kas vezetes i kelione tokius mazus leliukus? Kokie potyriai? Pasidalinkit savo patirtimi smile.gif

O kaip su higiena kai kuriose salyse? Pvz. i Egipta tikrai nerizikuociau, o kaip su Tunisu?
Atsakyti
QUOTE(Mariposa @ 2005 07 23, 22:29)
Planuoju spali su savo pupsiu spali skrist prasiilgint vasara kur nors pietu Europoj. Tuo metu mano lelytei bus 5 menesiai. Keliaut su ja lyg ir nebijau, bet vis tiek rupi ivairios problemeles, kurios gali iskilt keliaujant su tokiu mazu vaiku.

Gal kas vezetes i kelione tokius mazus leliukus? Kokie potyriai? Pasidalinkit savo patirtimi smile.gif

O kaip su higiena kai kuriose salyse? Pvz. i Egipta tikrai nerizikuociau, o kaip su Tunisu?

tai ir keliauk i p.europa, o ne tunisa ar egipta! italija, ispanija, prancuzija thumbup.gif maniskei buvo 7men, kai keliavau i maroka, bet mes ne viesbuty buvo, o namuose, todel nelabai galiu kalbeti apie "tas" salygas, tuo labiau egipte ar tunise. nors kiek teko matyti, maroke viesbuciai liux.
Atsakyti
QUOTE(Giga* @ 2005 07 04, 17:30)
sveikutes,
audziu minti kaip rugseji- spali paskristi kur paatostogauti(aisku jei atsotogu turesim), tuo metu musiskiui bus apie puse metu. labai rupi, kaip vaikiukai atlaiko kelione, kaip maitinasi viesbuciuose, kaip sildote vandenuka, kaip migdydavote ir ka veikdavote. o ypac idomu kaip skrydis, nes bent jau dabar, tai Sharas nelabai megsta buti ant ranku, tai neisivaizduoju kaip jis atlaikytu 3,5 val ant ranku  g.gif

vienu zodizu- jei kas pasidalins patirtimi, busiu labai dekinga  ax.gif


Labas,

Mano mergica protingesne buvo, 1 m. 9 men. kai mes 2 savaitem isskridom (paskutinis sansas, kai moketi uz vaika nereikia).
Visu pirma prisiskaiciau patarimu internete, nusipirkau lengva vezima, kuri nesiausi i salona, kad po bagazo pridavimo ir tranzito oro uoste tureciau, nupirkau kelis naujus zaislus, kuriuos turejau istraukti tik tuo atveju, jei situacija taptu nebevaldoma.
As labai pergyvenau del skrydzio, nes drauges pasakojo, kad net dideliems vaikams skauda ausis ir pan. Skrydis buvo su persedimu, bet neilgas 2 val. ir 1.5val. Kudiki reikia pasisodinti ant keliu ir duoda toki papildoma dirza. Galima uzsakyti kudikio maisteli (reikia pasakyti, kai uzsakineji bilietus). Lietuvos avialinijose atnese vandens ir salta morku tyrele blink.gif Mano mergina greitai uzmigo tik truputi paverke, kai reikejo leistis ir as bandziau jai dirza uzsegti ir ja nusukti nuo saves.
Viesbutyje duoda kudikio lovele. Kambaryje buvo virdulys vandeniui uzsikaisti, tai as pripildavau vandens ir statydavau ir vandeni misinukui, ir tyreles, ir paruostas sriubytes, valgydavom ir baruose.
Sesdavom i vezima ir varydavom po miesta, parkus, pardavkes.
Visas viesbucio personalas buvo malonus ir supratingas, padedavo ir vezima laipteliais nusinesti, ir kambarines suprasdavo, kad vaikas nori pamiegoti, aplink nesiurbliuodavo ir nores kambariuose budavo viesulas prauzes, visalaik maloniai sypsodavosi.
As labai patenkinta buvau kelione. Bet buvau beveik pripratinusi prie puodo, o ten apsidraudimui dedavau pampersa ir vel reikejo pradeti is naujo.
Tiek ispudziu. thumbup.gif
Atsakyti