Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada važiuoti į keliones su kūdikiu?

QUOTE(Aurėja @ 2005 02 10, 11:33)
Mes pirkom prieš 2 metus sportinį Hauck vežimuką vien dėl kelionių, nes su vaiku važiavom 2 kartus į Turkiją ir į Graikiją, kelionės poilsinės, tad labai pravertė. Kai lėktuvas būdavo didesnis, pasiimdavom vežimuką į lėktuvo saloną, kad su bagažu jam nieko neatsitiktų - nesulankstytų rėmų ir pan., leisdavo jį pasidėti priekinėj eilėje po sėdynėm, o jei būdavo mažesnis lėktuvas, tuomet paduodavom vežimėlį stiuardesei prie įėjimo į lėktuvą ir ji padėdavo vežimuką saugiai, bagažo skyriuj pačiam prieky, kad išlipus jį galėtų paduoti pirmoje eilėje. Žodžiu, kai būsite oro uoste, neatiduokit vežimo iškart su bagažu. Važiuokite su vežimuku pro pasų postą į duty free zoną.


Va cia tai liuks patarimas, net mintis tokia nekilo, kad galima su vezimuku i lektuva, ar bent jau iki jo thumbup.gif O as vis galvodavau, kaip ten ta vezimuka i bagaza atiduoti, kad kokio rato nenulenktu.
Idomu, ar cia tik Aurejai taip sekesi, kad su vezimuku visur praleido, ar cia visur ir visiems taip g.gif g.gif g.gif

Ir dar labai noriu padekoti Norge ir Saltmete 4u.gif 4u.gif 4u.gif Aciu merdzinos, pasitikejimo stulpelis stipriai kilstelejo i virsu smile.gif
Atsakyti
Beveik visos oro linijos leidzia imti dideli vezima i salona - stiuardeses padeda i bagazo skyriu ir islipant is karto paduoda..........mes tuo jau 4 kartus naudojomes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedroocia @ 2005 02 15, 11:09)
Grizom ir mes is keliones su svieziais ispudziais. Taigi, praleidome 2 savaites Prancuzijoje su 5.5 men. kudikiu. Vaziavome automobiliu.
Viskas buvo super. Tik vienas dalykas - vaikui nelabai patikdavo sedeti savo keduteje, kai sutemdavo. Taigi kartais tekdavo paimti ant ranku (Vokietijos autobanuose nesijauciau jaukiai, kai vaikas nesededavo savo kedutej, todel dazniau stodavom poilsio aikstelese), dainuoti visas, kokias tik moku, daineles, laikyti uzdegta galine automobilio salono lempute ir duoti zaisti mobiluji telefona. Zodziu, mamai, t.y. man teko pavargti, bet viskas atsipirko su kaupu !
Sekmes keliaujant

As irgi noriu su mazaja vaziuot i kelione automobiliu...kad nemegsta tamsoje vaziuoti, tai jau pastebejau doh.gif bet kazkaip tai vaziuojam ir viskas..biski pazirzia unsure.gif o kiek jus laiko per para vaziuodavot? na, kaip jus iki tos Prancuzijos nusikaset? per kiek laiko: para, dvi? ar stojot kokioj Lenkijoj nakvynes?
Atsakyti
Perskaiciau ka jus cia raset apie keliones us leliais ir visi negaliu pati apsispresti.o reikalas toks-sumasciau su 11menesiu dukra viena pati vykti pailseti i Kanarus.Per tuos 11men.ne vienos dienos viena nebuvau,vis kas nors salia-vyras,mociute...Dukra ne is ramiuju,miega per diena daugiausiai pora valandu,zodziu reikalauja 1000 procentinio demesio,suaugusiuju maisto dar nevalgo,reiktu veztis su savimi koseles.
Ir ka daryti-vykti ar ne?Prie vandenyno su vezimu nepavazinesi(patirtis is Lietuvos pajurio,vezimas na labai sunkiai rieda per smeli),maudytis negalesiu,nes su kuo palikti maze(ji su niekuo ir taip nepasilieka),miega tik veziojama,sustoji,pabunda.o viena as vaziuoti nenoriu ir negaliu nes dar maitinu.TAI KA MAN DARYTI?BET AS LABAI NORIU SILUMOS IR SAULES.Patarkit ka nors,kas padetu lengvaiu apsispresti.

Tiesa,kai jai buvo 5 men.vykom i Praha,sunki kelione buvo ir tada sakaiu,kad daugiau niekada....
Atsakyti
Kanaruose nebuvau, bet į Turkiją važiuočiau drąsiai. Pasiimčiau viešbutį, kur viskas įskaičiuota, ten paprastai yra ir vaikus užimanti komanda, išsimaudyti tikrai išleistų. Mes buvom porą kartų. Tiesa, mūsiškiai kur kas didesni buvo, bet ten su tokiais lialiais prisižiūrėjom, taviškė jau visa pana atrodytų mirksiukas.gif
Sėkmės!
Atsakyti
Apšvieskite, situacija tokia: aš irgi svarstau ar vežtis ar ne? Norėtume ne tik pailsėti, bet ir į ekskursijas nuvažioti, šalį - Turkiją pamatyti, ar imanoma tai su 1,4m vaiku? Tai mūsų pirmoji kelionė į šiltus kraštus. Kaip vyksta tos eksk., ant kupranugarių ar džipais? Nejau visai neimanoma su vaikų? O kaip dėl akvaparkų ir turkiškos pirties, norėčiau ir ten apsilankyti? Ar ne per daug noriu, su vaikų? Ar auklės yra? Bet maniškis turbūt nepasiliktų su nepažistamais, ir pati nepalikčiau. cry.gif Ką daryti?????? doh.gif
dar tokios myntis: jei tik vėžbutije reikės būti, suprantama su minimaliom išvikom prie jūros, tai ar negeriau į druskininkų spa- Vilnius su procedūrom nuvaryti, nes l. patiko, bet Turkijoj ispūdžių ir teigiamų emocijų daugiau???????? g.gif verysad.gif
Pasimetus
Atsakyti
Nataliuke, jei yra noras pamatyti šalį ir dar kažkokių ekstremalesnių pramogų patirti, tai vaikelio patarčiau dar nesivežti. Jei norėsit į kokią ekskursiją, pvz. Pamukealę, tai važiuoti autobusu teks apie 400 km. tai užtruks apie 10 valandų į vieną ir į kitą pusę.

Nežinau, bet aš su tokiu mažu vaiku važiuočiau tik grynai į poilsinę kelionę, pasivplioti ant gultų, pasidegint, pasimaudyt ir po apylinkes pasivaikščiot. Kol kas man tai per didelė prabanga.
Atsakyti
sveikutės,
kaip supratau, kad lengviausia važiuot su kuo mažesniu vaiku, ar ne? aš irgi svarstau, kada geriau - ar iki 6 mėn, kol dar tik mane valgo, ar, sakykim, kokių 8, kai gerai sėdės ir bus lengviau kuprinėj nešiotis? ar tada bus daug sunkiau su maisteliu? (atsiprašau už kvailus klausimus, bet aš iš tikrųjų nežinau... ax.gif )
ar dar kokių minčių turit? 4u.gif
Atsakyti
Rii, as asmeniskai nematau skirtumo ar 6 ar 8 men.

Galiu pasakyt tik viena - jei jums vaikai nera nasta, jei gyvenimas su vaiku tapo normalus ir iprastas, jei be jo negalit - vaziuokit drasiai.
Vyresneli i ilgesne kelione vezemes 2 metu (ne pats geriausias amzius - nori, o nekalba biggrin.gif ), o stai jaunelis 7 men. vyko per Europa. Pastarasis variantas buvo lengvesnis (gal del amziaus, o gal, kad antras vaikas - patirtis biggrin.gif ).

Dabar mums net klausimas nekyla ar palikti vaikus - ju mes ne kart nebuvom niekur palike. va tokie mes idiotai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nuke @ 2003 08 01, 06:35)
Sveikos, mamos!

Labai megstu keliauti, bet kol laukiuosi, shio malonumo atsisakiau. Taigi, tikiuosi, kad tik pagimdysiu (o tai turi ivykti spali) - ir i kelione! Zhinoma, rinktumemes komfortabilia kelione lektuvu, i civilizuota shali su gerais vieshbuchiais ir panashiai. Pasakykit man, ar tai realu, ar ash veltui fantazuoju, kad miegantis mazhiukas - krepshyje, maistas - krutyse, ir darai ka nori?!... smile.gif Kada realiausia ruoshtis i kelione su naujagymiu? O gal tai visai neimanoma?

Kai mano dukrtyei buvo 4 men, skridau i lietuva, o 6 men- i maroka. viskas thumbup.gif
Atsakyti
Planuojam uz menesiuko su savo dukryte vaziuot atostogaut prie juros, taciau kuo labiau tas terminas arteja, tuo labiau pradejau nerimauti ar verta imti tokio amziaus vaikiuka kartu. KAi buvo mazesne, tai daug kelaivom kartu, bet tada nebuvo problemu: pamaitini, paguldai miegoti ir ramu, gali sau degintis.
O dabar...?
Zingeidumas nerealus, temperamentas irgi ne is letuju. Aisku viska imam ir kisam i burna. Vaikstom patys, labai norim but savarankiski, tai rankos nelabai duoda biggrin.gif biggrin.gif
Tai dabar ir pagalvojau ar nenusivarysiu as labiau nuo koju bebegiodama paskui ja tame papludimy?
Gal kurios mamytes atostogavo su tokio amziaus vaikiukais, tai kaip susitvarket, noreciau zinot? ax.gif smile.gif
Atsakyti
As irgi buvau patekusi i tokia situacija pries tris metus.Po ilgu svarstymu atsisakem atostogu Palangoje.Dabar vel panasiai : laukia kelione i Lietuva lektuvu ir planuojam vaziuot prie juros savaitei , kitai vacation4.gif .Mano mazius irgi nepasedi vietoj - bijau , kad skrendant lektuvo neisardytu tongue.gif .Teks apsisarvuot kantrybe ir apsimest , kad atostogaujam cool.gif .Ispudziais galesiu pasidalint tik po 3 menesiu .
Lauksiu ir as patarimu ax.gif .
Atsakyti