Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada važiuoti į keliones su kūdikiu?

QUOTE(babble @ 2005 01 19, 09:30)
ax.gif Labiausiai tai bijau, kad vaikas gali pavargti po keliu val. vaziavimo ir zirzt istisai pradet cry.gif .


čia jau reikia atsižvelgt į savo leliaus būdą. Juk tu geriausiai savo vaikutį pažįsti. Būna tokių neramių kūdikių, kurie ir namuose būdami nuolat zyzia, reikalauja daugybės dėmesio, o būna tokių "ramiakų", kad tylėdami į pasaulio kraštą nuvažiuos, by tik sausas užpakaliukas, pilvas sotus, ir kartas nuo karto pakalbinamas su šypsena wub.gif
Atsakyti
labas, merginos tongue.gif ,
labai apsidziaugiau radusi sita tema. saunuoles tos, kurios keliaujate su kudikiais! thumbup.gif as irgi labai noriu, bet .... labai ir nerimauju unsure.gif kai buvau 7men. nescia, persikrausciau su vyru i kita sali. dabar mano dukrytei jau 3men. ir pavasari butinai turiu grizti nors menesiui i Lietuva. zinokite, kai pagalvoju apie laukiancia kelione - truputi baisu, nemeluosiu... sad.gif aisku, mano atveju, gal ne tiek kelione baugina, o tai, kaip reikes gyventi Lietuvoje: musu butas isnuomotas, pas anyta gyventi nesiverziu, o vaziavimo tikslas - irengti bent minimaliai nauja musu busta ... taigi gyventi kol kas nebus kur ... cray.gif bet vaziuoti turiu.
siaip mano mergyte rami - negaliu skustis. tik mane mane neramina tai, kad kelione numatau kai jai sueis 6 men., bet juk tuomet prasides primaitinimas? g.gif siuo metu maitinu savo pienu. gal kelione planuoti anksciau arba veliau? kaip manote, turbut nelabai protinga butu vykti tuo pereinamuoju laikotarpiu?
Atsakyti
QUOTE(Padauza @ 2005 01 22, 11:57)
labas, merginos  tongue.gif ,
labai apsidziaugiau radusi sita tema. saunuoles tos, kurios keliaujate su kudikiais!  thumbup.gif  as irgi labai noriu, bet .... labai ir nerimauju  unsure.gif  kai buvau 7men. nescia, persikrausciau su vyru i kita sali. dabar mano dukrytei jau 3men. ir pavasari butinai turiu grizti nors menesiui i Lietuva. zinokite, kai pagalvoju apie laukiancia kelione - truputi baisu, nemeluosiu... sad.gif aisku, mano atveju, gal ne tiek kelione baugina, o tai, kaip reikes gyventi Lietuvoje: musu butas isnuomotas, pas anyta gyventi nesiverziu, o vaziavimo tikslas - irengti bent minimaliai nauja musu busta ... taigi gyventi kol kas nebus kur ... cray.gif bet vaziuoti turiu.
siaip mano mergyte rami - negaliu skustis. tik mane mane neramina tai, kad kelione numatau kai jai sueis 6 men., bet juk tuomet prasides primaitinimas? g.gif siuo metu maitinu savo pienu. gal kelione planuoti anksciau arba veliau? kaip manote, turbut nelabai protinga butu vykti tuo pereinamuoju laikotarpiu?


del primaitinimo nepergyvenchiau, nes 1) pradzhioj mazhajai papildomo maisto reikes labai nedaug ir 2) visada gali nuspirkti patogiu gatavu tyriu ir koshiu, kuriu nereikia virti - tik uzhpilti vandeniu ar pienu. didzhiausia problema tur but - kur gyvensit, kad nereiktu blashkytis ish vienos vietos i kita.
Atsakyti
aciu, ragnez, kai pagalvoju - juk tiesa sakai - is pradziu juk vaikas labai mazais kiekias "bando" nauja jam maisteli. reikes tiesiog daugiau tuo pasidometi ir is anksto aptarti su pediatre.
ir sutinku, kad nerimo kelia daugiau ne primaitinimas, o tai, kur gyvensiu su mazaja doh.gif doctor.gif
Atsakyti
Gal kas gali pasidalinti patirtimi apie tai, kaip 2.gif perneša skrydžius lėktuvu?

Mano mažuliui 10 mėn. ir norėtume nuskristi kokiom 2 savaitėm i šiltesnius kraštus. Būčiau labai dėkinga už patarimus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
su manim vaziavo jauniausia musu firmos turiste - pernai i Laplandija keliavo 2 metuku vos sulaukusi B********. sakes, kokia faina mergaite. ir, kas svarbiausia, labai sauniai atlaike tikrai itempta pazintines keliones programa.
Atsakyti
Ui Matroskinai, mums iki 2 metukų dar beveik du su puse karto paūgėti reikia biggrin.gif

Nu bet vis vien ačiū už atsiliepimą - labai jau padrąsinančiai skamba biggrin.gif
Atsakyti
Rašiau jau forume n kartų. Skraidyt mano maži pradėjo dar dviejų mėnesių nesulaukę (automobiliu važinėjo nuo pirmų dienų). Kuo vaikas mažesnis, tuo geriau laikosi skrydžio metu. Vat, nusipirkom šiandien naują kelionę lėktuvu. Mažiui bus greit 2,5 m., tai bus jo gal kokia 10-12 kelionė, jau nebesuskaičiuoju....
Atsakyti
Norge, tai gal pasidalink patirtimi ax.gif , kaip ten su 10 mėnesių bambizu ištupėti lėktuve 6 valandas, o dar porą valandų iki skrydžio aerouoste pribūt reikia. Ar nebūna cry.gif cry.gif cry.gif
Jaučiu, kad tau jau nusibodo vis apie tą patį ir tą patį, na bet būčiau dėkinga už ekspertės patarimus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Lava, todel ir parasiau tau viena dalyka: toji keliautoja buvo pazintineje kelioneje. tau tai tik kelias valandas lektuve istupeti, o musu mazoji nuvaziavo pora tukstanciu km i siaure, istvere dvi naktis autobuse vaziavimo (beje, tos dvi naktys is eiles) ir taip toliau, ir panasiai smile.gif

siaip daug kas nuo paties vaiko charakterio priklauso wink.gif
Atsakyti
Lava, 10 mėn. - jau nemažas vaikas. 6 val. lėktuve gal ir neprailgs, nes aišku, kad į tą laiką įeis ir miegelio laikas. Jei gausit atskirą vietą vaikui (jei lėktuvas bus neperkrautas, nes iki 2 m. vaikas sėdi su tėvais) , tai iš vis liuks. Bet net ir ant rankų išsimiega tie vaikai- kažkaip užmigdo juos lėktuvas. Tik mamai ranka nutirpsta smile.gif .

Bet šiaip- į tokias keliones geriausia prisikrauti visokių nematytų daikčiukų-žaisliukų. Smulkmenų kokių. Ir jei tik vaikas pavargsta- ir traukti kokį pagraužimą ar žaislą. Ar knygutę. Ar daineles kartu dainuoti.

Vaikai per tokias keliones jaučiasi puikiai, tik tėvai labaiu pavargsta. Bet vat vaikai- tai liuks ir visus pakilimus-nusileidimus atlaiko, ir pačias keliones. Viskas jiems nauja, viskas įdomu. Todėl didžiausias mano patarimas- nusiteik psichologiškai, kad kelionėje teks padirbėti, būti labiau įsitempus.

Tiesa- o pati maitini? Nes jei pati- tai irgi super- labai lengva vaiką lėktuve maitinti, galima labai diskretiškai tai padaryti. Ir jei reikia pampersą pakeisti- tai paklausk stiuardesės- paprastai net mizernuose lėktuvukuose atrandu nykštukinį staliuką pervystyti vaikui.

Net nežinau... Klausk- gal dar kuo galiu padėti. smile.gif

Atsakyti
na,as tai uz keliones su maziukais,ir kuo mazesnis,tuo geriau- na turiu galvoje,kad patogiausia vaziuoti su dar nevaikstanciu pipiru,nes toks dar ramus tongue.gif
mes issiruosem i kelione,kai dukrytei buvo vos 2,5 men,ir viskas labai gerai praejo,nors 5val.lektuvu i viena puse. tik va is musu klimato juostos su visai maziuku nepatarciau ziema vaziuoti kur laabai karsta. geriausia ,pvz. iki kokiu kanaru salu,ten pati ta temperatura kiaurus metus mazyliui. jei pati mama dar maitina,tai tada isvis jokiu problemu,o pvz. as jau tada turedavau damaitint ir is buteliuko,nes vien mano pieno nebeuzteko,tai yra tokiu vakuuminiu pakuociu su jau gatavais misinukais,belieka perpilt i buteliuka,taigi kelionej labai patogu tongue.gif
sekmes visom keliaujanciom mamytem tongue.gif
Atsakyti