Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada važiuoti į keliones su kūdikiu?

pirma karta isvikom su mazaja i kelione kai jai buvo 4men, is Klaipedos i birstona ten mano mama tape. 6men isvikom i kelione i svedija ten prabuvom 3 menesius 2.gif .as buvau aisku labai patenkinta nes vel kartu su vyru turim pasidare daug nuotrauku,bet kaip jos prisegti as nemoku padekit. tongue.gif sad.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (raganiuke86 @ 2004 11 12, 16:36)
turim pasidare daug nuotrauku,bet kaip jos prisegti as nemoku padekit. tongue.gif sad.gif unsure.gif

Pirma pamėgink nueiti į skyrelį "Dažniausiai užduodami klausimai", ten yra keletas temų apie nuotraukas, kaip jas įdėti. Jei pasiskaitinėjus ir pabandžius nepavyks, parašyk man asmeninę žinutę, pamėginsiu savaip paaiškinti wink.gif Sėkmės!
Atsakyti
Kaip apsidziaugiau radusi sia tema biggrin.gif Mano vyras uzsvaigo po poros menesiu vaziuot i Prancuzija masina ir pasiimt vaika. Pradedu svaigt ir as biggrin.gif Ir kiek suvokiu, svajone yra ganetinai reali smile.gif
Super smile.gif
Atsakyti

МОЙ МЛАДШИЙ ПЕРВЫЙ РАЗ ПОЕХАЛ В 2 МЕСЯЦА И ТО БЕЗ МЕНЯ sad.gif
Atsakyti
Mes si pavasari planuojame kelione ten kur silta ir grazu, tik neapsisprendziame i kuria tiksliai vieta smile.gif Traukia ir Kreta(nors ten jau buvome), ir Ispanija bei Turkija..Masteme apie Sri lanka ar Maldyvus, bet po Cunamio pamirsome sad.gif savo plana ten nuvykti...

Suneliui bus jau 9 men. balandi ir bandysime keliauti drauge smile.gif Tuo labiau, kad kazkaip neisivaizduoju, kaip reiketu be jo praleisti savaite.. :(Tad su draugais, kurie turi tokio pat amziaus leliuka stratuosime jau 9-10 men.

Aisku, pasidometi tos salies kultura, tradicijomis, aplankyti graziausias vietas turbut nepavyks ir kelione bus daugiau poilsine, bet musiskis nuo gimimo visur keliauja kartu ir tai jam labai patinka...

Norisi tiketi, kad kelione bus puiki phu phu phu..Ir visi smagiai papoilsiausime ir papramogausime smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(picolo @ 2005 01 04, 17:48)
Aisku, pasidometi tos salies kultura, tradicijomis, aplankyti graziausias vietas turbut nepavyks ir kelione bus daugiau poilsine


wink_3.gif mes su lelium iki 1 m. keliavom porą kartų ir kaskart irgi taip sakydavom: "ai, nuvažiuosim pailsėt, niekur nesiblaškysim po ekskursijas..."
bet neišeina - nesinori tik gulėt ir pramogaut nors tu ką tongue.gif paguli, pailsi kelias dienas ir tada jau eini ir išsinuomoji ne automobilį, o autobusiuką arba tiesiog didelį talpų automobilį ir keliauji su beibiu 2.gif tuomet jame vietos sočiai - ir sauskelnes pakeist ir mažiui prasieiti bent porą žingsnių, ir dar draugai su vaiku telpa. Žodžiu, keliaujant su vaikiuku keičiasi tik nuomojamo transporto dydis ir kai kurie lankomi objektai, tiksliau atstumas iki jų, pasirenki tas gražias lankytinas vietas iki kurių nereik važiuot kiaurą dieną, pasiderini prie leliaus wink_3.gif Gerų atostogų!
Atsakyti
mes su suneliu pirma karta keliavom - skridom lektuvu i Lietuva - kai jam buvo 1,5 men. Kai dar ne puses metu nebuvo - buvom Bulgarijoj, velgi lektuvu. As manau, kad cia ne vaiko amzius svarbu, o teveliu pasiryzimas ir drasa. Siek tiek avantiurizmo irgi reikia aisku;)
Be to, svarbu kur ruosiesi keliauti... I kokia Afrika tai gal ir nekeliauciai su keliu menesiu vaiku, bet Europa....ech... drasos...smile.gif
Atsakyti
O man tėvai aiškina, net neatstodami, kad negaliu su 5 mėnesiu kūdikiu važiuoti į Klaipėdą aplankyti giminių, argumentuodami tuo, kad manęs iki 1 metų niekur netampė, o aš dabar viduržiemį vaiką kankinsiu! doh.gif doh.gif
Atsakyti
Cia jus dazniausiai vis apie keliones su kudikiais lektuvais, o man idomu butu, ar imanoma su 9 men. kudikiu automobiliu nuvaziuoti pvz. iki Prancuzijos...gal kurie keliavote? kaip sekesi? ko kelioneje prireike?
Atsakyti
.....Imanoma ir dar kaip!
Mes gryzdami is Kroatijos sustojom Slovakijoj dviems dienoms-na pailseti,tai atvaziavo suomiai,dvi seimos su leliukais,vienas gal kokiu 3 menesiu,kitas gal kokiu 6 menesiu.....keliauja ir su mazesniais 2.gif O pries isvaziuojant visi i mane ziurejo ,kaip i nenormalia,kad as vezuosi i tokia ilga ir varginancia kelione savo trimeti blink.gif blink.gif Galvojau irgi- tik nuvaziuojam ir ilsimes,bet taip nebuvo,aplankem daugiau,nei buvom planave mirksiukas.gif
Ir dar Slovenijoj,Postojnska jama urvuose, po zeme 140 metru,nepatikesit,kiek buvo seimu su leliukais,teciai ant ranku laiko susuktus i megztinius,na irgi nuo kokiu 3-7 menesiu vaikiukai!
Atsakyti
galiu dar pasikartoti, kad leliuka iki puses metu zhyyymiai lengviau vezhtis i kelione, negu trimeti wink.gif tam mazhiukui papa iduodi, pampersa permauni ir miega sau, o pati gali sau istorinemis ir gamtos idomybemis grozhetis. o trimetiniui ir kelione prailgsta, ir maistas ne visuomet itinka, o ir istorijos paminklai nelabai domina biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif taip kad darykit ishvadas cool.gif
Atsakyti
O dar noriu paklausti - kaip jus ten vaziavot? kiek val. per diena? kas kiek laiko planavot sustojimus? kaip su nakvyne ir pan.? Kazkaip galvoju kaip man reiktu nuvaziuoti i poilsio vietos...kiek dienu tam suplanuoti ir pan. Mano podruzke syki VIENA su kudikiu ant uzpakalines sedines parvare is Prancuzijos..vare gal para ir sustodama tik pamatinti ir pakeisti pamperso...
Labiausiai tai bijau, kad vaikas gali pavargti po keliu val. vaziavimo ir zirzt istisai pradet cry.gif .
Atsakyti