Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada važiuoti į keliones su kūdikiu?

Planuoju savaitgali Klaipedoj. Tevai sako, kad per anksti tokiam kudikeliui keliaut. Mat kai mane vezesi 2 men., taip susirgau, kad teko mamai su manim gultis i ligonine. Taciau as jau nebegaliu tvert tarp keturiu buto sienu. Taigi jei negaliu vaziuot, tai teks viena vyra leist. O as taip ir liksiu bute protest.gif , nes iseit i lauka su vezimuku dar negaliu, nes po cezario negaliu tampytis. Na, jeigu veztis isties pavojinga, tai ka gi, teks pakentet unsure.gif . Ka jus manot, vaziuot ar nevaziuot?
Atsakyti
mano vaikai su manimi keliaus, kai bus ne jaunesni, nei 16 metu. Man kelionese butina pailseti, atsijungti nuo visko, ka turiu namuose. todel i keliones nevaziuosiu nei su vaikais, nei su vyru (bent jau su tuo, su kuriuo gyvenu dabar)
Atsakyti
.....pradejau visur vazineti su vaikau,kaip jam buvo 5 menesiai(pajurys,Zarasai,Moletai), wink.gif
........siemet triju metu su biskiu vyko kartu su mumis i kelione masina(4200km)....nu neisivaizduoju as atostogu be vaiko! smile.gif
Atsakyti
nu i pajuri mudvi su Juneta irgi isvaziavome, kai jai buvo menuo. kelione buvo tragiska, pavakary jai prasidejo pilvo diegliai, tai ji stauge visa kelia ohmy.gif
Atsakyti
Myliu tokias mamas, kurios savo vaikus i keliones ima. Ir noreciau padrasinti visas planuojancias - ispudziai nepakartojami thumbup.gif . Musu mazes kelioniu tobulejimas buvo toks:
1 men, i kaima - 1 diena
4 men, Nida - 7 dienos (turbut lengviausia kelione, nes tik pienas ir miegas)
1,10 m., Egiptas - 10 dienu (irgi lengvai, nes siltai ir be rupesciu)
O i Kauna ar Klaipeda tai pastoviai. Uztat jokiu rupesciu pernakvoti ar pavalgyti - prie visko prisitaiko.
Sia ziema planuoju pasiimti slidineti wink.gif Abi mergaites. Ir teti, be abejo wub.gif
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 09 14, 12:04)
mano vaikai su manimi keliaus, kai bus ne jaunesni, nei 16 metu. Man kelionese butina pailseti, atsijungti nuo visko, ka turiu namuose. todel i keliones nevaziuosiu nei su vaikais, nei su vyru (bent jau su tuo, su kuriuo gyvenu dabar)

Nebijai, kad 16 m. vaiko atsakymas gali buti "eik tu sh..t su tokiais pasiulymais"? Pardon, bet as budama tokio amziaus turbut taip ir pagalvociau. O vyrai visi be garantijos - viena diena yra, kita diena ne... naudokis proga, kol ji (vyra) turi. Kai buna sunkios dienos, atsimeni kelione su Juo ir iskart geriau pasidaro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Reklamiste @ 2004 09 14, 15:22)
Nebijai, kad 16 m. vaiko atsakymas gali buti "eik tu sh..t su tokiais pasiulymais"? Pardon, bet as budama tokio amziaus turbut taip ir pagalvociau. O vyrai visi be garantijos - viena diena yra, kita diena ne... naudokis proga, kol ji (vyra) turi. Kai buna sunkios dienos, atsimeni kelione su Juo ir iskart geriau pasidaro biggrin.gif

sesiolikmetis tik ir lauks, kada ji mamele paims i kokia kelione egzotisku tiolacku isbandyti. jis ten su manim nuvaziuos, bet ne su manim bus ir tai manes netrikdo.

O su avinu avinais as nekeliauju tongue.gif man uztenka ir namie su juo gerklagrauzio
Atsakyti
Vasario menesi sunui bus 7men zadam vaziot slidinet i Lenkije nes jau viena ziema pralejdom del nestumo wink.gif
Atsakyti
QUOTE (teresa @ 2004 09 26, 16:00)
Vasario menesi sunui bus 7men zadam vaziuot slidinet i Lenkiją nes jau viena ziema praleidom del nestumo wink.gif

Šaunuoliai thumbup.gif
aš irgi pernai norėjau su vaikučiu važiuot slidinėt, bet draugai atkalbėjo - pasakė, kad jie ruošiasi gyventi ne miestelyje, o tiesiog netoli kalnų, trąsų, kur su vaiku ir vežimuku nebus kur pasivažinėti, o aš norėjau gyvent miestelyje, kur yra ir barų ir gražių vietų pasivažinėjimams, kol tėvelis slidinės. Norėjosi labai, bet nesutapo mūsų ir draugų interesai, tad mes su vaiku išvis nevažiavom.
Atsakyti
Mes irgi is tu tevu, kur visur vaikus vezames - mums vaikai nera nasta.

Neskaiciuoju tu kartu, kur po Lietuva trankemes.
O Adomas keliavo, dar pilvely budamas - 8 menesi buvau kai plaukiojom baidarem po Paluse ir miegojom palapinese.
Toliau jo turne tokia - 7 men. vaziavom masina i Kroatija,
9 men. - skridom i Londona.
10 men. vaziavo kartu su tetukais baldu pirkt i Varsuva.

Ir niekuo vaiku elgesys kelionese nebuna blogesnis. Kai savo pirmaji raisbaninka nutarem veztis i Kroatija, jis buvo isdykes dvimetis zyzla, bet keliones metu kazkodel tai buvo idealus vaikas.



Atsakyti
QUOTE (Tea @ 2004 09 27, 11:11)
Mes irgi is tu tevu, kur visur vaikus vezames - mums vaikai nera nasta.

Neskaiciuoju tu kartu, kur po Lietuva trankemes.
O Adomas keliavo, dar pilvely budamas - 8 menesi buvau kai plaukiojom baidarem po Paluse ir miegojom palapinese.
Toliau jo turne tokia - 7 men. vaziavom masina i Kroatija,
9 men. - skridom i Londona.
10 men. vaziavo kartu su tetukais baldu pirkt i Varsuva.

Ir niekuo vaiku elgesys kelionese nebuna blogesnis. Kai savo pirmaji raisbaninka nutarem veztis i Kroatija, jis buvo isdykes dvimetis zyzla, bet keliones metu kazkodel tai buvo idealus vaikas.

.......va,va ir pas mane taip pat,vaikas labai padukes,nors kelionej nebuvo jokiu problemu,auksas,o ne vaikas buvo,nekaitant zyzimu,kaip jau buvom vietoj,va tada tai aisku,tas pats kaip ir cia,noriu fantos,noriu cocacolos,saldainiu,ciulpinuko,noriu valgyt,nupirk koki zaisliuka thumbup.gif
Atsakyti
Man tai gaila palikti vaikus namie. Su Aiste išskridome į Ameriką pirmą kartą kai jai buvo 15 mėnesiu,o su 11 mėnesiu Linu išvažiavome į Tunisą .
Kuo daugiau tėvai visko bijo, tuo dažniau kas nors ir atsitinka. Aš pažįstu vieną šeimą kuri turi dabar jau 3 metų vaiką, tai su juo net į kavinę ar į svečius neina, nes jis per mažas biggrin.gif .
Atsakyti