Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada važiuoti į keliones su kūdikiu?

NIEKADA nerizikuočiau važiuoti su 2 mėn. vaiku į tokią kelionę . Gal palaukit kitos vasaros ?
Atsakyti
QUOTE (Vidulė @ 2004 07 12, 15:35)
NIEKADA nerizikuočiau važiuoti su 2 mėn. vaiku į tokią kelionę . Gal palaukit kitos vasaros ?

Butu gerai argumentai rolleyes.gif rolleyes.gif smile.gif
Siaip pas mane kol kas tik baime del nezinojimo, taip noriu rasti svariu argumentu tam nedaryti g.gif
Atsakyti
Westa, as pasikalbeciau su kudikio pediatru. Gal jis patars anksciau pasiskiepyti del kai kuriu ligu, o gal toje salyje siaucia kokia mums nezinoma liga? g.gif Daugiau nieko nebijociau. Gal tik pati stengciausi vartoti tik vandeni is buteliu, sterilizuota, nes naujoj vietoj vaikui labai lengvai viskas persiduoda. Tiesa, i Turkija siuo metu neskrisciau, nes is JAV i ja dabar nepataria skristi del tetoro ispuoliu. Bet jus skristumet is Lietuvos wink.gif
Atsakyti
QUOTE (westa @ 2004 07 13, 07:34)
Butu gerai argumentai rolleyes.gif  rolleyes.gif  smile.gif
Siaip pas mane kol kas tik baime del nezinojimo, taip noriu rasti svariu argumentu tam nedaryti g.gif


Valgant Lietuvoje įprastą maistą ir maitinant kūdikį krūtimi kartais prasideda pilvelio pūtimai , diegliukai , alergija ir t.t , o ką jau kalbėti apie neįprastą , egzotišką maistą , kurį valgysi Turkijoje g.gif

RADAU STRAIPSNĮ APIE KELIONES SU KŪDIKIU . PASKAITYK ČIA :

http://mama.takas.lt...=view&msg_id=10
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vidulė: 13 liepos 2004 - 08:36
Jei kūdikio nėra kur palikti, kitos išeities nėra. Aš asmeniškai nesiveščiau: jei ten karšta bus? ar kaip į skydį sureaguos? Mamai tokiu atveju mažai poilsio būtų. O ir apžiūrėti Turkiją, manau, norėsit. Mes keliaujame svetur kiekvieną vasarą ir tik vieną kartą buvome su vaiku Kroatijije (bet jam buvo 4 m.), nors man laaaaaabai gaila palikti savo mažiukus.
Atsakyti
Mes pirmą kartą saviškį vežėmės 3 mėn. į Tunisą. Labai fainai pasiilsėjom ir jokių problemų. thumbup.gif Žinoma, kai važiuoji su vaiku, reikia nusiteikti poilsinei kelionei, o ne pažintinei. Mes irgi į dykumą su džipais nevažiavom ir ant kupranugarių nejojom, o daugiau gulėjom šezlonguose vacation4.gif ir mirkom baseine...
Jei negaila pinigu tik poilsiui, tai manau pirmyn sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE (Ugra @ 2004 07 13, 06:52)
Jei kūdikio nėra kur palikti, kitos išeities nėra. Aš asmeniškai nesiveščiau: jei ten karšta bus? ar kaip į skydį sureaguos? Mamai tokiu atveju mažai poilsio būtų. O ir apžiūrėti Turkiją, manau, norėsit. Mes keliaujame svetur kiekvieną vasarą ir tik vieną kartą buvome su vaiku Kroatijije (bet jam buvo 4 m.), nors man laaaaaabai gaila palikti savo mažiukus.

Turkija pasirinkom todel , kad joje jau buvom ir i ekskursijas vaziavom wink.gif . O kas liecia karsti, tai spalio men pats tas thumbup.gif
Atsakyti
Jei taip, tai vykite visi nieko nesvarstę. Laimingos kelionės. smile.gif
Atsakyti
Mane tai domina, ar nekyla problemu skrendant lektuvu su mazhu vaiku. Mes su vyru planuojam skristi i Londona anytos aplankyti, kai 2.gif bus kokie 5 men.
Atsakyti
QUOTE (Eos @ 2004 07 15, 07:45)
Mane tai domina, ar nekyla problemu skrendant lektuvu su mazhu vaiku. Mes su vyru planuojam skristi i Londona anytos aplankyti, kai 2.gif bus kokie 5 men.

Oi, trumpute ta kelione i Londona, tik vaziuokit clap.gif Temeliu apie skridima jau kazkur yra... su patarimais rolleyes.gif
Atsakyti
Kuo mazesnis vaikas tuo paprasciau, ir pamaitinti ir pervystyti. Toli su savo mazium nekeliavom, bet uzteko palyginti pernai vasara kai jam buvo 10 men. ir siemet kai 1.9 m. kelione i sventaja. Kaip viskas buvo paprasta pernai, o dabar nespejau gaudyt papludimy, temptis visokiu kibiru, kastuvu kruva, ieskoti kur pavalgydinti, kad neisismelintu. Zodziu privargau daugiau nei pailsejau. O pernai... ech miega vezimuke ant juros kranto, smeliuka pakapsto, paropineja aplinkui. O su 2 men. maziuku isvis paprasta, apsirupini paciais reikalingiausiai daikciukais ir pirmyn, nors i pasaulio krasta.
Atsakyti
QUOTE (ader @ 2004 07 15, 08:59)
Kuo mazesnis vaikas tuo paprasciau, ir pamaitinti ir pervystyti. Toli su savo mazium nekeliavom, bet uzteko palyginti pernai vasara kai jam buvo 10 men. ir siemet kai 1.9 m. kelione i sventaja. Kaip viskas buvo paprasta pernai, o dabar nespejau gaudyt papludimy, temptis visokiu kibiru, kastuvu kruva, ieskoti kur pavalgydinti, kad neisismelintu. Zodziu privargau daugiau nei pailsejau. O pernai... ech miega vezimuke ant juros kranto, smeliuka pakapsto, paropineja aplinkui. O su 2 men. maziuku isvis paprasta, apsirupini paciais reikalingiausiai daikciukais ir pirmyn, nors i pasaulio krasta.

pritariu. kuo mazhesnis 2.gif , tuo lengviau su juo keliauti. pazhinda ir miega - kur mama, ten jo namai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif o didesni tik gaudyk visa diena. tai nevalgo, tai ishsipurvina, tai kur nubludija ir nagus ikisha, kur nereik! tai ji uzhmigdyt sunku naujoj vietoj. zhodzhiu vargas.
Atsakyti