Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada važiuoti į keliones su kūdikiu?

QUOTE(ikeja @ 2013 01 21, 22:09)
nu ir tema..........ne jau kiekviena mama nejaucia kada ji jau gali keliauti su vaiku  doh.gif

sorry, uz off topic

Gal yra atsakingu mamu ir norinciu patarimo smile.gif yra Daug durnesniu temu.
Atsakyti
mažasis 4 mėnesių pirmą kartą skrido atostogaut. Sekėsi puikiai, maitinau pati smile.gif
Atsakyti
Viskas priklauso nuo požiūrio, pernai su 6men. dukra geguze skridom i Egipta, visi kvailiais vadino, kad vaika kankinam ir pan....bet mes taip negalvojom, su daktare pasitarem, ji leido, maitinau dar pati ir košių parduotuvinių (stiklainiukais) prisidejom, aisku, rupesčio daugiau nei skrendant vieniems, be vaiko, bet man sąžine neleidzia vaiko namie palikt , va dabar dukrai 1m2men, kita men planuojam i Egipta vėl, kaip aš ją namie paliksiu, jei buna dėl mokslu dienai išlekiu, nešioja pas mačiute kombinzona ir mano nuotrauka ir kartoja mama...
Nesijaučiu, nei kokia neprotinga, nei, ka, tiesiog, manau, kad turim keliaut visa šeima, ir pernai tik įrodėm, kad kai nori, tikrai viskas įmanoma, o kurios mamytes, atsiprašau už žodį tridalioja, tai sėdėkit namie, bet ir negazdinkit žmonių, kad keliaut su kūdikiu labai baisu.

Jei kam reikia asmeninės patirties, ko reikia pasiimt keliaujant su 6mėn vaiku , rašykit a.ž. tikrai nebijokit ir važiuokit!
Atsakyti
Sveiki. Mes skridome su persedimais i Maljorka,kai dukrai 5,5 men buvo. Sekesi puikiai. 4u.gif
Atsakyti
mano nuomone, tai kuo maženis vaikas, tuo paprasčiau... poros mėn sveikas vaikas - idealu... 2/3 paros pramiega... užtenka papo pavalgyti... pampersų tikrai visur būna...
mano asmenine nuomone pats sudėtingiausias amžius 1-3 metai... jau rėžimą turi - privalai prie jo taikytis. jam jau bus neįdomu/neįmanoma vienoj vietoj išbūti kelias val (pvz skrydis). jau reik saugoti kad į kokį baseiną neįlėktų ar nuo kokių laiptų nenusivožtų... pvz mano didžioji tokio amžiaus pagrinde makaronus valgydavo... ir dar spec paruoštus, tai man dar būtų reikėję galvą sukti dėl jos maisto...
o šiaip tai kiekviena mama asmeniškai jaučia kada gali... ir nori. ir taisyklių manau čia nėra smile.gif

Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2013 01 28, 13:52)
mano nuomone, tai kuo maženis vaikas, tuo paprasčiau... poros mėn sveikas vaikas - idealu... 2/3 paros pramiega... užtenka papo pavalgyti... pampersų tikrai visur būna...
mano asmenine nuomone pats sudėtingiausias amžius 1-3 metai...  jau rėžimą turi - privalai prie jo taikytis. jam jau bus neįdomu/neįmanoma vienoj vietoj išbūti kelias val (pvz skrydis). jau reik saugoti kad į kokį baseiną neįlėktų ar nuo kokių laiptų nenusivožtų... pvz mano didžioji tokio amžiaus pagrinde makaronus valgydavo... ir dar spec paruoštus, tai man dar būtų reikėję galvą sukti dėl jos maisto...
o šiaip tai kiekviena mama asmeniškai jaučia kada gali...  ir nori. ir taisyklių manau čia nėra smile.gif

Pritariu 100 %
4u.gif
Atsakyti
Mamytes, visai netycia teko pabendrauti su gydytojais ta tema, nezinau kiek tai tiesos, bet iki puses metuku kudikiui nerekomenduojama skristi, mat okio mazo net reanimuoti negalima, o buna tokiu atveju del slegio kaitos, kad net numirsta... brrrr, as nerizikuociau, net jei tai vienas is milijono....
Atsakyti
Na pirmą kartą tokį dalyką girdžiu. Skridome ir viskas buvo gerai. Na jei būčiau žinojusi,tai nežinau kaip čia būtų buvę. Tačiau gyd. nieko neminėjo šia tema. O ir ant žemės manau būna dar daugiau nežemiškų dalykų... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgicka05 @ 2013 02 05, 03:16)
Mamytes, visai netycia teko pabendrauti su gydytojais ta tema, nezinau kiek tai tiesos, bet iki puses metuku kudikiui nerekomenduojama skristi, mat okio mazo net reanimuoti negalima, o buna tokiu atveju del slegio kaitos, kad net numirsta... brrrr, as nerizikuociau, net jei tai vienas is milijono....


oficiali mediku rekomendacija yra neskraidyti pirmas 7 vaiko gyvenimo dienas.

del reanimavimo tai absoliuti nesamone... reanimuoja ne tik kad tokius bet ir neisnesiotukus pagal reikala.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2013 02 05, 20:46)
oficiali mediku rekomendacija yra neskraidyti pirmas 7 vaiko gyvenimo dienas.

del reanimavimo tai absoliuti nesamone... reanimuoja ne tik kad tokius bet ir neisnesiotukus pagal reikala.

Pritariu 4u.gif
Atsakyti
As viena skridau su 7 menesiuku mergyte i Kanada. Skrydis 11 valandu. I prieki buvo baisokai, nes buvo dar du leliai, jie daug verke, tai ir manoji jungesi i chora. Atgal - beveik tobula. Net ir bendrakeleiviai mergyte gyre:) Sekmadieni skrendam i Egipta, ziuresim kaip kas, truputeli jaudinuosi, kad gal truputeli drastiskai pasirinkau sali keliaujant su leliuku.....
Atsakyti
Jeigu pykina vaikutį, geriau palikit seneliams namie. O jeigu negalit, tai bent keltais neplaukit jeigu prognizuojamas stiprus bangavimas jūroje.
Atsakyti