Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada važiuoti į keliones su kūdikiu?

QUOTE(Isila @ 2011 05 06, 18:10)
o tai kaip čia taip - maisto nebus?  blink.gif negirdėjau dar tokio  bigsmile.gif


nu ti va, transatlantinis skrydis ir maisto ner - mes skride jau ne karta ir dar taip nebuvo nei su vienom oro linijosm - paprastai persivalgai ten, bet ant bilietu aiskiausiai nubraukta kad ner maisto, prie trumpu skrdziu tai parasya kad galima nusipirkti, o prie tu visiskai nubraukta... g.gif
Atsakyti
QUOTE(jova @ 2011 05 06, 12:42)
nu ti va, transatlantinis skrydis ir maisto ner - mes skride jau ne karta ir dar taip nebuvo nei su vienom oro linijosm - paprastai persivalgai ten, bet ant bilietu aiskiausiai nubraukta kad ner maisto, prie trumpu skrdziu tai parasya kad galima nusipirkti, o prie tu visiskai nubraukta... g.gif



netikiu, nebuna taip tikrai.. 15 val skrydis ir net nsipirkti, kad nebutu pavalgyti. Bilietus generuoja kelioniu agentai ir buna priraso ir prispausdina nebutu dalyku, pvz netiksliai leidziama bagaza ar dar ka. Cia bus tas pats ir su maistu. Tiesiog nera tokiu avialiniju, kurios skristu per atlanta ir nemaitintu savo keleiviu - nepergyvenkit.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2011 05 06, 17:33)
netikiu, nebuna taip tikrai.. 15 val skrydis ir net  nsipirkti, kad nebutu pavalgyti. Bilietus generuoja kelioniu agentai ir buna priraso ir prispausdina nebutu dalyku, pvz netiksliai leidziama bagaza ar dar ka. Cia bus tas pats ir su maistu. Tiesiog nera tokiu avialiniju, kurios skristu per atlanta ir nemaitintu savo keleiviu - nepergyvenkit.

drinks_cheers.gif netikiu, kad transatlantiniame skrydyje nebutu maitinimo schmoll.gif mes net i Meksika skrendant 3.5val. gavom maista shilta 4u.gif manau, tik Europos ribose skrydziuose ten viskas pirkimui (skridau ish LT i UK su Ryanair, tai kainos ten blink.gif ) 4u.gif tikrai niekas neliks nepamaitintas schmoll.gif o, dar suvede savo bilietuko duomenis i "vezeju" kompanijos psl. galite ir pasirinkti ka valgysit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rashkyte @ 2011 05 07, 04:46)
drinks_cheers.gif  netikiu, kad transatlantiniame skrydyje nebutu maitinimo  schmoll.gif mes net i Meksika skrendant  3.5val. gavom maista shilta  4u.gif  manau, tik  Europos ribose  skrydziuose ten viskas pirkimui (skridau ish LT i UK su Ryanair, tai kainos ten  blink.gif4u.gif  tikrai niekas neliks nepamaitintas  schmoll.gif  o, dar suvede savo bilietuko duomenis i "vezeju" kompanijos psl. galite ir pasirinkti ka valgysit  4u.gif


na va paziurejau, oro liniju psl raso jog yra maitinimas, o vat ant bileitu kazkodel nubrauktas ir parasyta kad nera smile.gif Turetu buti manau, nes tiek kartu skridau su transatlantiniu tai visad persivalgydavau rolleyes.gif del ryanair maisto nesiskundziu, mes daznai skraidom tai ir sriubytes nusiperkam ir sumustinuka smile.gif
Atsakyti
Kai mes ruosemes i kelio po gimdymo buvo praeje apie 5 menesius ir mes keliavom i Vokietija. Su automobiliu kelione truko mazdaug para. Kai vyrui bus atostogos (na tai bus rugpjuti) tai nori nukeliauti i Londona.
Na mano nuomone su kudikiu i labai karstas salis ties pusiauju nevertetu keliauti, jeigu jau taip norisi keliauti su kudikiu tai kur nors arti, kur nebutu toks skirtingas klimatas.
Atsakyti
Su 7 menesių dukra skridom į Egiptą pasišildyti.
Sekanti kelione jau su dviem - 3 metų dukra ir 5 mėnesių sūnus - į Turkiją.
O pernai - dukrai 4 metai, sūnui 1,5 metai - pakeliavome 3 savaites Amerikoje.
Visos kelionės praėjo sklandžiai ir labai smagiai. NORIU DAR! biggrin.gif

Tik dabar jau bilietų reikia visiems 4, todėl reikia pasitaupyti rolleyes.gif Gerai keliauti iki kol vaikiukui sueina 2 metukai finansiniu atžvilgiu, todėl nebijokit keliauti su kūdikiais thumbup.gif

SĖKMĖS!
Atsakyti
Na ir mūsų šeimai patinka keliauti; smile.gif
Dar besilaukdama dukrytės, 4,5 mėn. automobiliu važiavome iki Zakopanės-ten ir parkais, ir kalnų takeliais vaikščiojau, pėsčiomis įveikiau 20 km. maršrutą.
Kai pagimdžiau, su 6 mėn. dukryte automobiliu važiavome į Austrijos Alpes savaitei pailsėti- 18 val. važiavimo ištvėrė be problemų. Tų pačių metų žiemą, esant 20 laipsnių šalčio, su metukų dukryte vėl važiavome į Zakopanę smile.gif Na o šiemet 1,5 metukų dukrytė jau ištvėrė ir ilgesnę kelionę automobiliu - į Graikijos Olimpinę Rivjerą (2100 km. į vieną pusę), o atgal grįžimas buvo šiek tiek lankeliu pro Ohrido ežerą, viso 5000 km. nuvažiavom. Nė karto nebuvo jokių problemų keliaujant su mažu vaiku,aišku gal ir sėkmė lydėjo-visuomet tiko aplinka, aplink buvo geri, draugiški ir besišypsantys žmonės.
Tad noriu palinkėti mamytėms, kurios nesiryžta keliauti su kūdikiu-Jūs tik pabandykite ir tikrai patiks ir viskas bus gerai, svarbiausia neklausyti pesimistų ir vis verkšlenančių-ką Jūs darysit kai vaikas susirgs, ar kas kelyje nutiks?
SĖKMĖS!!! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astra777: 15 rugpjūčio 2011 - 09:56
Sveikutes 4u.gif
Nu mes su mazyle irgi visur kartu keliaujam smile.gif nors jai dar tik du menesiukai ax.gif
Noriu paklausti gal kam teko susidurti: jei skiriasi vaiko ir mamos pavardes, ir tetis kartu i kelione nevyksta, ar nekyla sunkumu, ant sienu? Gal reikia tureti koki notaro patvirtinima isversta?
Atsakyti
QUOTE(NinaAtina @ 2011 08 20, 15:11)
Sveikutes  4u.gif
Nu mes su mazyle irgi visur kartu keliaujam smile.gif nors jai dar tik du menesiukai  ax.gif
Noriu paklausti gal kam teko susidurti: jei skiriasi vaiko ir mamos pavardes, ir tetis kartu i kelione nevyksta, ar nekyla sunkumu, ant sienu? Gal reikia tureti koki notaro patvirtinima isversta?


Sveiki.
Pas mane tokia pati situacija-sūnaus yra kita pavardė nei mano ir dukrytės.Jei vykstate į užsienį automobiliu, tai maža tikimybė, kad Lietuvos pasienyje tikrins Jūsų dokumentus ( na nebent sukeltumėt kažkokių įtarimų wub.gif ).Mūsų nei karto netikrino.Tačiau apsidraudžiant aš visuomet pasiimu ne tik sūnaus pasą, bet ir gimimo liudijimą, kad matytų jog mama tikrai aš (taip man patarė migracijos tarnyboje), ir nekiltų Lietuvos pasieniečiams įtarimų dėl neteisėto vaiko išvežimo iš LR.O jau įvažiuojant į kitas šalis ( čia jei ne Šengeno erdvės), tai tikrai netikrina ar keleivis Jūsų sūnus ar dukra, svarbu yra asmens dokumentas ir foto sutampa.Šiemet taip važiavome per Serbijos, Makedonijos ir Graikijos kontrolės postus pasienyje.Tad vienu žodžiu, jei vaikas Jūsų, tai turėkit tik jo kelionės dokumentą (asmens tapatybės kortelę ar pasą) ir gimimo liudijimą, jokių vertimų ir notaro patvirtinimų nereikia. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astra777: 20 rugpjūčio 2011 - 16:37
QUOTE(Astra777 @ 2011 08 20, 17:36)
Sveiki.
Pas mane tokia pati situacija-sūnaus yra kita pavardė nei mano ir dukrytės.Jei vykstate į užsienį automobiliu, tai maža tikimybė, kad Lietuvos pasienyje tikrins Jūsų dokumentus ( na nebent sukeltumėt kažkokių įtarimų wub.gif ).Mūsų nei karto netikrino.Tačiau apsidraudžiant aš visuomet pasiimu ne tik sūnaus pasą, bet ir gimimo liudijimą, kad matytų jog mama tikrai aš (taip man patarė migracijos tarnyboje), ir nekiltų Lietuvos pasieniečiams įtarimų dėl neteisėto vaiko išvežimo iš LR.O jau įvažiuojant į kitas šalis ( čia jei ne Šengeno erdvės), tai tikrai netikrina ar keleivis Jūsų sūnus ar dukra, svarbu yra asmens dokumentas ir foto sutampa.Šiemet taip važiavome per Serbijos, Makedonijos ir Graikijos kontrolės postus pasienyje.Tad vienu žodžiu, jei vaikas Jūsų, tai turėkit tik jo kelionės dokumentą (asmens tapatybės kortelę ar pasą) ir gimimo liudijimą, jokių vertimų ir notaro patvirtinimų nereikia. 4u.gif


Oi aciu, nu ir as pagalvojau kad pasiimsiu gimimo liudijima smile.gif
Tai tada ramu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NinaAtina @ 2011 08 20, 18:06)
Oi aciu, nu ir as pagalvojau kad pasiimsiu gimimo liudijima smile.gif
Tai tada ramu smile.gif

Geros Jums kelionės. 4u.gif
Atsakyti
mes keliavome su penkių mėn kūdikiu. Viskas super, lėktuve miegojo net net nepabudo. Žinoma keliavome netoli, į Turkiją bet pradžiai manau pakanka biggrin.gif
Atsakyti