Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada važiuoti į keliones su kūdikiu?

Sveikos mamytes,
Gal kas is savo patirties galetu pasakyti kada butu paprasciau keliauti su maziumi? Ar kai jam 6 men, ar 10-11 men? Planuotume i Turkija.
Atsakyti
QUOTE(Debesuota @ 2010 11 29, 12:18)
Gal galetumet pasidalinti patirtimi kas skridot su vaiku per daug laiko juostu (apie 10 ir panasiai). Kaip vaikiukai istvere laiko pasikeitima? Ar nesusimaisys diena su naktim? Vaikiukui apie 1,5m butu.



QUOTE(saldu @ 2011 01 28, 15:35)
Cia man ir labai aktualu  g.gif


Kai didžioji buvo tokio amžiaus, skridom į JAV- tikrai nieko baisaus, sakyčiau, gal vakai net lengviau nei suaugę tą laiko skirtumą įveikia, na, reikia tam maždaug 2 parų naujoj laiko juostoj.
Dar iš mano patirties toks patarimas- jei turite galimybę, geriau planuokit kelionę taip, kad atskridus į galutinį tašką vietos laiku būtų vakaras- tada visi pavargę po kelionės ir eina miegoti, nesvarbu, kad organizmas ir šaukia, kad Lietuvoj jau paryčiai.

QUOTE(sese_M @ 2011 02 04, 14:20)
Sveikos mamytes,
Gal kas is savo patirties galetu pasakyti kada butu paprasciau keliauti su maziumi? Ar kai jam 6 men, ar 10-11 men? Planuotume i Turkija.


Turbūt su 6 mėn.- sėdi vežime ir dairosi, nenori šliaužoti, ropoti, valgyti smėlio ax.gif Na, bent aš taip manau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sese_M @ 2011 02 04, 15:20)
Sveikos mamytes,
Gal kas is savo patirties galetu pasakyti kada butu paprasciau keliauti su maziumi? Ar kai jam 6 men, ar 10-11 men? Planuotume i Turkija.

as irgi siulau geriau ki 6men. ramiau bus. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Darsė @ 2011 02 04, 14:31)
Turbūt su 6 mėn.- sėdi vežime ir dairosi, nenori šliaužoti, ropoti, valgyti smėlio  ax.gif  Na, bent aš taip manau ax.gif

drinks_cheers.gif Ir aš taip manau. Su tokiu man buvo pati lengviausia kelionė. Kur padedi, ten randi... nors niekur nepabėga... biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

mes planuojame kelione su 4 men. vaiku.Gal kas man galit atsakyti, kaip yra su vezimu (lopsiniu) jei ji reikia priduoti i bagaza. kaip Jus ji pakuojate, kad atsiimtumete toki koki atidavete? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Darsė @ 2011 02 04, 07:31)

Turbūt su 6 mėn.- sėdi vežime ir dairosi, nenori šliaužoti, ropoti, valgyti smėlio  ax.gif  Na, bent aš taip manau ax.gif

drinks_cheers.gif mes vezemes 7-iu menesiu i Meksika 4u.gif tai ka tu, pamaudai baseine, pamaitini ir parpia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistulem @ 2011 03 18, 16:01)
Sveikos,

mes planuojame kelione su 4  men. vaiku.Gal kas man galit atsakyti, kaip yra su vezimu (lopsiniu) jei ji reikia priduoti i bagaza. kaip Jus ji pakuojate, kad atsiimtumete toki koki atidavete?  g.gif


Mes tai prie lektuvo nuimam lopsi ir ji i plastikini maisa ikisam ir su gumyte uzrisam. Toki stora maisa pirkau Senukuose. O ratus be nieko atiduodu. Ne viena karta patikrintas varijantas thumbup.gif Aisku jei skrydis su persedimu, tai reikia ziureti kad lipdukas kuri prie to lopsio priklijuos gerai matomas butu, nes kartais pasitaiko kad kol lauki vezimo neduoda.
Atsakyti
QUOTE(Debesuota @ 2011 03 19, 12:26)
Mes tai prie lektuvo nuimam lopsi ir ji i plastikini maisa ikisam ir su gumyte uzrisam. Toki stora maisa pirkau Senukuose. O ratus be nieko atiduodu. Ne viena karta patikrintas varijantas  thumbup.gif Aisku jei skrydis su persedimu, tai reikia ziureti kad lipdukas kuri prie to lopsio priklijuos gerai matomas butu, nes kartais pasitaiko kad kol lauki vezimo neduoda.


skrydis su persedimu. reik begt ieskot storo maiso. aciu 4u.gif
Atsakyti
Mes ruosiames i Turkija balandzio 17d su kudikiu 8men.Neisivaizduoju kaip istversime skrydi.Imsiu visas koses su savimi.O del maiso tai gera ideja ,nors ir sportinukas,bet nesinori ,kad ten bet kaip ji metytu.Kaip supratau su vezimuku iki lektuvo galima vaziuoti ir priduoti prie pat iejimo,ania.
Atsakyti
QUOTE(magic magic @ 2011 03 24, 18:18)
Mes ruosiames i Turkija balandzio 17d su kudikiu 8men.Neisivaizduoju kaip istversime skrydi.Imsiu visas koses su savimi.O del maiso tai gera ideja ,nors ir sportinukas,bet nesinori ,kad ten bet kaip ji metytu.Kaip supratau su vezimuku iki lektuvo galima vaziuoti ir priduoti prie pat iejimo,ania.

Nepergyvenkit, vaikuciai labai gerai pernesa skrydi, aisku, pasitaiko neramiu, bet gal pries tai neduokit miegot, paskui jau nulus....manoji nuo mazens keliauja, keliavau i Egipta pati viena su mazaja, kai dar sedejo vezime, tai viskas buvo kuo puikiausiai, lektuve ant keliu prasedejo ir nieko biggrin.gif dabar net neisivaizduoju, kaip tai istverem bigsmile.gif bet tada buvo tikrai gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(magic magic @ 2011 03 24, 11:18)
Mes ruosiames i Turkija balandzio 17d su kudikiu 8men.Neisivaizduoju kaip istversime skrydi.Imsiu visas koses su savimi.O del maiso tai gera ideja ,nors ir sportinukas,bet nesinori ,kad ten bet kaip ji metytu.Kaip supratau su vezimuku iki lektuvo galima vaziuoti ir priduoti prie pat iejimo,ania.


taigi trumpas tas skrydis palyginus ir persedinet kaip suprantu niekur nereikia, nepergyvenk viskas bus OK.
Atsakyti
QUOTE(raselė1 @ 2011 03 24, 21:41)
Nepergyvenkit, vaikuciai labai gerai pernesa skrydi, aisku, pasitaiko neramiu, bet gal pries tai neduokit miegot, paskui jau nulus....manoji nuo mazens keliauja, keliavau i Egipta pati viena su mazaja, kai dar sedejo vezime, tai viskas buvo kuo puikiausiai, lektuve ant keliu prasedejo ir nieko  biggrin.gif  dabar net neisivaizduoju, kaip tai istverem  bigsmile.gif  bet tada buvo tikrai gerai  thumbup.gif

Del vezimo, tai Vilniuje prie lektuvo duru paima, o jau nuskridus, pvz. Egipte, jau radome lauke islipus is lektuvo 4u.gif ir dar netgi paruosta sedeti biggrin.gif
Atsakyti