Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada važiuoti į keliones su kūdikiu?

QUOTE(Guga @ 2009 03 28, 18:49)
Planuojam birzeli skrist su vaikais i Tunisa  smile.gif Praeitais metais buvom Kretoj, mazajai tuo metu buvo 6 men. Tai kelione praejo labai normaliai. Skrydis super, po sala masina pavazinejom. Su maistu buvo paprasta: papas i burna ir ramu  biggrin.gif Su vyresniu sunum irgi problemu nebuvo. Siais metais situacija jau kitokia, maziukei bus 1.5 metu. Niekaip neisivaizduoju kaip reikes ja 3.5 val. nulaikyt ant keliu lektuve  g.gif  Ji pas mane labai judri ir su charakteriu, be to dar ir nevalgi. Gal kas turit patarimu del skrydzio ir maitinimosi su 1-2 metuku vaiku  ax.gif Ar bus tinkamo maisto viesbuty Tunise 1.5 metuku vaikui? O gal imt su savim kokiu HIPP konservu?  g.gif

mes skridom su 1.5metu i Turkija irgi 3val ant keliu...tai daviau ciupaciupsa pirma syk gyvenime doh.gif lotuliukas.gif nu uzsiemimo vaikis turejo gal daugiau nei valanda... tiesa pasakius veziausi daug ir hipp koncervu, bet kadangi karstis didelis tai vaikas dvigubai daugiau isgere misinio, nenorejo kieto maisto... o valgykloje visada rasit sriubos, duonytes, makaroniuku... dar kylant ir leidziantis daviau gert vandenuko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2009 04 24, 18:52)
mes skridom su 1.5metu i Turkija irgi 3val ant keliu...tai daviau ciupaciupsa pirma syk gyvenime  doh.gif  lotuliukas.gif  nu uzsiemimo vaikis turejo gal daugiau nei valanda... tiesa pasakius veziausi daug ir hipp koncervu, bet kadangi karstis didelis tai vaikas dvigubai daugiau isgere misinio, nenorejo kieto maisto... o valgykloje visada rasit sriubos, duonytes, makaroniuku... dar kylant ir leidziantis daviau gert vandenuko  4u.gif



Noreciau paklaust,o misinuka kaip darydavot,kur pasildydavot vandeni? Nes suku galva kur man vandeni reiks uzvirint misinukui.Ar viesbuciuose buna virduliukai,ar su savim veztis. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mildocka @ 2009 04 25, 17:16)
Noreciau paklaust,o misinuka kaip darydavot,kur pasildydavot vandeni? Nes suku galva kur man vandeni reiks uzvirint misinukui.Ar viesbuciuose buna virduliukai,ar su savim veztis. ax.gif

mes vezemes tik termosa ir prisipildavom karsto vandens bare arba valgykloje kur stovi arbatai vanduo... daug kas sake kad ten gali but neuzvirintas, bet tiesa sakant iki kol neisgirdau nesusimasciau apie tai... bet viena syk vaikui buvo 10men kita 1.5metu, ne karto nebuvo jokiu zarnyno problemu del to...
tai ir toliau kazkaip zadu tik termosiuka veztis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mildocka @ 2009 04 25, 16:16)
Noreciau paklaust,o misinuka kaip darydavot,kur pasildydavot vandeni? Nes suku galva kur man vandeni reiks uzvirint misinukui.Ar viesbuciuose buna virduliukai,ar su savim veztis. ax.gif

Pasiimkit spirale ar kaip ji vadinasi, kur viena puodeli uzvirina, mums labai praverte, as ir pati, kur vaziuoju, visada isimetu 4u.gif
Atsakyti
teko skristi ,kai mazyliui buvo tik menesiukas, is Vilniaus i Ryga masina, is Rygos i Amsterdama, Amsterdamo oro uose 7val praleisti, galiausiai is Amsterdamo i Tokija beveik 12 val jei gerai pamenu, 30 val nemiegojau lotuliukas.gif mazylis neramus buvo.. prisikankinau ir su maitinimu, neturejau igudziu maitint atsisedus, sunku buvo ir man ir mazyliui, be to nedrasu buvo issistraukt kruti ir maitint kai lektuvas pilnas, tai vyras siek tiek padejo pridengt..ech, baisu prisiminus.. bet ir db nelb noreciau kur su mazyliu keliaut, ilgiau nei 30 min vienas neisbuna ir beveik visa diena aktyvus smile.gif pagalvosim apie keliones kai metukai sueis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vidusia @ 2009 03 22, 16:16)
as i tunisa isskridau, kai mazajai buvo lygiai 4 men. vyriasniajam 7 metai.

As pagalvoju skristi i Tunisa rudeni, mazajai bus 1.4 metu, tik man iskilo klausimas, ar ne per daug Tunise su vaiku 14n.? g.gif
Atsakyti
Labas visoms,

Noriu paklausti tu kurios buvote su 11-12 men kudikiu Turkijoje. Pirmiausia del maisto. Kaip raso prie viesbucio aprasymo, kad yra atskiras meniu vaikams, tai koks ten buna maistas? Ar jau dideliems vaikams, ar ir kudikiams kazka gali rasti - virtu darzoviu ar kosiu kokiu? Ar nieko nesitiketi ir veztis viska savo? Hippo konservus?

Aciu uz atsakyma.
Atsakyti
Sveikos mamytes.
Mums taip pat aktualus sitas klausimas g.gif viskas kas liecia maista kudykiui ir dokumentus? Planuojam taip pat i Turkija thumbup.gif
Atsakyti
Labas,


mes ir noretume pakeliauti su 11 men vaiku.
Tik man atrodo, kad del maisto kils rupesciu. Is kaviniu baisoka maitinti........
O kaip jus darote su vezimeliais? Ar imate? Nes visa laika nesioti butu sunku......
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2009 08 10, 02:17)
Labas,
mes ir noretume pakeliauti su 11 men vaiku.
Tik man atrodo, kad del maisto kils rupesciu. Is kaviniu baisoka maitinti........
O kaip jus darote su vezimeliais? Ar imate? Nes visa laika nesioti butu sunku......
4u.gif


na maisto galima ir pasiimti arba vietoj nusipirkti jei reikia. Kadangi mane truputi klaidingai informavo, tai as savo 11 men panai, veziausi 30-iai dienu maisto indeliuose, viso 60 stiklainiuku doh.gif Deja, keliones vidury, ji atsisake leliukishka maista valgyti staiga visishkai, tai teko ir kavinese pasimaitinti - ir nieko. Proto ribose aisku, gatvinio maisto neduoti vaikui kokio musiu nutupeto, bet normalesnese kavinese ar restoranuose, tikrai ne tik meniu galima rasti kazka vaikui tinkamo, bet dar ir atskirai kazka gali truputi paruosti jei paprasai ir jie turi galimybes.

o del vezimuku zinoma imkit i kelione, patogiau bus!
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

man labai aktuali si tema, nes galvoju ryztis ar ne keliauti i Turkija su 7 men. dvyniais ax.gif
Ar ne per anksti? Gal palaukti zienos ir i egipta vaziuoti kai vaikams bus mazdaug metukai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2009 08 16, 08:40)
Sveikutes 4u.gif

man labai aktuali si tema, nes galvoju ryztis ar ne keliauti i Turkija su 7 men. dvyniais ax.gif
Ar ne per anksti? Gal palaukti zienos ir i egipta vaziuoti kai vaikams bus mazdaug metukai? g.gif

As buvau Turkijoje su mazyle kai jai buvo 6 menesiai ir paskui kai 9 menesiai. Tikrai drasiai gali vaziuoti, su tokiais vaikiukais sakyciau netgi lengviau, negu su metinukais. Mazuliai dar nevaiksto, nereikia is paskos begioti, o ir del maisto nereikia sukti galvos smile.gif Taip, kad jeigu tik yra noras tikrai vaziuokit, nes be visa ko Turkija labai tinka kelionems su vaikais 4u.gif
Atsakyti