Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada važiuoti į keliones su kūdikiu?

Mano nuomone, jei kur prie juros pagulet, tai su mazais vaikais galima vaziuoti, o jei nori pasizvalgyt po sali, pakeliauti, tai tikrai sansu schmoll.gif schmoll.gif Bent jau su musiskiu, jis niekada ramiai nepasedes, greit pavargs, zirs ir kitaip reikalaus demesio. O kai pats is koju griuni - anokia cia laime.
Atsakyti
QUOTE(Benukas @ 2009 02 12, 13:07)
Mano nuomone, jei kur prie juros pagulet, tai su mazais vaikais galima vaziuoti, o jei nori pasizvalgyt po sali, pakeliauti, tai tikrai sansu  schmoll.gif  schmoll.gif  Bent jau su musiskiu, jis niekada ramiai nepasedes, greit pavargs, zirs ir kitaip reikalaus demesio. O kai pats is koju griuni - anokia cia laime.


mes su savishke pasizvalgom kuo puikiausiai kur tik norim, musishke nesudetingas vaikas tuo klausimu. dabar beveik 15 men amziaus, o apturejus 18 skrydziu smile.gif Siandien irgi is kitos JAV pakrantes parskridom namo, deja laidotuvese buvom, bet beveik 6 val skrydi atbuvo ne pypt. pramiegojo didziaja dali savo autokedutej/lopsi.
Atsakyti
Jei poilsine kelione tai galima ir su vaiku, tik kazin ar tevams ji bus poilsine, man tai norisi ir su vytu tik dviese pabuti. Vaziuodami po europa vaika palikome pas senelius ir labai dziaugiuosi, nes butume iskankine tiktai , vaikui issedeti keduteje nera taip lengva ilga laiko tarpa.
Jei lektuvu tai gal galima butu, bet as imciau dar ir mociute, kad kartais tureciau galimybe su vyru pasimegauti dviese.
Mes laivu keliavom su 1 metuku suneliu, tai problemu nebuvo, nes vaikui nereikejo sedeti vienoje vietoje, galejo sau lakstyti, zaisti specialiai irengtame vaiku kambaryje.
Atsakyti
Musu pirma kelione(poilsine) buvo sulaukus 4 menesiuku. Viskas buvo thumbup.gif nors dar pries skrydi orouoste prieidavo kiti keliaujantys ir stebedavosi bei aikciodavo "...oi..su tokiu mazu vaiku..." Lektuve vaikas ne necyptelejo, ko nepasakyciau apie 2-5 metu vaikus, kuriu buvo ne vienas ir ne du. Tai va ju riksmu, zyzejimu ir net isteriku visas lektuvas prisiklause iki soties doh.gif
As labai pagalvociau ar keliauti su didesniu vaiku (kalbu apie 1.5-2.5..amziaus), kuris kaip ir kiekvienas vaikas nenusedi vietoje, aktyvus, ypac jei skrydis tolimesnis. Tada ta kelione taptu ne poilsine... ax.gif
Atsakyti
labutis mes irgi daug keliaujam ir labai daznai vat pries savaite grizom namo ir jau po dveju vel skrisim mane tik kamoje vienas klausimas ar vaikui nekenkia skrydis lektuvu mane prigazdino drauge unsure.gif pasake kad tai labai kenksminga kazka apie radijecije blush2.gif as tik nusijuokiau bet ir abejoniu liko o kas ei istikruju vat ir nezinau kur galima gauti info busiu labai dekinga g.gif
Atsakyti
Merginos norejau paklausti, pakonsultuokit 3 men kudiki, ar lektuve reikia su neshyne ar su kedute vezt??? Juk vaikui papyldomos kedes neduoda, tai teks ant ranku laikyti, Kokie reikalavimai aerouoste kas skrido panashaus amziaus??
dekoju ish anskto
Atsakyti
su kedute gali vezti tik tada kai perki atskira vieta vaikui, kitaip atvejais laikai ant keliu. Retkarciais buna, kad lektuvas nepilnas ir darbuotojai draugishki pasitaiko, leidzia pasiimti kedute i tuscia vieta salia taves.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2009 03 21, 21:06)
su kedute gali vezti tik tada kai perki atskira vieta vaikui, kitaip atvejais laikai ant keliu. Retkarciais buna, kad lektuvas nepilnas ir darbuotojai draugishki pasitaiko, leidzia pasiimti kedute i tuscia vieta salia taves.

Tai as su malonumu ant keliu laikysiu, bet ar leidzia su kedute i salona???
Atsakyti
QUOTE(Irene Matuiz @ 2009 03 21, 14:08)
Tai as su malonumu ant keliu laikysiu, bet ar leidzia su kedute i salona???


tai as gi ir rasau, kad jei nusiperki vieta tai kedutei padeti tai leidzia, o jei ne tai viskas priklauso nuo to ar yra salia taves tuscia vieta ir ar leidzia avialiniju darbuotojai.
Atsakyti
as i tunisa isskridau, kai mazajai buvo lygiai 4 men. vyriasniajam 7 metai. galiu pasakyti, kad daugiau problemu su didesniu vaiku, nei su maziuku. maziukas valge tik mano pieneli, pamaitindavau visur: prie baseino, restorane ir t.t. uzsimesdavau papludimio skara ir viskas. asiku, buvome nusiteike ilsetis pasyviai, todel rinkausi dideli seimynini viesbuti su diele teritorija ir akvaparku vyresniajam. bet neziurint to, vis tiek buvome nuvaziave ir iki miesto, plaukeme "piratu" laivu.
lektuve mazoji neverke, nes kai kilome ir leidomes daviau valgyti, o vyresnysis verke, nes jam skaudejo ausis. kuo mazesnis, tuo paprasciau.
Atsakyti
Planuojam birzeli skrist su vaikais i Tunisa smile.gif Praeitais metais buvom Kretoj, mazajai tuo metu buvo 6 men. Tai kelione praejo labai normaliai. Skrydis super, po sala masina pavazinejom. Su maistu buvo paprasta: papas i burna ir ramu biggrin.gif Su vyresniu sunum irgi problemu nebuvo. Siais metais situacija jau kitokia, maziukei bus 1.5 metu. Niekaip neisivaizduoju kaip reikes ja 3.5 val. nulaikyt ant keliu lektuve g.gif Ji pas mane labai judri ir su charakteriu, be to dar ir nevalgi. Gal kas turit patarimu del skrydzio ir maitinimosi su 1-2 metuku vaiku ax.gif Ar bus tinkamo maisto viesbuty Tunise 1.5 metuku vaikui? O gal imt su savim kokiu HIPP konservu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vidusia @ 2009 03 22, 16:16)
as i tunisa isskridau, kai mazajai buvo lygiai 4 men. vyriasniajam 7 metai. galiu pasakyti, kad daugiau problemu su didesniu vaiku, nei su maziuku. maziukas valge tik mano pieneli, pamaitindavau visur: prie baseino, restorane ir t.t. uzsimesdavau papludimio skara ir viskas. asiku, buvome nusiteike ilsetis pasyviai, todel rinkausi dideli seimynini viesbuti su diele teritorija ir akvaparku vyresniajam. bet neziurint to, vis tiek buvome nuvaziave ir iki miesto, plaukeme "piratu" laivu.
lektuve mazoji neverke, nes kai kilome ir leidomes daviau valgyti, o vyresnysis verke, nes jam skaudejo ausis. kuo mazesnis, tuo paprasciau.


Sveiki, gal galite pasidalinti, kokiam viesbutyje buvote, nes nelabai randu su akvaparku, su dukryte galvojam keliauti 4u.gif
Atsakyti