Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada važiuoti į keliones su kūdikiu?

QUOTE(ErnestaKaunas @ 2008 05 16, 10:05)
Bet kaip man šlykstu, kai mamos KURIOS VEŽASI SAVO VAIKUS VISUR IR VISADA smerkia tas, kurios gal būt turi kitą nuomonę, kurią išsako, dėl ko jos nesiveža.
Važiuodamna į balių jei turiu galimybę aš irgi nesivežu vaikų, jei žinau, kad suaugę gers, nemanau, kad tada būdami vaikai kartu ko nors gero pasisemią.
Pasiklausyti kaip kas keikiasi, nbors gal jūsų šeimose net tokių žodžių nežino.
Mane ir pyktis ir juokas ima, kad kai kurios nu jau tokios protingos ir jau tokios geros mamos, tik va tos kurios nesiveža visur vaikų, tai baisios mamos.

Bet aš save laikau labai gera mama ir nusiš.... man ant jūsų kalbų. Ir aš kartais nežinau ko verkia mano mažytė, atrodo ir sausa ir prižiūrėta ir pavalgius ir pilvelis minkštas, o vat kartais kažko verkia ir tiesiog nešioju, myluoju ir tiek ir ne blogesnė nei aš nei kitos.
O gal mamyčių, kurios viską supranta jau vaikučiai nuo gimimo kalba???


o kas cia ka kada smerke? doh.gif i suaugusiu isgertuves vaiku aisku nereikia veztis, bet jeigu tai vakariene su vyno taure pas kazka sveciuose - tai cia neisgertuves, ar ne?
Atsakyti
Tikrai ErnestaKaunas, niekas cia nieko nesmerkia, tik, pavyzdziui, man jei butu galimybe rinktis, ar vaziuoti su vaiku ar be, tai as pasirinkciau su vaiku, be to, kol kas nelabai turiu galimybiu kam palikti dukryte, tai negi dar desimt metu turiu laukti, o paskui jau galesim kartu keliauti?Tai gal jau man nebebus noro su lektuvais skraidyti, kaip sakant, jau ir senatve ateis. O i balius irgi kartu vaziuojam pas draugus, aisku mes tokiu draugu neturim, kur per naktis geria, o jei ir geria, mums tai kas, ateina laikas ir namo vaziuojam, net sakyti nereikia, kad kartu atvaziuosim. Na kai maza buvo, tai nesivezdavau, o jau kai vaiscioti pradejo, tai kartu visur. Aisku, jei kur kavineje vakare reiketu pasedeti, tai jau tikrai neimciau.
Atsakyti
QUOTE(raselė1 @ 2008 05 16, 17:16)
Aisku, jei kur kavineje vakare reiketu pasedeti, tai jau tikrai neimciau.


kavine kavinei nelygu, yra visokiu seimoms su vaikais orientuotu ir yra skirtu jaunimeliui pagerti - reikia atsirinkt kur eit.... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jelenka1 @ 2008 05 20, 23:24)


Va jums ir atsakymas... verysad.gif
Dieve koks siaubas... Mano bicui jau beveik 5 ir gavusi sita zinute siandien el pastu sustojau ir pagalvojau - planuojame rudeni Turkija... Ar ten saugu???
Kai 2,5 metu pirma kart skirdome i Kreta - nemasciau. Buvo labai gerai. Pernai Tenerifeje buvom pasigave virusiuka - maza temperatura, sloga, gerkle... Buvo nejauku. O dabar kai perskaiciau visa tai - net turedama ugtelesjusi vaika dar kart susimasciau...
Ir ka daryt? Aciu Dievui tai nutinka nedaznai, bet 100 proc grantijos juk ne viena neturim...

Na o kad jau tema apie keliaujancius vaikucius, tai maniskis pirma kart uz Lietuvos ribu isvaziavo budamas 2 su trupuciu. Kelione buvo neilga - iki Rygos. Po keliu mensiu skridome i Kreta, o paskui jau pasipyle visa lavina isvyku. Smagu keliauti kartu thumbup.gif Bet maziuka ji palikdavau su seneliais. Gal del to, kad jis pas mane neisnesiotukas buvo ir toks kiek smulkesnis ir gleznesnis atrode, gal kad pati norejau pailseti, atitrukti nuo namu... g.gif Musu kelione labai intensyvios, beveik visos pazintines, todel ir mazius tik dabar prisitaiko prie didelio tempo...
Bet iki siol i keliones laivu ir slidinejima jo neimame. Tai dar ne jo jegoms...
Tokia mano patirtis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2008 05 20, 22:47)
Bet iki siol i keliones laivu ir slidinejima jo neimame. Tai dar ne jo jegoms...
Tokia mano patirtis  mirksiukas.gif

Ziulyt, Suomijoj vaikai slidinėja su tėvais nuo 2-3 metukų. Žodžiu, beveik kai tik lakstyt pradeda. biggrin.gif Turiu net tokią nuotrauką, kur toks pyplys ant slidžių stovi.

O aš su saviškiu pirmą kartą skridau, kai jam dar nė 2 mėnesių nebuvo.. biggrin.gif skridom močiutės lankyt į LT, nebeiškentėm.. ax.gif o toliau sekė ir kitos kelionės... turistinės, bet Europoje visos.
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 05 21, 23:30)
Ziulyt, Suomijoj vaikai slidinėja su tėvais nuo 2-3 metukų. Žodžiu, beveik kai tik lakstyt pradeda. biggrin.gif  Turiu net tokią nuotrauką, kur toks pyplys ant slidžių stovi.


Nu gi zinau - ne tik Suomijoje, bet ir Austrijoje, toje pacioje Slovakijoje tas pats... Musiskis iki 3 metu buvo super bailys. Vilniuje nuo kalniuko su rogem vienas nevaziuodavo, jau nekalbant apie slides... O ir mano slidinejimo patirtis po metu pertraukos kai buvau nescia nebuvo jau labai aukstame lygyje. Juk vaika tai dar reik moket ir mokinti...
Va dabar tai kaip tarzanas visur kabarojasi, jam jau reik greicio. Jei vaziuosim sia ziema, butinai ji imsim. Uzaugo jau smile.gif
Atsakyti
Skridom su astuoniu menesiu kudikiu i Italija trims savaitems, viskas praejo thumbup.gif Skrydzius praktiskai pramiegojo. Ten nuomavom masina, vezemes savo auto kedute.
Atsakyti
na, mes irgi pernai su 8 men mazyle buvome Turkijoje, viskas praejo puikiai, maisteli vezemes , kai pritrukom, pirkom supermarketuose ta pati hipa ir milupa. Siemet irgi planuojam i Roda, bet dabar perskaiciau apie toki siauba, kazkaip nedrasu pasidare, nors ji keliones puikiai atlaiko. Svarbu, kad maistas butu geras, ga l kas turit patirties tokio amziau vaikui, kaip gerioau su maistu daryt, ji jau valgo viska beveik, ka ir mes.
Atsakyti
Dukrai buvo beveik 2 metukai kai pernai skridome į Turkiją. Viskas buvo labai gerai, pati maitinau ir maitinu tai dėl dėl pilvelio o ir kitų problemų neturėjome. Poryt vėl išskrendame ten pat, labai tikiuosi, kad vėl viskas bus gerai wub.gif
Atsakyti
Mano vaikui tuoj trys metai ir tą progą pirmą kartą ją pasiimsiu į kelionę. Važiuosime į Tunisą. Bet jeigu yra kam tą vaiką palikti, tai nesiveščiau. Ir į visokias kavines ar balius kur vyksta išgertuvės mėgstu važiuoti be vaikų.
Atsakyti
pirmą kartą važiavome kai dukrytei buvo 6 mėn, kaip tik tą "gimtadienį" ir atšventėm Capryje smile.gif
antrą kartą važiavom į Provansą, kai jai buvo 8 mėn. didelio skirtumo tarp tų kelionių nebuvo - sekėsi lengvai smile.gif
dabar važiuosim į Kiprą, žiūrėsim, ar su metų vaiku jau sunkiau keliauti.

na, bet į egzotiškesnius kraštus aš jos dar nesivežčiau, geriau rinktis Europos šalis
Atsakyti
kleckiuke pima kart is lietuvos issivezem 6men- i turkija 4u.gif 4u.gif 4u.gif viskas super buvo.siemet keliavom su palapinem vasara latvija-estija-saremu sala viskas super jokiu papildomu nesklandumu ar nepatogumo.mano supratimu viskas priklauso nuo teveliu logikos ir mastymo smile.gif mums su vyru seima yra nedalomas vienetas, thumbup.gif todel visur ir visada kartu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif jauciuosi daug ramiau kai vaikiukai kartu, ax.gif jei jau sukureme seima,nusprendeme susilaukti vaiku tai kodel juos turime uzkrauti kazkam kad patys kazkur ''nusirautume'' paatostogaut g.gif g.gif g.gif ''reikia pailset nuo vaiku'' kas gali but baisiau -tai kam gimdom jei nuo savo atzalos pavagstam doh.gif pateisinu tik vieninteliu atveju kai poilsis yra ekstremalus-lipimas i kalnus ar suolis parasiutu biggrin.gif

o siaip tai mano logika biggrin.gif ,o kiekvienas elgiasi kaip jam atrodo geriau tongue.gif
Atsakyti