Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada važiuoti į keliones su kūdikiu?

QUOTE(Tea @ 2006 05 13, 21:24)
Normaliai tie vaikai pernesa tuos skrydzius. Musu mazasis pirma karta skrido 9men. -jokiu problemu, nes dar buvo maitinamas, tik labai paropot po lektuva norejo.

Tai aš irgi vis dar maitinu, bus lengviau. thumbup.gif
Atsakyti
Na, štai pasiskraidėm šauniai. Dukrytė buvo gera, žindžiau iir kylant ir leidžiantis - vaikas miegojo, na gal tiksliau snaudė.
Nežinau, ar čia aš vaiką auksinį turiu, ar tiesiog taip pasisekė, kad jokių problemų nebuvo, net vieną kaplį užsiauginom lotuliukas.gif Tiesa, šiek tiek temp buvo pakilusi, bet iš esmės aš pasiryžusi vėl keliauti. thumbup.gif
Atsakyti
kadangi gyvenam ne LT tai tenka daznai skraidyt, kol laukiausi skridau bent jau 8 kokius kartus, po to gydytoja nebeleido... o su mazium keliaut pradejom nuo 2 savaiciu... lektuvu pirma kart skrido 1 menesio... vaikas keliones puikiausiai pakelia, tik visad zindau kylant ir leidziantis, kad ausyciu neuzgultu...
Atsakyti
Tik ar nesunku svetimoj sali tampytis su savim maza vaika? Man atrodo pavargsta ir vaikas ir tevai....
Atsakyti
QUOTE(Laaila @ 2007 04 29, 19:15)
Tik ar nesunku svetimoj sali tampytis su savim maza vaika? Man atrodo pavargsta ir vaikas ir tevai....


ash keliavau tik su vaiku 10 men, lektuve miegojo ant mano ir kaimynes keliu. ne kiek neverke. lektuve buvo net 3 mazyliai iki metu, ir ne vienas netriukšmavo.
O bijot keliaut i uzsienius bijot nereikia. juk koks skirtumas lietuvoj ar uzsieny. daiktu juk su savim nesinesioji. svatbiausia tureti sketuka lengva ir rankine talpia ir patogia, o jei dar ir tetukas kartu varo, tai visai be problemu
keliaukit ir neprisigalvokit pavoju ish anksto, optimistams shiam gyvenime lengviau wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gato negro: 17 gegužės 2007 - 15:29
Sveikos, jau senai niekas neberasete apie mazylius kelionese. Gal kas neseniai buvot kur isvyke? Mes tai pirma karta bandysim skristi lektuvu......Oi kaip bijau, dukrytei 1,9 men, bet mes dviese, oi kai bijau.......bet gal normaliai pernes, bet bijau pagalvoti. Kelione uzsisakem rugpjuti, o tas laikas atejo, jau antradieni isskrendam i Egipta. Na bijau, labai....
Atsakyti
QUOTE(raselė1 @ 2008 02 17, 01:38)
Sveikos, jau senai niekas neberasete apie mazylius kelionese. Gal kas neseniai buvot kur isvyke? Mes tai pirma karta bandysim skristi lektuvu......Oi kaip bijau, dukrytei 1,9 men, bet mes dviese, oi kai bijau.......bet gal normaliai pernes, bet bijau pagalvoti. Kelione uzsisakem rugpjuti, o tas laikas atejo, jau antradieni isskrendam i Egipta. Na bijau, labai....


Mes rugpjuti skridome irgi su dukra dviese( apie 3 val.),jai tuo metu buvo t.p. 1,9 men....viskas buvo gerai,turejom daug knyguciu skaityti thumbup.gif ,dar lektuve zaisliuka padovanojo...visa kelione istvere puikiai(nors ji pripratusi,nuo 3 men. keliauja)...aisku norejo pabegioti ir nesedeti visa laika vietoje... smile.gif
O viena mergyte,panasaus amziaus visa kelione verke...gal cia nuo tevu irgi priklauso g.gif ,nes jos mama atrode labai susirupinusi...
Jeigu jus busite rami ir linksmai nusiteikusi,manau viskas bus labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes.mes tai pirmaa kart skridom su dickiu 3men,o su dukryte 2.5men,bet tik neilgai 3 valandas.o kai dickiui buvo 10 men skridom ir 9 valandas,jis pusia laiko miegojo,o kita puse vaiksciojom po lektuve pirmyn atgal biggrin.gif
Atsakyti
Kaip gerai, kad pasiskaiciau sia temele smile.gif Man keliones yra gyvenimas - be ju ne is vietos smile.gif Ir lelyte savo (jai kol kas 1 menesis ir 25 dienos) nuo keliu savaiciu visur veziojames, jau ir Klaipedoje pabuvojom (gyvenam Vilniuje). Tai vat, esu suplanavus, kad rudeni vaziuosim pailset, kur silta, ziema - i kalnus, o jau nuo geguzes galvoju, kad reikia pradet savaitgaliais po Europos miestus skraidyt smile.gif
Geguze kalbinu vyra i Barcelona skristi - jis man pritaria smile.gif Tik kai kurie senesniu paziuriu zmones nervuoja su pasisakymais "kam tokia mazyle tampyt", "o jei kas atsitiks" ir pan. Vyras liepe maziau pasakot smile.gif tai taip ir darysiu. Pati maitinu, mazyle stipri, tai manau jai tik i gera bus pratintis keliauti smile.gif
Atsakyti
mes planuojam skristi birzeli, tai sunui bus 1,2 metuko. tai tikiu, kad viskas bus gerai. ax.gif
Atsakyti
Na va, gryzom is Egipto jau pries menesiuka. Dukryte viska puikiai pernese, labai jau tenai jai patiko, ir su lektuvu skristi patiko, dar ir dabar, kai nuotraukas ziurim, tai saukia, kad nori skristi ir baseinu nori thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Vienu zodziu, pati daugiau uz ja bijojau. Aisku, teko pavargti, bet tik kol atvaziavom iki viesbucio. Labai dziaugiuosi, kad susiruosem ir issiruosem, dabar jau planuojam kita kelione
Atsakyti
Mes us savo maziumi pirma karta keliavome lektuvu, kai jam buvo 1 m. Kelione pernese super gerai - i prieki visa laika pramiegoje, net pienuko nereikejo, o atgal - valanda paneles kibino, o veliau smigo miegoti. Atostogos buvo tikrai puikios.
Dabar vel ruosiames skristi - tai truputi jau pergyvenu, kaip mums seksis lektuve -nes jau didesnis ir "velniuku priedes", bet bailiukas del nauju vietu.
Saip, savo atostogu be vaiko neisivaizduoju, todel net nekyla mintis, kad reiketu kur nors palikti.
Atsakyti