Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada važiuoti į keliones su kūdikiu?

Sveikos, mamos!

Labai megstu keliauti, bet kol laukiuosi, shio malonumo atsisakiau. Taigi, tikiuosi, kad tik pagimdysiu (o tai turi ivykti spali) - ir i kelione! Zhinoma, rinktumemes komfortabilia kelione lektuvu, i civilizuota shali su gerais vieshbuchiais ir panashiai. Pasakykit man, ar tai realu, ar ash veltui fantazuoju, kad miegantis mazhiukas - krepshyje, maistas - krutyse, ir darai ka nori?!... smile.gif Kada realiausia ruoshtis i kelione su naujagymiu? O gal tai visai neimanoma?
Atsakyti
visu pirma palauk ir pamatysi kaip apti jausies, gal noresi kuri laika nuo kelioniu atsisakyti.
O kaip vaikas reaguos, tai priklauso nuo jo temperamanto - mes su abiem vaikais su masina po lietuva vazinejame - tiesa neisivaizduoju kaip mazoji reaguos i pasikeitima - pas senelius buvo keliu men, tada jai dar viskas tas pats buvo, o dabar jau ir svetimus skiria.
Jei noresi su vaiku keliauti, tai geriausia pradeti jam mazam esant
Atsakyti
Ne , tikrai neveltui fantazuoji.... ;D Saunuole, kad mastai apie save, kad nori ir toliau keliauti. Manau, kad tikrai viskas imanoma, jei maziukas yra sveikas. Kazko kelionese tenka atsisakyti (na nelabai imanoma vakaroti, nors geri viesbuciai visados turi aukles, bet aisku tai kartais yra itin brangus malonumas), gal neviska pamatyti, ko norejai, bet is esmes tai vienas malonumas. Zinoma, tai priklauso ir nuo mamytes...Jei pirma karta i tolima kelione su leliuku ryztamasi keliauti, tai sakyciau - pagalvok ! Bet kiek suprantu,pati esi varle- keliauninke ;D, o jei dar salia drasus ir mylintis vyras, tad drasiau ... Sekmes laukiant leliuko atejimo ir puikios keliones drauge wink.gif
Atsakyti
Mano maziukas (beje, irgi spali gimes) pirmus menesius nurimdavo tik ant mano ranku - kankino diegliukai... Nelabai isivaizduoju, kaip butume kur nors keliave - negaledavau ne tik pavalgyti, bet ir i tualeta nueiti...Bet jei vaikiukas ramus,  kodel ne?
Atsakyti
Cia nuo daug ko priklauso, bet man rodos pats geriausias metas nuo 3 iki 6men. Visi naujagimystes rupesciai ir diegliai paprastai buna jau praeje, dienotvarke nusistovejusi. O primaitinimu jei pati maitini dar nereikia. O ropojimai sliauziojimai irgi dar tolokai. Nu bent jau man tai buvo tinginystes metas - pamaitini, pamigdai ir tiek. Paskui jau gal nuo metu keliauciau, kai pats paeina, kai viska mazdaug valgo. Dabar pavyzdziui lialiui 8 menesiukai tai nebenori buti ant keliu ramiai, kur nueinam ropoti  verziasi. Nesyneje dar pabuna pusvalandi, bet ne tai kad labai noriai. Geriausia namie - ant kilimo arba baseinelyje mirkti.
Atsakyti
Nuke, labai realiai mastai. Mes saviskius irgi visur kartu tampomes. Nuo keliu savaiciu amziaus. Jei tu ir mazylis jausites gerai, tai drasiai keliaukit. Aisku, del visa ko nusipirkit sveikatos draudimus. Mes visada perkam, nors pasinaudoti dar neteko, tfu tfu tfu. O lektuvuose mazyliai jauciasi dar geriau, nei suauge smile.gif.
Jei galesi pati matinti, tai tikrai jokiu problemu. Sekmes!
Atsakyti
Nuke, fantazuoti aisku gali, bet bilietu patarciau dar nepirkti  ;). As pati besilaukdama irgi truputi kitaip isivaizdavau savo gyvenima gimus mazyliui, bet realybe pasirode truputi kitokia. Nors ir nekankina mano vaiko diegliukai, bet vistiek tenka visa diena prie jo sokineti. Tai patepk aliejuku, tai isvalyk nosyte, nuplauk uzpakaliuka, tai spuogiukai, tai nagiukai ir t.t. Pakeiti pampersa, iskart vel prisidirba, apsivemia, perrengi, vel apsivemia ir t.t. O kur dar valgymas diena nakti kas 3 val. As asmeniskai pirma menesi jauciausi tokia issunkta ir neprimiegojusi, kad ne tik apie keliones, bet ir apie elementarius pasisedejimus su draugais pamirsau. Visus lankytojus atfutbolindavau, nors pries tai svajodavau kaip bus smagu su draugem plepeti, kai vaikas salia miega. Atsiradus laisvai minutelei vienintele mintis - pamiegoti. Dabar, baigiantis antram menesiui, jau po truputi priprantu prie miego trukumo, jau dienotvarke kazkokia atsirado, randu laiko ir i foruma dazniau uzsukti ir kelione i pajuri jau planuojam. Bet kur nors toliau tai tikrai dar nevaziuociau, jauciuosi per daug pavargus, keliones su kudikiu, mano nuomone, yra per daug varginancios. Man uzteko poros isvyku i Trakus...
Atsakyti
;D ;D ;D smile.gif

Achiu labai visoms uzh atsakymus! Jus mane tikrai nudzhiuginote smile.gif Zhinoma, viskas nebus taip paprasta, kaip kol kas atrodo (ir tas neshtumas mano toks, tarsi jo ne nebutu, tikiuosi, kad taip ir toliau viskas klosis), bet svarbiausia, kad su vaikuchiu atsiradimu - gyvenimas nesibaigia, nors labai daug kas bando tokia nuomone ipirshti... Ash taip ir manau, taip isivaizduoju ir planuoju savo tolimesni gyvenima - kad viskas imanoma, suderinama, pasiekiama, jei tik labai nori ir su vaikuchiu smile.gif Sekmes!
Atsakyti
Mano lelius reke istisai 5 men., net ir ant mano ranku sad.gif. Baisu budavo net i lauka iseit, nes kaimynai snairuodavo "Ko cia vaika kankini, nuramint negali? " Bet ...praejo meteliai, praejo pirmieji vargeliai, pirmasis nuovargis ir neapsakomas noras issimiegoti ir mes puikiai paatostogavom su vyru siltoj saly. Svarstem pasiimt kartu mazyli, bet labai apsidziaugem kad to nepadarem, nes tai kas tevams dziaugsmas mazyliui gali buti baisus vargas: klimato pasikeitimas, karstis ir t.t.(o ir patiems buvo labai gera pasijusti nerupestingais kaip anksciau) Bet simtus uzsienieciu matem su visai mazais leliukais. Taip kad "pagyvensit - pamatysit" smile.gif
Atsakyti
O man galiausiai taip susikloste, kad teko i UK skristi net 4 kartus, nors jau neshtumas buvo gerokai ipusejes ;D. Tai ojojoj kiek daug sheimu machiau su naujagymiais keliaujanchiu!!! ;D Visi jautesi laimingi ir petenkinti ;D. Beje ir neshchia moteris uzhsienio oro uostuose nieko nestebino, tik LT keistai nuzhvelge ;D.  Taip kad toliau fantazuoju ir jau dairausi geros last minute keliones uzh poros menesiu ;D!!!
Atsakyti
Draugai prieš porą dienų grįžo iš Austrijos, po kalnus trankėsi. Tai matė porą moteriškių vaikiukus į slingus įsimetusių ir po kalnus ropinėjančių. O vaikiukai už mano gerokai mažesni (maniškiui 4 mėn.). Ir ne taip, kad jos ten papėdėj vaikštinėtų, o normaliai į poros kilometrų aukštį lipo. Ot ekstremalės  :)
Atsakyti
Kuo mazesnis lelius - tuo paprasciau su juo keliauti. Zinoma jei tik mama noro turi ir jei vaikas ne koks nors ypatingai jautrus ir neramus - o visa kita - smulkmenos. juk pirmaisiais menesiais maziukas tik miega ir viskas - jei nesi perfekcioniste, kuri kas diena butinai turi ismaudyti ir ausytes isvalyti bei nagus nukarpyti, varyk ten kur sirdis saukia ;D

Mano pirmoji dukrele savo pirmaji gimtadieni svente prie ezero palapineje, is kur kur artimiausia civilizuota vieta galima buvo pasiekti tik plaukiant valtimi - cool buvo atostogos niekada nepamirsiu.
Atsakyti