Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų drabužių darbo įkainiai


kiek sitos sukneles nerimas kainuotu,, man siulo 150 lt, manau, kad neapsimoka, geriau jau sau pasidarysiu ka nors panašaus

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Karakum @ 2008 06 01, 11:56)
O kaip ivertinti darba, kai kliente po savaites apsireiskia ir saldziu balseliu pradeda suokti: oi as cia su drauge pasitariau, kad man geriau tiktu ne toks modeliukas, o truputi pakoreguotas, gal darom vis delto ne taip , o taip. O galiausiai susuka marmuze ir pareiskia, kad jai reikia butent kitokio daikto nei tu jau puse nunarpliojus? g.gif

man tai pikčiausia, kad paprastai tokios būna tos, kurios visiškai nė piršto pačios nepajudina, tai joms ardyk, megzk, vel ardyk, ir vis viena bus negerai, nes neturi nuo pat pradžių vizijos, nežino, ko nori. Sumokėti už kostiumėli 600 ar bliuskele 150 nieko tokio parduotuvėj, o jau 100 lt už originalų ir kokybiškesnį daiktą, pritaikytą figūrai, tai jau daug?
nei savęs, nei kito negerbimas tokiu atveju schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 06 03, 08:58)
kiek sitos sukneles nerimas kainuotu,, man siulo 150 lt, manau, kad neapsimoka, geriau jau sau  pasidarysiu  ka nors panašaus

user posted image



blink.gif kas čia taip sugeba sąžinės neturėt? paklausk pačios ar už tiek nertų, čia velniškai daug darbo blink.gif nu bet žmonės varo....tikrai neapsiimk už 150 be kalbų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mimka @ 2008 06 03, 09:29)
blink.gif  kas čia taip sugeba sąžinės neturėt? paklausk pačios ar už tiek nertų, čia velniškai daug darbo  blink.gif  nu bet žmonės varo....tikrai neapsiimk už 150 be kalbų  schmoll.gif

kaip čia parašyti kas mano vyro sesers drauge sumaste, o idomu kiek uz tokia ima kitos, arba bent jau galvoja kiek ji verta
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 06 03, 08:58)
kiek sitos sukneles nerimas kainuotu,, man siulo 150 lt, manau, kad neapsimoka, geriau jau sau  pasidarysiu  ka nors panašaus



QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 06 03, 09:39)
kaip čia parašyti kas mano vyro sesers drauge sumaste, o idomu kiek uz tokia ima kitos, arba bent jau galvoja kiek ji verta

maziau kaip uz 500+siulai neimciau schmoll.gif taigi cia ne siaip vienu rasteliu nuvaryt visa suknele, o sudetingesnis nerinys rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 06 03, 09:39)
kaip čia parašyti kas mano vyro sesers drauge sumaste, o idomu kiek uz tokia ima kitos, arba bent jau galvoja kiek ji verta


Nezinau, kiek tokios nunerimas turetu kainuoti, bet 150 yra tikriausias pasityciojimas doh.gif pries keleta psl merginos aptarinejo kvadraciukinio svarkelio kaina, tai siulymai buvo 150-200, o cia visgi suknele.. Pastebejau, kad jei kokios pazistamos, drauges ar seimos nariai (tolimesni), tai kazkaip visada tikisi "papigiai" arba is viso uz dyka. tikrai nenusipigink vien del to. darbo tai nemaziau mirksiukas.gif
Skarlet, o tai neina tokioms klientems isaiskinti, kad del ju persigalvojumu ir nuomones keitimo (o ne del darbo broko) tau tenka darbui skirti daugiau laiko, todel ir kaina kyla. nu taigi nesavaime darbas persidaro, tiek gal ir jos supranta blink.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 06 03, 09:39)
kaip čia parašyti kas mano vyro sesers drauge sumaste, o idomu kiek uz tokia ima kitos, arba bent jau galvoja kiek ji verta



koks skirtumas vyro seses draugė, ar pusbrolio arklio žmona doh.gif aišku jei labai neturi ką veikt, nori pasinervuot, ir kiekvieną kartą pagalvojus apie kainą keikt save kam apsiėmei- tai pirmyn 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 06 03, 08:58)
kiek sitos sukneles nerimas kainuotu,, man siulo 150 lt, manau, kad neapsimoka, geriau jau sau  pasidarysiu  ka nors panašaus



Grazina,
galima pirma pagalvoti, kiek noretum per menesi uzdirbti, jei uzsiimtum vien tik sukneliu nerimu. Tuomet ivertinti, kiek dienu (valandu) dirbsi prie sito gaminio, ir tokiu budu apytiksliai galesi paskaiciuoti kaina.

Kitas dalykas, kad ant svarstykliu padeta galimas uzdarbis, ir is kitos puses - galimybe isvis nieko neuzdirbti. Bet kai pagalvoji, kad jei jau atsisakys klijente, tai galesi sau kazka pasigaminti - visai smagu pasidaro, ir nesijaucia, kad laikas veltui praejo. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauružė: 03 birželio 2008 - 09:41
tiksliai zinau, kad uz 150 nedarysiu
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 06 03, 07:58)
kiek sitos sukneles nerimas kainuotu,, man siulo 150 lt, manau, kad neapsimoka, geriau jau sau  pasidarysiu  ka nors panašaus

user posted image

ivertinciau ne maziau 500 lt uz darba plius siulai
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2008 06 03, 12:29)
ivertinciau ne maziau 500 lt uz darba plius siulai

Nu ir atsirastų tokia beprotė, kuri 500 mokėtų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 06 03, 08:58)
kiek sitos sukneles nerimas kainuotu,, man siulo 150 lt, manau, kad neapsimoka, geriau jau sau  pasidarysiu  ka nors panašaus

kaip čia parašyti kas mano vyro sesers drauge sumaste, o idomu kiek uz tokia ima kitos, arba bent jau galvoja kiek ji verta

manau kad 150 - labai labai per mažai
vyro sesers drauge - ji tau kas - labai artima giminė ar labai labai gera draugė kad kokia nuolaida jai darytum g.gif

QUOTE(dontstop @ 2008 06 03, 15:35)
Nu ir atsirastų tokia beprotė, kuri 500 mokėtų? g.gif

jei atsiranda bepročių kurios parduotuvėj tokia kaina moka už ne vienetinę suknia tai už vienetinę irnesakyk.gif baika tokia suma sumokėti 4u.gif
Atsakyti