Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(almantė_k @ 2008 05 29, 12:07)
gaila kad "broliai kinieciai" taip nusipigina smile.gif dar kaina musti gali tai, kad darbai nevienetiniai, bet uz nerta pagalvele as asmeniskai imciau mazu maziausiai 30lt beje zinau kad yra mezgimo masinos, bet apie nerimo masinas nesu girdejus smile.gif
Papildyta:
O Statkevicius lupa del to kad ant sukneles etiketes yra jo vardas smile.gif



Tai vava, juk Statkevičius pats tai neneria suknelių lotuliukas.gif o kažkas kas neria jam tai tikrai negauna nė pusės tos sumos, kuri yra užkalama schmoll.gif

O nereikia net ir brolių kiniečių, yra ar bent jau buvo ir LT tokių įstaigų, kurios turi pigią darbo jėgą, o į užsienį išveža tuos daiktus užsidėję net ne 100 o ir 300 % antkainį
Kaip jau minėjau ir pati esu darius šalikus 1 vnt- 10 lt, o pardavinėjo už 90 lt, o siūlai ten verti buvo centų doh.gif taigi išvada kad iš rankdarbių galima padaryti biznį, bet tam reikia arba pigios darbo jėgos arba blizgios etiketės lotuliukas.gif
Atsakyti
Man nerimas - dydziulis malonumas thumbup.gif , tad neriu kai tik atsiranda laisva minutele.
Ir net idomu butu pamatyti savo gaminuka ant klientes. o ir prie seimos biudzeto butu galimybe prisideti...
Anksciau dirbau moterisko trikotazo imoneje, konstruktore-technologe, ir dabar kai einu gatve ar kur nors isvaziuoju ir pamatau koki modeliuka i kuri idejau savo darba (modeliai buvo nemano) tai sirdys dziaugiasi.

Ir dar, patirtis is tos pacios darbovietes, pvz. masina megzti azuriniai salikai budavo ismezgami per 1-2 val. priklausomai nuo rasto sudetingumo, dar reikedavo apnarstyti salio krastus ir atgarinti, supakavai ir i parda... Siulai tiesiai is gamintojo, tat kaina tikrai nedidele (nors siulu kokybe gera), o ir sunaudotu siulu kiekis nebudavo didelis, tad savikaina tikrai juokingai maza... Bet kaina parduotuveje budavo nuo 70 iki 100 Lt ir graibstydavo... nespedavom gaminti... ir niekas nesake kad brangu... schmoll.gif

Tai visa tai pamastymui, tiesiog noriu pasakyti, kad ir kokia patyrusi mezgeja butu, rankomis per 2 val. tikrai nenuners ypatingai grazaus daikto... o jei uzsiprasys 100 lt uz sali, manau ispeiktu ja...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo K_margo: 29 gegužės 2008 - 16:08
Sveikos, mezgėjėlės, noriu jums parodyti rankomis megztą Oscar de la Renta megztuką, iš kašmyro, ir atkreipkite dėmesį į kainą
http://www.neimanmar...10735cat7720731
Atsakyti
QUOTE(tetulė @ 2008 05 29, 19:50)
Sveikos, mezgėjėlės, noriu jums parodyti rankomis megztą Oscar de la Renta megztuką, iš kašmyro, ir atkreipkite dėmesį į kainą
http://www.neimanmar...10735cat7720731



jo... kaina nebloga... klausimas ar čia megztuko kaina ar etiketės? man atrodo kad realiai jis toli gražu tiek nevertas schmoll.gif aš gal pasirodysiu iš kaimo bet ir tokio dizainerio nežinau schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimka: 29 gegužės 2008 - 20:07
QUOTE(mimka @ 2008 05 29, 20:05)
jo... kaina nebloga... klausimas ar čia megztuko kaina ar etiketės?

socialinio/finansinio statuso. O ji ishlaikyt ir demonstruot brangiai kainuoja lotuliukas.gif
Atsakyti
o kaip cia pasakiu autoriniai darbai kiek kainuoja vaikiski rubeliai nerti, kuriu rasto nerasi ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2008 05 29, 12:07)

O Statkevicius lupa del to kad ant sukneles etiketes yra jo vardas smile.gif

Bepigu Statkeviciui pinigelius"kalti", kai jo norus ir idejas ivykdo darbstuoleles. Pas mane ir galvoje knibzdete knibzda ideju, tik,kad jas turiu igyvendinti pati. doh.gif O ir laiko truksta,ir ranku papildomu. biggrin.gif Na,zinoma, ir to vienintelio dalyko....TIK vardo savo iskelimo. mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 05 28, 18:16)
na kai kurie daiktai tai tikrai nepigus doh.gif
tokia vynuogine suknele 17500 rubliu.apie 1600 Lt blink.gif
user posted image

Tai tikrai labai gera ir patyrusi meistrė thumbup.gif , gali būti, kad ta suknelė vienetinė.
QUOTE(Noa @ 2008 05 29, 12:03)
NU bet jinai gal vienetinė. Žėk, kiek Statkevičius lupa g.gif

drinks_cheers.gif

Man vis atrodo, kad aš už kai kuriuos darbelius imu per mažai, tiesiog nežinojau kaip skaičiuot. g.gif
Atsakyti
QUOTE(K_margo @ 2008 05 29, 17:00)
Tai visa tai pamastymui, tiesiog noriu pasakyti, kad ir kokia patyrusi mezgeja butu, rankomis per 2 val. tikrai nenuners ypatingai grazaus daikto... o jei uzsiprasys 100 lt uz sali, manau ispeiktu ja...

drinks_cheers.gif

QUOTE(Biufika @ 2008 05 30, 13:25)
Man vis atrodo, kad aš už kai kuriuos darbelius imu per mažai, tiesiog nežinojau kaip skaičiuot. g.gif

prisidenk infliacija , kaip visi, ir kilstelk kainas bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2008 05 30, 13:33)

prisidenk infliacija , kaip visi, ir kilstelk kainas bigsmile.gif  4u.gif


cia gera mintis. thumbup.gif
Atsakyti
Aš taip pat nusinėriau kvadračikinį nertinį wub.gif . Kursiokė pamačius tik akis išpūtė ir pasakė, cituoju "Na toks tai tikrai 80 lt vertas...". Aš jai aiškinu, kad dvi savaites jį seiliojau, siūlų nemažai brudas surijo (3 Maxi'us), t.y. jau 30 lt už siūlus, o jai vis vien 80 lt ir baigta doh.gif blink.gif .Vadinasi tik 50 lt už dviejų savaičių darbą (vakarais ir savaitgaliais) g.gif blink.gif . Dabar paskaitinėjusi nusiraminau ir drąsiai galėsiu sakyti, kad be 100 net nekalbu apie tokio nėrimą. Tik man labai nepatinka, kai turiu kam nors pagaminti panašų daiktą, net iš žurnalo neriu ar mezgu kažkiek kitaip (šitas išimtis, nes labai jau ir toks gražus).
Atsakyti
QUOTE(morta-sigita @ 2008 05 30, 15:58)
Tik man labai nepatinka, kai turiu kam nors pagaminti panašų daiktą, net iš žurnalo neriu ar mezgu kažkiek kitaip  drinks_cheers.gif (šitas išimtis, nes labai jau ir toks gražus).

drinks_cheers.gif Man irgi patinka fantazuoti, labai nervina, kai reikia nerti ar megzti kažką kopijuojant.


O dėl infliacijos - tai ne juokas. Na gi tikrai, ir siūlai pabrango, ir kitos prekės (pvz. maistas ir pragyvenimas), tai jei megsim pagal seną kainą ir niekada nedidinsim įkainių, gretai galėsim visiems dovanai megzti. Jokio atlygio už darbą nebus. na, nebent tik iento beribis dėkingumas ir žavi šypsena. biggrin.gif
Atsakyti