Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų drabužių darbo įkainiai

Bet atsiranda žmonių kurie moka tokius pinigus už šią nuostabią suknelę.
Gal kiek ir per brangoka ,bet kita vertus čia gi velniškai daug darbo.
Atsakyti
QUOTE(mimka @ 2008 05 28, 13:32)
Už pirmą drąsiai 200 lt + siūlai
Už antrąjį jei su pamušalu 100 lt jei be pamušalo 80 lt + siūlai  ax.gif



už pirmą ne mažiau 300 Lt prašyčiau + siūlai. Neatsirastų perkančios, pati sunešiočiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Prieš kokius 4 metus apsiėmiau numegzt 2 vyriškus megztinius pagal užsakymą, mokėjo man po 100 lt už kiekvieną. Tai neapsimokėjo, manau. Mezgiau apie menėsį (laisvu nuo mokslų metu), atskaičius siūlų kainą gavau 180 lt 4u.gif Bet visą menėsį nieko negalėjau sau megzt biggrin.gif

Nemanu, kad nerti drabužiai verti daugiau, aš asmeniškai greičiau nuneriu, nei numezgu virbalais g.gif

Šiaip manau kiek nerealios kainos kitų pasisakiusių blush2.gif Na nė už ką nemokėčiau daugiau nei 100 už tą nertą švarkelį (nors jis man tikrai gražus) ir kažkodėl abejoju, kad lengvai rastumėt norinčių daugiau mokėt g.gif Nes dabar parduotuvėse toks didelis pasirinkimas drabužių, jie labai atpigę pastaraisiai metais, tai mokėti daug vien už tai, kad tai rankų darbas g.gif Juk pats tas faktas, kad rankų darbas, grožio drabužiui nepriduoda 4u.gif
Atsakyti
Paskambinau jai vakar del to balto svarkelio, pasakiau kad galeciau nunert uz 150 plius siulai, nes darbo yra prie jo knistis. Sake kad brangu, na tada sakau ne aukstoji matematika nerimas - imi vaseli ir neries pati smile.gif
Atsakyti
QUOTE(beladona @ 2008 05 29, 09:38)
Paskambinau jai vakar del to balto svarkelio, pasakiau kad galeciau nunert uz 150 plius siulai, nes darbo yra prie jo knistis. Sake kad brangu, na tada sakau ne aukstoji matematika nerimas - imi vaseli ir neries pati smile.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif kainusiners tada ir supras, kad ir 200 lt ne taip jau daug uz darba.
Beje, jei nusiners - paklausk uz kiek parduotu cool.gif idomu ka atsakytu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(beladona @ 2008 05 29, 09:38)
Paskambinau jai vakar del to balto svarkelio, pasakiau kad galeciau nunert uz 150 plius siulai, nes darbo yra prie jo knistis. Sake kad brangu, na tada sakau ne aukstoji matematika nerimas - imi vaseli ir neries pati smile.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif Dar gali pasisiulyt kokia 1 pamokele pravesti, kad pamatytu, kiek darbuko laukia lotuliukas.gif
As irgi nemokeciau uz daikta daugiau vien del to, kad jis ranku darbo. Jei butu labai labai o pati nemokeciau (netureciau kantrybes?) pasidaryti, o noreciau be galo ir krasto, tai turbut mokeciau tiek, kiek pasakytu. Bet tada iseitu labiau mokejimas uz grozi, o ne iskirtinai uz ranku darba. As ranku darba vertinu, kai jis tikrai isskirtinai grazus, o ne vien del to, kad jis ranku darbas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2008 05 29, 07:43)
Prieš kokius 4 metus apsiėmiau numegzt 2 vyriškus megztinius pagal užsakymą, mokėjo man po 100 lt už kiekvieną. Tai neapsimokėjo, manau. Mezgiau apie menėsį (laisvu nuo mokslų metu), atskaičius siūlų kainą gavau 180 lt  4u.gif Bet visą menėsį nieko negalėjau sau megzt  biggrin.gif

Nemanu, kad nerti drabužiai verti daugiau, aš asmeniškai greičiau nuneriu, nei numezgu virbalais  g.gif

Šiaip manau kiek nerealios kainos kitų pasisakiusių  blush2.gif  Na nė už ką nemokėčiau daugiau nei 100 už tą nertą švarkelį (nors jis man tikrai gražus) ir kažkodėl abejoju, kad lengvai rastumėt norinčių daugiau mokėt  g.gif Nes dabar parduotuvėse toks didelis pasirinkimas drabužių, jie labai atpigę pastaraisiai metais, tai mokėti daug vien už tai, kad tai rankų darbas  g.gif Juk pats tas faktas, kad rankų darbas, grožio drabužiui nepriduoda  4u.gif

o man butent tas ir priduoda drabuziui grozio ir ishskirtinumo cool.gif

QUOTE(beladona @ 2008 05 29, 08:38)
Paskambinau jai vakar del to balto svarkelio, pasakiau kad galeciau nunert uz 150 plius siulai, nes darbo yra prie jo knistis. Sake kad brangu, na tada sakau ne aukstoji matematika nerimas - imi vaseli ir neries pati smile.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(beladona @ 2008 05 29, 09:38)
Paskambinau jai vakar del to balto svarkelio, pasakiau kad galeciau nunert uz 150 plius siulai, nes darbo yra prie jo knistis. Sake kad brangu, na tada sakau ne aukstoji matematika nerimas - imi vaseli ir neries pati smile.gif


thumbup.gif šaunuolė 4u.gif kai ji nusiners (jei nusiners iš viso) tai paprašyk kad parduotų tau už 100 lt lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(eya @ 2008 05 29, 09:55)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif  Dar gali pasisiulyt kokia 1 pamokele pravesti, kad pamatytu, kiek darbuko laukia lotuliukas.gif
As irgi nemokeciau uz daikta daugiau vien del to, kad jis ranku darbo. Jei butu labai labai o pati nemokeciau (netureciau kantrybes?) pasidaryti, o noreciau be galo ir krasto, tai turbut mokeciau tiek, kiek pasakytu. Bet tada iseitu labiau mokejimas uz grozi, o ne iskirtinai uz ranku darba. As ranku darba vertinu, kai jis tikrai isskirtinai grazus, o ne vien del to, kad jis ranku darbas ax.gif



na čia gali būt tiek rankų darbo tiek mašininis darbas ir gražus ir negražus, bet jei daroma yra kažkam, tai manau ir stengiamasi kelis kart daugiau nei sau, tai čia lieka tik skonio reikalas ar tau gražu ar ne
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimka: 29 gegužės 2008 - 09:20
QUOTE(dontstop @ 2008 05 29, 07:43)

Nemanu, kad nerti drabužiai verti daugiau, aš asmeniškai greičiau nuneriu, nei numezgu virbalais  g.gif



as manau kad nerti drabuziai verti daugiau del to kad atima daugiau laiko ir siulu sueina triskart daugiau nei mezgant wink.gif
bent jau as imciau brangiau uz nertus nei uz megztus
Atsakyti
Aš kažkaip manau, kad megztų-nertų drabužių kainą stipriai muša broliai kiniečiai. Va, nertos pagalvėlės Maximoj buvo - 15 Lt su viskuo, su visa pagalvėle, ir su atvežmu iš Kinijos, ir su Maximos pelnu. Nežinau, ar pas mus kas už tiek nertų - o nėrimas tai tikrai rankinis, sudėtingas raštas unsure.gif Juk nėra nėrimo mašinų? unsure.gif

Ir drabužių irgi būna unsure.gif Rankų darbo, tik tos rankos kiniečio ar induso kokio. Nu ir aišku, drabužis ne vienetinis, nes tas pats indusas turbūt tų daiktų milijoną prikepa...

Kaip anie neišdurnėja milijoną tokių pačių beveik už dyką megzdami? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Olaiva @ 2008 05 28, 18:16)
na kai kurie daiktai tai tikrai nepigus doh.gif
tokia vynuogine suknele 17500 rubliu.apie 1600 Lt blink.gif
user posted image

NU bet jinai gal vienetinė. Žėk, kiek Statkevičius lupa g.gif
Atsakyti
gaila kad "broliai kinieciai" taip nusipigina smile.gif dar kaina musti gali tai, kad darbai nevienetiniai, bet uz nerta pagalvele as asmeniskai imciau mazu maziausiai 30lt beje zinau kad yra mezgimo masinos, bet apie nerimo masinas nesu girdejus smile.gif
Papildyta:
O Statkevicius lupa del to kad ant sukneles etiketes yra jo vardas smile.gif
Atsakyti
sveikos biggrin.gif 4u.gif

tai kiek gi kainuoja rankų darbas g.gif
paprastai - pasaulyje daugiau nei fabrikinė štampovkė 4u.gif
kažkada (pertvarkos laikais) esu mezgusi užsakymus, tai tikrai buvo priedas prie algos, dabar gi kad tuom užsiimčiau kainos turėtų būt padorios, jei mano pagrindiniam darbe moka + - 16lt už valandą (o privatininkas švenčių maratone yra sumokėjęs ir 50/val) tikrai megzti ar nerti neapsimoka schmoll.gif

mezgu saviems kurie vertina mano rankų darbą ir dažniausia dovanų (gimtad kalėdos ir pan)
4u.gif


QUOTE(K_margo @ 2008 05 28, 17:07)
Radau viena rus puslapiuka, kainos yra, gal biski didokos???

http://www.livemaste...t.php?section=3

jas verta klientei parodyti prieš pasakant savo kainą lotuliukas.gif 4u.gif

QUOTE(beladona @ 2008 05 29, 09:38)
Paskambinau jai vakar del to balto svarkelio, pasakiau kad galeciau nunert uz 150 plius siulai, nes darbo yra prie jo knistis. Sake kad brangu, na tada sakau ne aukstoji matematika nerimas - imi vaseli ir neries pati smile.gif

thumbup.gif

žinot, mano vyrai tai na... pokreiviai žiūri į mano pasikrapštinėjimus prie teliko, bet va visai nesenai sūnaus požiūris pakito: reikėjo mokykloj nerti pynutę, tai iš vakaro paprašė kad pamokyčiau. ko tik nebuvo kol išmoko ir ašara ne viena iš pykčio kad nieko nesigauna nuriedėjo.... ale išmoko ir mokykloj gavo 10, bet ir suprato kad tai ne poilsis o darbas kuri mama daro žiopsodama teliką 4u.gif
Atsakyti