Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 08 09, 13:55)
Tai dar ir neplauta atidave?  blink.gif  mano supratimu gaminys turi buti paruostas neziojimui, isplautas ir islygintas, jei lyginamas. As visada isplaunu. o jei po plovimo susitrauke at istyso, na pasidare dvigubai didesnis  doh.gif  tai cia jau brokas.
As nerizikuoju duoti neplauto.



QUOTE(Viliuteee @ 2010 08 09, 16:04)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
TIK TAIP IR NIEKAIP KITAIP


Deja, mes visiskai pasitikejom ir visko, ka dabar sakot, tada nezinojom.
Papildyta:
QUOTE(panelė Prym @ 2010 08 09, 19:57)
Aš jūsų vietoj nepasiduočiau. Už vyrišką megztinį turbūt mokėjote nemažai, išsireikalaukite, kas jum priklauso. Jeigu negali pataisyt, tegu pinigus grąžina.



Daug laiko praejo- neverta. Megztukas guli nenesiojamas, tad prasysiu patikimos mezgejos, kad ji isardytu ir numegztu kazka is siuliuku mano sunui.
Atsakyti
nu nerimstu as su tais airiskais.gal del to,kad kazka panasaus dabar darau.
pabandziau paskaiciuoti smile.gif
Is vieno MAXI kamuoliuko nuneriau 28 geles(ramunes).skaiciuojant po 0,20 cnt uz metra,gaunasi uz kamuoliuka apie 100 lt.padalijau ir gavau,kad mano vienos geles nunerimas kainuoja 3,5 lt.nuneriu ja per 1 val,neriu tikrai greitai.taip dirbdama uz 8 val gauciau 28 lt,per 25 dienas uzdirbciau 700 lt. Apie 300 atiduociau uz verslo liudijima su visais mokesciais.IR LIEKA 400 LT PER MENESI.VA KOKS MUSU UZDARBIS MIELOSIOS AUKSARANKES doh.gif .Ir tai emiau didziausia siuloma ikaini uz metro sunerima. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 08 12, 13:39)
nu nerimstu as su tais airiskais.gal del to,kad kazka panasaus dabar darau.
pabandziau paskaiciuoti smile.gif
Is vieno MAXI kamuoliuko nuneriau 28 geles(ramunes).skaiciuojant po 0,20 cnt uz metra,gaunasi uz kamuoliuka apie 100 lt.padalijau ir gavau,kad mano vienos geles nunerimas kainuoja 3,5 lt.nuneriu ja per 1 val,neriu tikrai greitai.taip dirbdama uz 8 val gauciau 28 lt,per 25 dienas uzdirbciau 700 lt. Apie 300 atiduociau uz verslo liudijima su visais mokesciais.IR LIEKA 400 LT PER MENESI.VA KOKS MUSU UZDARBIS MIELOSIOS AUKSARANKES doh.gif .Ir tai emiau didziausia siuloma ikaini uz metro sunerima. lotuliukas.gif

nu dar kartą jūs man paaiškinkit kam VERSLO LIUDIJIMAS?
ar neužtenka individualios veiklos pažymos? jei net aš išsiėmus draudimo veiklai tokią.
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 08 12, 12:39)
nu nerimstu as su tais airiskais.gal del to,kad kazka panasaus dabar darau.
pabandziau paskaiciuoti smile.gif
Is vieno MAXI kamuoliuko nuneriau 28 geles(ramunes).skaiciuojant po 0,20 cnt uz metra,gaunasi uz kamuoliuka apie 100 lt.padalijau ir gavau,kad mano vienos geles nunerimas kainuoja 3,5 lt.nuneriu ja per 1 val,neriu tikrai greitai.taip dirbdama uz 8 val gauciau 28 lt,per 25 dienas uzdirbciau 700 lt. Apie 300 atiduociau uz verslo liudijima su visais mokesciais.IR LIEKA 400 LT PER MENESI.VA KOKS MUSU UZDARBIS MIELOSIOS AUKSARANKES doh.gif .Ir tai emiau didziausia siuloma ikaini uz metro sunerima. lotuliukas.gif

o tai gal jūs paskaičiuokit 0.20lt "į rankas" plius mokesčiai. ir dar juk visos sakė kad airiški turėtų būti brangiau.

nemanau kad logiška tokiai įgudusiai nėrėjai nė minimumo neįmti už darbą. manau mokytojos alga jums vistiek iš nėrimo mezgimo tikrai turėtų išeiti, nes tą laiką kurį skirdavot kitam darbui dabar skirsit šiam
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 08 12, 13:42)
o tai gal jūs paskaičiuokit 0.20lt "į rankas" plius mokesčiai. ir dar juk visos sakė kad airiški turėtų būti brangiau.

nemanau kad logiška tokiai įgudusiai nėrėjai nė minimumo neįmti už darbą. manau mokytojos alga jums vistiek iš nėrimo mezgimo tikrai turėtų išeiti, nes tą laiką kurį skirdavot kitam darbui dabar skirsit šiam



labai aciu uz palaikyma 4u.gif
.as tikrai ne tiek imu. schmoll.gif neteko dirbti uz minimuma,o jei juo pasitenkinciau pabandyciau pasieskoti kito darbo-valytojos , kapiniu sargo namu tvarkytojos ir pan.(jie taip pat tiek gauna,ir jokio sirdies skausmo-patiks ar ne,pasiseks ar ne)
as tik paskaiciavau,kiek iseina toms,kurios kaina nustato pagal sunertus metrus.Ir norejau irodyti,kad tai tikru tikriausia nesamone. lotuliukas.gif
Mano klienciu visai nedomina sunertu metru gausa,jos tiesiog priima mano nustatyta kaina arba ne.

meskute231
del tu visu reikalu man dar teks pasiaiskinti,kol dar skaitausi dirbanti,perku verslo liudijima ir moku antra sveikatos draudima-viso 130 lt per menesi
Atsakyti
As taip pat dirbanti esu, bet issiemiau individualios veiklos pazyma, tai metu pabaigoj nuo pajamu mokesciai skaiciuojasi. Be to gali atskaiciuoti sanaudas.
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 08 12, 12:32)
nu dar kartą jūs man paaiškinkit kam VERSLO LIUDIJIMAS?
ar neužtenka individualios veiklos pažymos? jei net aš išsiėmus draudimo veiklai tokią.

Netgi dirbant podpolnai, 700 Lt už 25 dienas yra pasityčiojimas. O darbas irgi nėra iš lengvųjų.
20 ct už metrą galima imti, kai mezgi megztinį lygiom akim parke ant suoliuko atsisėdus ir didžiąją laiko dalį užsimerkus. O kai airišką reikia pagal iškarpas ir kartais vos ne ant galvos stovint, tai tikrai ne tokios sumos turėtų būti.
Atsakyti
Čia palyginimui...
http://www.tactusvit...x.php?page=news
Atsakyti
O čia palyginimui reiškia, kad daug ar kad mažai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 08 18, 13:31)
Čia palyginimui...



QUOTE(panelė Prym @ 2010 08 18, 16:09)
O čia palyginimui reiškia, kad daug ar kad mažai? g.gif


na gal aš nieko nesuprantu, bet man mažoka pasirodė g.gif
Atsakyti
Na tiesiog merginos vis kele kele nuorodas su didelem kainom, bet pasirido yra ir su tokiom...
Man irgi laabai mazai pasirode. Na bet kai tai tik priedas prie kitu zymiai brangesniu prekyciu ...
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 08 18, 17:35)
Na tiesiog merginos vis kele kele nuorodas su didelem kainom, bet pasirido yra ir su tokiom...
Man irgi laabai mazai pasirode. Na bet kai tai tik priedas prie kitu zymiai brangesniu prekyciu ...


Man pasirodė, kad ten kažkas "šiaip" pamezgė, savo malonumui, tai ir kaina kaip už "ačiū". Nors kaip tik tokiame tinklapy galėjo pateikti kaip kažką išskirtinio, gal net iš ekologiškų siūlų. Panašiausia, kad tai labiau atsitiktinis bandymas parduoti darbelius, nei rimtas bandymas iš to prisidurti pinigėlių...
Atsakyti