Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(Pelene @ 2010 08 06, 00:29)
Va va, as irgi stebiuos Viliutes sugebejimu numegzt idealiai nematuojant. Juk pasitaiko atveju, kad net mezgeja pati ismatavus zmogu, numezga ruba per maza ir t.t. Man taip teko nusvilt, kai MB megztuka uzsakinejau- mezgeja( beje, esanti tarp SM auksarankiu) pati ismatavusi mano vyra, numezge per maza megztini, kuris guli ligi siol lentynoj kaip naujas, nes nera kam apsivilkt- vyrui per mazas.Galvoju, reiktu bandyt ardyt, gal kazka sunui is tu siuliuku numegs kita mezgeja, gaila, kai megztinis is geru siuliuku lentynoj dulka... Tai buvo pirmas uzsakymas ranku darbo groziui ir paskutinis iki kol Viliute negrazino pasitikejimo mezgejomis... Aciu, Viliutei wub.gif

O jūs mezgėjai ką nors sakėte? Aš kai mezgiau užsakymus, visada atiduodama pasakydavau, kad jei netiks, taisymas nemokamas arba jeigu nepataisoma, tai grąžinsiu pinigus. Visada galvojau, kad jeigu nieko nerašo, neskambina, vadinas, viskas tiko. Gal ir jūsų mezgėja įsitikinus, kad viską gerai padarė.

QUOTE(Viliuteee @ 2010 08 06, 14:02)
griztam prie temos smile.gif As vistiek nelabai gaudausi del tu metrazu.Kaip jus is anksto apsiskaiciuojat kiek reikes siulu.o kaina klientas nori zinoti is anksto.Dabar neriu suknele,beveik airisku neriniu.galvojau,kad pakaks kokiu 4 MAXIU o jau sesta pradejau doh.gif Suprantu mezgant is zurnalo su aprasymais,ten buna ir siulu rusis ir ju metrazas nurodytas,bet jei mezgi siaip,pagal nuotrauka is zurnalo,arba vaizda nuo kokio podiumo ar dar geriau nupasakoto taip ,mazdaug(kokia suknele mate gatvej biggrin.gif )ar panasiai:hm

Aš siūlų kiekį visada maždaug pagal anksčiau darytus darbus orientuojuosi. Turiu visų savo darbų duombazę ir žinau, kiek kiekvienam esu sumezgusi, kokiais virbalais ir pan. Aš paprastai iš anksto nurodydavau sumą nuo... iki... Jeigu paskui pamažėja, tai klientei tik smagiau, o daugiau nei nurodžiusi niekada neimdavau. Keletą kartų esu save nuskriaudusi, bet ką darysi, klientė nekalta, kad apsižioplinau kainą skaičiuodama.

QUOTE(Kiviukė @ 2010 08 06, 14:26)
smile.gif  dažniausiai ant siūlų etiketės rašo, kiek apytiksliai maždaug reikia S, M, L dydžiams gramų siūlų  ax.gif na bet čia paprastiems mezginiams, paprastučiu raštu, pynės tarkim juk daugiau "suėda" siūlo... o airiškiems tai man atrodo, iš viso reikia įprastą kiekį iš kokių 3 daugint  doh.gif nes ten laaaabai daug sueina  g.gif

Man niekad gyvenime nėra atitikęs siūlų kiekis ant etiketės, visada mažiau sumezgu.

QUOTE(Ristina @ 2010 08 06, 19:00)
Airiškiems nėriniams metro sunerimo kainą taikyčiau nuo 0,17 iki 0,20 cnt.  g.gif

Labai nusipiginat. Žinant Viliutės darbų kokybę ir airiško nėrimo sunkumą, o dar iš maxių, sakyčiau, kad dvigubai reikėtų nei nurodėt.
Atsakyti
drinks_cheers.gif dėl airiškų. ten tikrai verti pinigėliai būna. nes šiaip ir gipiūras su paprasta medžiaga lyginant kainuoja, o audinio su nėriniu nei nelygint
Atsakyti
labai gaila,kad tai supranta ir ivertina pacios neriancios.gal del to labai daug norinciu tokiu groziu ir mazai ju uzsakanciu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 08 08, 18:28)
O jūs mezgėjai ką nors sakėte? Aš kai mezgiau užsakymus, visada atiduodama pasakydavau, kad jei netiks, taisymas nemokamas arba jeigu nepataisoma, tai grąžinsiu pinigus. Visada galvojau, kad jeigu nieko nerašo, neskambina, vadinas, viskas tiko. Gal ir jūsų mezgėja įsitikinus, kad viską gerai padarė.



Tame ir esme, kad mano vyras buvo nuvaziaves pats atsiimt megztuko ir matavosi. Mezgeja mate, kad yra trumpokas, aptemptas- pasake mano vyrui, jog po plovimo pasitemps, tas ir patikejo doh.gif Na, tiek to. Sekmes jai darbuose...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelene: 08 rugpjūčio 2010 - 23:25
QUOTE(Pelene @ 2010 08 08, 23:15)
Tame ir esme, kad mano vyras buvo nuvaziaves pats atsiimt megztuko ir matavosi. Mezgeja mate, kad yra trumpokas, aptemptas- pasake mano vyrui, jog po plovimo pasitemps, tas ir patikejo  doh.gif Na, tiek to. Sekmes jai darbuose...

Tai dar ir neplauta atidave? blink.gif mano supratimu gaminys turi buti paruostas neziojimui, isplautas ir islygintas, jei lyginamas. As visada isplaunu. o jei po plovimo susitrauke at istyso, na pasidare dvigubai didesnis doh.gif tai cia jau brokas.
As nerizikuoju duoti neplauto.
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 08 09, 14:55)
Tai dar ir neplauta atidave?  blink.gif  mano supratimu gaminys turi buti paruostas neziojimui, isplautas ir islygintas, jei lyginamas. As visada isplaunu. o jei po plovimo susitrauke at istyso, na pasidare dvigubai didesnis  doh.gif  tai cia jau brokas.
As nerizikuoju duoti neplauto.



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
TIK TAIP IR NIEKAIP KITAIP
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 08 09, 14:55)
Tai dar ir neplauta atidave?  blink.gif  mano supratimu gaminys turi buti paruostas neziojimui, isplautas ir islygintas, jei lyginamas. As visada isplaunu. o jei po plovimo susitrauke at istyso, na pasidare dvigubai didesnis  doh.gif  tai cia jau brokas. As nerizikuoju duoti neplauto.

ir ka tada darot idomu g.gif nenorit galit neatsakyt tik siaip smalsu ir tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2010 08 08, 23:15)
Tame ir esme, kad mano vyras buvo nuvaziaves pats atsiimt megztuko ir matavosi. Mezgeja mate, kad yra trumpokas, aptemptas- pasake mano vyrui, jog po plovimo pasitemps, tas ir patikejo  doh.gif Na, tiek to. Sekmes jai darbuose...

Aš jūsų vietoj nepasiduočiau. Už vyrišką megztinį turbūt mokėjote nemažai, išsireikalaukite, kas jum priklauso. Jeigu negali pataisyt, tegu pinigus grąžina.

QUOTE(ingauk @ 2010 08 09, 19:43)
ir ka tada darot idomu  g.gif  nenorit galit neatsakyt tik siaip smalsu ir tiek smile.gif

Tikriausiai taiso, kas jau belieka.
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2010 08 09, 20:43)
ir ka tada darot idomu  g.gif  nenorit galit neatsakyt tik siaip smalsu ir tiek smile.gif


ko cia neatsakyt ax.gif
tada jau pagal klientu pageidavimus,arba permezgu,arba grazinu pinigus.Yra taip pora kartu nutike.Po skalbimo siulai is baltu virto nebaltais.Viena kart tai buvo didelis megztinis, kita- visas paltas.Norejosi siulu parduotuve padegt doh.gif
Nezinau,kaip reiktu elgtis,jei siulai butu kliento,gal ir neskalbus atiduociau. g.gif Cia jau ne mano problema. schmoll.gif
Atsakyti
Aisku kad taisau, jei per trumpas ilginu, jei per ilgas trumpinu. Yra teke ir permegzti. Siaip tuos siuliukus su kuriais dirbu pazystu, zinau kiek daugmaz jie patysta, ar kiek pasitraukia. O jei siuliukai itarimo kelia visada pasidarau pavizdeli ir ji iskalbiu, pasitikrinu kiek patysta. Atiduodu tik skalbta mezgini,nes jei susitraukia ar patysta po antro skalbimo,(jei buvo skalbta ne pagal instrukcija) cia jau kaip sakant i GARANTIJA neieina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamytė uogytė: 09 rugpjūčio 2010 - 20:45
O kaip maždaug žinot kiek pasitampys siūlai? Negi tikrai taip smarkiai pasikeičia išmatavimai, kad ir nešiot nebegalima? Tai jūs kai mezgat primetat tam išsitampymui cm, ar mezgat tikslei pagal išmatavimus? Biški ne į tema klausimas, bet kad jau iš kalbos išėjo... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2010 08 10, 09:49)
O kaip maždaug žinot kiek pasitampys siūlai? Negi tikrai taip smarkiai pasikeičia išmatavimai, kad ir nešiot nebegalima? Tai jūs kai mezgat primetat tam išsitampymui cm, ar mezgat tikslei pagal išmatavimus? Biški ne į tema klausimas, bet kad jau iš kalbos išėjo... blush2.gif


||
\/

QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 08 09, 21:44)
. O jei siuliukai itarimo kelia visada pasidarau pavizdeli ir ji iskalbiu, pasitikrinu kiek patysta.


Atsakyti