Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(savitre @ 2010 08 05, 22:23)
Viliuteee o tai turiu kvailą klausimą, kaip jūs sugebat nepamatavusi numegzti, nes nevisi žmonės žino kur liemuo ir kaip jis matuojamas? ir iš kur jūs esat garantuota kad suknelė megztukas ar kitas rūbas idealiai guls ant kūno jei bemezgant nepamatuojat? vaikiškus rūbelius taip sutinku kad nėra sudėtinga pagal centimetro parodymus pagaminti per didelius rūbelius priaugs, o va suaugusiųjų?


jeigu uzsuktumet i mano albuma,pamatytumet kiek jau esu dideliu sukniu ir sukneliu numezgusi-nunerusi.Is ju gal tik kokios 8 matuotos,gal kokios trys neatrase,gavusios siuntinukus,(neramu,gal kas nelabai tiko),du kartus teko pataisyti.Va tokia ataskaita.Reiskiasi man kliuva klientes,kurios moka gerai pasimatuoti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 08 05, 21:23)
Viliuteee o tai turiu kvailą klausimą, kaip jūs sugebat nepamatavusi numegzti, nes nevisi žmonės žino kur liemuo ir kaip jis matuojamas? ir iš kur jūs esat garantuota kad suknelė megztukas ar kitas rūbas idealiai guls ant kūno jei bemezgant nepamatuojat? vaikiškus rūbelius taip sutinku kad nėra sudėtinga pagal centimetro parodymus pagaminti per didelius rūbelius priaugs, o va suaugusiųjų?


Va va, as irgi stebiuos Viliutes sugebejimu numegzt idealiai nematuojant. Juk pasitaiko atveju, kad net mezgeja pati ismatavus zmogu, numezga ruba per maza ir t.t. Man taip teko nusvilt, kai MB megztuka uzsakinejau- mezgeja( beje, esanti tarp SM auksarankiu) pati ismatavusi mano vyra, numezge per maza megztini, kuris guli ligi siol lentynoj kaip naujas, nes nera kam apsivilkt- vyrui per mazas.Galvoju, reiktu bandyt ardyt, gal kazka sunui is tu siuliuku numegs kita mezgeja, gaila, kai megztinis is geru siuliuku lentynoj dulka... Tai buvo pirmas uzsakymas ranku darbo groziui ir paskutinis iki kol Viliute negrazino pasitikejimo mezgejomis... Aciu, Viliutei wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 08 06, 00:57)
jeigu uzsuktumet i mano albuma,pamatytumet kiek

turit auksines rankas thumbup.gif
Atsakyti
Man kažkaip neteko susidurti, kad numegztas/ nunertas rūbas būtų per mažas/per didelis g.gif
Stengiuosi sutarti su klientu, kad pasisakytų, jei netenkina vaizdas rūbo ant kūno smile.gif

Yra buvę, kad panešiojo, ir nusprendė jog rankovės suknelei daug geriau atrodys ilgos bigsmile.gif tuomet atsiuntė man ir pailginau bigsmile.gif thumbup.gif

Techninę priežiūrą atlieku nemokamai biggrin.gif
Atsakyti
griztam prie temos smile.gif As vistiek nelabai gaudausi del tu metrazu.Kaip jus is anksto apsiskaiciuojat kiek reikes siulu.o kaina klientas nori zinoti is anksto.Dabar neriu suknele,beveik airisku neriniu.galvojau,kad pakaks kokiu 4 MAXIU o jau sesta pradejau doh.gif Suprantu mezgant is zurnalo su aprasymais,ten buna ir siulu rusis ir ju metrazas nurodytas,bet jei mezgi siaip,pagal nuotrauka is zurnalo,arba vaizda nuo kokio podiumo ar dar geriau nupasakoto taip ,mazdaug(kokia suknele mate gatvej biggrin.gif )ar panasiai:hm
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 08 06, 15:02)
griztam prie temos smile.gif As vistiek nelabai gaudausi del tu metrazu.Kaip jus is anksto apsiskaiciuojat kiek reikes siulu.o kaina klientas nori zinoti is anksto.Dabar neriu suknele,beveik airisku neriniu.galvojau,kad pakaks kokiu 4 MAXIU o jau sesta pradejau doh.gif Suprantu mezgant is zurnalo su aprasymais,ten buna ir siulu rusis ir ju metrazas nurodytas,bet jei mezgi siaip,pagal nuotrauka is zurnalo,arba vaizda nuo kokio podiumo ar dar geriau nupasakoto taip ,mazdaug(kokia suknele mate gatvej biggrin.gif )ar panasiai:hm


smile.gif dažniausiai ant siūlų etiketės rašo, kiek apytiksliai maždaug reikia S, M, L dydžiams gramų siūlų ax.gif na bet čia paprastiems mezginiams, paprastučiu raštu, pynės tarkim juk daugiau "suėda" siūlo... o airiškiems tai man atrodo, iš viso reikia įprastą kiekį iš kokių 3 daugint doh.gif nes ten laaaabai daug sueina g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kiviukė: 06 rugpjūčio 2010 - 14:29
Nu bet tai vienas dalykas megzti lygiu raštu palaidinę ir visai kas kita airiški nėriniai. Jei pirmą ar antrą kartą gyvenime darai tokį dalyką gali smarkiai apsiskaičiuoti. ta pati megzta suknelė platėjančiu sijonu labai nevienodai "suvalgo" siūlų, priklauso ir nuo rašto ir nuo fasono ir t.t. tiksliai vargu ar imanoma paskaičiuot iš anksto. kartais ir apytiksliai skaičiuojant paklaida nemaža gaunasi g.gif
Atsakyti
Airiškiems nėriniams metro sunerimo kainą taikyčiau nuo 0,17 iki 0,20 cnt. g.gif
Atsakyti
tas cia aisku,kiek galim prasyt mazdaug jau kiekviena zinom,as,kai didesne eile turiu,kainas padidinu,kai kada sumazinu,bet va su isankstiniu kainos nustatymu nuolat turiu vargelio,sakai orientacine kaina,klientes tikisi,kad galutine gal kiek sumazes,o apie padidinima tikrai nenori girdeti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 06 rugpjūčio 2010 - 19:32
QUOTE(Viliuteee @ 2010 08 06, 19:31)

Nu aisku is pradziu sunku apskaicuot kiek mazdaug metru sueis. Lengviausia paskaicuot kai jau esi mezgus is panasiu siulu ir zinai kiek daugmaz sumezgi. as kai sakau apytiksle kaina tai vis i didziaja puse.
Na palaidinems tai aisku, dazniausiai ant siulu buna nurodita kiek reikes sudetingiau su suknelem ir ju kliosais, cia truputi sudetingiau prognozuoti, bet imanoma.

Galima jau seniau megzta daikta pasverti ir paskaicuoti kiek ten tu metru apytiksliai iseina. o tiksliai apskaicuot man rodos neimanoma.
Karta neriau siulais is bobinos, tai cia metru nepaskaicuosi, tai skaiciavau valandas.
Kaskart kai atsisesdavau megzti uzsirasydavau ant lapelio kada pradedu ir kada baigiu, o paskui suskaiciavau kiek ten tu valandu isejo. Bet juk greitis ne tas pats kai tu sedi ir mezgi ir kai mezgi ziuredama tv.
Todel man pasirode logiskiausia skaicuot metrais.
o airiskus nerinius reiktu skaicuot kvadratiniais centimetrais ar decimetrais. Nes ten daug daugiau darbo. tiesiog pasibandyt pavyzdeli 10/10 cm mazdaug tai butu 1 kvadratinis decimetras, paziuret kiek laiko uztruksi ir kiek siulu sunaudosi ir pasiskaicuot ta kainele uz kvadratini decimetra.
kai zinai to decimetro kaina paskaicuot sukneles kaina jau lengviau, pasimatuoji kiek daugmaz reiks tu decimetru i ploti ir i ilgi, pasibraizai modeliuka ant languoto poperiaus ,suskaicuoji pagal langelius ir padaugini is dvieju.

zinodama kiek sumezgei i ta kvadratini decimetra, lengvai paskaicuosi kiek reikes visai suknelei siulu.

blush2.gif uoj kiek cia zodiniu uzdaviniu prisprendziau. man zodiniai uzdaviniai mokykloj buvo patys idomiausi
Atsakyti
aciu 4u.gif
pasinaudosiu vertingais patarimais, 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 08 06, 20:31)
tas cia aisku,kiek galim prasyt mazdaug jau kiekviena zinom,as,kai didesne eile turiu,kainas padidinu,kai kada sumazinu,bet va su isankstiniu kainos nustatymu nuolat turiu vargelio,sakai orientacine kaina,klientes tikisi,kad galutine gal kiek sumazes,o apie padidinima tikrai nenori girdeti.

Man sitas klausimelis irgi aktualus ax.gif
Apie airiskus nerinius tai is viso sunku kalbet.Neriau pora suknyciu airisku budu(daugiau nenoreciau.....),tai kaina buvo sudereta is anksto,o darbo pasirode ohoho kiek,vos neverkiau,kiek laiko ir nervu suede.Bet nedrisau paprasyt didesnes kainos ax.gif
Atsakyti