Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(Lusasita @ 2010 08 05, 18:19)
o toms draugems kazi  smagu imti dykai, kai zino kiek laiko sugaisti  prie mezginio...


Kodėl turėtų būti nesmagu? g.gif
Nors ne man skirtas klausimas, truputį pakomentuosiu. Man pat labai patinka dovanoti savo megztus dalykus draugių vaikams. Aš į juos tikrai daug širdies įdedu, vaikai nešioja, mamos džiaugiasi. Aš irgi džiaugiuosi dėl to. Tokiais atvejais nei pati skaičiuoju, kiek tas mezginys pinigais vertas, nei, tikiuosi, mano draugės tai daro.

Dėl kainų... Va ką tik įdėtose nuorodose kainos, manau, yra visiškai normalios. Už Viliutees suknele negaila būtų jokios sumos. Viliutee, kai jūsų sukneles pamačiau, taip pasigailėjau, kad jų neradau prieš aštuonerius metus, kai reikėjo gražaus rūbo savo vestuvėms smile.gif

Ligvita, jūs berods rašėt, kad nemegztumėt mezgančiai... Ir be reikalo. Aš pvz. mezgu ir tikrai daug ką galiu nusimegzt, bet jei artėtų kokia ypatinga šventė, greičiausiai kreipčiausi į profesionalią mezgėją. Bet, prisiekiu, būčiau labai gera klientė biggrin.gif Puikiai suprantu, ką reiškia numegzti suknelę, kurios sijono apačioje yra kokie 2200 akių....
Atsakyti
O aš, nežinau, ar draugei megzčiau šiaip už dyką. Dovanoms- nieko nesakau- visai normalu. Jau tada geriau savo šeimynai dėmesį parodau, vyrą apmezgu.... save pasipuošiu. Nors save pakankamai lepinu mezginukais....
Aš dar manyčiau, kad vyresnio amžiaus žmonės, kaip teko pastebėt, ne visada įvertina savo darbą (pvz. važinėja po parduotuves ieškodami prekės keliais centais pigesnės, neatsižvelgdami į tai- kad kurą sudegina ir pan.).
Atsakyti
mano draugei labai patiko vienas is mano megztu modeliuku... sakau gerai, kodel gi ne ... numegsiu as tau ji... Numezgiau. Laukiu kol ateis pasiimt. O ji neina, kol kainos nepasakysiu... vos nesusipykom. Ji pati moka megzti, zino, kiek laiko uzima, todel ir vertina kito darba....Sako juk galejai tuo laiku knyga paskaityt ar pries telika pdrybsot doh.gif Nu bet vistiek padovanojau as jai ta megztuka busimo gimtadienio proga ir nesusipykom lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 08 05, 17:57)
doh.gif  biggrin.gif
o man yra buve taip, kad viena kolege vis girdavo mano sukneles (turiu keleta nusimezgus sau)... Na ir kazkada uzklause manes, uz kiek numegsciau jai suknele... Pasakiau, kad apie pora simtu vien uz darba noreciau (paprasta suknele, lygiu rastu) blush2.gif Tai ji taip nustebo, sako "tai dar siulai... tai jau tada gera suknele is parduotuves galima nusipirkt"  blink.gif  doh.gif  va tau ir poziuris, kad ranku darbas skirtas tiems, kas neturi pinigu parduotuvej nusipirkt  doh.gif


kaip teko girdeti, is tu kurios nemezga arba tik minimaliai moka,kad megzti pigiau negu parduotuveje pirkti. Bet nesuvokia,jei sau mezgi tai aisku pigiau,bet jeigu nori nusipirkti megztini ar suknele ar orginalu vienetini sali,tai tikrai nebus pigiau negu parduotuvese.



Siuvausi pati suknele pas siuveja ir tikrai nebuvo gaila moket uz darba, dar atrodo kad vis per mazai paeme, nes tiek zmogus vargo,nes masina audinio neeme. Nes tikrai negaila moket pinigu uz kokybiska orginalu vienetini darba. Kadangi mano mama siuveja su mociute, bet nei viena nei kita nebeuzsiima siuvimais,tai pamenu kiek vargdavo prie siuviniu ivairiausiu.
Papildyta:
QUOTE(naiste777 @ 2010 08 05, 19:19)
Va, kokių variantų radau. Kai kurios suknelės jau matytos  smile.gif  Ir tikrai nepigios



man kainos cia labai normalios,nes pati kai mezgu,bet kaip manau dar neidealiai kaip pati noreciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristina A-A: 05 rugpjūčio 2010 - 18:55
QUOTE(Lusasita @ 2010 08 05, 18:50)
...pries telika pdrybsot ...



Va va. Aš šiaip negaliu teliko žiūrėt, jei žiūriu, būtinai turiu megzt. Kitaip baisiai nuobodu "drybsot". Visus filmus tik megzdama žiūriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mitutok @ 2010 08 05, 19:59)
Va va. Aš šiaip negaliu teliko žiūrėt, jei žiūriu, būtinai turiu megzt. Kitaip baisiai nuobodu "drybsot". Visus filmus tik megzdama žiūriu  biggrin.gif

drinks_cheers.gif as ir tik telika isijungiu tai ir mezginys atsiduria rankose. O va dabar kai nemezgu, tai taip idomu, kai telika ne tik girdi bet dar ir matai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Oi merginos tik nenusipiginkit. Neverta net pradėti už kelis litukus varganus megsti. Klientėms kurioms per brangu geriausia pasiūlyti bazes ar turgelius. Va ten tegul ir nusiperka ,, prabangų vienetinį'' rūbelį. Tikrai bus pigiau bet paskui tegul neunkščia kad po pirmojo skalbimo ištyso ar spalva nusiėjo o gal ir iširo. Nes tie urminukai tokie vienkartiniai. Neseniai lankiausi bazėse ir tarp kitko ieškojau suknutės. Nenertos o siūtos( na pateikiu tik kaip pavyzdį). ,,Grynas linas'' Pardavėjos akimis atrodžiau fantastiškai. Labai prie veido tiko suknelės spalva ,,tik šiek tiek'' tektų persisiūti petnešeles ir padalkas. Na ką galima pasakyti o suknutė vien tik nuo vilkimosi jau yra. Tad gerai tegul pagalvoja klientės ar verta pirkti pigesnį ir niekam tikusį rūbelį ar paaukoti daugiau pinigėlių ir įsigyti originalų kokybišką rūbą.
Na ir išsiliejau. Darbštuolės laikykitės ir savęs nenuvertinkit.
Atsakyti
[quote=savitre,2010 08 05, 19:30]
dabar dar dėl to kad kaime pigiau mezga neria noriu pasakyti kodėl jos tai pigiau daro. manau kad dėl to kad klientė rinkdamasi ir skaičiuodama kur pasigaminti vieną ar kita rūbelį dar paskaičiuoja ir tai kad ji pati turės susimokėti už kurą nuvažiuoti pas mezgėją, jei ji yra garantuota kad gaus ta pačia kokybę tai renkasi ta kuri arčiau namų kad sutaupytų ir savo laiką. aišku liudna dėl to kad kaime gyvenanti moteris mažiau uždirba už toki pat atslikta darbą, bet jai ir pragyvenimas pigesnis kaime .....

visiskai nesutinku. schmoll.gif Pati esu is mazo maziausio kaimo,25 km nuo miesto bet tikrai del to nemezgu pigiau. ax.gif
Klientes gali ir nevaziuoti pas mane,pakanka,kad atsiuncia matavimus,o man butinai reikia vaziuoti i miesta siulu ir kt medziagu,reikia vezti siuntinius issiusti. doh.gif
Apie kurenima ir kt nekalbesiu,butu ne i tema.Apie islaidas ir poreikius taip pat,kiekvienam savo. smile.gif

Ir kad mazuose miesteliuose kainos daug zemesnes,taip patr nesutinku.Savo kraste taip pat gaunu daug uzsakymu ir darau tai lygiai tokiom pat kainom kaip Vilniui ar Kaunui.
Atsakyti
Viliuteee o tai turiu kvailą klausimą, kaip jūs sugebat nepamatavusi numegzti, nes nevisi žmonės žino kur liemuo ir kaip jis matuojamas? ir iš kur jūs esat garantuota kad suknelė megztukas ar kitas rūbas idealiai guls ant kūno jei bemezgant nepamatuojat? vaikiškus rūbelius taip sutinku kad nėra sudėtinga pagal centimetro parodymus pagaminti per didelius rūbelius priaugs, o va suaugusiųjų?
Atsakyti
Dėl to "kaimo" smile.gif provincija nebūtinai kaimas, gali būti kad ir Kelmė. Sutiksit, kad provincijoj ne taip kreipiamas masiškai dėmesys į orginalumą kaip didmiestyje. Turbūt ir J. Statkevičius kokiuose bažnytkaimiuose savo verslo neišlaikytų g.gif smile.gif mano minėta mezgėja neria daug. Pas ją užsisako klientės iš Kauno, nes... na aišku, nes ji pigiau numezga. Tačiau kainų skirtumas tikrai yra, net palyginus siuvyklų kainas. Jis akvaizdus.
QUOTE(Lusasita @ 2010 08 05, 20:19)
o toms draugems kazi  smagu imti dykai, kai zino kiek laiko sugaisti  prie mezginio g.gif . Na suprantu dovanos gimtadienio ,, kaledu, bet ...

Nesu puiki mezgėja, mėgėja tiesiog. Tiesiog tarp draugių vyksta bateriniai mainai smile.gif Man kokią paslaugą, aš ką nors nunarplioju.
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 08 05, 19:30)
dabar dar dėl to kad kaime pigiau mezga neria noriu pasakyti kodėl jos tai pigiau daro. manau kad dėl to kad klientė rinkdamasi ir skaičiuodama kur pasigaminti vieną ar kita rūbelį dar paskaičiuoja ir tai kad ji pati turės susimokėti už kurą nuvažiuoti pas mezgėją, jei ji yra garantuota kad gaus ta pačia kokybę tai renkasi ta kuri arčiau namų kad sutaupytų ir savo laiką. aišku liudna dėl to kad kaime gyvenanti moteris mažiau uždirba už toki pat atslikta darbą, bet jai ir pragyvenimas pigesnis kaime pvz šildymo saskaita kur kas mažesnė nei mieste (lyginu tėvų išlaidas malkoms su savo gaunama šildymo saskaita už 40kv metrų buta) tėvų išlaidos beveik tris kart mažesnės šildymui viso namo nei man mano buto. aišku tai nėra priežastis nuvertinti tas kurios gyvena ne mieste  ar labiau vertinti miestietes, bet tai mano nuomonė kodėl jos gali leisti sau dirbti už mažesnį atlygį, bet jokiu būdų joms nėra privaloma nusipiginti.
mano mama yra siuvėja gyveno kaime tai už kelniu atlenkima imdavo 5lt  doh.gif  o jūs pabandykit mieste už tiek kelnes atsilenkti? mama paskaičiuodavo ir tai kad geriau visam kaimui ji viena kelnes trumpins ir gaus po tuos 5lt nei tik nuo keletos žmonių kurie nenuvažiuoja iki artimiausio miesto arba nesugeba to patys padaryti gaus po tuos 10-15lt

Nu aš biški ne į temą,bet...Vaikus studentus reikia išlaikyti ne kaimo ir ne provicijos kainomis...
Atsakyti
aš čia kaip iš kanapių, bet tema aktuali, tai ir pasibūnu kartu su jumis
QUOTE(ilamka @ 2010 08 05, 16:58)
ale pasirodo cia ne as viena tokia,dantys sukandusi klausau kaip sako,jus gal geriau taip darykite...padarai taip kaip nori,o reziume ....atsisake daikto....ir kaip supratau dar nelabai buvo patenkinta kaina kai pasakiau...

tokiu atveju sudedu visus norimus pliusus ant kliento noro ir pasakau, kad padarysiu ir išpildysiu reikalvimus, bet už galutinę rezultatą neatsakau, ne kokybės, bet vaizdelio prasme , nes kartais norai viršija visas proto ribas
QUOTE(Lusasita @ 2010 08 05, 20:03)
drinks_cheers.gif as ir tik telika isijungiu tai ir mezginys atsiduria rankose. O va  dabar kai nemezgu, tai taip idomu, kai telika ne tik girdi bet dar ir matai lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

aš mezgu tik sau ir savo mažiams, moku tik gerą blogą akis, na dar pynutę, bet jau daug metų nežiūriu tik teliko, jei nesiuvu tai visuomet mezginį turiu rankose, bet aš mezgu taip ilgai ...taip ilgai, ir visoms respect . nes aš mezgimui neturiu tiek kantrybės blush2.gif
Atsakyti