Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų drabužių darbo įkainiai

turejau patirti jau su tokia...
dar kad teisingai priekabiautu butu nieko, bet is tos serijos "as geriau zinau kaip turi but, bet pati nesugebu taip padaryt..."
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 08 05, 15:27)
turejau patirti jau su tokia...
dar kad teisingai priekabiautu butu nieko, bet is tos serijos "as geriau zinau kaip turi but, bet pati nesugebu taip padaryt..."


doh.gif biggrin.gif
o man yra buve taip, kad viena kolege vis girdavo mano sukneles (turiu keleta nusimezgus sau)... Na ir kazkada uzklause manes, uz kiek numegsciau jai suknele... Pasakiau, kad apie pora simtu vien uz darba noreciau (paprasta suknele, lygiu rastu) blush2.gif Tai ji taip nustebo, sako "tai dar siulai... tai jau tada gera suknele is parduotuves galima nusipirkt" blink.gif doh.gif va tau ir poziuris, kad ranku darbas skirtas tiems, kas neturi pinigu parduotuvej nusipirkt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 08 05, 16:27)
turejau patirti jau su tokia...
dar kad teisingai priekabiautu butu nieko, bet is tos serijos "as geriau zinau kaip turi but, bet pati nesugebu taip padaryt..."



ale pasirodo cia ne as viena tokia,dantys sukandusi klausau kaip sako,jus gal geriau taip darykite...padarai taip kaip nori,o reziume ....atsisake daikto....ir kaip supratau dar nelabai buvo patenkinta kaina kai pasakiau...
Atsakyti
Va, kokių variantų radau. Kai kurios suknelės jau matytos smile.gif Ir tikrai nepigios
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 08 05, 18:19)
Va, kokių variantų radau. Kai kurios suknelės jau matytos  smile.gif  Ir tikrai nepigios


oj geras puslapiukas parodyti toms mamytems, kurios "neisivaizdavo kiek rankdarbiai kainuoja " lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ten truputi nerealus antkainis uzdetas , na bet jei atsiraskas tiek moka...

Nors... as savo darbu kainas kilstelejau kai pamaciau si puslapi
http://www.crochetla...ress/p773-0-362

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 05 rugpjūčio 2010 - 17:35
QUOTE(naiste777 @ 2010 08 05, 19:19)
Va, kokių variantų radau. Kai kurios suknelės jau matytos  smile.gif  Ir tikrai nepigios

Sakyčiau, visai normalios kainos. Man atrodo nežmoniška, kad provincijoj uždarbiaujanti tikrai profesionali mezgėja už ilgą lininę moterišką suknelę tegauna tik 100Lt. Suprantu, kiekviena nori užsisakyti pigiau, tačiau ryte prabusti su perštinčiom akim tikrai nėra malonus jausmas.
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2010 08 05, 18:51)
Sakyčiau, visai normalios kainos. Man atrodo nežmoniška, kad provincijoj uždarbiaujanti tikrai profesionali mezgėja už ilgą lininę moterišką suknelę tegauna tik 100Lt. Suprantu, kiekviena nori užsisakyti pigiau, tačiau ryte prabusti su perštinčiom akim tikrai nėra malonus jausmas.


man tai atrodo kad kiekvienos asmeninis reikalas kiek imti uz mezginius. Nu bet uzdirbti i diena 5 ar tai 10 lt ( arba barsciu lekste) ... nu n e z i n a u verysad.gif Liudna, kad zmones taip save nuvertina verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 08 05, 19:57)
man tai atrodo  kad kiekvienos asmeninis reikalas  kiek imti uz mezginius.  Nu bet uzdirbti i diena 5 ar tai 10 lt ( arba barsciu lekste) ...  nu  n e z i n a u  verysad.gif  Liudna, kad zmones taip save nuvertina  verysad.gif

Man irgi liūdna, nors ne aš ta profesionali mezgėja, dėl ko irgi liūdna unsure.gif biggrin.gif
Norėtųsi mezgant pasipildyti piniginę, bet tikrai nesileisiu išnaudojama schmoll.gif Todėl mezgu/neriu artimoms draugėms dykai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2010 08 05, 19:06)
Man irgi liūdna, nors ne aš ta profesionali mezgėja, dėl ko irgi liūdna unsure.gif  biggrin.gif
Norėtųsi mezgant pasipildyti piniginę, bet tikrai nesileisiu išnaudojama schmoll.gif Todėl mezgu/neriu artimoms draugėms dykai smile.gif

o toms draugems kazi smagu imti dykai, kai zino kiek laiko sugaisti prie mezginio g.gif . Na suprantu dovanos gimtadienio ,, kaledu, bet ...
Atsakyti
dabar dar dėl to kad kaime pigiau mezga neria noriu pasakyti kodėl jos tai pigiau daro. manau kad dėl to kad klientė rinkdamasi ir skaičiuodama kur pasigaminti vieną ar kita rūbelį dar paskaičiuoja ir tai kad ji pati turės susimokėti už kurą nuvažiuoti pas mezgėją, jei ji yra garantuota kad gaus ta pačia kokybę tai renkasi ta kuri arčiau namų kad sutaupytų ir savo laiką. aišku liudna dėl to kad kaime gyvenanti moteris mažiau uždirba už toki pat atslikta darbą, bet jai ir pragyvenimas pigesnis kaime pvz šildymo saskaita kur kas mažesnė nei mieste (lyginu tėvų išlaidas malkoms su savo gaunama šildymo saskaita už 40kv metrų buta) tėvų išlaidos beveik tris kart mažesnės šildymui viso namo nei man mano buto. aišku tai nėra priežastis nuvertinti tas kurios gyvena ne mieste ar labiau vertinti miestietes, bet tai mano nuomonė kodėl jos gali leisti sau dirbti už mažesnį atlygį, bet jokiu būdų joms nėra privaloma nusipiginti.
mano mama yra siuvėja gyveno kaime tai už kelniu atlenkima imdavo 5lt doh.gif o jūs pabandykit mieste už tiek kelnes atsilenkti? mama paskaičiuodavo ir tai kad geriau visam kaimui ji viena kelnes trumpins ir gaus po tuos 5lt nei tik nuo keletos žmonių kurie nenuvažiuoja iki artimiausio miesto arba nesugeba to patys padaryti gaus po tuos 10-15lt
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 08 05, 19:19)
o toms draugems kazi  smagu imti dykai, kai zino kiek laiko sugaisti  prie mezginio g.gif . Na suprantu dovanos gimtadienio ,, kaledu, bet ...

ir man toks pat klausimas kilo g.gif
Atsakyti