Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(savitre @ 2010 08 04, 11:49)
man šita tema labai idomi nors pati pagal užsakymus mezgu labai mažai, bet va paskaičiuoti ta kainą kuria galiu imti už darbą tai pats sudėtingiausias reikalas doh.gif  pvz mezgiau skraistę mažai mergytei siulai 18lt ir sagos kainavo 6lt siulų metražas kurį sunaudojau buvo 650metrų, iš klientės paėmiau už darbą 60lt (po 0,1lt už metrą siulo) plius siulų ir sagų kaina. mezgiau savaitę laiko vis ardydama nes raštas sudėtingas  ir klaidų vis priveldavau bet klientė to nežino. gavusi gaminuką pamatavo ant vaiko ir ilgai ieškojo prie ko prikibti ir kaip pareikalauti nuolaidos. tai kai aš jos paklausiau "kiek laiko pati dirbtų už tuos 60lt?" rezultatas gavosi toks kad mane pavadino "plėšike" kažkaip  dėl to ir noprisi sužinoti kiek kitos ima už panašius gaminukus kad nuraminti save, megzti nerti man labai patinka ir tikrai būtų smagu kad galėčiau daugiau gaminukų padaryti pagal užsakymus, bet bijau kad vėl nereiktų klausytis kaip vadina plėšike

daugiau savęs taip nenuvertinkit rolleyes.gif , tiek gali imti klišarankės ir tik pradededančios megzti nerti , kurios nepadarys galutinio norimo rezultato

QUOTE(savitre @ 2010 08 04, 12:15)
yra geras posakis " mezgimas/nėrimas ne aukštoji matematika imi ir darai"

posakis geras, bet kodėl netrumpėja eilės pas geras mezgėjas biggrin.gif

QUOTE(Ligvita @ 2010 08 04, 12:20)
Siaip tai VISADA reikia kaina aptarti is anksto. Apgalvoti papildomas islaidas sagoms, uztrauktukams...
O jau tada isistayti "kaiules" akis ir viskas. Buna ir man tokiu klienciu, kurios net kelis kartus perklausia kiek as jums skolinga. Bet ramiai pakartoji, kaip ir taremes...
Kaip jau Kiviukė rašė, tegu mezgasi pati, kainuos tik siūlai.

Vistik siūlyčiau laikytis normalių kainų. Na atsisakys viena, kita, trečia užsisakys. Jei patiks, rekomenduos draugei. ...

man įdomu kodėl neįsistato kiaulės akių ,kad ir pvz klientės eidamos savos algos atsiimti, kodėl nepaprašo pvz mažiau, kad joms mokėtų , arba kodėl darbdavys neprašo jų padaryti nuolaidos jam ir padirbti pigiau , daugelis nepagalvoja, kad tie pinigėliai eina mokesčiams, maistui , kad daugumai pragyvenimo šaltinis, tik čia nėra darbo valandų limito, nes dirbi sau ir tau ne vis vien tavo klientas atiduodi visą dūšią ir save

QUOTE(Ligvita @ 2010 08 04, 13:05)
Nupiginanciu visada bus, nes tokia zmogaus natura yra. Tas bjaurumas vis prasimusa, - tu uz tiek darai, o man (kaip kazkuri mergina anksciau rase, "sedziu namie neturiu ka veikt, man ir 30lt pinigai...") pinigeliu reikia, tai galiu perpus pigiau padaryt....

aš manau,kad imtų brangiau, bet neturi pakankamai lygio,kad tą galėtų imti kiek profės, o manau norėtų...bet kas iš to klienčių neturėtų ax.gif

QUOTE(meskute231 @ 2010 08 04, 15:08)
o aš būtent taip ir imu. gal kai "dirvą" įdirbsiu ir pasibranginsiu. kad ir dabar už mocherinukę planuoju gauti du šimtus vien už darbą. sakė klausė klientė pas Viliutee tai kur kas brangiau būt atsiėję.... nu ir aš dabar turiu jaustis kalta kad nusipiginu ?  schmoll.gif kaip ir sakiau dar neįdirbau dirvos dar pradžia

ne kalta jaustis neturi, bet, Viliuutes atkartot neįmanoma, rolleyes.gif , kas norės Jos sukenlės tai ir mokės , kam užteks panašios tai be abejonės, klientas renkasi pigesnį var , nieko smerktino , o su dirvos pradžia...pamatysi bus sunku kelti kainą mirksiukas.gif , nebent neturi pakankamai dar įgūdžių auktesnei kainai, kiekvienas ima tiek kiek manosi esąs vertas

QUOTE(Lusasita @ 2010 08 04, 15:17)
nu tai visada taip buvo, jei jau as nersiu uz 100 lt, tai kita butinai NORS uz 99 lt, bet vistiek maziau, kol paskutine ners ir uz barsciu bliuda


gal kas pas mane užsuktų barčių turiu rolleyes.gif , žinoma turi neblogai megzti lotuliukas.gif

QUOTE(Viliuteee @ 2010 08 04, 15:46)
o trecia yra tai,kad ta kliente,susirinkusi visus pasiulymus,visa informacija ,nueina pas kita mezgeja ir pasako,va matai,tu darai pigiau,o ana,,brangininke'' schmoll.gif
ketvirtakai tu uz savo sukurta modeli prasai daugiau,to taip pat niekas nenori suprast.Neturi vardo-esi niekas,ir tavo kuryba yra niekas. ax.gif

čia didžiausias siubas turėjau ir aš tokių biggrin.gif , sugaišti laiko begalybę, nes tokios ale "žvalgai" labai įdomaujasi viskuom ir su jomis bendravimui išleidi daugiausiai laiko biggrin.gif , na bet visi norim gyventi

QUOTE(rasa32 @ 2010 08 04, 18:27)
l prisijuokiau biggrin.gif

Kazkaip vis negaledavau apsisprest,kiek imti uz kriksto sukneles.Viena syki nuejau i baze,pasiziurejau kainas ir apsiraminau.Supratau,kad ranku darbo suknele  negali kainuoti pigiau,nei masines gamybos altasiniai ''groziai''.

man per tiek metų tik viena užsakovė parašė ,kad brangu, tuomet turėjau garbės aplankyti kauno urmo bazę taigi krikšto rūbų siuvėjoms ir mezgėjom pasakau
rūbeliai sintetiniai ir tinkami .nesakysiu kam, be dvasios ir jokio natūralumo berniuko kostiumas 120-150lt +skraistė 35 lt (tiulinė , pobaisė) +3-15lt žvakės papuošimas , kepurytės, galvos papuošimai 10-30lt ir daugiau + begalinis laikas lakstymo kol viską suderini ar viską gauni reikiamo dydžio, neskaitant to,kad jie yra sukompeltuoti iš skirtingų operų taigi reziume pagalvojau, kad reikia kelti kainas lotuliukas.gif , nes kiek atimam galvos skausmo užsakovams biggrin.gif
Atsakyti
Na ka, palyginus su bazes kainom, man reikia kelt kriksto drabuzeliu kainas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 08 04, 19:31)
Na ka, palyginus su bazes kainom, man reikia kelt kriksto drabuzeliu kainas biggrin.gif

supranti juos dar pamatyt reikia cool.gif , tai va ir aš tą pagalvojau, bet mamos turbūt apsiskaičiuoa truputį, nebent po lašelį susiperka per pusmetį tai gal ir neskauda, žodžiu niekas čia ne per brangiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 08 04, 19:31)
Na ka, palyginus su bazes kainom, man reikia kelt kriksto drabuzeliu kainas biggrin.gif

Man irgi tongue.gif

Neseniai viena klientė užsisakė krikšto kostiumėlį berniukui bigsmile.gif viską sutarėm. Parašiau apytikrę kainą. Viskas tiko. Tik jai reikėjo visko EXTRA greitai. Niu aš ir numezgiau EXTRA greitai doh.gif tada man ji paaiškino, kad va, dėvėtas toks pigiau kainuoja blink.gif o kita už 90lt. tokį būtų numezgusi doh.gif
Tai ir nebesiunčiau to kostiumėlio blush2.gif

Gal dabar mane įrašys į nepatikimų auksarankių sąrašą blink.gif doh.gif bet negalėjau kitaip pasielgti blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2010 08 05, 13:01)
Man irgi  tongue.gif

Neseniai viena klientė užsisakė krikšto kostiumėlį berniukui  bigsmile.gif  viską sutarėm. Parašiau apytikrę kainą. Viskas tiko. Tik jai reikėjo visko EXTRA greitai. Niu aš ir numezgiau EXTRA greitai  doh.gif  tada man ji paaiškino, kad va, dėvėtas toks pigiau kainuoja  blink.gif  o kita už 90lt. tokį būtų numezgusi  doh.gif
Tai ir nebesiunčiau to kostiumėlio  blush2.gif

Gal dabar mane įrašys į nepatikimų auksarankių sąrašą  blink.gif  doh.gif  bet negalėjau kitaip pasielgti  blush2.gif  ax.gif

doh.gif siaube tokias klientes į juodajį sarašą rašyti už žodžio nesilaikymą. o kostiumėli parduosi ir vėliau ir už norima kainą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 08 04, 14:46)
man atrodo svarbiausia yra galu gale skirtu tokius dalykus.Viena yra mezgimas is klientes siulu,pagal tikslius klientes pageidavimus ir netgi jos pacios duota schema,kurios net ieskot nereikia.
Kita-kai kliente net nezino ko nori-nori kazko grazaus ir originalaus-modelio,kuris jai patiktu ir jos figurai tiktu,nebutu niekur matytas,niekas tokio neturetu ir tu niekam rodyti jo negaletum,ir.....Nezino is kokiu siulu tai turetu buti padaryta ir kokia technika atlikta.Tuomet po kelias dienas trunka susirasinejimai -modeliu pasiula,po to siulu paieskos ir aptarimai,o tik tada darbas.Kaip ivertinti visa tai.Ar velgi kaina apskaiciuoti pagal sunaudotu siulu metraza. lotuliukas.gif
o trecia yra tai,kad ta kliente,susirinkusi visus pasiulymus,visa informacija ,nueina pas kita mezgeja ir pasako,va matai,tu darai pigiau,o ana,,brangininke'' schmoll.gif
ketvirtakai tu uz savo sukurta modeli prasai daugiau,to taip pat niekas nenori suprast.Neturi vardo-esi niekas,ir tavo kuryba yra niekas. ax.gif


drinks_cheers.gif labai puikiai pasakyta thumbup.gif
Na, as kad ir manausi mezganti pigiau nei musu puikiosios mezgejos tai tikrai ne todel, kad padaryciau tai PIGIAU doh.gif o todel, kad as dar nesijauciu taip puikiai mezganti. Taip, kol kas visos klientes buvo patenkintos, taciau as dar nesijauciu taip tvirtai, kad savo gaminius vertinciau labai aukstomis kainomis. 4u.gif bet tikiu, kad isaus ir mano profesionalumo diena didis.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 08 05, 13:04)
doh.gif  siaube tokias klientes į juodajį sarašą rašyti už žodžio nesilaikymą. o kostiumėli parduosi ir vėliau ir už norima kainą 4u.gif

Siūlai "negenda" tongue.gif
Geriau kam padovanosiu, nei kam už "nuolaidą" parduosiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2010 08 05, 13:15)
Siūlai "negenda"  tongue.gif
Geriau kam padovanosiu, nei kam už "nuolaidą" parduosiu  thumbup.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2010 08 05, 14:01)
Man irgi  tongue.gif

Neseniai viena klientė užsisakė krikšto kostiumėlį berniukui  bigsmile.gif  viską sutarėm. Parašiau apytikrę kainą. Viskas tiko. Tik jai reikėjo visko EXTRA greitai[COLOR=red]. Niu aš ir numezgiau EXTRA greitai  doh.gif  tada man ji paaiškino, kad va, dėvėtas toks pigiau kainuoja  blink.gif  o kita už 90lt. tokį būtų numezgusi  doh.gif
Tai ir nebesiunčiau to kostiumėlio  blush2.gif

Gal dabar mane įrašys į nepatikimų auksarankių sąrašą  blink.gif  doh.gif  bet negalėjau kitaip pasielgti  blush2.gif  ax.gif



Bet kliente vien uz tai kad visko ekstra prase turejo tiketis aukstesnes kainos negu aplamai yra doh.gif nesuprantu tokiu zmoniu.
Pati mezgu,bet vis nesiryztu parduoti, dabar dukrele, vyras ir busimas vaikelis puosiamas. Nes nesinori savo darbelius uz grasius parduoti, ir is seimos atimineti demesi.

Kazkaip pastebejau,kad kaina musa tos kurios net nemoka virbalu laikyti ir nezino kaip jais naudotis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina A-A @ 2010 08 05, 14:48)
Kazkaip pastebejau,kad kaina musa tos kurios net nemoka virbalu laikyti ir nezino kaip jais naudotis lotuliukas.gif

Tas tai teisybė smile.gif
Atsakyti
Oi ne..... zinokit jei man kliente paraso arba paskambinus pasako "as pati truputi mezgu"... Tai iskart atsisakau su ja kokiu nors reikalu turet biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 08 05, 16:15)
Oi ne..... zinokit jei man kliente paraso arba paskambinus pasako "as pati truputi mezgu"... Tai iskart atsisakau su ja kokiu nors reikalu turet biggrin.gif

kodėl? bijai to kad labai priekabiaus prie darbelio?
Atsakyti