Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(Rzivilele @ 2010 08 04, 11:35)
Arba galima pasimatuoti tam tikrą kiekį siūlų ir juos pasverti. Vėliau numezgus pasverti gaminį ir padauginti iš žinomų metrų - štai atsakymas...

Aukštoji matematika,bent jau man g.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2010 08 04, 10:39)
Man irgi pasirode, kad geriausias ikainiu skaiciavimas pagal sunaudotus metrus. Tik paskui susimasciau.. Juk kartais perku siulus babinomis. O kaip tada suskaiciuoti tuos metrus?  g.gif

juk ir babinose siulai dažnai turi toki parašyma 100g- xxxmetrų tai pasveri gaminuką svarstyklėm ir pasiskaičiuoji kiek metrų siulo sunaudota.

man šita tema labai idomi nors pati pagal užsakymus mezgu labai mažai, bet va paskaičiuoti ta kainą kuria galiu imti už darbą tai pats sudėtingiausias reikalas doh.gif pvz mezgiau skraistę mažai mergytei siulai 18lt ir sagos kainavo 6lt siulų metražas kurį sunaudojau buvo 650metrų, iš klientės paėmiau už darbą 60lt (po 0,1lt už metrą siulo) plius siulų ir sagų kaina. mezgiau savaitę laiko vis ardydama nes raštas sudėtingas ir klaidų vis priveldavau bet klientė to nežino. gavusi gaminuką pamatavo ant vaiko ir ilgai ieškojo prie ko prikibti ir kaip pareikalauti nuolaidos. tai kai aš jos paklausiau "kiek laiko pati dirbtų už tuos 60lt?" rezultatas gavosi toks kad mane pavadino "plėšike" kažkaip dėl to ir noprisi sužinoti kiek kitos ima už panašius gaminukus kad nuraminti save, megzti nerti man labai patinka ir tikrai būtų smagu kad galėčiau daugiau gaminukų padaryti pagal užsakymus, bet bijau kad vėl nereiktų klausytis kaip vadina plėšike verysad.gif
Atsakyti
o man visai paprasta:
Jei 100 metrų siūlo sveria 30 gramų, o numegztas šalis sveria 150 g, tai:
(150*100)/30=500 (metrų)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rzivilele: 04 rugpjūčio 2010 - 10:52
Pvz. Vilniuj už suknelę moka 600lt.Biržuose manau pirštą prie smilkinio pasukiotų.Taip kad kainos visur skirtingos.Prašė manęs numegzti paltą,pasakiau kainą 200 lt.,pažiūrėjo į mane kaip į durną.Atseit kosminė kaina.Pasiūlė 50.kaip sakoma,už tiek ir į snukį negautum.
Atsakyti
Man irgi panaši situacija buvo, nors miestas Klaipėda (manau ne iš mažųjų...) bet kai už palto numezgimą paprašiau paprašiau 200 Lt sako tai į tą kainą turi įeiti ir siūlai, ir sagos ir pamušalas su jo pasiuvimu ir įdėjimu ...
Vienu žodžiu kai atsisakiusi pabandžiau paskaičiuoti, tai man už 42-44 dydžio palto numezgimą būtų likę nei daug nei mažai - visi 30 Lt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandriene123 @ 2010 08 04, 11:57)
Pvz. Vilniuj už suknelę moka 600lt.Biržuose manau pirštą prie smilkinio pasukiotų.Taip kad kainos visur skirtingos.Prašė manęs numegzti paltą,pasakiau kainą 200 lt.,pažiūrėjo į mane kaip į durną.Atseit kosminė kaina.Pasiūlė 50.kaip sakoma,už tiek ir į snukį negautum.


doh.gif tegu patys mezgasi, bus visai nemokamai lotuliukas.gif
Atsakyti
yra geras posakis " mezgimas/nėrimas ne aukštoji matematika imi ir darai"
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 08 04, 11:49)
megzti nerti man labai patinka ir tikrai būtų smagu kad galėčiau daugiau gaminukų padaryti pagal užsakymus, bet bijau kad vėl nereiktų klausytis kaip vadina plėšike verysad.gif


Siaip tai VISADA reikia kaina aptarti is anksto. Apgalvoti papildomas islaidas sagoms, uztrauktukams...
O jau tada isistayti "kaiules" akis ir viskas. Buna ir man tokiu klienciu, kurios net kelis kartus perklausia kiek as jums skolinga. Bet ramiai pakartoji, kaip ir taremes...

QUOTE(Sandriene123 @ 2010 08 04, 11:57)
Pvz. Vilniuj už suknelę moka 600lt.Biržuose manau pirštą prie smilkinio pasukiotų.Taip kad kainos visur skirtingos.Prašė manęs numegzti paltą,pasakiau kainą 200 lt.,pažiūrėjo į mane kaip į durną.Atseit kosminė kaina.Pasiūlė 50.kaip sakoma,už tiek ir į snukį negautum.

Kaip jau Kiviukė rašė, tegu mezgasi pati, kainuos tik siūlai.

Vistik siūlyčiau laikytis normalių kainų. Na atsisakys viena, kita, trečia užsisakys. Jei patiks, rekomenduos draugei. ...
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 08 04, 12:20)
Siaip tai VISADA reikia kaina aptarti is anksto. Apgalvoti papildomas islaidas sagoms, uztrauktukams...
O jau tada isistayti "kaiules" akis ir viskas. Buna ir man tokiu klienciu, kurios net kelis kartus perklausia kiek as jums skolinga. Bet ramiai pakartoji, kaip ir taremes...
Vistik siūlyčiau laikytis normalių kainų. Na atsisakys viena, kita, trečia užsisakys. Jei patiks, rekomenduos draugei. ...

kaina šiuo atveju buvo sutarta iš anksto tiksliai pasakiau, ir paėmiau dali pinigų avansu siulams ir sagoms nupirkti , bet matyt žmogus kai po to pagalvojo pasvarstė kad tai tik rūbas vaikui ir nusprendė kad nori dar nuolaidos gauti.

Tai va tam kad laikytis normalių kainų ir idomu kokia kaina kitos nėrėjos/mezgėjos laiko normalia.

manau kuo mažiau atsirastų nusipiginančių tuo daugiau žmonių supratų kad tai yra rankų darbo ir vienetinis darbelis o ne masinės gamybos
Atsakyti
Nupiginanciu visada bus, nes tokia zmogaus natura yra. Tas bjaurumas vis prasimusa, - tu uz tiek darai, o man (kaip kazkuri mergina anksciau rase, "sedziu namie neturiu ka veikt, man ir 30lt pinigai...") pinigeliu reikia, tai galiu perpus pigiau padaryt....
Atsakyti
QUOTE(Sandriene123 @ 2010 08 04, 11:57)
Pvz. Vilniuj už suknelę moka 600lt.Biržuose manau pirštą prie smilkinio pasukiotų.Taip kad kainos visur skirtingos.Prašė manęs numegzti paltą,pasakiau kainą 200 lt.,pažiūrėjo į mane kaip į durną.Atseit kosminė kaina.Pasiūlė 50.kaip sakoma,už tiek ir į snukį negautum.


Oi,kaip pritariu, nes pati persikeliau is sostines i provincija gyventi ir susiduriau su tokiu dalyku. Provincijose dauguma nevertina ranku darbo ir jiems tai netgi nesvarbu. Geriau nusipirks skudureli is devetu uz kelis litukus ir dziaugsis( nesvarbu, kad gatveje sutiks dar kelias moteriskes tokiu paciu rubeliu).
As manau reikia vertinti savo darba. O tos, kurios neria vien tik savo malonumui, kad ir uz centus, netiesiogiai kenkia kitoms moteriskems, vertinancioms savo uzimtuma. Zinau tik viena - mano darbeliai yra kokybiski, daryti is sirdies, tad arba jie suranda ji vertinancia uzsakove, arba tada geriau buna pas mane. Nenusipiginu ir ispardavimu nebuna. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rzivilele @ 2010 08 04, 11:35)
Arba galima pasimatuoti tam tikrą kiekį siūlų ir juos pasverti. Vėliau numezgus pasverti gaminį ir padauginti iš žinomų metrų - štai atsakymas...

Nu jo.. Ir kaip as nesusiprotejau. doh.gif Aciu uz patarima. 4u.gif
Atsakyti