Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(mazge1979 @ 2010 08 02, 18:31)
todėl ir klausiu, neklausiu slapta, apsimesdama pirkėja.jei galit, bent apytiksliai parašykit kainukes, labai dėkui.  4u.gif


mirksiukas.gif pagirtinas atvirumas ir labai gera pozicija mirksiukas.gif geriau nuoširdžiai ir tiesiai šviesiai užduoti klausimą, negu per a/ž saldžialiežuviaut apsimetus "pirkėja".

Nors Ligvita gerai pastebėjo, kad vistiek įvertinti galim tik mes pačios savo darbukus. Mamytė uogytė viską labai teisingai surašė thumbup.gif Man asmeniškai yra labiau priimtina skaičiuoti kainą pagal sumegztą metražą. Pagal valandas nelabai galima tiksliai suskaičiuot, juk mezgimo greitis iš esmės gali labai ryškiai skirtis, vienos mezgam greit, kitos mezgam lėčiau...
Atsakyti
Na as taip parasiau, nes esu truputi pikta. Labai neseniai per az parase viena mamyte, issiklausinejo su smulkmenom kaip, is kokiu siulu as neriau viena suknute. Nors pati neriau ziuredama i nuotraukas, pamenu ilgai ieskojau panasiu rastu, na bet negaila, - kaip mokejau paaiskinau. Ir ka jus galvojat, po po poros dienu gaunu dar viena az mazdaug tokio turinio - siaip mane prase sia suknute nunerti pagal uzsakyma, gal galite dar pasakyti, kiek uz ja galeciau pasiprasyt pinigeliu...
Nu zinokit tyliai nusikeikiau (kad vaikas negirdetu) ir pazadejau sau, kad daugiau niekada niekada...
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 08 03, 13:03)
Na as taip parasiau, nes esu truputi pikta. Labai neseniai per az parase viena mamyte, issiklausinejo su smulkmenom kaip, is kokiu siulu as neriau viena suknute. Nors pati neriau ziuredama i nuotraukas, pamenu ilgai ieskojau panasiu rastu, na bet negaila, - kaip mokejau paaiskinau. Ir ka jus galvojat, po po poros dienu gaunu dar viena az mazdaug tokio turinio - siaip mane prase sia suknute nunerti pagal uzsakyma, gal galite dar pasakyti, kiek uz ja galeciau pasiprasyt pinigeliu...
Nu zinokit tyliai nusikeikiau (kad vaikas negirdetu) ir pazadejau sau, kad daugiau niekada niekada...


žmonių įžūlumas neišmatuojamas doh.gif mane tai juokas teima, kai parašo "o už kiek padarei tą ir tą" lotuliukas.gif vyksta kažkoks kaip ir pasitikrinimas, ar klausiančioji ne per pigiai ima už tokios rūšies gaminius doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif as irgi sia vasara buvau labai smagiai isitraukus i kriksto rubeliu gamyba pagal uzsakymus 4u.gif Bet kadangi man tai buvo tiesiog labai smagus laisvalaikio uzsiemimas, neziurejau rimtai i savo neriniu ivertinima... tikrai manau, kad mano neriniu kainos buvo pakankamai mazos, taciau as zinau, kad man tikslas ne uzdirbti mirksiukas.gif galbut kada nors kai priartesiu prie Ligvitos ar Viliutes aukstumu, tai ir savo ranku darbus rimciau vertinsiu... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 03 rugpjūčio 2010 - 12:39
QUOTE(Ligvita @ 2010 08 03, 13:03)
Na as taip parasiau, nes esu truputi pikta. Labai neseniai per az parase viena mamyte, issiklausinejo su smulkmenom kaip, is kokiu siulu as neriau viena suknute. Nors pati neriau ziuredama i nuotraukas, pamenu ilgai ieskojau panasiu rastu, na bet negaila, - kaip mokejau paaiskinau. Ir ka jus galvojat, po po poros dienu gaunu dar viena az mazdaug tokio turinio - siaip mane prase sia suknute nunerti pagal uzsakyma, gal galite dar pasakyti, kiek uz ja galeciau pasiprasyt pinigeliu...
Nu zinokit tyliai nusikeikiau (kad vaikas negirdetu) ir pazadejau sau, kad daugiau niekada niekada...

tu parašei labai taktiškai ir naudingai, nieko neįžeisdama, bent manęs. mane žavi ir tavo darbeliai, o dėl tokių dalykų aš tau tikrai pritariu.
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 08 03, 13:03)
Na as taip parasiau, nes esu truputi pikta. Labai neseniai per az parase viena mamyte, issiklausinejo su smulkmenom kaip, is kokiu siulu as neriau viena suknute. Nors pati neriau ziuredama i nuotraukas, pamenu ilgai ieskojau panasiu rastu, na bet negaila, - kaip mokejau paaiskinau. Ir ka jus galvojat, po po poros dienu gaunu dar viena az mazdaug tokio turinio - siaip mane prase sia suknute nunerti pagal uzsakyma, gal galite dar pasakyti, kiek uz ja galeciau pasiprasyt pinigeliu...
Nu zinokit tyliai nusikeikiau (kad vaikas negirdetu) ir pazadejau sau, kad daugiau niekada niekada...

Ligvita suprantu tave, tokių norinčių viską sužinoti sulaukiu nemažai ( tik aš nemezgu, o siuvu , bet principas tas pats), bet nesuprantu tikslo, tipo ar pigiau padaryti nei mes darom "ale konkurencija" ar dėl kokių man nesuprantamų priežasčių tai daro, nežinau ar visas suuodžiau užklausėjas, bet tokioms nesakau nieko ne todėl ,kad gaila, o nesakau iš principo ax.gif , žodžiu pasaka paprasta nusižiūriu modelį pas kitą , išsiklausiu kainos ir padarau pigiau biggrin.gif , mano manymu kiekviena turi įvertinti savo kainą, ne kaip kaimynas daro, o savo, aš gal vertinu savo darbą brangiau , o kitai galbūt ir mažiau gana, galbūt nesijaučia stipri, vertinam visos pagal save, ir savo pajėguumus ir galimybes, aš už- tai mažiau, bet kokybiškiau, o tokių tep lept bile padaryt tai galima ir už dyką paeksperimentuoti biggrin.gif
Atsakyti
Greičiausiai tai noras padaryt pigiau, arba padarius bele kaip, paprasyti daug... Nezinau...
Ir man tikrai negaila pasakyt, padet zmogui, ir kainu neslepiu, ir klienciu negaila - nes man ju tikrai uzteks, jei kokia ir nueis pas kita mezgeja. pavyzdziui dabar turiu darbo jau iki spalio menesio (parodysiu ums kruva nauju modeliu, kuo labai dziaugiuosi, nes jau igriso megzt ta pati per ta pati) Bet kai taip is pasalu, - pasijutau tiesiog isnaudojama...
Atsakyti
Oho, kokios diskusijos užvirė.
Tikrai suprantu Ligvitą, Viliuteee. Kai pats įdedi darbo, o kitas nori lengvai pasipelnyti pirmojo sąskaita schmoll.gif .
O šiaip man visada įdomu kiek būtų įvertinti mano darbai? Kartais kai paskaičiuoji pagal kitų kainas, atrodo kag tas mezginys kapeikas tekainuotų.
Bet pagal nuolat mezgančias, nes greit mezga, tai išeina normaliai.
Aš pardaviau vieną kepurytę, kurią prašė draugė už 15 Lt. Ir vieną paltą mama pirko sesei, bet aš grąžinau pinigus, nes gavosi taip kad aš daugiau tą paltą nešioju lotuliukas.gif . Tai sąžinė neleido kitaip pasielgt ir naudotis mamos gerove. ax.gif O daugiau nieko už pinigus nesu darius. Viskas išdovanota ax.gif
Kaip čia kažkuri mergina sakė, ir aš taip manau, kad geriausia imti pagal metražą. Plius, manau, reikia pridėti koks tai modelis, sunkumas ir pan. idėja, kūrybingumas. Nors čia labai individualūs dalykai.
Atsakyti
čia labai taktiškos diskusijos, apsikartoju. kitose temose dėl parodomų darbų taip kritikuojama, net su įžeidimais, o čia merginos labai gražiia viską paaiškina, taip ir turi būti. dar kartą dėkui 4u.gif klausdama dar aš galvoju, akd tiesiog pati nelabai dar sugebu įvertint pinigėliais savo darbo ir nenoriu užsirėkti didelės sumos, kuri neatitiks kokybės, dėl to palyginti kainas su savo numegztu darbeliu ir profesionaliai mezgančių labai naudinga.
Atsakyti
Man irgi pasirode, kad geriausias ikainiu skaiciavimas pagal sunaudotus metrus. Tik paskui susimasciau.. Juk kartais perku siulus babinomis. O kaip tada suskaiciuoti tuos metrus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2010 08 04, 10:39)
Man irgi pasirode, kad geriausias ikainiu skaiciavimas pagal sunaudotus metrus. Tik paskui susimasciau.. Juk kartais perku siulus babinomis. O kaip tada suskaiciuoti tuos metrus?  g.gif

Šiuo atveju manyčiau reiktu pavyzdini nusimegzt: nusiimti laiką o po to pavyzdėlį išsiardyt ir pasimatuot metražą, ar atvirkščiai kažkiek atsimatuot ir megzt.... ax.gif
Atsakyti
Arba galima pasimatuoti tam tikrą kiekį siūlų ir juos pasverti. Vėliau numezgus pasverti gaminį ir padauginti iš žinomų metrų - štai atsakymas...
Atsakyti