Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(valentinuke @ 2010 02 05, 12:17)

user posted image

Na ir tikiuosi sulauk aciliepimu,gal tikrai per brangiai imu?na net nezinau doh.gif


Uz tokias kojines 30? Ir dar drista pasakyti per daug? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Amber_piece @ 2010 02 05, 17:50)
tikrai ne per brangu,o darbai labai grazus smile.gif net sau tokiu kojiniu iki keliu  thumbup.gif norisi thumbup.gif  thumbup.gif
Papildyta:

nera cia ko pykti,tiesiog ne siuvejos per daug ima,o klientai moka ir neburba,nes siuti maziau kas moka,o mezganciu moteru daugiau pas mus vat ir galvoja kad kas cia tas mezgimas jei mezga vos ne kiekviena,,nusivilusi namu seimininke,,...

tai ,kad aš nepykstu rolleyes.gif , o man atrodo iš vis gražiai megzti aukštasis pilotažas blush2.gif ,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 05 vasario 2010 - 21:00
O gal kas norėtų užsidirbti kelis litelius, ir galetu nunerti va sita is mano siulu, kur zirgeliui ant ausu (ausinukas vadinasi)? http://images54.fotk.../daiktai059.jpg But gerai is Klaipedos kas esat... parašykit i až ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stud: 06 vasario 2010 - 14:10
QUOTE(Ligvita @ 2010 02 05, 12:46)
Nesuprantu ko jūs baisiės? biggrin.gif
Mano mezgami/neriami krikšto drabužiukai kainuoja 170-250lt (na siūlų kaina jau įskaičiuota)
Beje, turėjau klientę, kuri turėjo labai daug norų ir patarimų man beneriant, tai net 300lt sumokėjo už aktyvų dalyvavimą procese biggrin.gif Aš neprieš išpildyti visus klientės norus, bet jei vakar atrodė vienaip gražu, o šiandien jau reikia perdaryti, nes gražiau sugalvojo, tai kodėl turiu daryti tai nemokamai...

Ligvita, norejau paklausti, cia kaina tokia ( 170-200 lt ) uz tuos visu grozius : t.y kelnytes, skraiste, megztukas, kepuryte, batukai, zvakutei apnerimas , iv papuosimai ir .t.t ?? blink.gif
as galvojau kad be 400 lt tokiu kriksto rubeliu niekas nemezga doh.gif ..cia gi sitiek darbo !!!...
Papildyta:
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2010 02 05, 18:14)
nu pasiskaicius jusu postus mano 20-30 uz mano darba pasirode ne i tema..as tik mezgeja -megeja  blush2.gif nemanau,kad galeciau padaryti ruba verta 100 ar daugiau...pasiziurejus i kai kuriu sm darbus zandikaulis ant stalo pasideda doh.gif ir suvokiu,kad man iki tokiu sedevru kaip peskom iki menulio lotuliukas.gif ko gero kiekvienas vertiname tiek kiek mum atrodo,kad reikia vertinti.zinau viena svetimiem niekada nemegziu schmoll.gif nebent numegzt tai kas tau grazu ir tada bandyti parduoti.

jeigu norit uzsidirbti siek tiek - taip ir padarykit 4u.gif
rami galva bus : kas nores pirks, kas nenores - nepirks smile.gif , o jei nepirks...su malonumu pati sunesiosite mirksiukas.gif ...

Papildyta:
Papildau : ta grazioji nerta zalia kepuraite su papuosimais tikrai ne maziau 50 - 70 lt turetu kainuot ...
o apie ta atveji, kur uz kojinaites dave 15 lt...tai komentaru neturiu...........blink.gif reikejo neduot ir viskas, pasilikti sau....jei yra mazu vaiku - sunesiotu su malonumu.....galu gale isardyt, jei nera kur pritaikyt......nors butu siulai like...
Atsakyti
tai kad tas kojnytes pirmiau isveze o poto tik pinigus padave tai jau nieko ir nepadarysi sad.gif tik kad labai gaila laiko prie ju praleisto ,geriau buciau ka nors sau nusimezgus
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2010 02 07, 19:16)
Papildau : ta grazioji nerta zalia kepuraite su papuosimais tikrai ne maziau 50 - 70 lt turetu kainuot ...


Jei rasit, kas perka tokiom kainom,skelbkit, pasidalinkit,- ir ash nert pradesiu thumbup.gif
Labai neblogas valandinis atlyginimas, sakychiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(RITELĖ @ 2010 02 07, 21:44)
tai kad tas kojnytes pirmiau isveze o poto tik pinigus padave tai jau nieko ir nepadarysi  sad.gif tik kad labai gaila laiko prie ju praleisto ,geriau buciau ka nors sau nusimezgus

Čia tai naglumas aukščiausio lygio. Reikėjo sakyt - nepatinka, atiduok, ir viskas.

QUOTE(uups @ 2010 02 07, 21:56)
Jei rasit, kas perka tokiom kainom,skelbkit, pasidalinkit,- ir ash nert pradesiu  thumbup.gif
Labai neblogas valandinis atlyginimas, sakychiau  bigsmile.gif

Galima rast, nors Lietuvoj retenybė. O kas jums yra neblogas valandinis atlyginimas?
Atsakyti
QUOTE(RITELĖ @ 2010 02 07, 22:44)
tai kad tas kojnytes pirmiau isveze o poto tik pinigus padave tai jau nieko ir nepadarysi  sad.gif tik kad labai gaila laiko prie ju praleisto ,geriau buciau ka nors sau nusimezgus

Ateityje, jei ka megsit, jokiu budu be pinigu darbeliu neduokite 4u.gif ...
Atsakyti
tai jau taip ir darysiu pamoka turiu
Atsakyti
Aciu uz kepurytes tokius aukstus ivertinimus biggrin.gif as 15lt prasyti nedrisau uz ja... blush2.gif kazkas klause metrazo, bet jo nepasakysiu, nes jau seniai nerta, siulu etiketes jau neberasta, is 100gr siulu dar siek tiek liko, siulai uz plonuosius maxi siek tiek plonesni...
Kas liecia Kriksto rubelius, zinoma, reikia nunerti, suderinti visa komplektuka (ka Ligvita moka labai graziai padaryti thumbup.gif ), bet jei vertinti pagal metraza ar nerimo laika, kaip siuloma daryti, matyt 400lt niekada niekas nemokes, nes darbeliai yra mazam zmogeliukui, tad ir nuneriami pakankamai greitai ir metrazas nera ypatingai didelis... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(juodauoga @ 2010 02 07, 21:16)

o apie ta atveji,  kur uz kojinaites dave 15 lt...tai komentaru neturiu...........blink.gif reikejo neduot ir viskas, pasilikti sau....jei yra mazu vaiku - sunesiotu su malonumu.....galu gale isardyt, jei nera kur pritaikyt......nors butu siulai like...

man rankos nekiltu ardyti... geriau jau ieskoti, kas nupirktu...
Va, pvz, Kauno kliniku gimdyklos skyriuje maciau mazytes vilnones kojinytes pardavinejamas po 7lt uz pora ir tai, zinoma, pigiau, nei parduotuvese smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Enary @ 2010 02 08, 14:40)
Aciu uz kepurytes tokius aukstus ivertinimus biggrin.gif as 15lt prasyti nedrisau uz ja... blush2.gif kazkas klause metrazo, bet jo nepasakysiu, nes jau seniai nerta, siulu etiketes jau neberasta, is 100gr siulu dar siek tiek liko, siulai uz plonuosius maxi siek tiek plonesni...
Kas liecia Kriksto rubelius, zinoma, reikia nunerti, suderinti visa komplektuka (ka Ligvita moka labai graziai padaryti thumbup.gif ), bet jei vertinti pagal metraza ar nerimo laika, kaip siuloma daryti, matyt 400lt niekada niekas nemokes, nes darbeliai yra mazam zmogeliukui, tad ir nuneriami pakankamai greitai ir metrazas nera ypatingai didelis...  unsure.gif
Papildyta:

man rankos nekiltu ardyti... geriau jau ieskoti, kas nupirktu...
Va, pvz, Kauno kliniku gimdyklos skyriuje maciau mazytes vilnones kojinytes pardavinejamas po 7lt uz pora ir tai, zinoma, pigiau, nei parduotuvese smile.gif

O kam ardyti? Galima pažįstamiem išdovanot. Arba pagal skelbimą parduot, tikrai gautų daugiau nei 2 Lt už porą. Išeina litas už kojinaitę... Arba kojinaičių pora tiek pat, kiek truliko bilietukas...
Na, tarkim kepurytės svoris 60 g, paskaičiuokim pagal Maxių metražą, kad kitokio neturim, jei imam 18 ct už metrą, tai būtų 60 Lt, jei 24 ct - tai 80. Dar turėkim omeny, kad greičiausiai pamažinau ir svorį, ir metražą. Va, prašau, teisinga kaina. O 15 litų tai čia pasityčiojimas, siūlų 100 g beveik tiek kainuoja. Tada tikrai neri tik savo malonumui.
Krikštynos, skirtingai nei vestuvės tongue.gif , tikrai tik vienąkart gyvenime, todėl galima tam skirti pinigų. O nori sutaupyt, galima siūtą skraistelę už 15 litų nusipirkt. Niekas neverčia kostiumėlio iš 5 dalių užsisakinėt, tik nereikia norėt gauti daiktą pigiau grybo.
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 02 07, 20:07)
Galima rast, nors Lietuvoj retenybė. O kas jums yra neblogas valandinis atlyginimas?

galet gal ir galima, bet vienetus... Gyvenu ne LT, bet ir chia kepurytes uzh 20 eur nelabai kas pirktu. Pazhiurekit kokiam etsy.com, ar artfire.com po kiek nertos vaikishkos kepuraites...


shiaip ar taip- jusu darbas yra vertinamas tiek, kiek jus pachios ji ivertinat...niekas su shautuvu prie kaktos neverchia pusvelchiui nert/megzt. Daugiau pasitikejimo savim mirksiukas.gif
Atsakyti