Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(RITELĖ @ 2010 02 05, 10:29)
as numezgiau 7 poras vaikisku koiyciu tai man uz darba padave 15lt. sake daugiau neverta duoti  sad.gif

doh.gif as pati kojiniu megzti nemoku blush2.gif mano mazajai atsiunte dovanu is Lietuvos mama. As labai dziaugiuosi tokia dovana ,nes cia TOKIU nenusipirksiu, o moketi 15lt uz 7 poras man butu GEDA NES TAI YRA LAAAAAAAAAAAAAAAAAAAABAI MAZAI!!! Uz Enary vaikiska kepuryte duociau maziausiai 50lt ,pas mus NEXTE kinietiskos kainuoja 10-15 euru i kurias baisu ziuret
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigridaU: 05 vasario 2010 - 11:50
Na as mezgu kojinytes,vaikiskas ir suaugusiems,uz vaikiskas-10lt,suaugusiems 20lt,iki keliu30lt,o batukai-15lt,na tai ir visokiu priekaistu sulaukiu,ir geru ir blogu,na bet skaitau kas vertina tavo darba tas ir uzsisako ax.gif o kas tik siaip paraso del smalsumo tai dar ir isdirba negraziais zodeliais,teko ir man susidurt ne su viena uzsakove ar smalsuole,net nezinau kaip pavadint doh.gif ,na ir ikeliu kelis darbelius kuriu kainas parasiau mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Na ir tikiuosi sulauk aciliepimu,gal tikrai per brangiai imu?na net nezinau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2010 02 05, 13:17)
Na as mezgu kojinytes,vaikiskas ir suaugusiems,uz vaikiskas-10lt,suaugusiems 20lt,iki keliu30lt,o batukai-15lt,na tai ir visokiu priekaistu sulaukiu,ir geru ir blogu,na bet skaitau kas vertina tavo darba tas ir uzsisako ax.gif o kas tik siaip paraso del smalsumo tai dar ir isdirba negraziais zodeliais,teko ir man susidurt ne su viena uzsakove ar smalsuole,net nezinau kaip pavadint doh.gif ,na ir ikeliu kelis darbelius kuriu kainas parasiau mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Na ir tikiuosi sulauk aciliepimu,gal tikrai per brangiai imu?na net nezinau doh.gif

Nejuokauk,valentinuke,labai pigiai imi,jei dar ir siulai i kaina iskaiciuoti rolleyes.gif O darbeliai labai dailus,kruopsciai numegzti ir mieli wub.gif
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2010 02 05, 14:17)

sakyciau tikrai per pigiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė J @ 2010 02 05, 15:15)
QUOTE(valentinuke @ 2010 02 05, 14:17)

sakyciau tikrai per pigiai smile.gif


Na as pati mastau kad uz 4lt,tai cia butu apsurdas doh.gif ,na o mano kaina kaikuriom ir atrodo didele,isvadina brangininke blush2.gif ,o as manau kad cia normaliai prasau uz savo darba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2010 02 05, 13:17)
Na as mezgu kojinytes,vaikiskas ir suaugusiems,uz vaikiskas-10lt,suaugusiems 20lt,iki keliu30lt,o batukai-15lt,na tai ir visokiu priekaistu sulaukiu,ir geru ir blogu,na bet skaitau kas vertina tavo darba tas ir uzsisako ax.gif o kas tik siaip paraso del smalsumo tai dar ir isdirba negraziais zodeliais,teko ir man susidurt ne su viena uzsakove ar smalsuole,net nezinau kaip pavadint doh.gif ,na ir ikeliu kelis darbelius kuriu kainas parasiau mirksiukas.gif


Na ir tikiuosi sulauk aciliepimu,gal tikrai per brangiai imu?na net nezinau doh.gif

Atkreipiu demesi i tai, kad kojines dar ir rastuotos!!!Ne siaip, lygus rastas 4u.gif
Na, uz vaikiskas ir paprastas suaugusiuju kojines gal ir as imciau tiek+ siulu kaina, o uz kojines iki keliu imciau tikrai daugiau!!!
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 02 05, 01:16)
įlindau netyčia čia tai pasisakysiu
gerai būtų jeigu taip būtų  4u.gif , beje pati darot rankdarbius tai turbūt išmanot,kad deja rankų darbo gaminiai su individualiais išmatavimais nepasidaro per 5 min  4u.gif

pati narplioju tik mėgėjiškai, labai vertinu mezgėjų darbą , nes tai yra malonumas-su prieskoniu  biggrin.gif , apskritai esat šaunuolės, kurios turit kantrybės numegzti kitiems  blush2.gif ,


o ka as blogai parasiau man labai idomu pasidare,pas vienas tokie ikainiai,pas kitas ir pas jus gal kitokie
Atsakyti
QUOTE(ilona_24 @ 2010 02 05, 15:23)
o ka as blogai parasiau man labai idomu pasidare,pas vienas tokie ikainiai,pas kitas ir pas jus gal kitokie

jūs nieko blogo neparašėt mirksiukas.gif , tik šiaip nuskambėjo,kad va siuvėjos tai lupa tiek,kad atšoksta fantazija blush2.gif , o va mezgėjos tai už beveik už dyką dirba blush2.gif , bet siuvėjos darbas irgi rankom daromas rolleyes.gif , man tiesiog gal pasirodė, kad visiškai nevertinat siuvėjų darbo, tipo kas čia yra vienas du ir viskas dvi palas susiūti blush2.gif , tik tiek, jei ne taip supratau ir supykdžiau tai sory 4u.gif

ir iš vis aš ne į temą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 05 vasario 2010 - 15:49
QUOTE(Naktibalda @ 2010 02 05, 15:47)
jūs nieko blogo neparašėt  mirksiukas.gif , tik šiaip nuskambėjo,kad va siuvėjos tai lupa tiek,kad atšoksta fantazija  blush2.gif , o va mezgėjos tai už beveik už dyką dirba  blush2.gif  , bet siuvėjos darbas irgi rankom daromas  rolleyes.gif ,   man tiesiog gal pasirodė, jei supykdžiau tai sory  4u.gif

ir iš vis aš ne į temą  biggrin.gif

Viskas i tema,tik norejo pasakyt,kad siuveja ima jau gatava gabala medziagos,o mezgeja ta "medziaga"pirma dar turi numegzti...bet vistiek kazkodel tikimasi,kad tai kainuos pigiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kacumota: 05 vasario 2010 - 15:53
QUOTE(kacumota @ 2010 02 05, 15:50)
Viskas i tema,tik norejo pasakyt,kad siuveja ima jau gatava gabala medziagos,o mezgeja ta "medziaga"pirma dar turi numegzti...

jei atskysiu į tavo postą mes visai ne į temą poster_offtopic.gif: biggrin.gif , todėl nebesikišiu blush2.gif , nes čia ne mano sritis rolleyes.gif
Atsakyti
nu pasiskaicius jusu postus mano 20-30 uz mano darba pasirode ne i tema..as tik mezgeja -megeja blush2.gif nemanau,kad galeciau padaryti ruba verta 100 ar daugiau...pasiziurejus i kai kuriu sm darbus zandikaulis ant stalo pasideda doh.gif ir suvokiu,kad man iki tokiu sedevru kaip peskom iki menulio lotuliukas.gif ko gero kiekvienas vertiname tiek kiek mum atrodo,kad reikia vertinti.zinau viena svetimiem niekada nemegziu schmoll.gif nebent numegzt tai kas tau grazu ir tada bandyti parduoti.
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2010 02 05, 14:17)
Na as mezgu kojinytes,vaikiskas ir suaugusiems,uz vaikiskas-10lt,suaugusiems 20lt,iki keliu30lt,o batukai-15lt,na tai ir visokiu priekaistu sulaukiu,ir geru ir blogu,na bet skaitau kas vertina tavo darba tas ir uzsisako ax.gif o kas tik siaip paraso del smalsumo tai dar ir isdirba negraziais zodeliais,teko ir man susidurt ne su viena uzsakove ar smalsuole,net nezinau kaip pavadint doh.gif ,na ir ikeliu kelis darbelius kuriu kainas parasiau mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Na ir tikiuosi sulauk aciliepimu,gal tikrai per brangiai imu?na net nezinau doh.gif

tikrai ne per brangu,o darbai labai grazus smile.gif net sau tokiu kojiniu iki keliu thumbup.gif norisi thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Naktibalda @ 2010 02 05, 17:47)
jūs nieko blogo neparašėt  mirksiukas.gif , tik šiaip nuskambėjo,kad va siuvėjos tai lupa tiek,kad atšoksta fantazija  blush2.gif , o va mezgėjos tai už beveik už dyką dirba  blush2.gif  , bet siuvėjos darbas irgi rankom daromas  rolleyes.gif ,  man tiesiog gal pasirodė, kad visiškai nevertinat siuvėjų darbo, tipo kas čia yra vienas du ir viskas dvi palas susiūti  blush2.gif ,  tik tiek, jei ne taip supratau ir supykdžiau tai sory  4u.gif

ir iš vis aš ne į temą  biggrin.gif

nera cia ko pykti,tiesiog ne siuvejos per daug ima,o klientai moka ir neburba,nes siuti maziau kas moka,o mezganciu moteru daugiau pas mus vat ir galvoja kad kas cia tas mezgimas jei mezga vos ne kiekviena,,nusivilusi namu seimininke,,...
Atsakyti