Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų drabužių darbo įkainiai

[quote=rasa32,2010 02 05, 01:20]
biggrin.gif viena moteris pasakojo,kaip mezge moherini sali savo pazistamai.Is anksto kainos nesutare,bet ji galvojo,kad paprasys kokiu 30lt,kaip is pazistamos-drauges.O ta atejo su ''sampanu'' po 4lt ir baisiai nustebo,kad galima dar ir pinigu prasyt uz darba rolleyes.gif rolleyes.gif

biggrin.gif man panasiai buvo su siuvimu-mat mano specialybe siuvimas-padovanojau pazistamai medziaga kelnems,o ji paprase pasiuti(zinojo puikiai kad siuvu uz pinigus ir buvo pasisiuvusi pas mane jau kazkoki rubeli)na del kainos nepakalbejom,siaip standartine fraze nuskambejo -atsiskaitysim,skolinga neliksiu.pasiuvau as jai tas kelnes o ji atejo pasiimti ir sako ,,oi kaip tau aciu,duok as tave isbuciuosiu!...o as ir nedrisau pasakyti kad tik medziagyte tau dovanu,o darbas tai kainuoja.pasakiau tik kad manes moterys nedomina.tai ji akis tik rolleyes.gif ir tiek.po to kviete i svecius,as aisku nejau,o ji skambina ir sako as sampano(uz 3lt)nupirkau maximoj ispardavimas buvo vakar ir pyraga ,PINIGUS TIK VELTUI ISLEIDAU,o tu neatejai sako.
va kaip buna... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
[quote=Ligvita,2010 02 05, 01:53]tai cia iseitu, jei pas mane kliente uzsako suknute is kokios pretty moheros (38/40 dydziui reikia 4 kamuoliuku po 8/9lt) tai suknute tureciau megzti uz 64/72lt? Figuski, uz tiek gali pati nusimegzt... As gana greit mezgu, bet suknutei reikia paaukoti visos savaites vakarus ir tik tiek tegauti....
[/quote]
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
[quote=Enary,2010 02 04, 23:32]
Mestelejo man brolio zmona kazkada ideja, nerti vaikiskus kepuriukus...Prineriau...Ir tada iskilo problema- neriau su meile, bet darbeliai nedideli, uz kiek gi parduoti? Taip ir nepardaviau, kelis padovanojau duktereciai, kiti sudelioti spintos lentynoje guli...Zodziu, per menki darbeliai, kad uz juos kazka gero gautum,bet per mieli man paciai, kad veltui atiduociau...nusprendziau laukti savu gandru biggrin.gif
Idomu, uz kiek, jusu nuomone, reiketu siulyti, pvz toki darba:

user posted image

esu macius daug paprastesnes po 20 -25lt pardavinejant
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amber_piece: 05 vasario 2010 - 00:49
QUOTE(ilona_24 @ 2010 02 04, 23:41)
Pati mezgu ir zinau kaip viskas paskausta kai ilgai sedi prie savo rankdarbio,aisku mezgu tik savo malonumui,bet tas malonumas kartais tampa kancia  doh.gif o del ikainiu tai .......man vasara buvo tokia situacija,ruosemes krikstyt vaikucius ir norejau lininiu rubeliu,bet kai suzinojau ju kainas atsoko fantazija,mano vaikuciau juos turejo,bet viska dariau pati,zodziu siuvejos skaiciuoja taip.....darbas dvigubai tiek kiek kainavo medziaga,tai jei uz medziaga 50 lt,tai uz darba 100 lt ir tai normalu,tai kodel mezgejos turetu pigiau daryti  schmoll.gif


įlindau netyčia čia tai pasisakysiu
gerai būtų jeigu taip būtų 4u.gif , beje pati darot rankdarbius tai turbūt išmanot,kad deja rankų darbo gaminiai su individualiais išmatavimais nepasidaro per 5 min 4u.gif

pati narplioju tik mėgėjiškai, labai vertinu mezgėjų darbą , nes tai yra malonumas-su prieskoniu biggrin.gif , apskritai esat šaunuolės, kurios turit kantrybės numegzti kitiems blush2.gif ,
Atsakyti
QUOTE(Enary @ 2010 02 03, 18:15)
As konkretaus pasiulymo neturiu,as tiesiog diskutuoju... bet man keistai vistiek atrodo tas "valandinis" darbas...
O kas liecia metraza, mano nuomone, toks kainos apskaiciavimas butu tikslesnis... 
Visgi, man dar noretusi, kad i darbo kaina ieitu ir darbo kokybe- krupstumas, tvarkingumas ir pan, deja, kaip tai apskaiciuoti, turbut formules nera...Jei as buciau uzsakove, as didziausia demesi skirciau tam...
Be to, dar, manau, i darbo kaina turetu ieiti ir rasto sudetingumas...
Tad, jei as megzciau pagal uzsakymus, bandyciau visus tuos dalykus (laika, metraza, sudetinguma) kazkaip derinti ir darba vertinti pagal visus kriterijus, tik kazkoki pradini orientyra vistiek reiketu ir noretusi zinoti, nuo kokios sumos butu galima numinusuoti ar prideti 4u.gif

vat valandinio darbo as irgi niekaip nesuprantu g.gif o del rasto sudetingumo umn.gif turesi nemzai iroditi console.gif console.gif console.gif
Atsakyti
QUOTE(dodone @ 2010 02 04, 15:47)
Aha, kojiniu kainos ir mane labai domintu. Nes praso cia tai viena tai kita drauge numegzti. Aisku as numegsciau ir uz dyka, bet, jos butinai nori atislygint. Sako sakyk kiek... O kiek dabar toks dalykas kainuoja tai zalio supratimo neturiu... Jei galite paprotinkite, bent kiek mazdaug galetu kainuoti...  Kad labai nenusigrybaut g.gif  lotuliukas.gif

Maciau rudeni ...gatavas vilnones kojines mociutes, kurios pacios mezga, turguje po 20- 40 lt pardavinejo....
kojiniu dydis ~ 37- 44 dydzio kojai...( suaugusiems )... 4u.gif
Atsakyti


QUOTE(uodegas @ 2010 02 04, 18:37)
Tada suglaudžiau pirštus ir paėmiau kitą skaičiavimo mechanizmą. Pirštinių porai sueina po ~50 g pagrindinės spalvos ir po ~30 g šalutinės spalvos siūlų, kurių ilgis vidutiniškai yra 300 m / 100 g. Taigi siūlų išeiga vienai porai gaunasi 250 m. Ir padauginus iš galingo koeficiento 0,2 Lt/m gauname... gauname... 50 Lt! Plius siūlų kaina, savaime.  blink.gif

Pabandžiau apskaičiuoti savo krikštynų komplektuko kainą pagal tavo formulę blush2.gif tai gavau 200 Lt. + savikaina 87 Lt.
akis draskanti kaina lotuliukas.gif

QUOTE(ilona_24 @ 2010 02 05, 01:41)
Pati mezgu ir zinau kaip viskas paskausta kai ilgai sedi prie savo rankdarbio,aisku mezgu tik savo malonumui,bet tas malonumas kartais tampa kancia  doh.gif o del ikainiu tai .......man vasara buvo tokia situacija,ruosemes krikstyt vaikucius ir norejau lininiu rubeliu,bet kai suzinojau ju kainas atsoko fantazija,mano vaikuciau juos turejo,bet viska dariau pati,zodziu siuvejos skaiciuoja taip.....darbas dvigubai tiek kiek kainavo medziaga,tai jei uz medziaga 50 lt,tai uz darba 100 lt ir tai normalu,tai kodel mezgejos turetu pigiau daryti  schmoll.gif

jokiu budu nenoriu izeisti siuveju smile.gif bet jos tikrai nesipigina, o paprsato kirpimo rubas ir greiciau pasisiuna nei mezginys susirezga, manyciau smile.gif tad manau tikrai nereikia pasiduoti tokiai nuomonei kad jei jau mezgama namuose tai turi buti pigiau.
Atsakyti
Vis skaitinėju paskutinių dienų pasisakymus ir svarstau, kad be galo pigiai paėmiau ne už vieną darbelį. Deja, dabar jau nieko nepadarysi... Vis galvojau, kad norint turėti kam megzti, brangintis negalima, bet dabar jau manau kitaip... Daugiau taip pigiai tikrai nesidarbuosiu ir tą laiką geriau šeimai padovanosiu arba kam nors kokią dovaną nunarpliosiu, negu pusvelčiui svetimam dirbsiu. Tada ir darbas mielesnis bus ir nauda kitokia...
Ačiū visoms, atvedusioms mane į protą ax.gif
Atsakyti
as numezgiau 7 poras vaikisku koiyciu tai man uz darba padave 15lt. sake daugiau neverta duoti sad.gif
Atsakyti
[quote=panelė J,2010 02 05, 09:59]
Pabandžiau apskaičiuoti savo krikštynų komplektuko kainą pagal tavo formulę blush2.gif tai gavau 200 Lt. + savikaina 87 Lt.
akis draskanti kaina lotuliukas.gif
na taip ,kaina tokia ,,padori,, isejo smile.gif ,bet kas nori papuosti savo brangakmenelius krykstinoms tokiais megztais ar nertais mazu princu rubais arba turi but labai darbstus ...arba turtingas.ir tuomet jokiu problemu-kas turi pinigu ir myli savo vaika tai ju ir nepagailes,o kas neturi tai arba tegugriebia virbalus i rankas ir pirmyn....arba ner ko cia mandravoti(kitaip sakant tegu nenori visko uz,,30lt,,)
o siaip jei pati nemegzciau ir man reiketu tai uz tokius grazius krykstinu rubelius mokeciau nagal ne 200lt(nes labai gaila,bet nesu is turtingesniu zmoniu),bet pagal ta 0,13 tarifa-130lt uz darba +siulai tai tikrai. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(RITELĖ @ 2010 02 05, 11:29)
as numezgiau 7 poras vaikisku koiyciu tai man uz darba padave 15lt. sake daugiau neverta duoti  sad.gif

reikejo neatiduoti schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amber_piece: 05 vasario 2010 - 09:34
QUOTE(Amber_piece @ 2010 02 04, 20:26)
cia uz salio mezgima (uz darba)siule  30 lt lotuliukas.gif ;o ir megztinis  butu gerai uz 30 lt,mat 50 lt per brangu uz darba nes per greit numegztas ,o jei greit -vadinasi labai lengva,beveik ner ka daryti,o dar kai malonuma teikia,hobis kaip sakant tai ir visai uz dyka reik megzt lotuliukas.gif  doh.gif o as mat nesusipratele dar pinigu paprasiau


na, man smagu draugem koki darbeli suregzt ir padovanot... Bet kai siaip kas nors isivaizduoja, kad jei jau moki megzt, vadinasi, tai paprasta ir reiketu paprasyt, kad numegztu ka nors tik todel, kad tu zmoniu manymu, tai turetu gautis gerokai pigiau nei parduptuvej doh.gif Na, tada as jau geriau sau mezgu... ax.gif
Atsakyti
Amber_piece
na as jos nepardaviau ja pati daraiu savo kriksto mergaitei smile.gif wub.gif
tad man nebuvo gaila nei laiko nei darbo. o po krikstynu prasidejo kalusinejimai kad uz kiek , kiek kainuotu o as ne enzinau ka sakyt, bet amn aisku tik akd pigaiu 200 neimciau smile.gif
Atsakyti
Nesuprantu ko jūs baisiės? biggrin.gif
Mano mezgami/neriami krikšto drabužiukai kainuoja 170-250lt (na siūlų kaina jau įskaičiuota)
Beje, turėjau klientę, kuri turėjo labai daug norų ir patarimų man beneriant, tai net 300lt sumokėjo už aktyvų dalyvavimą procese biggrin.gif Aš neprieš išpildyti visus klientės norus, bet jei vakar atrodė vienaip gražu, o šiandien jau reikia perdaryti, nes gražiau sugalvojo, tai kodėl turiu daryti tai nemokamai...
Atsakyti
QUOTE(Enary @ 2010 02 04, 22:32)
Idomu, uz kiek, jusu nuomone, reiketu siulyti, pvz toki darba:

O metrais kiek čia yra?

QUOTE(Ligvita @ 2010 02 05, 00:53)
tai cia iseitu, jei pas mane kliente uzsako suknute is kokios pretty moheros (38/40 dydziui reikia 4 kamuoliuku po 8/9lt) tai suknute tureciau megzti uz 64/72lt? Figuski, uz tiek gali pati nusimegzt... As gana greit mezgu, bet suknutei reikia paaukoti visos savaites vakarus ir tik tiek tegauti....

drinks_cheers.gif

QUOTE(ilona_24 @ 2010 02 05, 01:04)
as juk pasakiau tik kaip pavyzdi,tada skaiciuokit pagal metrus,kazkuri rase 0.13 atrodo daugino is sunaudotu siulu metru

0,13 yra labai nedaug, sakyčiau 0,18-0,24 Lt už metro jau normalu.

QUOTE(emaliuke @ 2010 02 05, 03:14)
vat valandinio darbo as irgi niekaip nesuprantu  g.gif o del rasto sudetingumo  umn.gif turesi nemzai iroditi  console.gif  console.gif  console.gif

Kokie gali būti įrodinėjimai? Aš visada pasakydavau kainą nuo-iki, nepatinka, mezgėjų pasirinkimas didelis. Čia kažkas sakė, kad kas antra atsisakydavo. Man gal kas penkta išgirdus kainą užsisakydavo, bet tai retai būdavo, kad bent pusmečiui neturėčiau užsakymų į priekį.

QUOTE(panelė J @ 2010 02 05, 08:59)
Pabandžiau apskaičiuoti savo krikštynų komplektuko kainą pagal tavo formulę  blush2.gif  tai gavau 200 Lt. + savikaina 87 Lt.
akis draskanti kaina  lotuliukas.gif

Labai normali kaina.

QUOTE(RITELĖ @ 2010 02 05, 10:29)
as numezgiau 7 poras vaikisku koiyciu tai man uz darba padave 15lt. sake daugiau neverta duoti  sad.gif

blink.gif Ir kaip tokiem sąžinė naktim leidžia miegot? Taigi čia už siūlus vos atsiperka. Jeigu išvis atsiperka.
Atsakyti