Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų drabužių darbo įkainiai

Na, nežinau, kaip jus kiaušinius apnėrinėjat. Kiauraraščiu galima ir per kokią valandą ar net greičiau apnerti, tai pridėjus medžiagas jau galima apie kokius 8-10 litų galvoti, gal net ir apie 5 (čia aš skaičiuoju, kiek man bumbulus užtrunka apnerti, į raštus aš nežiūriu, nes galvoje jų begalė). Bet aš apnėrinėjau plastmasinius kiaušinius žemu stulpeliu, po to juos įvairiais raštais siuvinėjau, tai prie kiekvieno prasėdėjau po 4-5 val. ar net ilgiau. Tai čia jau 5 litai būtų pasityčiojimas.
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2010 02 03, 19:04)
panasiai ir as mastyciau jei megzciau pagal uzsakymus.bet seip galvoju jei as sedziu su vaiku namie ir man mezgimas ir laisvalaikis ir malonumas tada man uz megztuka ir 20 uztektu... blush2.gif bet seip sunku yra ivertinti.pav broliuj mezgiau rombine liemene.siulu prasme kainavo 15 lt, uztrukau 11 dienu.megzdama tik laisvu laiku.jei tai butu ne brolis net nezinau kiek reiketu prassyti g.gif bet kadangi sedziu tik su vaiku ir kiekvienas litas kaip ir bebutu yra i kisene man uztektu 30 blush2.gif o kiek imtu profesionali mezgeja as neturiu zalio supratimo(mano mintimis nesivadovaukit kaip ikainiu)

Nesvarbu, ką jūs veikiat, kad ir dirbat etatine profesionalia nosies krapštytoja - tai yra jūsų laikas. 30 litų tai čia nebent lėlei. O kad darbas teikia malonumą, tai čia tik privalumas. Juk jeigu dirbat projektų vadove ir jums tai ne tik darbas, bet ir malonumas, tai ką, pinigų iš darbdavio neimtumėt? Visos, kurios mezga pagal užsakymus, tuo užsiima, nes tai hobis, kuris dar ir naudą neša.

QUOTE(Enary @ 2010 02 04, 00:45)
(Bet, turbut, mezgant pagal uzsakymus taip neiseitu, juk kliente nelauktu menesio ar dvieju, kol man gris ikvepimas... biggrin.gif )

Patikėkit, laukia klientės ir po pusę metų, ir ilgiau. Žinoma, ne įkvėpimo, o eilės, bet vis tiek biggrin.gif

QUOTE(Amber_piece @ 2010 02 04, 01:21)
mezgu as ji normaliai toki savaite(moheris,,prety,,1000m susimegztu),jei varau labai galiu ir per tris dienas..tai sake man paskui -taip greit numezgei o tiek daug prasai uz mezgima(50lt prasiau)  biggrin.gif nei verkt nei juoktis tokiu atveju

Nu čia tai absurdas. 50 litų už šalį išvis juokinga (čia tikiuosi tik už darbą?), o už greitesnį padarymą kaip tik papildomai reikia imti.

QUOTE(rasa32 @ 2010 02 04, 10:36)
drinks_cheers.gif o kur dar sprando ir nugaros skausmeliai nuo priverstines padeties? rolleyes.gif

Čia gal juokais, bet iš tikrųjų, tai rimta problema. Atsėdėjus 8 valandas darbe ir dar kartais beveik tiek pat namie, po kiek laiko pasijaučia ne tik nugaroj, bet ir kojose, ir bendrai sveikatai poveikis ne koks.
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2010 02 03, 19:04)
panasiai ir as mastyciau jei megzciau pagal uzsakymus.bet seip galvoju jei as sedziu su vaiku namie ir man mezgimas ir laisvalaikis ir malonumas tada man uz megztuka ir 20 uztektu... blush2.gif bet seip sunku yra ivertinti.pav broliuj mezgiau rombine liemene.siulu prasme kainavo 15 lt, uztrukau 11 dienu.megzdama tik laisvu laiku.jei tai butu ne brolis net nezinau kiek reiketu prassyti g.gif bet kadangi sedziu tik su vaiku ir kiekvienas litas kaip ir bebutu yra i kisene man uztektu 30 blush2.gif o kiek imtu profesionali mezgeja as neturiu zalio supratimo(mano mintimis nesivadovaukit kaip ikainiu)

Aš svetimiems megzt pradėjau taip pat namie su vaiku sėdėdama, pradžioj kol nepasitikėjau savo jėgomis, baisu buvo kainas kelt, bet vistiek už 20-30lt nemezgiau. O dabar, jei atvirai, tai tikrai geriau su šeima vakarą praleisiu negu megsiu už kelis litus. Tik deja, tų vakarų be mezginio kaip ir nebūna...
Atsakyti
QUOTE(Amber_piece @ 2010 02 04, 02:21)
pritariu smile.gif
as taip pat bedarbe siuo metu ir stengiuosi griebtis ivairiu darbu,bet megzt sali kurio metrazas 750m(3kamuoliukai kid moherio po 250m)uz 30lt nors rastas museliu butu buves ir virbalai 10nr. nesutikau kai pasiule<<uzsidirbti<< verysad.gif nors as galiu jei prispiria numegzt ji per para(atmetus miega apie 5 val.,kokio nors maisto greito pagaminima seimai ir paciai pavalgyti laika ir aisku i tulika nueit) biggrin.gif o siaip jau visa diena varau tada...iseina cia kokiu 10-12 val gryno darbo
jug tokiu tempu kiek gali?diena dvi...o paskui viskas.megztuko praso uz 30 lt doh.gif
mezgu as ji normaliai toki savaite(moheris,,prety,,1000m susimegztu),jei varau labai galiu ir per tris dienas..tai sake man paskui -taip greit numezgei o tiek daug prasai uz mezgima(50lt prasiau)  biggrin.gif nei verkt nei juoktis tokiu atveju

ir tai pigiau gaunasi nei parduotuveje, vienoje parduotuveje moccherini sali maciau uz120lt ir tai nepasakyciau kad butu is ilguju gal koks 1.50cm, ir .
Papildyta:

Čia gal juokais, bet iš tikrųjų, tai rimta problema. Atsėdėjus 8 valandas darbe ir dar kartais beveik tiek pat namie, po kiek laiko pasijaučia ne tik nugaroj, bet ir kojose, ir bendrai sveikatai poveikis ne koks.
[/quote]

tai jau taip , sveikatai tai tikrai ne i nauda eina tas ilgas sedejimas,. Man tai gerai pasimosikavus nuo dusios pora menesiu virbalais , net i gidytoja teko kreiptis , buvo nervus nugaroje uzspaude kaip reikiant, tai tada gal dvi savaites i rankas mezginio net paimt negalejau verysad.gif
siaip as pastebejau kad labai mazai pas mus zmoniu kurie supranta ir ivertina ranku darbo gaminius unsure.gif
Atsakyti
o gal galetumet parašyti kiek galetu buti kojniu mezgimas na vaikišku ir suaugusiu ,nes manes praše numegzti vaikiškas tai nežinau kiek sakyti
Atsakyti
Aha, kojiniu kainos ir mane labai domintu. Nes praso cia tai viena tai kita drauge numegzti. Aisku as numegsciau ir uz dyka, bet, jos butinai nori atislygint. Sako sakyk kiek... O kiek dabar toks dalykas kainuoja tai zalio supratimo neturiu... Jei galite paprotinkite, bent kiek mazdaug galetu kainuoti... Kad labai nenusigrybaut g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dodone @ 2010 02 04, 13:47)
Aha, kojiniu kainos ir mane labai domintu. Nes praso cia tai viena tai kita drauge numegzti. Aisku as numegsciau ir uz dyka, bet, jos butinai nori atislygint. Sako sakyk kiek... O kiek dabar toks dalykas kainuoja tai zalio supratimo neturiu... Jei galite paprotinkite, bent kiek mazdaug galetu kainuoti...  Kad labai nenusigrybaut g.gif  lotuliukas.gif


Turiu liudnai pasakyti, kad paprastos apie 39 dydzio vilnones kojines Klaipedos turguje kainuoja 12 lt, kudikines ir mazu dydziu vaikiskos nuo 4 lt. Ziauru tiesa?
Atsakyti
QUOTE(ramintas @ 2010 02 04, 16:00)
Turiu liudnai pasakyti, kad paprastos apie 39 dydzio vilnones kojines Klaipedos turguje kainuoja 12 lt, kudikines ir mazu dydziu vaikiskos nuo 4 lt. Ziauru tiesa?

na jau tikrai ziauru verysad.gif
as tai kaskada is pazystamos uz kudikiskas kojines 10lt emiau g.gif
Atsakyti
ADDULE, as ir pamezgu, bet tikrai nesugebu megzti taip, kad i 4 litus ieitu ir siulu kaina ir uz darba siek tiek liktu..... Todel, tikrai imu brangiau. Beje, ten motyryte irgi is nauju siulu mezge....
Atsakyti
Na va turguj ir as panasias kainas maciau.. Bet naiviai tikejausi, kad cia gal tik turguj taip pigu... Dar vyras sako, va sedi cia vis narplioji, tai bizni pasidaryk. Kur cia is kojiniu bizni pasidarysi.. Tik vargas vienas, kurio akivaizdu, kad nelabai kas ir ivertina... Gerai, kad nors savus apmezgu, ir nors nuosirdaus aciu susilaukiu.. To ir uzteks.. smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ramintas @ 2010 02 04, 16:30)
ADDULE, as ir pamezgu, bet tikrai nesugebu megzti taip, kad i 4 litus ieitu ir siulu kaina ir uz darba siek tiek liktu..... Todel, tikrai imu brangiau. Beje, ten motyryte irgi is nauju siulu mezge....

tai as ir i 4lt netilpciau , vien siulu matkiukas pigiausias 5 lt , o kur dar darbas , as tada tas kojnytes mezgiau is tikros namines vilnos dar turejau is seniau uzsilikusios rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Enary @ 2010 02 04, 00:45)
As pati dabar esu nusuvylusi namu seimininke biggrin.gif  (t.y. bedarbe),pinigeliai butu neprosal, bet niekaip nekiltu rankos megzti liemene uz 20lt... Jau tada geriau megzti ir megzti sau ir tureti kruva rubu  biggrin.gif arba uzsiimti kazkuo namuose... Juk laikas taip pat pinigai ir prie tos liemenes ne viena valanda praeitu, ar tai verta tik 20lt? verysad.gif

Pamiršau pridurti, turėti krūvą rūbų yra kilnus ir svarbus gyvenimo tikslas lotuliukas.gif
Atsakyti