Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų drabužių darbo įkainiai

labai sunku yra ivertinti savo darba , g.gif .
kiek man teko megsti pagal uzsakyma tai kaina panasiai buna tiek kiek kainuoja siulai ir dar prie to pridedu , rasto ar modelio sudetinguma, na kaskaip panasiai . ax.gif
Atsakyti
sveikutes,skaiciau ir as si skyreli,nes labai idomu paliko,nes as apneriu kiausinius pries velykas,tai pernai man viena moteriske pasiule tik po lita,sako kas cia yra nematau uz ka daugiau tau moketi,tai jei paskiau pati pabandyk jeigu taip jau nieko nera sudetingo,o viena mokejo po 3lt,bet viena drauge dave ir po 5 ax.gif
Atsakyti
As vertindama darba, visada atsizvelgiu i siulu stori, modelio, rasto sudetinguma...
Atsakyti
Tokie dalykai kaip kruopštumas ir pan. turi įtakos tada, kai bandot nustatyt bendrą tarifą kelioms mezgėjoms. Tos pačios mezgėjos darbai bus taip pat kruopščiai padaryti. Tas pats liečia ir laiką - ta, kuri lėčiau mezga, už valandą ims mažiau, kuri greičiau - daugiau. Juk kai perkat mezginį, mokat už konkretų darbą, o už kiek valandų, tai nežinot.
Atsakyti
QUOTE(ADDULE @ 2010 02 03, 19:28)
labai sunku yra ivertinti savo darba , g.gif .
kiek man teko megsti pagal uzsakyma tai  kaina panasiai buna tiek kiek kainuoja siulai ir dar prie to pridedu , rasto ar modelio sudetinguma, na kaskaip panasiai  . ax.gif

panasiai ir as mastyciau jei megzciau pagal uzsakymus.bet seip galvoju jei as sedziu su vaiku namie ir man mezgimas ir laisvalaikis ir malonumas tada man uz megztuka ir 20 uztektu... blush2.gif bet seip sunku yra ivertinti.pav broliuj mezgiau rombine liemene.siulu prasme kainavo 15 lt, uztrukau 11 dienu.megzdama tik laisvu laiku.jei tai butu ne brolis net nezinau kiek reiketu prassyti g.gif bet kadangi sedziu tik su vaiku ir kiekvienas litas kaip ir bebutu yra i kisene man uztektu 30 blush2.gif o kiek imtu profesionali mezgeja as neturiu zalio supratimo(mano mintimis nesivadovaukit kaip ikainiu)
Atsakyti
QUOTE(Enary @ 2010 02 02, 22:57)
Tikrai idomi ir naudinga tema...deja, to vienareiksmisko atsakymo, taip ir neradau- kiek gi kainuoja ranku darbas...
Taip pat linkiu, kad butu kuo daugiau ranku darba suprantanciu zmoniu, o ne tu, kurie ji lygina ir vertina pagal masine gamyba... Ir is tikruju...kazkaip graudu net...kai paskaiciau kazkurios pasisakyma, berods apie MNG salikelius? unsure.gif Mano nuomone, ranku darbas turetu buti daug brangesnis, nei garsiu firmu vardai...

Visiškai pritariu šitai nuomonei.
Atsakyti
QUOTE(surmute @ 2010 02 03, 18:34)
sveikutes,skaiciau ir as si skyreli,nes labai idomu paliko,nes as apneriu kiausinius pries velykas,tai pernai man viena moteriske pasiule tik po lita,sako kas cia yra nematau uz ka daugiau tau moketi,tai jei paskiau pati pabandyk jeigu taip jau nieko nera sudetingo,o viena mokejo po 3lt,bet viena drauge dave ir po 5 ax.gif

Mano mamos pazistama apnerinedavo kiausinius... Buvo ju begale apnerusi bigsmile.gif ir visi jie isvyko i uzsieni, buvo parduoti ir tikrai ne uz 1, 3 ar 5lt...Gaila, kad pas mus tik tiek tekainuoja... unsure.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 02 03, 18:49)
Tokie dalykai kaip kruopštumas ir pan. turi įtakos tada, kai bandot nustatyt bendrą tarifą kelioms mezgėjoms. Tos pačios mezgėjos darbai bus taip pat kruopščiai padaryti.

Nenoriu labai gincytis, bet cia turbut tik profesionalioms, ilgametems mezgejoms taip iseina- visada kruopsciai ir graziai... O va, pvz, asmeniskai man, "buna dienu lyg tycia..." biggrin.gif , nera ikvepimo tam tikram darbui ir nors tu ka! o tada ir tas kruopstumas kazkur pabega... doh.gif
Todel as laikausi tokios taisykles- "neprievartauti" saves,- jei turiu pradeta mezgini, bet atsibundu ryte ir zinau, kad visiskai nenoriu megzti, uzsiimu tuo, kam turiu ikvepima...nes jau pasimokiau, turiu begale visokiu neriniu, mezginiu, is ju daug kas net ne iki galo uzbaigta, nes man jie baisus ir zinau, kad as ju nenesiosiu, nes buvo megzti be meiles, bile tik numegzti... smile.gif
(Bet, turbut, mezgant pagal uzsakymus taip neiseitu, juk kliente nelauktu menesio ar dvieju, kol man gris ikvepimas... biggrin.gif )

QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2010 02 03, 19:04)
bet seip galvoju jei as sedziu su vaiku namie ir man mezgimas ir laisvalaikis ir malonumas tada man uz megztuka ir 20 uztektu... blush2.gif bet seip sunku yra ivertinti.

Va, ir as kazkada galvojau,- geriau maziau, nei nieko...nu bet, nafig (galvoju dabar) biggrin.gif uz 20lt prasedeti kelias dienas...
As pati dabar esu nusuvylusi namu seimininke biggrin.gif (t.y. bedarbe),pinigeliai butu neprosal, bet niekaip nekiltu rankos megzti liemene uz 20lt... Jau tada geriau megzti ir megzti sau ir tureti kruva rubu biggrin.gif arba uzsiimti kazkuo namuose... Juk laikas taip pat pinigai ir prie tos liemenes ne viena valanda praeitu, ar tai verta tik 20lt? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2010 02 03, 19:04)
panasiai ir as mastyciau jei megzciau pagal uzsakymus.bet seip galvoju jei as sedziu su vaiku namie ir man mezgimas ir laisvalaikis ir malonumas tada man uz megztuka ir 20 uztektu... blush2.gif bet seip sunku yra ivertinti.pav broliuj mezgiau rombine liemene.siulu prasme kainavo 15 lt, uztrukau 11 dienu.megzdama tik laisvu laiku.jei tai butu ne brolis net nezinau kiek reiketu prassyti g.gif bet kadangi sedziu tik su vaiku ir kiekvienas litas kaip ir bebutu yra i kisene man uztektu 30 blush2.gif o kiek imtu profesionali mezgeja as neturiu zalio supratimo(mano mintimis nesivadovaukit kaip ikainiu)

Tikrai labai gaila,kad taip menkai vertinat savo darba.Uz 11dienu darbo imtumet 30lt? blink.gif Bet juk 11dienu Jus aukotumet savo laika,kuri galetumet skirti savo vaikui,seimai,galu gale sau(skaityti,ilsetis ar galu gale nusimegzti ka nors sau).

O kai mezgi kitam,tai to malonumo lieka kur kas maziau ax.gif

Su tokiomis klientemis,kurios mano,kad rankomis megztas megztinis turi but pigesnis negu pirktas parduotuveje,ner ko ilgai kalbetis rolleyes.gif Galima tik priminti,kad PIGIAUSIA NUSIMEGZTI PACIAI smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Enary @ 2010 02 04, 01:45)
Nenoriu labai gincytis, bet cia turbut tik profesionalioms, ilgametems mezgejoms taip iseina- visada kruopsciai ir graziai... O va, pvz, asmeniskai man, "buna dienu lyg tycia..." biggrin.gif , nera ikvepimo tam tikram darbui ir nors tu ka! o tada ir tas kruopstumas kazkur pabega...  doh.gif
Todel as laikausi tokios taisykles- "neprievartauti" saves,- jei turiu pradeta mezgini, bet atsibundu ryte ir zinau, kad visiskai nenoriu megzti, uzsiimu tuo, kam turiu ikvepima...nes jau pasimokiau, turiu begale visokiu neriniu, mezginiu, is ju daug kas net ne iki galo uzbaigta, nes man jie baisus ir zinau, kad as ju nenesiosiu, nes buvo megzti be meiles, bile tik numegzti... smile.gif
(Bet, turbut, mezgant pagal uzsakymus taip neiseitu, juk kliente nelauktu menesio ar dvieju, kol man gris ikvepimas... biggrin.gif )
Va, ir as kazkada galvojau,- geriau maziau, nei nieko...nu bet, nafig (galvoju dabar) biggrin.gif uz 20lt prasedeti kelias dienas...
As pati dabar esu nusuvylusi namu seimininke biggrin.gif  (t.y. bedarbe),pinigeliai butu neprosal, bet niekaip nekiltu rankos megzti liemene uz 20lt... Jau tada geriau megzti ir megzti sau ir tureti kruva rubu  biggrin.gif arba uzsiimti kazkuo namuose... Juk laikas taip pat pinigai ir prie tos liemenes ne viena valanda praeitu, ar tai verta tik 20lt? verysad.gif

pritariu smile.gif
as taip pat bedarbe siuo metu ir stengiuosi griebtis ivairiu darbu,bet megzt sali kurio metrazas 750m(3kamuoliukai kid moherio po 250m)uz 30lt nors rastas museliu butu buves ir virbalai 10nr. nesutikau kai pasiule<<uzsidirbti<< verysad.gif nors as galiu jei prispiria numegzt ji per para(atmetus miega apie 5 val.,kokio nors maisto greito pagaminima seimai ir paciai pavalgyti laika ir aisku i tulika nueit) biggrin.gif o siaip jau visa diena varau tada...iseina cia kokiu 10-12 val gryno darbo
jug tokiu tempu kiek gali?diena dvi...o paskui viskas.megztuko praso uz 30 lt doh.gif
mezgu as ji normaliai toki savaite(moheris,,prety,,1000m susimegztu),jei varau labai galiu ir per tris dienas..tai sake man paskui -taip greit numezgei o tiek daug prasai uz mezgima(50lt prasiau) biggrin.gif nei verkt nei juoktis tokiu atveju
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amber_piece: 04 vasario 2010 - 00:27
QUOTE(Skarlet @ 2010 02 03, 17:14)
Neisivaizduoju as tokiu tempu  schmoll.gif Rankos nepavargsta? unsure.gif

pavargsta,cia taip galima tik keleta dienu paskui ir rankos pavargsta ir siaip jau norisi pailset tada kelias dienas is viso nemezgu smile.gif bet kai reikia lb pinigeliu ir turiu uzsakyma tai galiu ir tokiu tempu pavaryti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amber_piece @ 2010 02 04, 01:21)

jug tokiu tempu kiek gali?diena dvi...o paskui viskas.megztuko praso uz 30 lt doh.gif
mezgu as ji normaliai toki savaite(moheris,,prety,,1000m susimegztu),jei varau labai galiu ir per tris dienas..tai sake man paskui -taip greit numezgei o tiek daug prasai uz mezgima(50lt prasiau)  biggrin.gif nei verkt nei juoktis tokiu atveju

drinks_cheers.gif o kur dar sprando ir nugaros skausmeliai nuo priverstines padeties? rolleyes.gif
Atsakyti