Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(K_margo @ 2008 05 28, 10:28)
Man atrodo tema aiski ir bereikalingu komentaru nereikia.
Kalbam ne apie stampofker ar kazka panasaus, o visai kita tema.
Savo nepasitenkinima PRASYCIUA reiksti kitoje temoje arba paskelbti savo tema.
Jei kazkam nepasiseke, tai jusu bedos, ka padarysi!



matyt pati niekuo nesidomi, o tu paimk ir padaryk ir tada kalbek, sekmes ieskannt ne stampovkiu Gariunuose ar dar kur nors
Papildyta:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GRAŽINA25: 28 gegužės 2008 - 10:02
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 05 28, 10:43)
matyt pati niekuo nesidomi, o tu paimk ir padaryk ir tada kalbek, sekmes ieskannt ne stampovkiu Gariunuose ar dar kur nors


Na, man nereikia stampofkem domietis ar ieskoti nertu/megztu drabuziu turguje. Pati save ir savo namiskius apneriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(K_margo @ 2008 05 28, 09:28)
Man atrodo tema aiski ir bereikalingu komentaru nereikia.
Kalbam ne apie stampofker ar kazka panasaus, o visai kita tema.
Savo nepasitenkinima PRASYCIUA reiksti kitoje temoje arba paskelbti savo tema.
Jei kazkam nepasiseke, tai jusu bedos, ka padarysi!

manau, kad tai yra i tema, ir net labai...
ash pasisakiau kaip pirkeja.... kaip pirkeja, pasiruoshusi uz originalu ruba moketi tikrai ne taip jau ir mazai...
ir nereikia blabla, kad vien del to, jog rubas nertas/megztas jis yra kazko ypatingai vertas...kinieciai ir fabrikai taip pat labai grazhiai neria/mezga.
Man, kaip pirkejai- absoliuciai jokio skirtumo kas nunere tinkline kepuryte su rozhele shone,- ar mano kaimyne ar kokia kiniete.
Ar kad ash eisiu su pagal ta pacia schema nulebedintu VS sijonu manes nepadarys nei originalia, nei ishskirtine... nu nemokeciau uz tai dideliu pinigu, nesvarbu kiek ten darbo ar meiles i ji sudeta ir tiek irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(K_margo @ 2008 05 28, 10:47)
Na, man nereikia stampofkem domietis ar ieskoti nertu/megztu drabuziu turguje. Pati save ir savo namiskius apneriu smile.gif

na jai taip moki ko kalbi ne i tema
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 05 28, 10:48)
na jai taip moki ko kalbi ne i tema


Nebellabai suprantu apie ka cia mes kalbas.
Paskelbiau tema apie ranko darbo drabuziu ikainius, tai ir noriu gauti atsakyma, o neskaityti visokiu nepasitenkinusiu siuo amatu.!!!

Prasau, pasiskaityk ka as buvau rasius, manau bus aiskiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo K_margo: 28 gegužės 2008 - 09:52
o dar galima ikainoti uz kiekviena kvadratini centimetra, aisku daug zaidimo butu plota apskaiciuot, bet butu labai logiska biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(K_margo @ 2008 05 28, 10:51)
Nebellabai suprantu apie ka cia mes kalbas.
Paskelbiau tema apie ranko darbo drabuziu ikainius, tai ir noriu gauti atsakyma, o neskaityti visokiu nepasitenkinusiu siuo amatu.!!!

Prasau, pasiskaityk ka as buvau rasius, manau bus aiskiau smile.gif

jai neri tik seimai tai kam ir tema atidarei
viskas beprasmis cia gincijimasis, sekmes visoms
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GRAŽINA25: 28 gegužės 2008 - 10:11
Aš tai jau čia visai ne į temą:

BET MIELOS MOTERYS, NEGI JŪS IŠ TIKRŲJŲ ESAT TOKIOS NELAIMINGOS, KAD ESAT TOKIOS PIKTOS??? NES BELEKURIOJ TEMOJ VIEN PYKČIAI IR ĮŽEIDINĖJIMAI blink.gif

Velkit, megzkit, nerkit ar su kojom ar su rankom ir tai bus įvertinta, o dabar ateinat ir šnekat tik tam kad šnekėt ar kažką įžeist, negi kitaip bendraut nemokat?
Atsakyti
QUOTE(mimka @ 2008 05 28, 12:23)
Aš tai jau čia visai ne į temą:

BET MIELOS MOTERYS, NEGI JŪS IŠ TIKRŲJŲ ESAT TOKIOS NELAIMINGOS, KAD ESAT TOKIOS PIKTOS??? NES BELEKURIOJ TEMOJ VIEN PYKČIAI IR ĮŽEIDINĖJIMAI  blink.gif

Velkit, megzkit, nerkit ar su kojom ar su rankom ir tai bus įvertinta, o dabar ateinat ir šnekat tik tam kad šnekėt ar kažką įžeist, negi kitaip bendraut nemokat?

čia kol kas matau tik vieną erzinantį dalyką tai jūsų įžeidumą. patarimas nuo D.Carnegie: nepriekaištauk, nesipiktink ir nesmerk. pačiai gyvent lengviau pasidarys. na o kad nebūtų off topic, tai pasakysiu kad kol kas populiariausias įkainių nustatymo būdas kiek pastebėjau tai rašytis laiką kiek gamini vieną gaminį ir įsikainoti savo darbo valandą. čia ne tik lietuvoj taip, pas rusaites kažkur apie tokią temą skaičiau tai irgi daugumoj toks būdas, dar ispanų keliuose blog'uose mačiau.
Atsakyti
Pasisakysiu ir as smile.gif

balandzio menesi per kokias 3 savaites po truput neriant vakarais na ir kiek daugiau savaitgaliais nusineriau svarkeli is kvadratuku, darbo daug, kvadratukai visi nuo viduriuko, sukabint juos reikia, siulus suslept doh.gif pasipuosiau i dukterecios gimtadieni, pamate jos kuma, oi oi oi sako ir as tokio noriu, nunerk uz 100 litu. Atsisakiau ax.gif tai materialiste isvadino schmoll.gif po keliu dienu paskambino ir klause uz kiek nunerciau, nes baisiai isigeide tokio.: Na bet tikrai mazoka 100 lt uz toki svarkeli? kaip jus manot?

user posted image

beje, kaina cia jau su siulais g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beladona: 28 gegužės 2008 - 10:35
QUOTE(meskute231 @ 2008 05 28, 11:29)
čia kol kas matau tik vieną erzinantį dalyką tai jūsų įžeidumą. patarimas nuo D.Carnegie: nepriekaištauk, nesipiktink ir nesmerk. pačiai gyvent lengviau pasidarys. na o kad nebūtų off topic, tai pasakysiu kad kol kas populiariausias įkainių nustatymo būdas kiek pastebėjau tai rašytis laiką kiek gamini vieną gaminį ir įsikainoti savo darbo valandą. čia ne tik lietuvoj taip, pas rusaites kažkur apie tokią temą skaičiau tai irgi daugumoj toks būdas, dar ispanų keliuose blog'uose mačiau.



nesierzink 4u.gif
Atsakyti
mimka,- nu nereikia cia tokiai mimozai but...niekas cia nieko neizeidineja...nepazhysti zmogaus, nezhinai kalbejimo manieros, tai skaitai tokiu tonu, kokiu nori skaityt... g.gif pabandyk shypsodamasi skaityt, gal kitaip pasirodys.... mirksiukas.gif

QUOTE(beladona @ 2008 05 28, 10:29)
balandzio menesi per kokias 3 savaites po truput neriant vakarais na ir kiek daugiau savaitgaliais nusineriau svarkeli is kvadratuku, darbo daug, kvadratukai visi nuo viduriuko, sukabint juos reikia, siulus suslept  doh.gif  pasipuosiau i dukterecios gimtadieni, pamate jos kuma, oi oi oi sako ir as tokio noriu, nunerk uz 100 litu. Atsisakiau  ax.gif  tai materialiste isvadino  schmoll.gif po keliu dienu paskambino ir klause uz kiek nunerciau, nes baisiai isigeide tokio.: Na bet tikrai mazoka 100 lt uz toki svarkeli? kaip jus manot?

blink.gif joo.... be 200 net nepradeciau galvot...ir tai su salyga, kad nerciau neskubant, ziurint TV, per koki menesi.... nors, skaitau, jei smogus ne materialistas pats, tai galetu ir 300lt nepagailet, nia? gi ne piniguose laime tongue.gif
Atsakyti