Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(juodauoga @ 2010 02 02, 21:39)
Sveikos , Merginos 4u.gif

Pagarba Auksarankems thumbup.gif

Visos temos nespejau persktaityti, dar tik 10 puslapiu perziurejau... bet nusprendziau atsakyma parasyti mirksiukas.gif

Mezgu labai seniai , pati apsimezgus ( taip pat ir seimos nariai ) nuo galvos iki koju...ir nemanau, kad tu mano mezginiu mums per daug : originalus drabuziai visada  zmogu puosia, ir  sildo visom prasmem : tiek ideda meile i ta rankdarbi, tiek kruopstumu, tiek kitais dalykais...
Laikui begant Pastebejau, kad tos, kurios nesugeba megzti ( arba tingi ) , tryksta pykciu ...iesko "kvaliu " kurios megztu uz kapeikas... labai moka numusineti kainas... menkinti ir nuvertinti  kito ranku darba.... uzjauciu tokias 4u.gif
Pati pardavimui  megzu tik gatavus rubelius ir tik tokius, kurie man paciai patinka smile.gif ...jei pirkejo skonis sutampa su manuoju  - smagu  biggrin.gif ...isigyja ....
Jei pirkeja  pradeda niekinti, menkiti, nelogiskai numusineti rankdarbiu kainas  - tiesiog neparduodu darbelio : tegu mezgasi pacios 4u.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tikrai idomi ir naudinga tema...deja, to vienareiksmisko atsakymo, taip ir neradau- kiek gi kainuoja ranku darbas...
Siandien, kaip tycia, ziurinejau e-parduotuvese pardavinejamus rankdarbius... Nezinau, susidare nuomone, kad kainos dideles, lyginant su paciu darbeliu kokybe, isvaizda (zodziu, bendru darbu vaizdu), kazkaip labai pagiruniskai tyliai sau nusprendziau, kad as galeciau graziau...ir pigiau... Bet dabar pagalvojau, kad gal nusipyginau biggrin.gif
Pagal uzsakymus niekada nieko nemezgiau ir neneriau...Man taip pat priimtinesnis budas, pirma nunerti, po to parduoti (nors to tp nedarau)...Sutinku su kazkieno issakyta nuomone, kad sau mezgasi visai kitaip, nei svetimam zmogui... Man taip buvo su sagiu gamyba, kol jas dariau savo malonumui ir pagal savo fantazija, viskas buvo gerai, kaifavau nuo to uzsiemimo...gavau uzsakyma ir visas darbo zavesys dingo...mano nuomone, rankdarbiai yra kuryba, o kuryba ireminta i kazkokius remus jau ne kuryba, o juodas darbas smile.gif
Vnz... Kantrybes ir tinkamo ivertinimo toms, kurios mezga pagal uzsakymus... Gal ir juodas darbas ne toks baisus, jei jis tinkamai vertinamas... 4u.gif Taip pat linkiu, kad butu kuo daugiau ranku darba suprantanciu zmoniu, o ne tu, kurie ji lygina ir vertina pagal masine gamyba... Ir is tikruju...kazkaip graudu net...kai paskaiciau kazkurios pasisakyma, berods apie MNG salikelius? unsure.gif Mano nuomone, ranku darbas turetu buti daug brangesnis, nei garsiu firmu vardai...
Atsakyti

p.s. man dar taip "uzkliuvo" tas "valandinis" mezgimas biggrin.gif as manau, kad vertinti darba ne pagal tai, kiek valandu ji dareme, reikia, o pagal kazkokius kitus kriterijus, juk skirtingos mezgejos ta pati darba gali numegzti per skirtinga laika, tai taip iseina, kad jei mezgeja turi daugiau patirties ir mezga greitai, ji uz darba gaus maziau pinigeliu, nei ta, kuri nera dar taip igudusi ir mezga leciau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enary: 02 vasario 2010 - 22:31
QUOTE(ladana @ 2008 05 28, 13:07)
Sveikos  merginos , 4u.gif

Beladona, uz tokia bliuskutę 100lt tikrai mazai.  Manau apie 200lt.
Kažkur pas rusaites forume skaiciau ,kad jos uz gaminį skaičiuoja pagal metražą už vieną sumegztą metrą ima 10 cnt. Aišku jeigu mezginio raštas sudėtingas tada daugiau .



labas,
o gal teko girdet ar skaityt kaip mezgimas virbalais vertinamas ar jam tinka tas ikainis uz metraza? ax.gif
aciu
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2008 05 29, 13:24)
sveikos biggrin.gif  4u.gif

tai kiek gi kainuoja rankų darbas g.gif
paprastai - pasaulyje daugiau nei fabrikinė štampovkė 4u.gif
kažkada (pertvarkos laikais) esu mezgusi užsakymus, tai tikrai buvo priedas prie algos, dabar gi kad tuom užsiimčiau kainos turėtų būt padorios, jei mano pagrindiniam darbe moka + - 16lt už valandą (o privatininkas švenčių maratone yra sumokėjęs ir 50/val) tikrai megzti ar nerti neapsimoka schmoll.gif

mezgu saviems kurie vertina mano rankų darbą ir dažniausia dovanų (gimtad kalėdos ir pan)
4u.gif
jas verta klientei parodyti prieš pasakant savo kainą lotuliukas.gif  4u.gif
thumbup.gif

žinot, mano vyrai tai na... pokreiviai žiūri į mano pasikrapštinėjimus prie teliko, bet va visai nesenai sūnaus požiūris pakito: reikėjo mokykloj nerti pynutę, tai iš vakaro paprašė kad pamokyčiau. ko tik nebuvo kol išmoko ir ašara ne viena iš pykčio kad nieko nesigauna nuriedėjo.... ale išmoko ir mokykloj gavo 10, bet ir suprato kad  tai ne poilsis o darbas kuri mama daro žiopsodama teliką 4u.gif

thumbup.gif as savo sunus mokiau megzti virbalais, tas pats buvo-ir verke ir pyko ir sake tu tycia man nerodai kaip lengviau,atseit tau gi taip lengvai gaunasi viskas...nors rezultatas gavosi -vyresnelis (tada jam buvo 13)nusimezge salika,kepure ir net nesiojo;o mazasis tai tik zaislinei bezdzionelei salika ir< sake daugiau nemegsiu,nesamones> lotuliukas.gif bet uz tai i mano darba darbar jau su supratimu ziuri... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2008 10 30, 20:40)
Oho!!! Kokie tempai!!!
Gal buna greitojo mezgimo kursai??? thumbup.gif


smile.gif kursu nebuna,taciau as taip pat is pradziu kai pradejau salius megzt uztrukdavau 4 dienas po 8val mazdaug ,o dabar jau galiu ta sali numegzti per10 val.
Atsakyti
QUOTE(Enary @ 2010 02 02, 22:31)
p.s. man dar taip "uzkliuvo" tas "valandinis" mezgimas biggrin.gif as manau, kad vertinti darba ne pagal tai, kiek valandu ji dareme, reikia, o pagal kazkokius kitus kriterijus, juk skirtingos mezgejos ta pati darba gali numegzti per skirtinga laika, tai taip iseina, kad jei mezgeja turi daugiau patirties ir mezga greitai, ji uz darba gaus maziau pinigeliu, nei ta, kuri nera dar taip igudusi ir mezga leciau?

visiškai sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė J @ 2009 10 23, 12:47)
aukso žodžiai smile.gif

Nors aš neužsiimu prekyba, bet smalsu kiek vertas būtų toks mano darbelis smile.gif

http://s51.radikal.r...5af82236bad.jpg

http://s57.radikal.r...81c7e0882cb.jpg

http://i067.radikal....8461b441dd3.jpg

Sumezgiau 8 matkucius po 25g. Kaspinai, pasijonis, tiulis, svarovskiai, suknutės savikaina 83 lt.

laba smile.gif labai dailus komplektukas ax.gif as uz dukros nerta suknute mokejau 120lt. pries pora metu mirksiukas.gif dukrai buvo 2 metukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amber_piece @ 2010 02 03, 12:08)
smile.gif kursu nebuna,taciau as taip pat is pradziu kai pradejau salius megzt uztrukdavau 4 dienas po 8val mazdaug ,o dabar jau galiu ta sali numegzti per10 val.

Neisivaizduoju as tokiu tempu schmoll.gif Rankos nepavargsta? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Enary @ 2010 02 02, 23:31)
p.s. man dar taip "uzkliuvo" tas "valandinis" mezgimas biggrin.gif as manau, kad vertinti darba ne pagal tai, kiek valandu ji dareme, reikia, o pagal kazkokius kitus kriterijus, juk skirtingos mezgejos ta pati darba gali numegzti per skirtinga laika, tai taip iseina, kad jei mezgeja turi daugiau patirties ir mezga greitai, ji uz darba gaus maziau pinigeliu, nei ta, kuri nera dar taip igudusi ir mezga leciau?

Mezgimą galima vertinti arba pagal laiką, arba pagal metražą. Ir viena, ir kita nėra labai tikslu, nes viena mezga lėčiau, kita greičiau, viena laisviau, kita tampriau. Man asmeniškai priimtiniausia skaičiuoti kainą pagal metražą, nes aš kai mezginį visur tampausi su savim, tai tikrai nejunginėsiu laikmačio kiekvieną kartą, kai pašte ar dar kur eilėj mezgiau.
O koks būtų jūsų pasiūlymas, kaip apskaičiuot kainą? Leist klientei pačiai nuspręsti? Būtų labai nepelningas verslas...

QUOTE(Amber_piece @ 2010 02 03, 10:58)
labas,
o gal teko girdet ar skaityt kaip mezgimas virbalais vertinamas ar jam tinka tas ikainis uz metraza? ax.gif
aciu

Galima taip pat už metražą, tik 10 ct man atrodo labai mažai.
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 02 03, 16:37)
Mezgimą galima vertinti arba pagal laiką, arba pagal metražą. Ir viena, ir kita nėra labai tikslu, nes viena mezga lėčiau, kita greičiau, viena laisviau, kita tampriau. Man asmeniškai priimtiniausia skaičiuoti kainą pagal metražą, nes aš kai mezginį visur tampausi su savim, tai tikrai nejunginėsiu laikmačio kiekvieną kartą, kai pašte ar dar kur eilėj mezgiau.
O koks būtų jūsų pasiūlymas, kaip apskaičiuot kainą? Leist klientei pačiai nuspręsti? Būtų labai nepelningas verslas...


As konkretaus pasiulymo neturiu,as tiesiog diskutuoju... bet man keistai vistiek atrodo tas "valandinis" darbas...
O kas liecia metraza, mano nuomone, toks kainos apskaiciavimas butu tikslesnis...
Visgi, man dar noretusi, kad i darbo kaina ieitu ir darbo kokybe- krupstumas, tvarkingumas ir pan, deja, kaip tai apskaiciuoti, turbut formules nera...Jei as buciau uzsakove, as didziausia demesi skirciau tam...
Be to, dar, manau, i darbo kaina turetu ieiti ir rasto sudetingumas...
Tad, jei as megzciau pagal uzsakymus, bandyciau visus tuos dalykus (laika, metraza, sudetinguma) kazkaip derinti ir darba vertinti pagal visus kriterijus, tik kazkoki pradini orientyra vistiek reiketu ir noretusi zinoti, nuo kokios sumos butu galima numinusuoti ar prideti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enary: 03 vasario 2010 - 17:20
kiek imtumet uz megztas tapkes?panasios kaip kojines
Atsakyti