Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2009 07 30, 17:19)
na turbut jus is tu zmoniu,kurie mezga tik del to kad reikia,kad kazkas nesios.
bet daug nerianciu merginu neria tam,kad butu grazu,juk kitam ir servetele po vaza visai nereikalinga,bet kazkas neria,nes grazu...tai cia taspats.
beabejo,kadangi ismokau nert tokius dalykelius,"nuogo butelio"jau niekam nebenesiu,juk taip bus daug orginaliau ir graziau smile.gif be to galima buteli apenkt ir kaip policininka ir kaip vireja ir gydytoja ir t.t...


Nemanau, kad tokia nuomonė tik dėl to, kad mezga praktiškai pritaikomus dalykus (megztinius etc.), tiesiog vienam gražu, kitam ne. Man pavyzdžiui "aprengti" buteliai atrodo tragiškai, kažkoks kaimas (nieko blogo prieš kaimą neturiu, beje tongue.gif ), jei jau kas dovanotų butelį, tai man prašom "nuogą" cool.gif Kitam gal man gražūs dalykai atrodytų klaikiai. Nieko blogo tame nematau, tiesiog esame skirtingų skonių ir poreikių, grožis labai asmeniškas dalykas. Suvokiu, kad nemažai darbo tenka įdėti juos neriant, bet aš tokio ir už dyką nenorėčiau blush2.gif Jei yra kam patinka, puiku! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2009 07 30, 18:49)
Nemanau, kad tokia nuomonė tik dėl to, kad mezga praktiškai pritaikomus dalykus (megztinius etc.), tiesiog vienam gražu, kitam ne. Man pavyzdžiui "aprengti" buteliai atrodo tragiškai, kažkoks kaimas (nieko blogo prieš kaimą neturiu, beje tongue.gif ), jei jau kas dovanotų butelį, tai man prašom "nuogą"  cool.gif Kitam gal man gražūs dalykai atrodytų klaikiai. Nieko blogo tame nematau, tiesiog esame skirtingų skonių ir poreikių, grožis labai asmeniškas dalykas. Suvokiu, kad nemažai darbo tenka įdėti juos neriant, bet aš tokio ir už dyką nenorėčiau blush2.gif  Jei yra kam patinka, puiku!  thumbup.gif

gerbiu tavo nuomone.
na o ta mezganti moteris beje nesake,kad negrazu,jos nuomone tai yra nereikalinga.
na keikvienas mato ir suvokia kitaip smile.gif
o man grazu,ir kai labai reikia pinigeliu,viliuosi kad yra ir daugiau ,kam grazu smile.gif
beje,labai noreciau pamatyti ta "aukstaji pilotaza"bent viena Jusu "miestietiska"darbeli 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziaugsmelis7x7: 30 liepos 2009 - 19:24
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2009 07 30, 19:54)
gerbiu tavo nuomone.
na o ta mezganti moteris beje nesake,kad negrazu,jos nuomone tai yra nereikalinga.
na keikvienas mato ir suvokia kitaip smile.gif
o man grazu,ir kai labai reikia pinigeliu,viliuosi kad yra ir daugiau ,kam grazu smile.gif
beje,labai noreciau pamatyti ta "aukstaji pilotaza"bent viena Jusu "miestietiska"darbeli 4u.gif


Žinoma, kad yra kam gražu, ir valio, kad taip pavyksta prisidurti, juolab kad tikrai nemažai darbo iš plonų siūliukų taip nunarplioti drinks_cheers.gif Savęs aukštuoju pilotažu tikrai nepavadinčiau, čia kaip jau minėjau, kiekviena stengiausia daryti, kaip jai gražu blush2.gif Jei ką, kaip tik vakar įdėjau megztą skarą į skraisčių/šalių temą ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eya: 30 liepos 2009 - 20:23
dziaugsmelis7x7, skaitant Jūsų pasisakymus - jaučiamas pyktis, kad kažkas tą darbą įvertino ne taip kaip tikėjotės.. Bet nėra ko pykti, nes kaip klausimas nuskambėjo - "kiek jus ivertintumet?" - taip ir atsakė.. 4u.gif
Kai kam patiko, kai kam ne.. O kainą reikia stengtis nusistatyt pačiai.., kiek norėtumėte gauti.. Jei niekas nesusidomės, vadinasi kainą mažinat, jei puls pirkti urmu - kaina kelti..
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 07 30, 21:38)
dziaugsmelis7x7, skaitant Jūsų pasisakymus - jaučiamas pyktis, kad kažkas tą darbą įvertino ne taip kaip tikėjotės.. Bet nėra ko pykti, nes kaip klausimas nuskambėjo - "kiek jus ivertintumet?" - taip ir atsakė..  4u.gif
Kai kam patiko, kai kam ne.. O kainą reikia stengtis nusistatyt pačiai.., kiek norėtumėte gauti.. Jei niekas nesusidomės, vadinasi kainą mažinat, jei puls pirkti urmu - kaina kelti..

as jau minejau,kad gerbiu kitu nuomone,kad ir neigiama,bet manau reiketu pagalvoti ir kitiems kaip ta neigiama nuomone isreikst,kad neizeist...(tas pasisakymas man taip ir tebera galvoje ir niekaip neisgaruoja verysad.gif )man tikrai irgi daug kas gali nepatikti,bet nepulsiu sakyt,kad cia visiskas kaimas ar dar kas nors panasaus,juolab,kad butent kaina mane ir domino,todel dejau foto i butent sia tema,kur bandoma ivertinti butent KAINA smile.gif
aisku toliau matysiu pagal situacija kokia ta kaina ,bet kad as net neissivaizdavau kiek paprasyt,jei kas klaus... 4u.gif aciu uz patarima 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziaugsmelis7x7: 30 liepos 2009 - 21:48
Sutinku, kad nėra malonu išgirst, bet nereikia taip imt į širdį.. 4u.gif Kartais nepagalvoja ir lepteli.. Tiesiog daryk tai kas Tau pačiai patinka ir daryk tai su meilę.. Sėkmės Tau!
Atsakyti
dziaugsmelis7x7, tikrai nenorėjau įžeisti, tiesiog išsakiau savo nuomonę 4u.gif Bielra išsakė labai teisingą būdą kainai nustatyti - jei už Jūsų nustatytą kaina neperka, nuleidžiat, viskas paprasta wink.gif. O skonis dalykas asmeniškas, nesumenkinant įdėto darbo ir kruopštumo, vis tiek gali patikti ar nepatikti... Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
aciu merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2009 07 30, 22:42)
bet kad as net neissivaizdavau kiek paprasyt,jei kas klaus... 4u.gif aciu uz patarima 4u.gif

Galima apsiskaičiuot lengviausiu būdu- metražą daugint iš pvz 10 cnt. Ir matai ar tau pačiai ta kaina tinka. Nekalbu centų tikslumu, bet oreantacinį vaizdą susidaryt galima. Visokiem šaliam, šalikam, kur nereikia skaičiuot platinimų, siaurinimų maždaug tokia kaina ir gaunasi, kiek esu susidūrus, už kiek parduodama. Suknelėm, megztiniam, įmantriems raštam ji gali pakilt ir dvigubai 4u.gif
Atsakyti
dziaugsmelis 77 , labai dailiai nunerti "bonku apredai" thumbup.gif . Tie visi vestuviniai papuosimai labai slidus dalykas....Vieniems tai visiskai nepriimtina, kitiems labai patinka. Man pvz. tokie dalykai kvepia kicu ir as savo vestuvese gal ir nenoreciau tokiu ( kaip ir kt. tradiciju - pirslio "korimas", masinu puosimas didziuliais "vestuviniais" ziedais ir t.t).
Bet yra simtai zmoniu, kuriems tai patinka ir kuriems tokie buteliukai labai pakeltu nuotaika ir neabejoju, visi atkreiptu demesi. Sypsenos veiduose garantuotos! Taigi, turek galvoj, kad gali buti ivairiu nuomoniu, bet jeigu tau tai patinka - nerk ir toliau tuos linksmuolius mirksiukas.gif Pabandyk ideti i vestuviu skyreli nuotraukytes, manau susidomejimas bus. Arba metrikacijos skyriui paplatink kokiu vizitiniu savo korteliu, kad darai vestuviu atributika.
Zodziu, jei patinka, pirmyn! 4u.gif . ( O del kritikos- patikek, ir Juozas Statkevicius ne visiems patinka:)))
Atsakyti
na vel su paskatinimu einu nert smile.gif 4u.gif
dar karta dekoju merginoms uz pagalba mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos.
Pastebėjimas "iš šono" pardavinėjančioms savo darbelius mugėse -- mergaitės, rašykit kainas prie daiktų. Bus daugiau pirkėjų.
Kodėl daugiau? Ogi todėl -- manau, kad esu pakankamai priekabi rankdarbiautoja-"kitų gamintų rankdarbių nepirkėja", su standartiniu paburbėjimu "nu kas gi gali pirkti daiktą iš tokių prastų siūlų / (ar kas nors panašaus) už Tokią kainą".
Pamačius tikrai kokybišką daiktą nebekyla mintis klaust kainos. Kažkur "prasisuka" pasvarstymas -- jei anie nekokybiški kainuoja Tiek, tai šitas bent 5 kartus daugiau, o tiek aš tikrai negaliu sau leist mokėt, kam dar erzintis".
Kadangi jau trečioj mugėj mačiau tą patį ypač kokybišką ir man patinkantį šalį, šiandien prisiverčiau paklaust kainos (su išankstiniu nusiteikimu išgirst astronominę sumą ir eilinį kartą nueit). Išankstinė nuostata nepasitvirtino -- tai kainavo gal net mažiau, negu kiti gerokai prastesni.
Žinoma, kad nusipirkau thumbup.gif . Ale įtariu, kad ne aš viena vis pro šalį taip praeinu su tokiom pačiom mintim... Rašykit kainas smile.gif
Atsakyti