Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2009 07 30, 09:45)
na kazkokie turkiski siuliukai,tiek ten visokiu pavadinimu prirasyta ant etiketes kad nesusigaudau ir kuris tikrasis 4u.gif "Altun Basak"(klasik)kazkokie 4u.gif
o kiek sunaudojau tai is 100 gr,t.y. vieno matkelio du su puse butelio apnert iseina,o kaina ju 11lt.,na papuosimam ten siuliuku nedaug,nera ka skaiciuot.
del laiko... 4u.gif na is tikruju tai kazin ar tai svarbu,juk kaip kazkuri jau buvo rasiusi,kad viena neria greiciau,kita leciau...o man visos dienos reikia 4u.gif siuliukai ploni ne taip greit neriasi 4u.gif
bet vaizdas nuotraukoj ir realybej man kazkaip... doh.gif realybej graziau atrodo biggrin.gif


na, as irgi esu viena panasu buteli apnerus ax.gif masciau, kad kokia 25 - 30 Lt paprasyciau g.gif nors man irgi uzeme visa diena nerti, bet kazkaip nemenau, kad toks dalykelis vertas butu tarkim 50 Lt unsure.gif o gal cia as is tu, kur nevertina savo ranku darbo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2009 07 29, 10:53)
http://img216.images.../p1020143j.jpg/
http://img216.images.../p1020144y.jpg/
na tai ne drabuzis,bet ne nezinau kur daugiau galima butu paklaust... 4u.gif todel kreipiuosi i jus wub.gif
labai idomu, kokia mazdaug galetu buti kaina,kiek jus ivertintumet?ar galbut yra prekiaujanciu tokiais darbais,tuomet tikrai zinosit kiek mazdaug vertas mano darbelis 4u.gif
aciu 4u.gif
uoj,dar siulai kiekvienam buteliui na maximum 10lt...net nezinau tiksliai kiek sunaudojau 4u.gif

nezinau kaip kitos, bet jei eurais(t.y. uzsienyje), tai vertinciau 20 eu uz kiekviena, bet jei litais tai 50 uz abu smile.gif
Atsakyti
aciukas 4u.gif is tikruju tai taip,nemanau kad kas viena uz 40-50lt pirktu...is kitos puses pagalvoji,gamykliniai(nenerti)parduotuvej kainuoja 25-30lt uz vnt,.o ir rankom padares ta pati gauni,bet cia aisku teisybes nerasi biggrin.gif
kai labai reikia pinigeliu parduodi ir uz kelis litus,tik klausimas kas juos isviso pirktu smile.gif
Atsakyti

QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2009 07 30, 10:47)
aciukas 4u.gif is tikruju tai taip,nemanau kad kas viena uz 40-50lt pirktu...is kitos puses pagalvoji,gamykliniai(nenerti)parduotuvej kainuoja 25-30lt uz vnt,.o ir rankom padares ta pati gauni,bet cia aisku teisybes nerasi biggrin.gif
kai labai reikia pinigeliu parduodi ir uz kelis litus,tik klausimas kas juos isviso pirktu smile.gif


na as ir pagalvoju, kad gal tie 30 Lt nedaug, zinant, kad ypac papuosimui uzima laiko... galbut imanoma ir 50 Lt gaut uz viena... as kol kas neriau tik viena "suknyte" draugei vestuvems ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Brela @ 2009 07 30, 12:25)
na as ir pagalvoju, kad gal tie 30 Lt nedaug, zinant, kad ypac papuosimui uzima laiko... galbut imanoma ir 50 Lt gaut uz viena... as kol kas neriau tik viena "suknyte" draugei vestuvems  ax.gif

na reiks nunert dar kelis ir pabandyt imest skelbimu kur nors,ziuresiu ar bent susidomejimas yra smile.gif
Atsakyti
Nu skaitau ir galvoju - isiterpsiu. Labai megstu grazius darbelius, pati mezgu, kartais ir mezgeju paslaugomis pasinaudoju (sudetingesniam rubeliui), bet as apie situos buteliu apmezgimus. Nu paaiskinkite man, kam jie reikalingi g.gif ? Kokia jie funkcija atlieka. Zinokite as nesuprantu. Tikrai suprantu, kad darbo ideti reikia, laiko reikia ir t.t. Bet ar tai reikalingas mezginukas, nu nezinau. Sakyciau kokioms krikstynoms, bet vel gi... Gal as ziopla, bet jei tikrai yra paskirtis tai paaiskinkite.
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2009 07 30, 16:31)
Nu skaitau ir galvoju - isiterpsiu. Labai megstu grazius darbelius, pati mezgu, kartais ir mezgeju paslaugomis pasinaudoju (sudetingesniam rubeliui), bet as apie situos buteliu apmezgimus. Nu paaiskinkite man, kam jie reikalingi  g.gif ? Kokia jie funkcija atlieka. Zinokite as nesuprantu. Tikrai suprantu, kad darbo ideti reikia, laiko reikia ir t.t. Bet ar tai reikalingas mezginukas, nu nezinau. Sakyciau kokioms krikstynoms, bet vel gi...  Gal as ziopla, bet jei tikrai yra paskirtis tai paaiskinkite.

Dabar netgi labai populiaru dovanojant ,tokie buteliai,netgi apsiuvus labai grazu.Pas mus darbe vyriskiui reikejo padovanot dovana,tai nupirko buteli,ant jo uzmove tuos rubelius ir thumbup.gif ,kur tau nuogas butelys ,o kur su prisiminimu.Tas pats ir kitoms progoms ,kokiom Oninem ,Joninem krikstynom,jaunavedziams prisiminimas liuksiskas.
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2009 07 30, 15:31)
Nu skaitau ir galvoju - isiterpsiu. Labai megstu grazius darbelius, pati mezgu, kartais ir mezgeju paslaugomis pasinaudoju (sudetingesniam rubeliui), bet as apie situos buteliu apmezgimus. Nu paaiskinkite man, kam jie reikalingi  g.gif ? Kokia jie funkcija atlieka. Zinokite as nesuprantu. Tikrai suprantu, kad darbo ideti reikia, laiko reikia ir t.t. Bet ar tai reikalingas mezginukas, nu nezinau. Sakyciau kokioms krikstynoms, bet vel gi...  Gal as ziopla, bet jei tikrai yra paskirtis tai paaiskinkite.

cia vestuvem stalo papuosimui naudojama
as bent suprantu taip
bet pati nepirkciau
jei buciau kada svocia tai gal ir nerciau
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2009 07 30, 15:31)
Nu skaitau ir galvoju - isiterpsiu. Labai megstu grazius darbelius, pati mezgu, kartais ir mezgeju paslaugomis pasinaudoju (sudetingesniam rubeliui), bet as apie situos buteliu apmezgimus. Nu paaiskinkite man, kam jie reikalingi  g.gif ? Kokia jie funkcija atlieka. Zinokite as nesuprantu. Tikrai suprantu, kad darbo ideti reikia, laiko reikia ir t.t. Bet ar tai reikalingas mezginukas, nu nezinau. Sakyciau kokioms krikstynoms, bet vel gi...  Gal as ziopla, bet jei tikrai yra paskirtis tai paaiskinkite.

Tai čia tas pats kaip ir nerti angelai arba snaigės. Tik dėl grožio, dėl grožio. Įsivaizduoju galima nešant dovanų taip papuošti šampano butelį. Aš mėgstu gauti gržiai įpakuotas dovanas, man tas svarbu, gali dovanėlė būti niekutis, bet jeigu maloniai įrišta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2009 07 30, 15:31)
Nu skaitau ir galvoju - isiterpsiu. Labai megstu grazius darbelius, pati mezgu, kartais ir mezgeju paslaugomis pasinaudoju (sudetingesniam rubeliui), bet as apie situos buteliu apmezgimus. Nu paaiskinkite man, kam jie reikalingi  g.gif ? Kokia jie funkcija atlieka. Zinokite as nesuprantu. Tikrai suprantu, kad darbo ideti reikia, laiko reikia ir t.t. Bet ar tai reikalingas mezginukas, nu nezinau. Sakyciau kokioms krikstynoms, bet vel gi...  Gal as ziopla, bet jei tikrai yra paskirtis tai paaiskinkite.


as asmeniskai manau, kad tie buteliai reikalingi vestuvems, gal krikstynoms ar siaip kaip linksmas priedas prie dovanos gimtadieniui ar panasiai... tai as irgi nemanau, kad kazkas labai pirktu juos... jie turbut labiau reikalingi, jei pati moki nert ir nori kazka idomiau padaryt prie dovanos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2009 07 30, 16:31)
Nu skaitau ir galvoju - isiterpsiu. Labai megstu grazius darbelius, pati mezgu, kartais ir mezgeju paslaugomis pasinaudoju (sudetingesniam rubeliui), bet as apie situos buteliu apmezgimus. Nu paaiskinkite man, kam jie reikalingi  g.gif ? Kokia jie funkcija atlieka. Zinokite as nesuprantu. Tikrai suprantu, kad darbo ideti reikia, laiko reikia ir t.t. Bet ar tai reikalingas mezginukas, nu nezinau. Sakyciau kokioms krikstynoms, bet vel gi...  Gal as ziopla, bet jei tikrai yra paskirtis tai paaiskinkite.

na turbut jus is tu zmoniu,kurie mezga tik del to kad reikia,kad kazkas nesios.
bet daug nerianciu merginu neria tam,kad butu grazu,juk kitam ir servetele po vaza visai nereikalinga,bet kazkas neria,nes grazu...tai cia taspats.
beabejo,kadangi ismokau nert tokius dalykelius,"nuogo butelio"jau niekam nebenesiu,juk taip bus daug orginaliau ir graziau smile.gif be to galima buteli apenkt ir kaip policininka ir kaip vireja ir gydytoja ir t.t...
seip pritariu,kad toks dalykas labiausiai tinka turbut vestuvems 4u.gif
maciau beje net keli skelbimai ideta internete vienos mamytes,kad parduoda tokius "rubelius"beje savo darbus ji rodesi ir cia,tik gaila neiseina kolkas pabendraut su ja,ar bent domisi kas..
beje zmones,kurie neuzsiima rankdarbiais arba negali uzsiimt manau tikrai susidometu 4u.gif vat idomumo delei noreciau nusitempt i koki turgeli biggrin.gif
bet nukrypau nuo temos.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziaugsmelis7x7: 30 liepos 2009 - 16:21
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2009 07 30, 17:19)
na turbut jus is tu zmoniu,kurie mezga tik del to kad reikia,kad kazkas nesios.
bet daug nerianciu merginu neria tam,kad butu grazu,juk kitam ir servetele po vaza visai nereikalinga,bet kazkas neria,nes grazu...tai cia taspats.
beabejo,kadangi ismokau nert tokius dalykelius,"nuogo butelio"jau niekam nebenesiu,juk taip bus daug orginaliau ir graziau smile.gif be to galima buteli apenkt ir kaip policininka ir kaip vireja ir gydytoja ir t.t...
seip pritariu,kad toks dalykas labiausiai tinka turbut vestuvems 4u.gif
maciau beje net keli skelbimai ideta internete vienos mamytes,kad parduoda tokius "rubelius"beje savo darbus ji rodesi ir cia,tik gaila neiseina kolkas pabendraut su ja,ar bent domisi kas..
beje zmones,kurie neuzsiima rankdarbiais arba negali uzsiimt manau tikrai susidometu 4u.gif vat idomumo delei noreciau nusitempt i koki turgeli biggrin.gif
bet nukrypau nuo temos.. 4u.gif

dziaugsmelis7x7 as pritariu tau,tokie darbeliai reikalingi kaip grazus ipakavimas drinks_cheers.gif
Atsakyti