Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų drabužių darbo įkainiai

drinks_cheers.gif neprieštarauju, kadangi pati mezgu ir neriu- tiesa sakant , tik sau biggrin.gif na ir dar dukroms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sugarlee @ 2009 07 24, 14:38)

tik man idomu,kiek is tu darbu realiai jos parduoda g.gif nes parasyti yra viena,o parduoti uz parasyta kaina yra visai kas kita...
Atsakyti
Galiu pasakyti tik tiek, nemaza dalis mano klienciu isgirdusios kaina pasipiktina ir paskui pasako, planavau isleisti iki 100lt, bet yra dar daugiau tokiu kurios moka mano kaina ir yra patenkintos darbu. Todel jei pasitiki savim, laikai kaina tai ir tu klienciu atsiranda mokanciu tiek kiek manai tavo darbai verti. Ir kasmet ju tik daugeja
Atsakyti
Neišsemiama tema...
Kiekvienai kainai yra savas pirkėjas.

Kodėl vieni važinėja mersais, kiti golfais?
Kodėl vieni rūbus tik siuvasi, pas dizainerius, o kiti perka Vero modose, vaikšto su n tokių pačių klonų ir jaučiasi gerai?
Kodėl už vienų paslaugų valandą mokama po 100 lt ir tai yra normalu, už mezgimo valandą ir 4 lt atrodo per daug?
Kodėl pasiūtas daiktas gali kainuot 1000 ir daugiau, o rankom kiekviena akytė išmegzta, išnerta, iščiupinėta- to neverta? smile.gif

Užtai, kad toks supratimas..
Už etiketę jug galim mokėt, jug 'prestižas' bet tik ne žmogaus rankų darbą vertint...... irnesakyk.gif ..
Atsakyti

Tikrai, kad neišsemiama tema drinks_cheers.gif Vos ne anekdotų temutė( kai pasiskaitai kokių tik klienčių nebūna) biggrin.gif Kažkaip labai įdomiai su tuo rankiniu mezgimu gaunasi. Visų paslaugų įkainiai per kelis paskutinius metus žymiai pakylo, o mezgimo,pagal kai kurias klientes,tai turėtų mažėti.Pavyzdžiui, kelnių palenkimas už 10lt. jokių diskusijų nesukelia,kaip ir normali kaina. O imkim ir paskaičiuokim, kiek tokių kelnių galima palenkti per dieną g.gif Štai ir visa aritmetika.Be to ir kelnių palenkimas nėra jau toks sudėtingas darbelis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sugarlee @ 2009 07 24, 14:38)


unsure.gif na, manes kazkaip labai nenustebino tos kainos... ypac moheriniu mezginiu. galbut 700 Lt uz sijona skamba nemazai, bet zinant, kad jis yra ilgas ir kliosinis, tai darbelio nemazai yra ji numegzt unsure.gif
Atsakyti
Atidžiai perskaičiau visą diskusiją. O mano mintis dar yra tokia, kad Lietuvoje rankų darbas nevertinamas ne tik dėl masinės kiniečių produkcijos pigumo doh.gif , bet ir dėl to, kad dauguma moterų (o kartais ir vyrų) sugeba pačios megzti, nerti (ką nevisada pasakytum apie siuvimą) ir pan. Nors ir neturi laiko, to nepraktikuoja, bet žino, kad mokėtų ir pati, todėl nevertina darbo, tik medžiagas. Senosiose Europos šalyse jau daugelis nebesugeba savo rankomis sukurti tokių grožių, tai jų ir vertė didesnė. Žinoma, neatmestinas ir tų šalių gyventojų pilnesnės piniginės vaidmuo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(grete @ 2009 07 27, 11:26)
Atidžiai perskaičiau visą diskusiją. O mano mintis dar yra tokia, kad Lietuvoje rankų darbas nevertinamas ne tik dėl masinės kiniečių produkcijos pigumo  doh.gif , bet ir dėl to, kad dauguma moterų (o kartais ir vyrų) sugeba pačios megzti, nerti (ką nevisada pasakytum apie siuvimą) ir pan. Nors ir neturi laiko, to nepraktikuoja, bet žino, kad mokėtų ir pati, todėl nevertina darbo, tik medžiagas. Senosiose Europos šalyse jau daugelis nebesugeba savo rankomis sukurti tokių grožių, tai jų ir vertė didesnė. Žinoma, neatmestinas ir tų šalių gyventojų pilnesnės piniginės vaidmuo.  ax.gif


drinks_cheers.gif labai taikliai pasakyta... ir turbut dauguma mokanciu megzti tai daro sau/savo vaikams todel, kad yra pigiau nupirkt siulus ir numegzt, nei nupirkt megztuka. ir galbut kits, nemokancios megzti, taip pat naturaliai masto, kad turetu buti pigiau, kad kazkas numegztu daikta, nei kazka panasaus nusipirkti parduotuvej... ax.gif
Atsakyti
http://img216.images.../p1020143j.jpg/
http://img216.images.../p1020144y.jpg/
na tai ne drabuzis,bet ne nezinau kur daugiau galima butu paklaust... 4u.gif todel kreipiuosi i jus wub.gif
labai idomu, kokia mazdaug galetu buti kaina,kiek jus ivertintumet?ar galbut yra prekiaujanciu tokiais darbais,tuomet tikrai zinosit kiek mazdaug vertas mano darbelis 4u.gif
aciu 4u.gif
uoj,dar siulai kiekvienam buteliui na maximum 10lt...net nezinau tiksliai kiek sunaudojau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziaugsmelis7x7: 29 liepos 2009 - 11:13
nagi merginos negi nei viena negalit padet? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2009 07 30, 08:10)
nagi merginos negi nei viena negalit padet? verysad.gif

na kad neparasei kiek ir kokiu siulu sunaudojai,kiek laiko mezgei.tarkim vienu prisedimu per vakara viena toki nuneri?
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2009 07 30, 09:39)
na kad neparasei kiek ir kokiu siulu sunaudojai,kiek laiko mezgei.tarkim vienu prisedimu per vakara viena toki nuneri?

na kazkokie turkiski siuliukai,tiek ten visokiu pavadinimu prirasyta ant etiketes kad nesusigaudau ir kuris tikrasis 4u.gif "Altun Basak"(klasik)kazkokie 4u.gif
o kiek sunaudojau tai is 100 gr,t.y. vieno matkelio du su puse butelio apnert iseina,o kaina ju 11lt.,na papuosimam ten siuliuku nedaug,nera ka skaiciuot.
del laiko... 4u.gif na is tikruju tai kazin ar tai svarbu,juk kaip kazkuri jau buvo rasiusi,kad viena neria greiciau,kita leciau...o man visos dienos reikia 4u.gif siuliukai ploni ne taip greit neriasi 4u.gif
bet vaizdas nuotraukoj ir realybej man kazkaip... doh.gif realybej graziau atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziaugsmelis7x7: 30 liepos 2009 - 09:48