Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(Olaiva @ 2009 07 10, 13:34)
nu ner cia ko pykti wink.gif gi tobulumui ribu nera mirksiukas.gif svarbu,kad uzsakovei toks patiko.galiausiai juk nemezgantys o tik perkantys zmones ne tokie priekabus,jie iki smulkmenu visko nemato,o mezganciu akys uzkliuva uz "smulkmenu"

mane gal dabar apkapos, bet as manau bukim biednos, bet teisingos, ne visu parduodanciu kliurkas cia taip jau labai isnarstome lygindamos jas su tobulybem..
o dar ir nuotraukos nevienodos, siulai vieni atrodo nuotraukose geriau, kiti prasciau, fotoaparatas, ir kitos gudrybes, bei gebejimai pateikti, kurios net sita megztuka galetu paversti kataloginiu gaminiu mirksiukas.gif

o del uztrauktuko, tai galiu pasakyti, kad be reikalo daugiau nesiuni ir man bangavosi, kai siuvau, bet siuvau tol- kol atrode graziai, svarbu atitaikyti mezginio tankuma. ir zinoma uztrauktuka rinktis labai smulku ir nedti jo prie plono mezginio. 4u.gif atsiprasua uz off topica
Atsakyti
Sumintijau šiandien ryte. Tas neapsakomas lietuviškas paslaugumas - paprašyk kainą padėt įvertint, tai prie to pačio dar ir trūkumus suras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 07 11, 09:28)
Sumintijau šiandien ryte. Tas neapsakomas lietuviškas paslaugumas - paprašyk kainą padėt įvertint, tai prie to pačio dar ir trūkumus suras biggrin.gif


Tai cia normalu 4u.gif Minusai ir pliusai ir apsprendzia gaminio kaina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ineta @ 2009 07 11, 12:42)
Tai cia normalu 4u.gif  Minusai  ir  pliusai  ir  apsprendzia  gaminio  kaina mirksiukas.gif

manau zmogus tenorejo isgirsti orientacine kaina tokio tipo darbeliu, nes kitaip neimanoma butu nusakyti kainu- reiktu kiekviena gamini isnarstyti iki siuliu... kai as pradejau dirbt uz atlygi irgi neturejau zalio supratimo kiek butu galima ikainoti darba.

Panele Prym, gera mintis 4u.gif o jei but i kita skyreli foto ideta, turbut ir kritikos maziau but buve ax.gif
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2009 07 13, 12:43)
manau zmogus tenorejo isgirsti orientacine kaina tokio tipo darbeliu, nes kitaip neimanoma butu nusakyti kainu- reiktu kiekviena gamini isnarstyti iki siuliu... kai as pradejau dirbt uz atlygi irgi neturejau zalio supratimo kiek butu galima ikainoti darba.

Panele Prym, gera mintis  4u.gif o jei but i kita skyreli foto ideta, turbut ir kritikos maziau but buve  ax.gif


Tai gal galit pasakyt ta orientacine kaina? g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ineta @ 2009 07 13, 14:47)
Tai  gal  galit  pasakyt  ta  orientacine  kaina?  g.gif  bigsmile.gif


Teks susigalvot, už kiek nebūtų gaila atiduot, ir bandyt suderint su užsakovo įsivaizdavimu, kiek negaila mokėt smile.gif
Aš čia pagal siūlomus valandinius / metražinius įkainius savo paskutinę skarą pabandžiau įsivertint (va šita va). Gavosi netoli 400 Lt, ir tai skaičiuojant minimalų valandinį užmokestį. Na, man ji atrodo gražesnė, negu už minimalų. O net ir taip skaičiuojant -- abejoju, ar už tuos 400 ją kas nors pirktų. Nors čia rinkos tyrimo rimtesnio reiktų smile.gif
Gal kam kitais metais koks baigiamasis ekonomikos darbas nusimato? Siūlau temą "Rankdarbių rinkos tyrimas šiuolaikinėmis Lietuvos ekonomikos sąlygomis". lotuliukas.gif Ir mums nauda būtų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amanita @ 2009 07 13, 21:29)
Teks susigalvot,  už kiek nebūtų gaila atiduot, ir bandyt suderint su užsakovo įsivaizdavimu, kiek negaila mokėt smile.gif
Aš čia pagal siūlomus valandinius / metražinius įkainius savo paskutinę skarą pabandžiau įsivertint (va šita va). Gavosi netoli 400 Lt, ir tai skaičiuojant minimalų valandinį užmokestį. Na, man ji atrodo gražesnė, negu už minimalų. O net ir taip skaičiuojant -- abejoju, ar už tuos 400 ją kas nors pirktų. Nors čia rinkos tyrimo rimtesnio reiktų smile.gif
Gal kam kitais metais koks baigiamasis ekonomikos darbas nusimato? Siūlau temą "Rankdarbių rinkos tyrimas šiuolaikinėmis Lietuvos ekonomikos sąlygomis".  lotuliukas.gif  Ir mums nauda būtų  blush2.gif


labai geras pasiūlymas drinks_cheers.gif ir baigtųsi visi off topic'ai doh.gif
Atsakyti
SVEIKUTES 4u.gif ,

Nuvaziavus i svecius pamaciau sesers neriama suknele ir pati susigundziau ka nors nunerti. Pradzioj ieskojau sau kokio sukneles modeliuko ar idejos, bet mano mazius mano rankdarbiais nera suzavetas, tuoj ant vaselio ar virbalo mauna siulu kamuoliuka ir mazdaug padek i sona biggrin.gif Suknele sau tikriausiai prisieitu koius metus nerti. Tai sove mintis nunerti bent maza sunknyte. Ir kaip smagu man buvo ja nert, nu ne tas zodis. wub.gif Dabar suku galva ka su ja daryt. doh.gif Pasikt sau su mintim, kad gal kada turesiu dukryte ar parduoti ir uz tuos pinigelius ka nors suneliui nupirkti. g.gif Juk kai ja neriau jis maziau demesio sulauke is manes, tai butu lyg ir kompensacija lotuliukas.gif , bet parduoti irgi kazkaip gaila doh.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Gal padetumen ivertint kiek butu galima uz ja prasyt 4u.gif
Neriau as ja is Limoli medvilniniu siulu, suneriau 3 kamiuoliukus, t.y. 969 metrus, papuosimu neskaiciuoju. jei skaiciuoti, kad 1 metru siulu sunerimas 10 cnt., tai gautusi 96 lt uz darba plius dar uz siulus 36 lt. = 132lt. Man kazkodel nesitiki, kad tiek kas nors mokes unsure.gif Suknele kazkur 2 metu mergaitei.
Atsakyti
suknyte labai grazi,na as jei nemokeciau nert duociau 100lt 4u.gif
maciau pas kazkuria krikstynu suknute komplekte su kepuryte 100 lt berods jei neklystu smile.gif
o jei pati buciau nunerus tokia grazuole tai turbut prasyciau 200lt biggrin.gif na juokauju,bet irgi butu gaila parduot 4u.gif
bet gali pabandyt prasyt tiek kiek suskaiciavai,ranku darbas brangus nera ko gedytis mirksiukas.gif
Atsakyti
blink.gif blink.gif blink.gif Va čia tai kainelės
http://www.graziai.l...e/?megzti-rubai
Atsakyti
QUOTE(Sugarlee @ 2009 07 24, 15:38)

manau tokios kainos sveikintinos, juk ranku darbas taip pat turi buti vertinamas, beto mokama ir uz originaluma ir uz tai kad tai vienetiniai rubeliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitaR.7 @ 2009 07 24, 11:54)
user posted image

user posted image


Suknyte nepaprastai grazi ir labai kokybiska. As uz ja drasiai prasyciau 150lt ir tikrai atsiras kas tiek sumokes. Nes uz tokia pat kaina kartais toookius darbus siulo, kad net nusistebi argi yra kvailiu kurie moka...
Papildyta:
QUOTE(Sugarlee @ 2009 07 24, 14:38)


kainos netgi labai normalios. darbai tikrai kokybiski ir tu kaineliu verti.
Atsakyti