Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(panelė Prym @ 2009 07 10, 09:13)
jei mygtuko spaudinėjimas prie konvejerio vertinamas 4,85 Lt/val., tai mezgimo mechanika irgi turi būti įvertinta taip pat.

na prie konvejerio atsakomybe didesne,negu sedint ant sofkutes ir mezgant wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2009 07 10, 11:01)
as manau,kad jei jau mezgi ne vien sau,o ir pardavimui,tai tie darbeliai turi buti tobuli.uz ishskirtini,kruopsciai numegzta,kruopsciai apdirbta iki smulkmenu darbeli tikrai niekas labai negailes.o vat jei jau randi prie ko prisikabinti,tai tada is karto dingsta noras daugiau uz ji moketi.
kai kurios vos tik pradeda kazkokiais rankdarbiais uzsiimineti,vos tik pramoksta,tuoj puola pardavineti doh.gif aisq,kiekvienai kur jos darbo ideta tas darbelias pats paciausias,bet kartais is sono ziurint buna kitaip...
as esu reikli tiek savo rankdarbiams,tiek kitu,ypac tu,kurios mezga pardavimui ax.gif


drinks_cheers.gif as irgi manau, kad pardavimui numegztas darbas turi buti tobulas. todel pati kol kas stengiuosi daugiau malonumui viska daryt. Nebent kazkas papraso, tada uz nedidele kaina numezgu. Ir imu nedaug (na, tarkim 100 Lt uz mot. sijona iki keliu) ne todel, kad nevertinu savo darbo, o todel, kad nesijauciu pakankamai profe. mirksiukas.gif
Atsakyti
Prašau toliau kritikuoti mano darbą,nes numezgiau šitą megztuką užsakovei ir norėjau sužinoti kainą,o ne koks kreivas užtrauktukas,mano dukra vistiek jau jį išaugo.Ačiū visom toms kurios man padėjo susigaudyti kainose,ypač panelei Prym. biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2009 07 10, 12:18)
Prašau toliau kritikuoti mano darbą,nes numezgiau šitą megztuką užsakovei ir norėjau sužinoti kainą,o ne koks kreivas užtrauktukas,mano dukra vistiek jau jį išaugo.Ačiū visom toms kurios man padėjo susigaudyti kainose,ypač panelei Prym.  biggrin.gif
right]

nu ner cia ko pykti wink.gif gi tobulumui ribu nera mirksiukas.gif svarbu,kad uzsakovei toks patiko.galiausiai juk nemezgantys o tik perkantys zmones ne tokie priekabus,jie iki smulkmenu visko nemato,o mezganciu akys uzkliuva uz "smulkmenu"
Atsakyti
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2009 07 10, 12:12)
o profesionales gal ir pastebi tu trukumu ax.gif

Tik nepradėkim ir čia apie profesionales. Aš esu absoliuti mėgėja savo močiutės ir mamos mokinė. Mano turimas diplomas neturi absoliučiai nieko bendro nei su dizainu, nei su tekstile, nei su menu, nei su jokia panašia sritim. Ir niekas man neįrodys, kad mano 25 metų savamokslė mezgimo, nėrimo ir siuvimo patirtis reiškia mažiau nei koks "profesionalės" popiergalis, kad ir kiek daug antspaudų ir parašų ant jo būtų.

QUOTE(Olaiva @ 2009 07 10, 12:23)
na prie konvejerio atsakomybe didesne,negu sedint ant sofkutes ir mezgant  wink.gif

Prie tokio, kur atlyginimas minimalus, tikrai ne didesnė.
Atsakyti
zuzana, megztukas tikrai mielas clap_1.gif . As ir pati noreciau toki vesesni vasaros vakara uzsideti. Tik uztrauktukas man irgi nelabai patiko. Gal geriau butu sagutes. Bet pats mezginys labai liux. O del kainos negaliu nieko pasakyti - laisva rinka, kas kiek nori , tas tiek ima/ moka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ineta @ 2009 07 10, 14:22)
zuzana, megztukas  tikrai  mielas clap_1.gif . As  ir  pati  noreciau  toki  vesesni  vasaros vakara  uzsideti. Tik  uztrauktukas  man  irgi  nelabai  patiko. Gal  geriau  butu  sagutes. Bet  pats  mezginys  labai  liux. O  del  kainos  negaliu  nieko  pasakyti - laisva  rinka, kas  kiek  nori  , tas  tiek  ima/ moka smile.gif

Pirmą kartą dėjau į megztinį užtrauktuką ir man nepatiko,daugiau nededu .Kaip sakoma pirmas blynas visada prisvilęs blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzana*: 10 liepos 2009 - 13:29
QUOTE(zuzana* @ 2009 07 10, 13:28)
Pirmą kartą dėjau į megztinį užtrauktuką ir man nepatiko,daugiau nededu .Kaip sakoma pirmas blynas visada prisvilęs blush2.gif


Uztrauktuka galima labai greit pakeisti. (Nors pvz. mano vaikas labiau megsta su uztrauktukais, jam sunku tas sagas sugrabineti lotuliukas.gif ). O visa kita - niekas tikrai neprisvile ir svilesiu nematau bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 07 10, 13:43)
Tik nepradėkim ir čia apie profesionales. Aš esu absoliuti mėgėja savo močiutės ir mamos mokinė. Mano turimas diplomas neturi absoliučiai nieko bendro nei su dizainu, nei su tekstile, nei su menu, nei su jokia panašia sritim. Ir niekas man neįrodys, kad mano 25 metų savamokslė mezgimo, nėrimo ir siuvimo patirtis reiškia mažiau nei koks "profesionalės" popiergalis, kad ir kiek daug antspaudų ir parašų ant jo būtų.


as ir neturejau galvoje tu profiu su diplomais smile.gif
man,kaip apskritai pradedanciai visai nerupi kazkieno diplomai,o tu ii daugelis kitu cia dedanciu savo darbelius,mano akimis ziurint yra profes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 07 10, 12:43)
Tik nepradėkim ir čia apie profesionales. Aš esu absoliuti mėgėja savo močiutės ir mamos mokinė. Mano turimas diplomas neturi absoliučiai nieko bendro nei su dizainu, nei su tekstile, nei su menu, nei su jokia panašia sritim. Ir niekas man neįrodys, kad mano 25 metų savamokslė mezgimo, nėrimo ir siuvimo patirtis reiškia mažiau nei koks "profesionalės" popiergalis, kad ir kiek daug antspaudų ir parašų ant jo būtų.
Prie tokio, kur atlyginimas minimalus, tikrai ne didesnė.


na, as kalbedama apie mezgimo profes visada turiu omeny - patirtis ir su patirtim igyti sugebejimai mirksiukas.gif diplomai cia nei prie ko. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Brela @ 2009 07 10, 15:04)
na, as kalbedama apie mezgimo profes visada turiu omeny - patirtis ir su patirtim igyti sugebejimai  mirksiukas.gif diplomai cia nei prie ko.  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
na su diplomu nepazistu nei vienos auksarankes smile.gif o vat isimylejusiu ir kruopsciu megeju tai daug zinau.manau cia ne tokia ir specialybe tas mezgimas,kad tik su popieriuku busi blatnas,cia jau kruopstumo,igudziu,patirties,kantrumo ir meiles darbui reikalas cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 10 liepos 2009 - 15:17