Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(zuzana* @ 2009 07 08, 13:27)
Merginos prašau įvertinkit šį megztuką,norėčiau kainos  ax.gif
user posted image

Aš paprašyčiau 120lt plius siulų kaina 4u.gif tiek manau kad verta, nors gal ir pigokai tada gaunasi už diena 40lt blink.gif g.gif nu bet aš tiek paprašyčiau blush2.gif
Atsakyti
man rodos, pagrindiniai nesusipratimai del 'ranku darbo' kainos vyksta butent del del skonio skirtumu...
as asmenishkai uz toki megztinuka nenorechiau nei tiek 'duoti', kad siulai atsipirktu...tai tiesiog sumazhinta tetutes kostiumelio kopija... unsure.gif nieko originalaus, nieko zhaismingo, linksmo, vaikishko, neisimenantys siulai/spalvos.... unsure.gif
ta pati/is tu paciu siulu numezgus lygiu rashteliu (ar ir tais paciais langiukais) primezgus 'nykshtuko' kapishona, pasiuvinejus keliom pametytom gelytem, ar bent jau pakeitus uztrauktuka ryshkiom ivairiaspalvem sagutem- mano skoniui jau butu primtina ir greichiausiai nezhiurechiau kad butu 'pigiau nei maximoj' (kur, beje, esu pirkus puiku, stilinga dryzhuota, medvilnini megztuka sunui thumbup.gif )
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2009 07 10, 00:07)
man rodos, pagrindiniai nesusipratimai del 'ranku  darbo' kainos vyksta butent del del skonio skirtumu...
as asmenishkai uz toki megztinuka nenorechiau nei  tiek 'duoti', kad siulai atsipirktu...tai tiesiog sumazhinta tetutes kostiumelio kopija... unsure.gif  nieko originalaus, nieko zhaismingo, linksmo, vaikishko, neisimenantys siulai/spalvos.... unsure.gif
ta pati/is tu paciu siulu numezgus lygiu rashteliu (ar ir tais paciais langiukais) primezgus 'nykshtuko' kapishona, pasiuvinejus keliom pametytom gelytem, ar bent jau pakeitus uztrauktuka ryshkiom ivairiaspalvem  sagutem-  mano skoniui jau butu primtina ir greichiausiai nezhiurechiau kad butu 'pigiau nei maximoj' (kur, beje, esu pirkus puiku, stilinga dryzhuota, medvilnini megztuka sunui  thumbup.gif )

Man jūsų veltiniai pvz. irgi nepatinka,bet jūs įdėjot darbo ir gerbiat savo darbą ir manau norit,kad jis būtų tinkamai įvertintas.Aš klausiau kainos,o ne komentaro gražu ar ne gražu
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2009 07 10, 07:19)
Man jūsų veltiniai pvz. irgi nepatinka,bet jūs įdėjot darbo ir gerbiat savo darbą ir manau norit,kad jis būtų tinkamai įvertintas.Aš klausiau kainos,o ne komentaro gražu ar ne gražu

tik norejau pasakyt, jog tas pats siulu kiekis/darbo laikas ranku darbe vertinamas pridejus originaluma/ minti/atlikimo kokybe (kuria velgi kiekvienas suvokia kitaip). Vien siulu metrazhas ir darbo valandos absoliuciai nieko nereishkia...bent jau man g.gif Panashiai vertinu ir savo veltini...
Atsakyti
keista kas uups pati uzsiiminedama rankdarbiais vertina tik orginaluma g.gif
as bet koki ranku darba vertinu brangiai uz pati ideta darba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2009 07 10, 00:07)
man rodos, pagrindiniai nesusipratimai del 'ranku  darbo' kainos vyksta butent del del skonio skirtumu...
as asmenishkai uz toki megztinuka nenorechiau nei  tiek 'duoti', kad siulai atsipirktu...tai tiesiog sumazhinta tetutes kostiumelio kopija... unsure.gif  nieko originalaus, nieko zhaismingo, linksmo, vaikishko, neisimenantys siulai/spalvos.... unsure.gif
ta pati/is tu paciu siulu numezgus lygiu rashteliu (ar ir tais paciais langiukais) primezgus 'nykshtuko' kapishona, pasiuvinejus keliom pametytom gelytem, ar bent jau pakeitus uztrauktuka ryshkiom ivairiaspalvem  sagutem-  mano skoniui jau butu primtina ir greichiausiai nezhiurechiau kad butu 'pigiau nei maximoj' (kur, beje, esu pirkus puiku, stilinga dryzhuota, medvilnini megztuka sunui  thumbup.gif )

3 dienos po 8 val., minimalus atlygis yra 116 litų. Čia tik už darbą. Dar pridėkit siūlų kainą.
Vienas iš privalumų gyvenant demokratinėje šalyje - laisvė rinktis. Nenorit, neperkat. Niekas neverčia. O grožis, originalumas, linksmumas, žaismingumas, vaikiškumas ir visi kiti įmanomi epitetai yra tik skonio reikalas. Jeigu kainą padalinus iš valandų skaičiaus neišeina net minimumas, nenorėkite stebuklų.
Galima vartyti kaip norit, bet jei mygtuko spaudinėjimas prie konvejerio vertinamas 4,85 Lt/val., tai mezgimo mechanika irgi turi būti įvertinta taip pat. O originalumas ir visa kita - tik už papildomą kainą.
Atsakyti
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2009 07 10, 08:01)
keista kas uups pati uzsiiminedama rankdarbiais vertina tik orginaluma g.gif
as bet koki ranku darba vertinu brangiai uz pati ideta darba smile.gif


savo rankdarbius vertinu kaip zaidima ir maloniai praleista laika g.gif Daug ka- kaip mokymosi procesa...turiu didzhiiuuule shiushliadezhe biggrin.gif
ranku darbo niekada neskaichiuoju valandiniu ar metru principu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2009 07 10, 09:27)
savo rankdarbius vertinu kaip zaidima ir maloniai praleista laika g.gif  Daug ka- kaip mokymosi procesa...turiu didzhiiuuule shiushliadezhe biggrin.gif
ranku darbo niekada neskaichiuoju valandiniu ar metru principu schmoll.gif


mirksiukas.gif drinks_cheers.gif as irgi manau, kad negalima vertint darbu pagal darbo valandas... nes tarkim viena suknele gali numegzt per savaite, o kita per tris savaites. Tai ka... ta, kuri ilgiau krapstosi gali paprasyt trigubos kainos? blink.gif as manau, tas "valandos" ikainis yra labai jau salyginis dalykas g.gif
nors as pati labai mazai mezgu pagal uzsakymus... kol kas praktikuojuosi ant saves ir seses.
O moketi vien uz tai, kad tai yra ranku darbas, manau siek tiek kvaila, nes gaminys nelygu gaminiui. nes yra skirtingi gabumai, skirtingi mezgimo tempai, skirtinga "tvarka" ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2009 07 09, 23:07)
man rodos, pagrindiniai nesusipratimai del 'ranku  darbo' kainos vyksta butent del del skonio skirtumu...
as asmenishkai uz toki megztinuka nenorechiau nei  tiek 'duoti', kad siulai atsipirktu...tai tiesiog sumazhinta tetutes kostiumelio kopija... unsure.gif  nieko originalaus, nieko zhaismingo, linksmo, vaikishko, neisimenantys siulai/spalvos.... unsure.gif


drinks_cheers.gif
man dar labai uztrauktukas uzkliuvo.spalva netinka ir apacioj islindes,negraziai isiutas... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2009 07 10, 10:27)
savo rankdarbius vertinu kaip zaidima ir maloniai praleista laika g.gif  Daug ka- kaip mokymosi procesa...turiu didzhiiuuule shiushliadezhe biggrin.gif
ranku darbo niekada neskaichiuoju valandiniu ar metru principu schmoll.gif

na maniskiai rankdarbiai kol kas man irgi yra malonumas,bet ateity galvoju kad visai noreciau taip papildomai uzsidirbt...ne vien tai noras,bet ir butinybe,juk is algeles vien neprasigyvensi...
todel nors pati kol kas nevertinu savo darbu valandomis,bet suprantu tuos,kurie vertina. smile.gif
Papildyta:
bet merginos,na negrazu taip,zmogus paprase savo darbo ivercio,o cia pasipyle kritika...sutikit,tai zeidzia.
dabar ir pati bijosiu det koki savo darbeli kainos nustatymui smile.gif
Atsakyti
as manau,kad jei jau mezgi ne vien sau,o ir pardavimui,tai tie darbeliai turi buti tobuli.uz ishskirtini,kruopsciai numegzta,kruopsciai apdirbta iki smulkmenu darbeli tikrai niekas labai negailes.o vat jei jau randi prie ko prisikabinti,tai tada is karto dingsta noras daugiau uz ji moketi.
kai kurios vos tik pradeda kazkokiais rankdarbiais uzsiimineti,vos tik pramoksta,tuoj puola pardavineti doh.gif aisq,kiekvienai kur jos darbo ideta tas darbelias pats paciausias,bet kartais is sono ziurint buna kitaip...
as esu reikli tiek savo rankdarbiams,tiek kitu,ypac tu,kurios mezga pardavimui ax.gif
Atsakyti
man tai,kai nemokanciai megst,visai grazus tas darbelis smile.gif
o profesionales gal ir pastebi tu trukumu ax.gif
Atsakyti