Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(wilmusia @ 2009 06 30, 11:38)

Nu kad ir kokia patyrusi nereja buciau, man vien siulu, kad ir maziausiai kepuraitei , sueina beveik visas Maxi. Su visais papuosimais ir pricindalais. Aisku, neriu pakankamai standziai ir smulkiai, nes man patinka, kai siulai gula lygiai ir niekur "neissivepia"  blush2.gif

g.gif doh.gif aisq ne i tema,bet neisivaizduoju kaip mazai kepuryte sunerti 565 metru g.gif jau pirmo numerio vaseliu ypatingai tankiai neriau,kad net standinti paskui nereikejo,ir tai tik trecdalis maxiu kamuolio suejo.aisq,pirkejui galima sakyti,kad sumezgiau kad ir kilograma,ypac tokiam,kuris nenusimano nieko rolleyes.gif va suaugusiam zmogui skrybelei su bryliais tai laisvai visas maxis sueitu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2009 06 30, 16:04)
g.gif  doh.gif aisq ne i tema,bet neisivaizduoju kaip mazai kepuryte sunerti 565 metru g.gif jau pirmo numerio vaseliu ypatingai tankiai neriau,kad net standinti paskui nereikejo,ir tai tik trecdalis maxiu kamuolio suejo.aisq,pirkejui galima sakyti,kad sumezgiau kad ir kilograma,ypac tokiam,kuris nenusimano nieko rolleyes.gif va suaugusiam zmogui skrybelei su bryliais tai laisvai visas maxis sueitu rolleyes.gif

Niu prasom. Sita kiepa 53 cm galvytei, nerta 1 Nr vaseliu. Suejo visas kamuolys Maxi siulu. Zinoma, kartu su 3 vagonu traukinuku, kuris nertas ypac tankiai, be uzmetimu. O kam man meluot g.gif Liko nepilni 5 metrai! Tinklui, aisku, tiek siulu nesueitu.. mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Nu palikit tą vargšę moterį ramybėje, ji jau turbūt daugiau kaip mėnesį žagsi.
Moteris, kurios savo darbą parduoda pigiau grybo pradėsiu kritikuoti tada, kai už mano durų rikiuosis eilė klienčių, pasiruošusių mokėti po 1000 eurų už suknelę kaip toj prieš kelis lapus duotoj nuorodoj. O kol yra žmonių, manančių, kad palto numezgimas su siūlais vertas 70 litų arba kad pažįstamiems megztinius galima megzti už dyką, nieko kito ir negalima tikėtis.
Niekaip nesuprantu šito užsipuolimo. Jeigu klientė nebus nusiteikusi mokėti daugiau nei 9 litų už kepurytę, jinai jos ir neužsakinės nei už 20, nei už 50 litų - net jei nebus siūlančių už 9.
Tiesa, kad ir aš nuo aptarimų nepradėčiau žagsėt - kepuriukų, nors 100 g maxių ir nėra tekę sunerti, už 9 litus neneriu. Ir man rimtai gaila moters, kuri yra priversta už tiek dirbti.
O norint, situaciją pakeisti nesunku - tiesiog paimkit ir parašykit, aš nupirksiu iš jūsų tą kepuriuką už 15, 20, 50, 150 litų (kiek atrodo verta), nes laikau rankų darbą tokiu vertingu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panelė Prym: 30 birželio 2009 - 18:59
QUOTE(almantė_k @ 2008 05 29, 12:07)
gaila kad "broliai kinieciai" taip nusipigina smile.gif dar kaina musti gali tai, kad darbai nevienetiniai, bet uz nerta pagalvele as asmeniskai imciau mazu maziausiai 30lt beje zinau kad yra mezgimo masinos, bet apie nerimo masinas nesu girdejus smile.gif


Taigi ir neria nėrimo mašinos. doh.gif Ne rankomis tikrai jie neria. ax.gif

QUOTE(mimka @ 2008 05 31, 20:50)
Dar šiek tiek apie kiniečių kainas
Šiandien Maximoje mačiau vaikišką nertą kepurytę, įdomumo dėlei pažiūrėjau kainą- 9.99  doh.gif  o kepurytė tikrai gaži ir ne sintetinė  doh.gif  nu jau tie kiniečiai tikrai pigiai parsidavinėja  ax.gif


Tai nėra rankų darbas, todėl ir jo kaina tokia. Ir kokybė nėra labai aukšta.
Atsakyti

Na o mūsų " sesės lietuvaitės" nori tokių kainų, kaip ir masinės gamybos, o gaminio-vienetinio lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=MEDINILĖ,2009 07 01, 16:00]
Na o mūsų " sesės lietuvaitės" nori tokių kainų, kaip ir masinės gamybos, o gaminio-vienetinio lotuliukas.gif lotuliukas.gif :lotuliukas:Ir man net pikta būna, kai RANKDARBIS prilyginamas masinės gamybos daiktui. dry.gif Na jei nenori mokėti daugiau už žmogaus darbą, įdėtą širdį - neužsisakinėk ir nekomentuok, o savo pasipūtimą pasilaikyk sau, pasakęs, kad man netinkama tokia kaina. doh.gif
Atsakyti
Mano vyrai niekada nevertino nertų ar megztų daiktų.Tačiau su mažium buvom urmo bazėj ir paklausiau tarp kitko kiek kainuoja saulės kliošo moherinė suknelė sulyg keliais. Vaikas išgirdęs,kad 850Lt visą vakarą tėčiui aiškino, kad kaip gerai kad mama nusineria ar nusimezga, nes kiek sutaupo. Suknelė iš kidmoheros. g.gif
Atsakyti
Merginos prašau įvertinkit šį megztuką,norėčiau kainos ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzana*: 08 liepos 2009 - 12:29
QUOTE(zuzana* @ 2009 07 08, 12:27)
Merginos prašau įvertinkit šį megztuką,norėčiau kainos  ax.gif
user posted image


O kokie cia siuliukai? Akrilanas?
Atsakyti
QUOTE(Ineta @ 2009 07 09, 08:59)
O  kokie cia siuliukai? Akrilanas?

Oki ''Perla'',vilna su poliamidu per pusę
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2009 07 09, 09:44)
Oki ''Perla'',vilna su poliamidu per pusę

Prašom detaliai viską: kiek siūlų metrų, gramų suėjo, kokia kaina, kiek laiko mezgėt.
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 07 09, 11:36)
Prašom detaliai viską: kiek siūlų metrų, gramų suėjo, kokia kaina, kiek laiko mezgėt.

Mezgiau 3 dienas,500gr. ,1250 metrų, o 1vnt. kaina 8,80 lt.
Atsakyti