Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų drabužių darbo įkainiai

Idedu nuoroda kur galima pasiziureti uz kiek parduoda musu auksarankiu darbelius uzsienieciams ax.gif

http://www.illiana.e...hion-eshop/p758
Atsakyti
QUOTE(vaitkute @ 2009 06 03, 17:24)
... tai taip pasityciojimas smile.gif .. bet kitiem atrodo kad ne smile.gif cia matyt veikia mastymas "tai jei meėzgimas malonumas tai kam uz ji sitiek moket " smile.gif .. net neisivaizduoju kodel bet pas zmones dar likes tas mastymas kad ranku darbo gaminiai pigesni... smile.gif .. nelogiska siaip kazkaip smile.gif



Paprašykit, kad tą patį modelį jie numegztų ar nunertų jums už jų siūlomą kainą, o jei žino kur tai daro pigiai, pasakykit kad ir jūs ten užsisakysit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(koti @ 2009 06 13, 23:46)
Idedu nuoroda kur galima pasiziureti uz kiek parduoda musu auksarankiu darbelius uzsienieciams ax.gif

http://www.illiana.e...hion-eshop/p758


Idomu, ar tikrai juos parduoda uz tokia kaina? Nes darbelio ir kruopstumo ojojoj kiek ten reikia, bet kaina, visgi, ispudinga... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2009 06 14, 17:20)
Idomu, ar tikrai juos parduoda uz tokia kaina? Nes darbelio ir kruopstumo ojojoj kiek ten reikia, bet kaina, visgi, ispudinga...  bigsmile.gif

Taip, kaina ispudinga, be to, atkreipkite demesi, kad ten ir su swarovskiais modeliai kai kurie, tai irgi kaina gerokai padidina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo desrele-lt: 14 birželio 2009 - 17:59
Na ir įdomių žmonių pas mus esama. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Mezgu jau gana senai, bet tai budavo mezginiai sau ir artimiesiems ir, savaime aišku, už darbą pinigėlių neprašydavau.Bet nesenai viena pažįstama prisiprašė numegzti jai megztinuką.Tai vėlgi gavosi kaip ir paslauga už paslaugą ir pinigėlių aš iš jos neėmiau. Megztukas jai ir jos kolegėms labai patiko, tai ir klienčių atsirado. Tačiau kai sužinojo, kad normalaus ilgio megztuko numezgimas iš vidutinio storio siūlų (siūlus reikėtų pačiai papildomai pasiruošti:išardyti numegztą ir nenešiotą gaminį, atskirti siūlus, nes megzta iš dviejų siūlų ir juos ištiesinti) kainuotų 150 lt., po to jau kaip pirmam gaminiui nuleidau iki 130 lt., pasirodė labai brangu. O jau buvo pasiruošusi užsisakyti nemažai gaminių.Nors pati dirba kirpėja ir nepasakyčiau, kad jau labai pigiai kainuoja jos paslaugos. ax.gif ax.gif ax.gif Vadinasi, savo darbą vertinu, o kiti gali dirbti už diką g.gif
Atsakyti
na jo, įdomiai čia gavosi biggrin.gif

aš savo darbų neparduodu - sau ir artimiems tik - nesu dar profė, kad galėčiau pagal užsakymus dirbt blush2.gif bet va aptikau kažkur apie darbų įkainojimą: rusaitės vertina taip - metrą gaminio daugina iš 16-24 centų ir gaunasi darbo kaina... aišku dar +siūlai... g.gif
pasmalsavau...ir štai aš paskaičiavau, kad savo megztą šalį galiu įkainoti taip: 1000m*0,16 gaunam 160 LT + siūlai 20 LT (akcija buvo ax.gif ) tai lengvai tariant šokas ištiko blink.gif prieš tai galvojau gal kokius 80LT ir paimčiau ax.gif
nors kai paskaičiuoji kiek laiko sugaišti, tai turbūt reiktų pervertinti savo darbelį rolleyes.gif

tai kaip čia dabar gaunasi? ar aš neįvertinu savo darbo ar ten merginos brangina... unsure.gif
Atsakyti
Greičiausiai, kad neįvertini savo darbo biggrin.gif (kaip ir dauguma iš mūsų) Iš tikrujų, tai reikėtų imti kada ir paskaičioti laiką per kurį tuos metrus sumezgam ir bus aišku.Taip ,kad vertinkim savo darbą drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(MEDINILĖ @ 2009 06 27, 16:09)
Na ir įdomių žmonių pas mus esama. biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Mezgu jau gana senai, bet tai budavo mezginiai sau ir artimiesiems ir, savaime aišku,  už darbą pinigėlių neprašydavau.Bet nesenai viena pažįstama prisiprašė numegzti jai megztinuką.Tai vėlgi gavosi kaip ir paslauga už paslaugą ir pinigėlių aš iš jos neėmiau. Megztukas jai ir jos kolegėms labai patiko, tai ir klienčių atsirado. Tačiau kai sužinojo, kad normalaus ilgio  megztuko numezgimas iš vidutinio storio siūlų (siūlus reikėtų pačiai papildomai  pasiruošti:išardyti numegztą ir nenešiotą gaminį, atskirti siūlus, nes megzta iš dviejų siūlų ir juos ištiesinti) kainuotų 150 lt., po to jau kaip pirmam gaminiui nuleidau iki 130 lt., pasirodė labai brangu. O jau buvo pasiruošusi užsisakyti nemažai gaminių.Nors pati dirba kirpėja ir nepasakyčiau, kad jau labai pigiai kainuoja jos paslaugos. ax.gif  ax.gif  ax.gif Vadinasi, savo darbą vertinu, o kiti gali dirbti už diką g.gif

Vat cia tai teisybe - savo darba ojojoj kaip vertina ir netgi pervertina, o kitu ne. Jei kirpeja uz pusvalandi trukusi savo darba ima , tarkim ,20 lt , tai kodel mezgeja negali tiek pat imti? Ot gera sumele susidarytu bigsmile.gif biggrin.gif
Tuo labiau , kad kirpyklu ant kiekvieno kampo, o ranku darbo mezgyklu isviso ner lotuliukas.gif
Atsakyti
Iš tikrųjų,nori išskirtinio drabužio ir nori už dyką blink.gif
Atsakyti
Bet kas keisčiausia, kad randa tokių, kurios vos ne už dyką padaro g.gif Tai paskui ir išsidirbinėja ax.gif O kas liečia kirpėjų, kosmetologių ir kt. paslaugas, tai įkainiai paskaičiuoti visai kitu principu. Tiesiog paimama vidutinė norima uždirbti alga+mokesčiai+priemonių kaina(nes dauguma perkasi pačios) ir padalinama iš realaus klientų skaičiaus ,nes tų klientų antplūdžio kiekvieną dieną taip pat nebuna. Kitaip sakant, klientai sumoka ir už prastovas.O juk mes kainą paskaičiuojam tik už darbą ir ko gero tik nedaugelis prideda mokesčius, o kur dar elektra, darbo priemonės biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Na ir prirašiau čia aš doh.gif Vienu žodžiu, gerbiamos mezgėjos būkim vieningos, vertinkim savo darbą ir neleiskim klientams naudotis tuo "saldžiu" žodžiu krizė schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(MEDINILĖ @ 2009 06 30, 00:34)
Bet kas keisčiausia, kad randa tokių, kurios vos ne už dyką padaro g.gif Tai paskui ir išsidirbinėja ax.gif O kas liečia kirpėjų, kosmetologių ir kt. paslaugas, tai įkainiai paskaičiuoti visai kitu principu. Tiesiog paimama vidutinė norima uždirbti alga+mokesčiai+priemonių kaina(nes dauguma perkasi pačios) ir padalinama iš realaus klientų skaičiaus ,nes tų klientų antplūdžio kiekvieną dieną taip pat nebuna. Kitaip sakant, klientai sumoka ir už prastovas.O juk mes kainą paskaičiuojam tik už darbą ir ko gero tik nedaugelis prideda mokesčius, o kur dar elektra, darbo priemonės  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Na ir prirašiau čia aš doh.gif  Vienu žodžiu, gerbiamos mezgėjos būkim vieningos, vertinkim savo darbą ir neleiskim klientams naudotis tuo "saldžiu" žodžiu krizė schmoll.gif

Visiškai pritariu,negalima daryti žalos nei sau nei kitam. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2008 05 29, 08:43)


Nemanu, kad nerti drabužiai verti daugiau, aš asmeniškai greičiau nuneriu, nei numezgu virbalais  g.gif



schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif niu tikrai neeeeeeee....
QUOTE(almantė_k @ 2008 05 29, 11:50)
as manau kad nerti drabuziai verti daugiau del to kad atima daugiau laiko ir siulu sueina triskart daugiau nei mezgant wink.gif
bent jau as imciau brangiau uz nertus nei uz megztus


thumbup.gif thumbup.gif
QUOTE(meganija @ 2009 05 15, 22:06)
O as viename skelbime maciau pardavineja nertas kepurytes po 9lt  doh.gif 
pigu valio perkam!!!
Bet siaubas kodel tokia kaina pardaveja parduoda  g.gif  as pati neriu kepuriukus savo vaikams,kad ir per viena diena nuneriu,aiskus cia kalbu apie storesnius siulus,ne apie maxi,bet uz 9lt tikrai nemegzciau.

Nu kad ir kokia patyrusi nereja buciau, man vien siulu, kad ir maziausiai kepuraitei , sueina beveik visas Maxi. Su visais papuosimais ir pricindalais. Aisku, neriu pakankamai standziai ir smulkiai, nes man patinka, kai siulai gula lygiai ir niekur "neissivepia" blush2.gif Aisku, jei nerciau visiskai kiaurai, tai pakaktu puse to kiekio. Per diena tikrai nenuneriu, nes varau ne konvejeriu, o malonumui, ir tai, tik tada, kai vaikai leidzia. Zinoma tai jau mano problema, jei neturiu, kada nert. Bet man patinka nert. mano vaikai apnerti ir apmegzti, tai ko gi negaliu kitu apnert. Tik reikalas tame, kad neri kitam visai kitaip nusiteikes, daznai ne karta nuardydamas ir patobulindamas, kad gautusi kuo tobuliau. Taip gimsta vienetiniai kuriniai. O per diena nunerciau tik tokias, kurias galeciau vadint konvejerinemis. bet juk ir tai - dydziai skiriasi... tad ir vel tenka skaiciuot, matuot, ardyt...Kainoje tas ir atsispindi, ne vien kiek laiko i r siulu idejai, bet ir kiek meiles, kurybos, kantrybes (plius elektros tarifas naktimis biggrin.gif )
Kepuraiciu maziau uz 20 tikrai nenerciau....... ax.gif
Atsakyti